1 yıldır sorunlar yaşadığım iliskimi bugün bitirdim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ailesine yardım etmesi değil eVlenmemizi istemeyen ve yaklaşık 3 aydır kendisiyle konuşmayan babasına tüm parasını yollaması rahatsiz etti. Üstelik ihtiyaçları da çok fazla yokmus. Bizi bu duruma sokup bencil ailesini düşünmesi ve bana yalanlar söylemesi çok ağır
Ama işte o da böyle biri onun tercihi yani tüm prasını yollamak, dolayısıyla sizin tercih edeceğiniz biri değil bu adam.

Kendinizi yeterince sevmedikce, kendi degerinizin farkında olmadikca malesef bunu hep olmadık insanlarda arayacaksınız. Bence o adam sizin de söylediğiniz gibi sizi haketmiyor. Bosverin. İnsan bir süre sonra kendime boşuna acı cektirmisim diyor

Valla okurken sinir oldum sevgilinize
Sonunda ayrildim yazmaniza ise sevindim.
Bence en dogru karar olmus. Hem cok farkliliklariniz var .
Inanc olayi bile isin icine girmis. Evlensenizde zor bence. Farkli dusunce yapilari olan insanlarsinz.
Simdi icinizin yanmasi cook normal. Bu aylarcada surebilir ama bence barismayin. Dayanamiyrm cok ozluyorm diyerek yazmayin. Ilk aylar ozlemeniZde normal.
Insan ayrilip aylar gecip ici soguyunca ayrilmam en dogru kararmis diyo gercegi ozamab daha net goruyo.

En doğrusunu yapmışsın. Zaten aile istemiyorsa illa bi kötü çıkıyor. Terapi al, bol bol oku, covid bitince kurslara etkinliklere git. Bu hıyarı tekmelediğin için de kendini kutla.

Kendinizi yeterince sevmedikce, kendi degerinizin farkında olmadikca malesef bunu hep olmadık insanlarda arayacaksınız. Bence o adam sizin de söylediğiniz gibi sizi haketmiyor. Bosverin. İnsan bir süre sonra kendime boşuna acı cektirmisim diyor
Iki gündür o kadar kötüyüm ki ama bununla baş edecegim. Yaptıklarından dolayı özür bile dilemeyen tek mesaj atmayan adam artık bana ne verebilir ki ? Tek dileğim bir an önce onu unutup normal hayatıma dönmek

Valla okurken sinir oldum sevgilinize
Sonunda ayrildim yazmaniza ise sevindim.
Bence en dogru karar olmus. Hem cok farkliliklariniz var .
Inanc olayi bile isin icine girmis. Evlensenizde zor bence. Farkli dusunce yapilari olan insanlarsinz.
Simdi icinizin yanmasi cook normal. Bu aylarcada surebilir ama bence barismayin. Dayanamiyrm cok ozluyorm diyerek yazmayin. Ilk aylar ozlemeniZde normal.
Insan ayrilip aylar gecip ici soguyunca ayrilmam en dogru kararmis diyo gercegi ozamab daha net goruyo.
Dayanmaya çalışacağım çünkü en doğru karar buydu. Benim ittirmem ile ilişki yürüdü. Beni önemsemedi isteklerimi göz ardı etti. Benim heyecanla yaptığım şeyleri o günler geçmesine rağmen düşünmedi bile..

En doğrusunu yapmışsın. Zaten aile istemiyorsa illa bi kötü çıkıyor. Terapi al, bol bol oku, covid bitince kurslara etkinliklere git. Bu hıyarı tekmelediğin için de kendini kutla.
Bakalim bir iki psikolog araştırdım. Öncelikle bizzat görüşme yapacağım. Tekrar isteklerime hayatıma yön verecegim ama şu yataktan çıkmam ve ağlama krizlerimin geçmesi şart

Arkadaş sorunlu ama açtığı tüm konularda bunu anlatmak mümkün olmadı.
Sorunlu olan benmiyim o mu anlamadım ? Hediyelerimizi ağacın altına koyarız ağacı süsleriz diyen ve beni heveslendiren bir sevgiliye heyecanla ne aldın ne aldın diye sormak sorunlu olmaksa evet sorunluyum. Ben yapı olarak tezcanlı ve çocuksu biriyim. Arkadaşlarımın hediyelerini bile hemen verdim fazla beklemediğim icjn

