🧮📖1. Sınıf anneleri 🖇️2023-2024📎📚

Panik yapmış olabilir tuvaletini yapmamak için kendini sıkıp tutamamış da olabilir

Benim kızda bugün tuvaleti kullanmamış okulda öğle arası yemek götürdüğümde gidelim dedim yapmadi .adapte olamıyorlar daha Lora

Evet bizimde öyle tüm şubeler alıyor. Toplanti yaptık geçen cuma günü

Benim oğlan da 2017li bu yıl yine anaokukuna yolladım daha küçük

Merhaba kızlar. Ben anca gordum grubu. Bende 2 1.sınıf atlattım ama bu baska telas. Yıne ela lale zorlayacak.
Set haftaya gelıyormus bzıımde topşu alındı ama hangı yayın denmedı
E harfıne gectık dun
Yzmamuz pek yavas hızlanması lazım ama canımız pek ıstmıyo guzel yazmak istiyor

Ben verdim oğlumu 1 e.
Aynı sizin oğlunuz gibi doğum tarihi de ama bu çocuktan çocuğa değişebilir bir şey.
Hayırlısı olsun.
Yapabiliyor aslında sayıları harfleri biliyor boyaması da iyi geçen yılda anaokuluna gönderdim bu yıl yine ilk okul orta okul bir olunca büyüklerin arasında kendini savunamaz diye yollamadım

sıkmıs cok sorun cıkardı da carsamba günü biraz kararlı ve azcık sertlestım. sonrakı gunde yedek olarak sevmediği pantolon koydum gıymemek ıcın yapmamıs 2 gundur normallesme var cok sukur
Kitap setleriniz belli oldu mu kizlar hangi yayınları kullacaksaniz ilk dönem ?
calıskan arı aldık

Olur olur inşallah alışır .. bizimki sanki 10 yıldır bu okula gidiyormuş gibi üst sınıflara el kol yapıp ne bakıyon oğlum diyormuş bu kadar bana benzemeseydi iyiydi aslında

yaaa cok tatlı maşallah olsun öyle olsun ya amaan aglayıp mızmız olacagına.
Yok hiç aglamadi ..üst sınıflarla kavgasına biraz cikistim ben kızdım diye ağladı öğretmeni çok memnun derste çit cikarmiyormus ama tenefuslerde aslan kesiliyor ..ve hep erkeklerle oynuyor kizlarla anlaşamıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…