10 - 16 Ağustos 2020 haftalık burç yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.845
1.369
10 - 16 Ağustos haftalık burç yorumu (2020) Ağustos'un ilk haftası burcunuz; aşk, kariyer ve sağlık için ne söylüyor?10 - 16 Ağustos haftalık burç yorumu (2020) Ağustos'un ilk haftası burcunuz; aşk, kariyer ve sağlık için ne söylüyor?


Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları (10 - 16 Ağustos)
Bu hafta iş hayatı ve kariyerde köklü değişimleri başlatabilir, önemli kararlar alabilir, yaşamınızdaki soruları çözmek için harekete geçebilirsiniz. Genel olarak yaşamın her alanında elinizi taşın altına koyacağınız, sesinizi çıkaracağınız, doğru-yanlışı ayırt edip, hakkınızı savunacağınız bir haftadasınız.
Dönemin bu yüksek enerjisi ile pire için yorgan yakmamaya, kontrolsüz öfke ve hırsla hareket etmemeye çalışmalısınız. Yöneticilerle kritik konuşmalar yapabilir, kariyer hedeflerinizde zoru başarma, zora koşma ve imkansızı var etme çabası içine girebilirsiniz. Nitekim imkansız gördüğünüz bir başarı veya fırsatı elde edebilirsiniz.
Hafta başında riskli yatırımlardan kaçınmalı, para kayıplarına dikkat etmeli. Haftanın ilk günlerinde hassas ve alıngan olabilir, her duyguyu daha yüksek yaşayabilirsiniz. Aşk ve duygu eksikliğinin olduğu, anlaşılamadığınız ilişkilerde bitiş ve sonlanma olabilir. Yaşamanızın iplerini her alanda elinize alıyorsunuz.
Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları (10 - 16 Ağustos)
Bu hafta abartılı duygu ve düşünceler içerisinde olabilir, yaşamdaki farklı alanlarda farklı kaygılar taşıyabilirsiniz. Panik, telaş, tahammülsüzlük artabilir. Enerji alanınıza göre deneyimler çekebileceğiniz için karamsarlıktan, gerilimden uzak kalmaya çalışmalısınız. Görüntünüzle ilgili değişiklik isteği artabilir.
Dış görüntünüzle destek almak isteyebilirsiniz. Kusur bulmaya daha açık, kusur ve sorunlardan kurtulma isteğinde olacaksınız. Bazı ilişki ve ortaklıklarda kritik bir süreç içinde olabilirsiniz. Tamam veya devam durumu oluşabilir. Uzun süredir aşamadığınız sorun ve engeli ise bu hafta aşabilir, ilişkilerde ilerleyiş sağlayabilirsiniz.
Gelecek planları ve evlilik, ailelerin uyumu pek çok ciddi ilişkide önemli hale gelecek. Önünüzü görmek isterken, karar veremediğiniz noktada daha çok gerilebilirsiniz. İş değiştirme planı, istifa, farklı iş arayışları gündeminizde olabilir.İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları (10 - 16 Ağustos)
Bu hafta arkadaşlık ilişkileri, partnerlikler ve sosyal çevrede değişimler söz konusu olabilir. İş hayatındaki, günlük yaşamınızdaki tıkanıklığı aşmak adına çevrenizden yardım alabilirsiniz. İlişkiler bu süreçte farklı alanlarda zarar ve fayda getiren bir konumda olacak.
Finansal konularda daha titiz ve temkinli olmalı, elinizdeki parayı doğru değerlendirmeye özen göstermeli, kendinizi güvene almaya çalışmalısınız. Hem ilişkilerde hem iş hayatı-para konularında karmaşık durumlara girmekten kaçınmalısınız. Nitekim karmaşık, sallantıda kalan ilişkiler bu hafta yüzleşmelerle sonuçlanmaya gidebilir.
Geçmiş ilişkilerin özlemi, geçmişi sorgulama hali zaman zaman sizi sarabilir. Hafta boyu tıkandığınız noktada tavır değişikliğine giderek çözüme ulaşabilirsiniz. Yapmadığınızı yapmak, rutinin dışına çıkmak, yeni bir yöntem denemek her alanda fırsat getirebilir.
