🧮📖1. Sınıf anneleri 🖇️2023-2024📎📚

Topiği takibe aldım. Benim kızım da bu sene birinci sınıf 😁 Hepi topu 2 sayfa ödevi var onu da ağlaya ağlaya yapıyor yoruldum diye 🤣 Sizde durum nasıl?
Biizm öğretmen ödev vermiyordu dünkü toplantıda veliler ödev istedi

Kızım eve gelince neden ödev istediniz diye bana hesap soruyor ..bende bir bir cocuklarin adını saydım onlarin velileri istedi dedim :KK53:

Yok hiç aglamadi ..üst sınıflarla kavgasına biraz cikistim ben kızdım diye ağladı 🫠 öğretmeni çok memnun derste çit cikarmiyormus ama tenefuslerde aslan kesiliyor ..ve hep erkeklerle oynuyor kizlarla😑 anlaşamıyor 😑
maşallah fıstığa. aaaa fıtrattan demek hahaha sende mı kızlarla oynamazdın :KK48:

Biizm öğretmen ödev vermiyordu dünkü toplantıda veliler ödev istedi

Kızım eve gelince neden ödev istediniz diye bana hesap soruyor ..bende bir bir cocuklarin adını saydım onlarin velileri istedi dedim :KK53:
Bizim zamanımızın ödevlerini görseler... Sayfa sayfa yazardık deftere ya 🤣 Şimdiki çocuklar bi değişik valla bakalım zor geçecek sanki

Topiği takibe aldım. Benim kızım da bu sene birinci sınıf 😁 Hepi topu 2 sayfa ödevi var onu da ağlaya ağlaya yapıyor yoruldum diye 🤣 Sizde durum nasıl?
sorumluluk ıcın ufaklar sanırım o ağır geliyor. çizgi takıp etme boyama gibi ödevler vardı sımdılık stabıl esas doneme gelince aglar benımkı de muhtemelen

maşallah fıstığa. aaaa fıtrattan demek hahaha sende mı kızlarla oynamazdın :KK48:
Ben erkeklerle daha çok muhabbet ederdim sokakta bile öyleydim annem çok kizardi yaşıtlarına kızlarla oyna diye 🤣🤣🤣 ben kizmiyorjm ama uyarıyorum hiç kız arkadaşı yok Tolga ,Eyüp ,efe ege :KK53:

sorumluluk ıcın ufaklar sanırım o ağır geliyor. çizgi takıp etme boyama gibi ödevler vardı sımdılık stabıl esas doneme gelince aglar benımkı de muhtemelen
Evet bir de nasıl yaklaşmak lazım acaba bu duruma onu bilmiyorum valla ben.

Evet bir de nasıl yaklaşmak lazım acaba bu duruma onu bilmiyorum valla ben.
2 oglum var hıcbırınde sıkıntım olmadı kızım benı de sasırttı nasıl davranıcagımı bende sasırdım. bıldıgım tek sey kararlı olmak altarnetıflerıne kulak asma. bir muddet sonra mutemadıyen karnı veya biryerleri ağrıyacaktır:)))

2 oglum var hıcbırınde sıkıntım olmadı kızım benı de sasırttı nasıl davranıcagımı bende sasırdım. bıldıgım tek sey kararlı olmak altarnetıflerıne kulak asma. bir muddet sonra mutemadıyen karnı veya biryerleri ağrıyacaktır:)))
Geçen sene biliyorsunuz benim oğlumun her yerleri agridiydi :KK53:

Çocuğum bile yok ama burayı okumaya bayılıyorum 🤩😍🥰🫶🫶🫶🍒🍒🍒

Rabbim zihin açıklığı versin inşallah tüm yavrulara 🤲💜🤩😍🥰🍒🍒🍒

İrem kızın sıkı takipcisiyiz hojaammm💃💃💃🤪🤪

Bide anası iremin aldığı eşyaları paylasacaktin bekliyorum hâlâ yok, neleri beğenmiş merak ediyorum akıllı bıdık 😇🥳🥰🍒🍒

Ben kirtasiye malzemelerine bayılıyorum, hâlâ ders çalıştığım içinde defterim ,kalemim,not defterim hep var🥳😇🍒🍒🍒 kocam elimden tutup markete götürdü, çabuk ne alıyorsan al sonra bana defter kalem diye tutturma dedi 🤪🤣🤣🤣 ama olsun renkli kalemlerim kesin bitecek zaten🤣🤣🤣🤣

Bide anası iremin aldığı eşyaları paylasacaktin bekliyorum hâlâ yok, neleri beğenmiş merak ediyorum akıllı bıdık 😇🥳🥰🍒🍒

Ben kirtasiye malzemelerine bayılıyorum, hâlâ ders çalıştığım içinde defterim ,kalemim,not defterim hep var🥳😇🍒🍒🍒 kocam elimden tutup markete götürdü, çabuk ne alıyorsan al sonra bana defter kalem diye tutturma dedi 🤪🤣🤣🤣 ama olsun renkli kalemlerim kesin bitecek zaten🤣🤣🤣🤣
bende bayılıyorum süslü pelüş kalemlere özellikle.:KK37: kendıme ondan almıstım kız tesekkur ediyor bana oldugunu duyunca cok bozuldu napım:KK45:

bende bayılıyorum süslü pelüş kalemlere özellikle.:KK37: kendıme ondan almıstım kız tesekkur ediyor bana oldugunu duyunca cok bozuldu napım:KK45:
Bende almıştım, yeğenim çok inceledi kıyamadım verdim canim😍🤩 bu tutkumuzu kimse engelleyemez, koca bile olsa🤪

Atmıştım daha önce görmemiş olabilirsin sosyalim
birde pembe matarası var o fotoda yok 😌

Son düzenleme:
X