1 haftalık gebelik nasıl belli olur? Kan testinde belli olurmu?

Sen canını sıkma kendini kontrol et belirtin varmı diye ama aldığın bi ilaç veya mevsimsel etkiler stres bunlar da adetini geciktirebilir .
Ağrı kesici bile içmiyorum. Stres yaşamıyorum aslında ama neden olamıyorum diye düşünüp duruyorum belki de bundan oluyor bilmiyorum ama bugünde mesela hiç bir leke bile yok

Çok teşekkür ederim cevap verdiğin için. Adet gecikmemin 9.gününde kan testi negatif çıktı. Şuan 11.gün ve hiç bir leke dahi yok. Sizce kanda belli olmamış olabilir mi? Sonradan belli olurmu acaba?

Yani 1.haftada doğal olarak kanda çıkmaz öyle değil mi?
Merhaba, daha cok yeni boyle bir durum yaşadım. Adetim bir kac gun gecikti ben polikistik over oldugum icin normalde aliskinim adet gecikmesine ama bu kez adet belirtilerimin hepsi olmasina ragmen bi türlü olmamistim ve 15 aralikta kan tahlili verdim sonuc negatifti. Uzerinden bi hafta gecti hala adet olmamistim ve adet belirtirlerim istah artması belirtisi eklenerek devam etti dayanamdim 22 aralikta eczaneden test aldim ve aksam yaptim ikinci cizgi gozle gorulecek sekilde belliydi. Cok net degildi ama belliydi. Hemen uzerine kan tahliine gittim vedeger yuksekti. Bi gebelik var ama kimyasal, dış gebelik filan olma ihtimali var henuz cok erkenmis bir iki haftaya ancak belli olurmus.

X