1 haftada 3_4 kilo verdiren diyet

kara_prenses

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2018
85
132
31
arkadaşlar siteye yeni üye oldum ilk kez konu açıyorum ama kendimi bildim bileli hep kilo sorunum vardı ve kısa zamanda fazla kilo verdiren bir liste buldum deneyeceğim deneyecek olanlar varsa katılabilir birlikten kuvvet doğar 😊

Eklentiler

• Screenshot_20190725-062858_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20190725-062858_Samsung Internet.jpg
    101,2 KB · Görüntüleme: 686
  • Screenshot_20190725-062905_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20190725-062905_Samsung Internet.jpg
    91,9 KB · Görüntüleme: 675
  • Screenshot_20190725-062910_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20190725-062910_Samsung Internet.jpg
    90,6 KB · Görüntüleme: 427
Merhaba bende bunu yapabilirim bayram öncesi 3-5 kilo moral olurdu :) yalnız Perşembe günü yok sanırım fotoğraflarda

Merhaba bende bunu yapabilirim bayram öncesi 3-5 kilo moral olurdu :) yalnız Perşembe günü yok sanırım fotoğraflarda
cuma yazandan hemen önceki perşembe oluyor ben de bayrama kadar 1 hafta bunu yapmayi düşünüyorum daha sonra da 3 günlük bir diyet var bunlari daha önce denemistim ve zayiflamistim simdi tekrardan yapicam birlikte yaparsak iyi olur tek basina insan motive olamıyor 😊

Bence en önemlisi ekmeği tamamiyle hayatınızdan çıkarmak olacaktır. 2 dilim ekmek(hangisi olursa olsun) 2 yemek kasığı toz şekere tekabül ediyor ve ekmek daha erken acıkmanıza sebep oluyor... Aç karnına kahveyi de önermiyorum mide bulantısı yapabilir ... Ayrıca;

Mide-bağırsak problemleri
Midemizde, yediklerimizi sindirebilmek için hidroklorik asit bulunuyor ancak kahve bu asidin üretimini artırıyor. Boş midede asit artışını karşılayacak besin olmayınca, zamanla, vücut hidroklorik asit üretimini azaltıyor. Sonuç olarak sindirim yavaşlıyor ve vücutta bulunan, sindirilmemiş besinleri yiyen bakteriler hidrojensülfit (çürüyen yumurtalara kötü kokularını veren madde) üreterek hiç de hoş olmayan gaz oluşumuna neden oluyor. Gaz, sadece bir başlangıç. Mide asit düzeyindeki yükselme, yanma, hazımsızlık ve bağırsak irritasyonu olasılığının artmasına neden oluyor. Bu uzun bir süre devam ederse reflüye, irritabl bağırsak sendromuna ve ülsere neden olabiliyor.

X