Merhabalar.. Daha öncede ilişkim hakkında konu açmıştım ve siz haklı çıktınız.. yaklaşık 1 yıldır 33 yaşında biriyle beraberim. Aslında çok zıt karakterlerimiz vardi. O utangac, asosyal, icki kullanan, sigara icen ateist birisi ben disa dönük, fazlasıyla sosyal inançlı biriyim. Onu seviyordum birlikte güzel vakit geçiriyorduk. Kitaplar gezi ve filmler ortak alanimizdi o nedenle Tüm bunlarla baş edebilirim sandım ama olmadi. Sorumsuzlugu, tembelliği Canımi çok sıkıyordu ama en önemli sorunumuz ailesi beni istemiyordu. Daha doğrusu babası. Ancak her şeye rağmen geçen ay annesini alıp ailemle tanışmaya geldi. Babamlar da bana bıraktı ama annem hiç
beğenmedi yine de ben onu savundum. Aramzda Kac gündür pürüzler sürüyordu ancak dün bardagi tasiran sey oldu. Ben yeni yila çok önem veririm. Kac gündür ağaç alalim diyorum oda yolda aldim kargoda söyle böyle diyor. Hediyemi ne zaman vereceksin dedim o da yarın aksam yemek yeriz ufak kutlama yapariz dedi. Işten erken çıkıp yemege gittim ama ortada ne ağaç var ne hediye. Cocuk gibi beni kandırıyor. Meğerse hiç almamış parası yokmus zorla öğrendim. Sorun bu değil sorun beni kandırdı ve ben bu adamla 1 yıldır birlikteyim 6 kusur maaş alıyor tek kuruş biriktirmemis. Geçen aylarda birikim yapıyordu ve tüm parayı annesine göndermiş neymiş annesi daha güçlü yanında dursun istemiş. Yahu sen güçlü ol annen değil dedim. Ocak sonunda nisan yapacaktık neyle yapacagiz diye sordum kredi çekecekmiş. Siz olsanız bu kadar ezik sorumsuz ve bizi hiç düşünmeyen bir Adam i istemiydiniz? Ailesi onun benimle evlenmesini istemiyor ama o burada tek kurussuz kalip tüm parasını ailesine gönderiyor. Ve kısacası bitirdim bu ilişkiyi. Içim kanaya kaNaya sabaha kadar ağlayarak bitirdim. Çünkü düzeleceğine inancım kalmadi artık.
Hediye istemek abes. Başında daha maddi konularda bu kadar iç içe girerseniz sonu böyle olur.

Hediye istemek abes. Başında daha maddi konularda bu kadar iç içe girerseniz sonu böyle olur.
Istemedim hediye istemedim daha kac kez yazmam gerekiyor. Hediyeleri ağacın altına koyarız yeni yılı birlikte kutlarız dedi ve bunları kendisi söyledi. Bende biraz çocuksu ve sabırsız bir insanım bana ne aldın ve hadi hediyemi ver diye ısrar ettim. Yılbaşını bekleyemedim yani 2 gün öncesinde istedim. Olayın başlangıç mevzusu bu. Aslında bu bitiş mevzusu oldu bardak taştı yani

Dayanmaya çalışacağım çünkü en doğru karar buydu. Benim ittirmem ile ilişki yürüdü. Beni önemsemedi isteklerimi göz ardı etti. Benim heyecanla yaptığım şeyleri o günler geçmesine rağmen düşünmedi bile..
Daha simdiden cicim ayinda senin ne dusundugunu onemsemiyosa gerisini sen dusun evlenince ne olur artk. Deymez vallahi bak deymez boyle adamlara.

