Güneş Kremleri 1 tık bile bronzlaşmak istemiyorum yardım eder misiniz?

Güneş kremleri, bronzlaşma

KedidirKedii

Go girl 🔥
Pro Üye
15 Kasım 2014
4.155
11.032
Tatil vakti geliyor ve ben buğday tenli biriyim .

Bana çok yüksek korumalı asla bronzlaştırmayacak tenimin rengini döndürmeyecek bir güneş kremi özellikle kullanıp fayda görenler önere bilir mi?

Nette dolu var ama kullanlardan bilgi almak daha mantıklı..

Solante.

Sezonu peynir gibi açıp kapatıyorum, yaz başı ve sonunda ton farkı sıfır.

Eğer bir cilt probleminiz varsa soruna uygun tedavi edici serileri de var, sivilce izlerine Acnes, güneş lekelerine Pigmenta, kılcal damarlara ve gül hastalığına Telerubor, vs.

Sorunsuz ciltler için de kanser koruyucu İmmuna serisi.

Ama koruması çok yüksek olduğundan D vitamininiz de yerlere düşecek yani tüm vücuda ve bütün yaz uygulayacaksanız kan tahlili yaptırmanızda fayda var.

Solante.

Eğer bir cilt probleminiz varsa soruna uygun tedavi edici serileri de var, sivilce izlerine Acnes, güneş lekelerine pigmentasyon, kılcal damarlara ve gül hastalığına telerubor, vs.

Sorunsuz ciltler için de kanser koruyu immuna serisi.

Ama koruması çok yüksek olduğundan D vitamininiz de yerlere düşecek yani tüm vücuda ve bütün yaz uygulayacaksanız kan tahlili yaptırmanızda fayda var.
bir problemim yok sadece bronz teni sevmiyor araştıracağım mersi :KK68:

Yuksek faktorlu koruyucuyu dakikaya ozen gosterip uygulayin.. ben yuzumun yanmasindan hoslanmadigimdan 50 faktor krem suruyorum ise yariyor..

Solante.

Eğer bir cilt probleminiz varsa soruna uygun tedavi edici serileri de var, sivilce izlerine Acnes, güneş lekelerine Pigmenta, kılcal damarlara ve gül hastalığına Telerubor, vs.

Sorunsuz ciltler için de kanser koruyucu İmmuna serisi.

O kadar etkili mi.
Bende hemen bakacağım. Paylaştığın için sağol :)

Bende hiç yanmayı sevmiyorum.
Eczaneden yüksek faktörlü krem alıyorum ama yine yanıyorum sadece acımıyo bende anlamadım. Yani eczaneden alırsan iyice sor.

Solante pigmente 15 günlük tatilim sonrası beni haritalı bir yüze çevirdi. Çillenmeye meyilli iseniz. Sakın denemeyin. Çok başarısız. Çevremde kullananlar da lekeler açısından aynı yorumu yaptı.

Belki ben çok beyaz olduğumdandır orasını bilemem ama tenime nispeten bronzluk da verdi. Ama bu kısmı rahatsız etmedi beni. En azından kızarma sağlamadan hafif tatlı bir sarılık verdi tenime.

Derdiniz beyazlık ise Güney Kore ürünlerine bakın. 100 faktöre kadar çıkan ürünleri var. Bb creme ama mesela misshanın 25 faktörlü bir bbsi piyasadaki pekçok 50 sph'den daha fazla beyazlığı koruyor.

X