🧮📖1. Sınıf anneleri 🖇️2023-2024📎📚

Yaaaaaaaaaaa o saçlar neeeeee🍒🍒🤩😍 bide atar yapiyo hee yakışır reyise🥳🤩😍🥰🤤🫠😘 öp minikom 🍒🍒🍒😘🥰😍🤩
Gelince öpeyim artık okula adapte olsun diye bugün öğle yemeğini kendi başına yiyecek okula gitmedim yanına koydum yemeğini..gerçi benden daha adapte okula 🥲🤣🤣🤣

Haftasonu odevimiz dillere destan geldi. İki sayfa fotokopi kağıdı vermiş çizgilerle. Okulda yarım sayfa çizgi çalışması eksik kalmış kızın o tamamlanacak. Bir sayfada yine defterde çizgi çalışması..... 🥴🤓
Uyy geçmiş olsun. Bizim de 3 sayfa alıştırma vermiş aldığımız setlerin. Bir sayfa da güzel yazı defterine e yazılscak. Oturdu akşam kendi yaptı şaşırdım. Bugün kursu vardı. Dedim ki kursa rahat rahat gitmek istiyorsan otur ödevini bitir. O gazla yaptı valla

Uyy geçmiş olsun. Bizim de 3 sayfa alıştırma vermiş aldığımız setlerin. Bir sayfa da güzel yazı defterine e yazılscak. Oturdu akşam kendi yaptı şaşırdım. Bugün kursu vardı. Dedim ki kursa rahat rahat gitmek istiyorsan otur ödevini bitir. O gazla yaptı valla
Bizim asıl haftaya kopacak çatırti. Hem fasiküllere başlıcaklar hem e harfine 💆😵

Kızlar hepinize bol sabır çocuklarınıza da başarılar diliyorum
Benim küçük kızım bu sene anaokulu bende evde öğretmek istiyorum
Okulda neler yaptıklarını yazar mısınız

Mesela ilk neyle başladılar şuan neredeler
Hangi seti aldınız🫶🫶🫶

Hangi seti aldınız🫶🫶🫶
Neden evde öğretmek istiyorsun? Önceden öğrenirse 1.sinifta çok fazla sıkılır süreç dahada zorlaşır. Şuan bizim anaokul ve kreşte gördüğü şeyleri gördüğü için artık çizgi falan görmek istemiyor. Sanıyor ki hemen okumayı ogrenecek

Hangi seti aldınız🫶🫶🫶
Koza karaca yayinin setini aldık biz :))

Nasıl gidiyor ödev merasimleri. Zor bela sabaha 1 sayfa bıraktık, 4 sayfa yaptık. Yani kendini sıksa yarım saatte bitirir ama 4 sayfa yaya yaya 1 saat sürüyor. İyice biktirmamak adına 30 dkda bir ara veriyoruz
Ödev yoktu bizde fasiküllere yarın baslanacakmis

Ödev yoktu bizde fasiküllere yarın baslanacakmis
Fasikullerden çalışma yapmışlar biraz da defterden. E harfiyle tanisamadik henüz 😂 çizgilerden illallah geldi bayağı bi. Yine fasikulden beş sayfa ödev vermiş. Aslında ödev az, çok bir şey değil. Çocuklar yapmak istemiyor

Neden evde öğretmek istiyorsun? Önceden öğrenirse 1.sinifta çok fazla sıkılır süreç dahada zorlaşır. Şuan bizim anaokul ve kreşte gördüğü şeyleri gördüğü için artık çizgi falan görmek istemiyor. Sanıyor ki hemen okumayı ogrenecek
Büyük kızımda hiçbirşey öğretmedim aynı dediğiniz gibi ama okul açılıdı herkes biliyordu o yüzden bu küçük kızda öğretmek istiyorum

Büyük kızımda hiçbirşey öğretmedim aynı dediğiniz gibi ama okul açılıdı herkes biliyordu o yüzden bu küçük kızda öğretmek istiyorum
Bu sorun son zamanlarda çok var aileler nasıl veriyorsa herşeyi veriyor bu sefer hiç harf görmeyenler yetisemiyor o hıza

X