1 senelik burnum? resimli

gülünce böyle oluyor
1124.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
bence çok çok hafif daraltırılıp yukarı kaldırılması gerekir daraltırılmadan kaldırılırsa ozaman yüzünde takma bir top gibi durur ama daraltırma belli belirsiz olmalı

bak o gülünce burnun şekil değiştirmesi bendede var sinir oluyorum ama bunun nedeni yüz demormitileri
imiş yani ya dişlerinde bir problem var dişetlerin gözüküyor yada burun kasların vazla çalışıyor
amaliyat olmadan öncede böyle bir sorunun vardı ise ameliyat olurken bu sorunun giderimesi gerekirdi
yani o kaslar yavaşlatılmalıydı ve sanırım kavissiz bir burun yptırmışsın gibi resimlerden gördüğüm kadarı ile nedeni buda olabilir

sorun derimin kalın
olmasından kaynaklanıyormuş.
önden daraltılmalı bence de.o burun ucunu incelttimi yanlarıda daralttırmak lazım

evet arkadaşlar ameliyat olalı bir sene oldu.burun ucum şiş .gülünce daha yayvan oluyor.sizce burun nasıl diye soruyorum ben?

canım yüzünün iriliğine göre burnun büyük durmuyor.yüzünle burnun orantılı duruyor aslında.tabiki yine de sen bilirsin.canım bir de sana bişey sorcam:foto koyarken gözlerimizi nasıl kapatıyoruz.ben de foto koyacam ama yüzüm belli olsun istemiyorum.nasıl yaptığını söyler misin?ben de foto koyacam yakında.

açıkçası kavisli değil daha kavisli olmalıydı önden güzel fakat yandan iri duruyo burun ucunu kalkık ve kavisli yaptır derim..

canım yüzünün iriliğine göre burnun büyük durmuyor.yüzünle burnun orantılı duruyor aslında.tabiki yine de sen bilirsin.canım bir de sana bişey sorcam:foto koyarken gözlerimizi nasıl kapatıyoruz.ben de foto koyacam ama yüzüm belli olsun istemiyorum.nasıl yaptığını söyler misin?ben de foto koyacam yakında.

cnm paintle karalayabilirsin, her pcde var paint

canımm önden görünüşüne baktığımda burun sırtında yani kemik kısmında bi prblem yok çok güzel gözüküyor.ama ucu birazcık daha daraltılabilir.
profilden de biraz kavis olmalı bence.
iinşallah istediğin gibi oluurr herşey

Barış Çakır yaptıysa ve bu sonuç varsa artık ondan uzak durmak lazım bence. Bir kere kötü yapan ikincide nasıl iyi yapacakki. Burun ucu düşmüş, daha gençsiniz, ilerde yaşlandıkça kilo aldıkça burun daha çok ağıza yakın duracaktır. Doğal hali böyle olsa kabul edilir ama, para verip güzelleşmek için yapılan bir operasyon sonuçu böyle olması kabul edilemez. Hala Barış Bey işini iyi yapan biri diyebiliyorsunuz. Bir yerlerde br hata yaptığı kesin. Sağlam bir doktora görünün derim.

Barıs bey yetrınce ısını ıı yapan ve saglam bır doktor arkdsmzda zten burnundan tamamen deıl ucundan rahatsz onuda barıs bey en ıyı seklde halledecktır ondan uzak durulmalı gıbı bır tabır kadr yanlŞ bırŞey olablrmı elbettekı her burunda ve her doktorda ufak tefk sorunlar olablr bu demek deĞıldır kı ondan uzak durulmalı bu seklde bır konusmaya karsı sessız kalamam

Eminim sizin burnunuzda böyle istemediğiniz bir hale gelseydi s yine sessiz kalmazdınız. Barış Bey veya X kişi kim yapmışsa sonucu kötü ve kötü sonuç çıkarmış birine ikinci teslimiyet koca bir hata olur. Görüşümün arkasındayım...

Barış Çakır yaptıysa ve bu sonuç varsa artık ondan uzak durmak lazım bence. Bir kere kötü yapan ikincide nasıl iyi yapacakki. Burun ucu düşmüş, daha gençsiniz, ilerde yaşlandıkça kilo aldıkça burun daha çok ağıza yakın duracaktır. Doğal hali böyle olsa kabul edilir ama, para verip güzelleşmek için yapılan bir operasyon sonuçu böyle olması kabul edilemez. Hala Barış Bey işini iyi yapan biri diyebiliyorsunuz. Bir yerlerde br hata yaptığı kesin. Sağlam bir doktora görünün derim.

teşekkrler yorum için ama size katılmıyorum.barış bey e tekrar ameliyat olmayı düşünüyorum.burun ucum gülerken düşüyor.yani normalde düşmüyor ve uçtan şiş.bu kadar.bazen böyle sonuçlar olabilirmiş onu da ben yaşıyorum .büyütülcecek bişiy değil.
türkiyenin en iyi doktoru hala benim için.bir hastası olarak söylüyorum...bu konununda uzamasını istemiyorum.barış beyle konuştuk bu durumumu.en kısa zamanda halledicek.

canım aynı sorun bende de var,1 seneden önce olmaz mı dedi doktorun?ben ameliyat olalı 5.5 ay oluyor,derim kalın olduğundan dolayı ucuna ödem sökücü iğne yapacakmış?doktor sana böyle birşey yaptı mı?

canım aynı sorun bende de var,1 seneden önce olmaz mı dedi doktorun?ben ameliyat olalı 5.5 ay oluyor,derim kalın olduğundan dolayı ucuna ödem sökücü iğne yapacakmış?doktor sana böyle birşey yaptı mı?

ceren merak ettim bu ödem sökücü iğne nasıl bi şey acaba,cünkü benim de derim kalınmıs fakat dr um boyle bi iğineden hiç bahsetmedi,bende 3 ay önce olmustum ve burun ucum hala şiş

canım ben de bilmiyorum ki daha olmadım iğneyi,ama olacağım,benim burnum yandan bombeli duruyor bi de,önden de ucu büyük,sen de bi sor doktoruna,bakalım olunca sana haber veririm canım işe yarayacak mı yaramayack mı ama ben sanmıyorum yarayacağını,kendim için söylüyorum.

X