1 yaş üzeri çocuklarınıza balık yağı şuruplarından veriyormusunuz

tugbayberk

Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2013
72
2
mrb arkadaşlar 13.5 aylık oğlum var biraz iştasız bulunduğumuz yerden dolayı da balık fazla tüketemiyoruz taze balık bulmak zor o yüzden balık yağı versem nasıl olur kullanan arkadaşlar angi markayı önerirsiniz işta açmaktan başka faydası ve zararını bilen varmı teşekkürler

mrb arkadaşlar 13.5 aylık oğlum var biraz iştasız bulunduğumuz yerden dolayı da balık fazla tüketemiyoruz taze balık bulmak zor o yüzden balık yağı versem nasıl olur kullanan arkadaşlar angi markayı önerirsiniz işta açmaktan başka faydası ve zararını bilen varmı teşekkürler

öncelikle çocuk doktorunuza danışın bu konuda.. kızım balık yemediği için aynı zamanda bağışıklık sistemini desteklemesi amacıyla doktorumuzun önerisiyle multitabs'ın balık yağını veriyoruz. ama 25 aylıkken başladık; haftada 2-3 kez vermemizi istedi doktorumuz.. öncesi için lütfen doktorunuzun önerisine göre hareket edin..
bir de balık yemeyen kızıma balık çorbası yaparsak genelde yiyor.. eğer çorbalarla arası iyiyse siz de deneyebilirsiniz..

merhaba benim oğlumda 15 aylık bizde dr. tavsiyesiyle 1 yaşından itibaren balık yağı kullanmaya başladık 1 tatlı kaşığı günaşırı veriyorum. ZİNGOMEGA kullanıyoruz limonlu tadı güzel oğlum zorlanmıyor içerken ... sizde içebilirsiniz :)
:emir_bebek:

merhaba benim oğlumda 15 aylık bizde dr. tavsiyesiyle 1 yaşından itibaren balık yağı kullanmaya başladık 1 tatlı kaşığı günaşırı veriyorum. ZİNGOMEGA kullanıyoruz limonlu tadı güzel oğlum zorlanmıyor içerken ... sizde içebilirsiniz :)
:emir_bebek:

teşekkürler bende başladım bakalım octamar aldım sevdi ilk verişim ama inş. devam eder

X