Saç Uzatma Yöntemleri 1 Haftada saçı 2-3 cm uzatan formülleri paylaşalım

of ya şaçlarım omzumda belimdeydi ben kestirdim şimdi çok pişmanım belimin altında uzamasını istiyom ama hemen olmuyo işte sinir oluyom offffffffffffffffffffffffff lütfen bilen varsa ama 1_2 saatte uzatcak bişey yazın lütfen dizimde olcak öyle yani çok istiyorum sınıfın en uzun saçlısın bendim şimdi enkısa saçlısı değilim şimdide sınıfın en uzun saçlı kızı olmak istiyom ben yardımcı olursanız çok mutlu olurum cevaplarınızı bekliyorum???

cnm doru sölüosn ama bu çam terabentin esansı gibi iğrenç kokan bişe daha yoktr heralde bütün ewi sarıo kokusu 3 - 4 kere zorr yıkadımm :) bende şu trplu su ve yumurta sarısını deniim :-)
:lepi:

sen çam terebentine mi kötü diosun, bi de sarmısak yağını dene o zaman! mahalleli foseptik patladı sanıo:roflol:

arkadaslar bunu haftada kac kere yapmak gerekır yoksa bı kere yapıosun beklıosun dırekt uzuyomu :)))

bununla ilgili ayrı bi sabit konu başlığı var, adı turplu su. orda ne sıklıkta yapman gerektiğini öğrenirsin. ayrıca uygulayanların yorumları da var ve çoğu pozitif yerimseniben

arkadaşlar benim de bir yöntemim var.tresan ısırgan otlu şampuanın içine bemix,bepanthen,evigen,çam terebentin,badem yağı ve bal koydum.saçlarımı bu şampuanla yıkıyorum.mükemmel besliyor ve de uzatıyor.bilginizehihoyyyt

bende saçlarımın uzamasını istiyorum artık yaaaaaaaaaaaaaaaa

arkadaşlar pirinç suyu saçı uzatır ve besler..bide kayısı yapraklarını suda kaynatıp elde edilen suyla saçları yıkıyıcan oda hem çok güsel parlatıyo hemde çok çok çabuk uzatıyo bilginizeeyerimseniben

arkadaşlar çam terebentin kullanıcakların dikkatine şampuanlayınca kafanızı o durulanan köppük üstünüze akmasın çünkü vücutta kıl çıkarıyo benden demesi kafanızı eğip yıkayın bence yoksa çok fena :):)

aa benım alnımda tuyler cıktı ondan mı acaba??
anlamıorm ya cıkması gereken yerde cıkmıo alnımda sac cıkıo :KK43:

arkadaşlar benim de bir yöntemim var.tresan ısırgan otlu şampuanın içine bemix,bepanthen,evigen,çam terebentin,badem yağı ve bal koydum.saçlarımı bu şampuanla yıkıyorum.mükemmel besliyor ve de uzatıyor.bilginizehihoyyyt

ne kadar sure kullandın ama??
kacgun yıl ay??

Ben zaten normaldede senelrdir saçımı öne eğip banyonun musluğunun altında yıkarım..öle bi alışkanlığım var iştee..o yüzden bende olumsuz bişey olamıyoor..çam terebenti saç dökülmesi için birebir..ben her zaman memnun kalmışımdır..hihoyyyt

arkadaşlar 3 ünü birden yani pirinç suyu turp suyu ve yumurta sarısını karıştırıp sürmek en garantili yol gibi geldi bana..

hıç denemedim ama denıyecem saclarım uzun ama daha da uzamansını ıstıyorum.....

Valla kizlar sacim haftada 1cm uzasa zaten baska bisey istemem, ama 2 - 3 cm cok zor ya.. hayalden oteye gitmez.. bu kadar cok uzayan birisi varsa tamamen genetiktir ve bu kadar uzamasina ihtimal vermiyorum ben pek.. ayda 8cm uzadigini dusunuyorumda hayal meyal hos geliyo, ama imkansiz yani.

saci cabuk uzatmaya yardim eden sampuanlar kullanin :)
ben birtane aldim denedim vallah bilmiyom bana mi öyle geldi ney ama saclarim sanki eskisinden daha cabuk uzadi :-)

uzasin derdine dusuyosunuz ama saclariniza bi yandan da bakim yapiyosunuz o bile yeterli aslinda, valla saclarim rofleden yandi diye degil uzasin diye bakim yaptim allah var yukarda :kedi:

Son düzenleme:
saclar at kuyrugu gibisinden kapiya sikistirilabilicek uzunluktaysa kapi kapanir ve 4-5 adim atilir..eger atilabiliniyosa 6-7 adim atmakta da fayda var..

haa olmadi saclar kisa toplanmicak durumdaysa bir adet kardes erkek farketmez ama kiz olani makbuldur delicesine kizdirilir ve caktirmadan saclar eline verilir.ben bu sekilde saclarimi tam 1 ayda 20 cm uzattim :lepi:

valla en iyisi ceke ceke uzatmak masrafsiz zahmetsiz mis gibi kaydirigubbakcemile

faydasini gorunce bana dua ediceksiniz biliyorum..

saclar at kuyrugu gibisinden kapiya sikistirilabilicek uzunluktaysa kapi kapanir ve 4-5 adim atilir..eger atilabiliniyosa 6-7 adim atmakta da fayda var..

haa olmadi saclar kisa toplanmicak durumdaysa bir adet kardes erkek farketmez ama kiz olani makbuldur delicesine kizdirilir ve caktirmadan saclar eline verilir.ben bu sekilde saclarimi tam 1 ayda 20 cm uzattim :lepi:

valla en iyisi ceke ceke uzatmak masrafsiz zahmetsiz mis gibi kaydirigubbakcemile

faydasini gorunce bana dua ediceksiniz biliyorum..

kafamçokkarıştı:nazar:

X