Erkek İnfertilitesi 1 Morfoloji Değeri İle Hamilelik

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
evet bence de kader kısmet neler neler okudum burada 8 milyon sperm sıfır morfoloji sıfır hız ile doğal yolla hamile kalan vardır Rabbimin bir hikmeti ne diyelim
benim annem 16 yaşından itibaren sigara içmiş en son kardeşime 37 yaşında çat diye 4 üncü ayda hamile kaldı valla
Aynen benimki de öyle sigara vardı beslenme kötüydü ama 4 hamilelik:)

Hastanenin adını hatırlar mısınız? Bize çok uzak orası ama bebek için her yere gidilir
1666264636886.png

Aynen benimki de öyle sigara vardı beslenme kötüydü ama 4 hamilelik:)
bu doktor canım ben cok sevmiştim sakin ve tatlı bi doktordu eşimide eş zamanlı hemen ürolojiye yönlendirdi daha benim sonuçlarım çıkmamıştı hatta

değiştirin doktorunuzu
gerekiyorsa imprly ve quenzim q10 kullanın bunlar dna hasarına iyi geliyor (eşiniz kullansın yani) hem vitamin içerikliler bir zararı yok
birde proseed plus kullanabilirsiniz buda genel olarak spermin hızına vs iyi geliyord
DNA hasarının olup olmadığını nasıl biliriz?

Baktım evet varmış. Bu DNA hasarının tedavisi yok değil mi?
var tabi ki farklı antitoksidan kombinasyonları ile düşürüyorlar
burada çok konu var bununla ilgili arama bölümüne yazın lütfen DNA hasarı düşenler diye çıkacaktır

Malesef hayır, kadın doğumcular kadının yaşına takılıyor sadece, morfolojiyi düzeltelim dna hasarına bakalım dediğimde gerek yok sayı iyi deniyor, halbuki sayı ile spermde dna hasarı olup olmadığı anlaşılamaz. Yumurta sayısı da iyi o zaman neden sperm yaşına değil de sadece yumurta yaşına takılıyoruz. Yeterli tetkikyapılmıyor malesef hiçbir sebep olmayınca kadının yaşı denip geçiliyor. Ben kendi araştırmalarım sonucu dna hasar testi fish analizi, oksidatif stres vb önemli olduğunu öğrenip ürolog peşine düştüm şimdi.
Merhaba, bize de doktorumuz üç tüp bebek ve beşinci günden sonra gelişemem veya transferden turunamama gibi sebeblerden dolayı sperm fish testi önerdi, fiyatı nedir acaba siz yaptırdınız mı?

Merhabalar, evet yaptırdık fakat biçok başka test de yaptırdık o nedenle fish analizi ne kadardı tek başına hatırlamıyorum. 9bin civarında tutmuştu biçok başka testle birlikte. Yanıltmış olmayayıp o nedenle düzenden ya da yaptıracağınız yerden fiyat alın isterseniz. Fish tek başına çok daha az tutar

bizde imprly devam ediyoruz 2 aydır ara vermeden inşallah bizimde düşmüştür ya.
99 çok yüksek ilk bu teşhisi aldığımızda 3 ay kendime gelemedim. birde e vitamini aldım ben şuan. Çoban çökerten otunundan morfolojiye çok iyi geldiğini hep okudum ama benim eşim cins asla ot çöp içmez.
siz doğal yöntemlerle ilgili bişey yapıyomusunuz
Merhaba ne durumdasınız şuan? DNA hasarı düştü mü?

Morfoloji sıfır ileri hareket de yüzde 2, çok üzülüyorum, acaba bu değerlerle olur mu😔

X