Herkes hediyeye takılmış ama bence sorun o degil
Adam ben hallederim demis ama hic bir sey yapmamis yani ayan beyan yalan söylemiş oyalamis
Sözünün eri diye bir laf vardir adam sözünün ERi değilmiş ki
Ayrica ezik asosyal tipler, ikili iliskilerde berbattir kendilerinden baskasini dusunmezler ve sorumluluk almayı da bir kadinla konuşmayı da bilmezler (bu konuda benzer tipleri cok gozlemledim maalesef).
O yüzden ben bir kadınla iliski yurutemeyecek olgunlukta bir erkegi hayatımda barindirmazdim.siz de bu yonlerini düşünüp önünüze bakin
Bakin söz senettir benim icin tutulmadiysa o kisi biter benzerini ben de yasamistim o zaman da beni seviyor diye düşünmüştüm biraz da toydum ama yok yani ezik.tiplerden adam olmuyor

Yani ağaca da hediyeye de o atlamış ben hallederim diye. Insan yapmadığı şey için durduk yere neden yalan söyler. Zor durumda kalınca, durum kurtarmak icin söylenen ufak tefek yalanların telafisi olur belki de böyle fuzuli yalan söyleyen insandan korkarim ben her zaman. Ama senin de yılbaşına kadar beklemeyip hediyem nerde diye sorman itici olmuş. Neyse zaten agaca hediyeye gelene kadar bin tane sorununuz varmış, ne aileler istiyor ne de siz uyumlu bir ciftsiniz. Bitirmeye bahane gerekiyormuş zaten. Ayrılıkla baş etme konusunda da, aklına daha kötü şeyler getir haline şükret. Mesela şu an bacağın kırık acılar içinde yatıyor olabilirdin. Ama sadece senin için işe yaramaz birinden kurtuldun, sagliklisin falan. Öyle düşün

Merhabalar.. Daha öncede ilişkim hakkında konu açmıştım ve siz haklı çıktınız.. yaklaşık 1 yıldır 33 yaşında biriyle beraberim. Aslında çok zıt karakterlerimiz vardi. O utangac, asosyal, icki kullanan, sigara icen ateist birisi ben disa dönük, fazlasıyla sosyal inançlı biriyim. Onu seviyordum birlikte güzel vakit geçiriyorduk. Kitaplar gezi ve filmler ortak alanimizdi o nedenle Tüm bunlarla baş edebilirim sandım ama olmadi. Sorumsuzlugu, tembelliği Canımi çok sıkıyordu ama en önemli sorunumuz ailesi beni istemiyordu. Daha doğrusu babası. Ancak her şeye rağmen geçen ay annesini alıp ailemle tanışmaya geldi. Babamlar da bana bıraktı ama annem hiç
beğenmedi yine de ben onu savundum. Aramzda Kac gündür pürüzler sürüyordu ancak dün bardagi tasiran sey oldu. Ben yeni yila çok önem veririm. Kac gündür ağaç alalim diyorum oda ben hallederim sen karışma dedi. yolda aldim kargoda söyle böyle diyor. Hediyelerden bahsettik ağacı söyle süsleriz böyle yapariz. Kendisi dedi hediyeleri ağacın altına koyarız. Ben sevinerek bana hediye mi aldin dedim. Ve yilbasina kadar sabredemedim. Hediyemi ne zaman vereceksin dedim o da yarın aksam yemek yeriz ufak kutlama yapariz dedi. Işten erken çıkıp yemege gittim ama ortada ne ağaç var ne hediye. Cocuk gibi beni kandırıyor. Meğerse hiç almamış parası yokmus zorla öğrendim. Sorun bu değil sorun beni kandırdı ve ben bu adamla 1 yıldır birlikteyim 6 kusur maaş alıyor tek kuruş biriktirmemis. Geçen aylarda birikim yapıyordu ve tüm parayı annesine göndermiş neymiş annesi daha güçlü yanında dursun istemiş. Yahu sen güçlü ol annen değil dedim. Ocak sonunda nisan yapacaktık neyle yapacagiz diye sordum kredi çekecekmiş. Siz olsanız bu kadar ezik sorumsuz ve bizi hiç düşünmeyen bir Adam i istemiydiniz? Ailesi onun benimle evlenmesini istemiyor ama o burada tek kurussuz kalip tüm parasını ailesine gönderiyor. Ve kısacası bitirdim bu ilişkiyi. Içim kanaya kaNaya sabaha kadar ağlayarak bitirdim. Çünkü düzeleceğine inancım kalmadi artık.
Senın evındemı kalıyordu ucret odemeden ?Oyle adamlarla olmaz.Yenı yıla guzel manidar bır baslangıc yapmışsınız:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X