1 hafta önceden kahverengi leke ( acil ))

sedefoz

Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2014
24
1
Merhaba arkadaşlar benim adetime 1 hafta kala kahverengi lekelenme oldu ayni zamanda adet olacakmışim gibi hafif bel ve karin agrim oldu. Lekelenme 3 gündür ara ara az bi şekilde devam ediyor. Adetime 2 gün var. sizce hamile olabilirmiyim ya da boyle bi durum yasayan var mi llütfen cvp verin

Son düzenleme:
test yap,kan ver,doktora git .. :KK52:
nasıl bilelim biz canımm .. :KK31::KK31:

Merhaba arkadaşlar benim adetime 1 hafta kala kahverengi lekelenme oldu ayni zamanda adet olacakmışim gibi hafif bel ve karin agrim oldu. Lekelenme 3 gündür ara ara az bi şekilde devam ediyor. Adetime 2 gün var. sizce hamile olabilirmiyim ya da boyle bi durum yasayan var mi llütfen cvp verin

belkı ustune gormusundr adet olede oluo mus bı gt doktra bakalım ne dıcek ne kulandın en son

hamile olup olmadığını bilemem ama ben adetime 10 gün kala öğrenmiştim hamileliğimi ve az az kahverengi leke bi süre gelmişti...

bilmiyorum ki cnm :26:
incir,keciboynzuu tık yok :KK14:

yok cnm yha sen bunu dene inş olur bıde adetın bıttıkten sonra abdest alıosun ya aldıktan sonra meryem sursının 19 21 22 ayetleri yasınsuresının de 82 83 ayetlerını temız bı kagıda yaz zemzem suyunun ıcıne at yasılar cıkına kadar beklet bn yaptımda daha yasılar cıkmadı cıksın sıfa nıetıne ıccm ıns yap arkadasım olur ıns yha

X