Denenmemişinizi deneme zamanındasınız. Kendinize meydan okumalı, korku ve zaaflarınızın & hatalarınızın ve eksikliklerinizin üzerine gitmelisiniz. Sağlıkla ilgili destekler, operasyonlar gündeme gelebilir. Beslenme düzeninde değişikliğe gidilebilir. Diyetlere başlanabilir.Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumları (10 - 16 Ağustos)
Bu hafta plan dışı paralar kazanabilir, ek kazançlar elde edebilirsiniz. Yaşamın her alanında beklentilerinizin yükseleceği bir dönemdesiniz. Daha iyi kazanmak, daha iyi bir ilişkiye sahip olmak, daha iyi koşullarda olmak isteyebilirsiniz. Yüksek beklentiler ise yaşamınızdaki koşullardan memnuniyet duymanızı zorlaştıracaktır.
İlişkiler ve ortaklıklarda karşınızdakilere göre ilerleyecek, karşınızdakileri doğruları ve yanlışlarıyla ele alarak ilişkileri değerlendireceksiniz. Geçmiş ilişkilerin etkisini hissedebilirsiniz. Bu süreçte ilişkilerde takıntılardan uzak durmalı, bir kişiyi veya bir ilişkiyi takıntı yapmaktan kaçınmalısınız. Nitekim hafta boyu kaybetmekten korktukça kaybedebilirsiniz.
Taşınma, yer değişikliği gibi konular gündeminize gelebilir. Bugünlerde kariyerde bir çıkmazı aşmak, risk almak isteyebilirsiniz. Ortaklık ilişkilerinde eşitlik ve adalet önem kazanıyor. Süregelen ilişkilerde inatlaşma, kıskançlık ve kontrol etme, değiştirme isteği öne çıkabilir. Açık ve net olmalı, soruna değil çözüme odaklanmalısınız.
Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları (10 - 16 Ağustos)
Bu hafta Dolunayın etkileriyle yoğun ve hareketli bir süreç içerisine girebilirsiniz. Zihninizi meşgul eden pek çok iş ve konuyu tamamlayıp, sonuçlandırabilir; görev ve sorumluluklarınızı yerine getirerek rahatlayabilirsiniz.
Hafta boyu rutinin dışına çıkabilirsiniz. İş hayatına başlama, yoğun iş hayatına ara verme gibi rutininiz dışında durumlar olabilir. Yeni ve cesur kararlar alacağınız bugünlerde, özgüven ve cesaret artıyor olacak. Vicdan ve merhamet durumları ile gerçekler ve objektivite arasında kalabilirsiniz.
Sosyal çevrenize yeni kişiler dahil olabilir, tanışacağınız yeni kişilerle bir arkadaşlığa başlayabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden biri ile duygusal başlangıçlar içinde olabilirsiniz. Bu hafta sözleriniz, düşünceleriniz ve seçimleriniz kaderinizi oluşturuyor. Haftanın ilk yarısında uyku düzensizliği, huzursuz uykular ve karmaşık rüyalar olabilir. Perşembe gününden itibarense daha huzurlu, canlı ve hevesli olabilirsiniz. Haftanın ilk yarısındaki gerilim ikinci yarıda son buluyor.Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları (10 - 16 Ağustos)
Haftanın ilk yarısında ilişkilerde ince düşünce, anlayış ve hassasiyetler önem kazanıyor olacak. Bu doğrultuda ilerleyen ilişkiler güçlenir, yakınlaşma artarken; umursamazlık ve egosal durumların olduğu ilişkilerde fiziksel veya duygusal uzaklaşmalar içinde olabilirsiniz.
Çalışma arkadaşlarıyla, yöneticilerle ilişkilerde yeni dengeler kurulabilir. Kova burcundaki Dolunayın burcunuza etkileriyle ilişkilerdeki gizli durumlar ortaya çıkabilir. Çevrenizle ilgili şaşırtıcı gerçekleri öğrenebilirsiniz. Özgür iradenizle saklı tuttuğunuz durumlar da çevreniz tarafından öğrenilebilir.
Arkadaşlıklarda veya aşk ilişkilerinde yüzleşme durumları gündeme gelebilir. Kelime oyunlarından ve manipülasyondan kaçınma zamanı. Zaaflar, tutkular önem kazanırken; ilişkilerde etik değerleri korumanız karma için önem kazanıyor. Kariyerde yeni bir yola doğru gideceğiniz bir süreç bu hafta başlıyor. Yeni teklifler alabilirsiniz. İki farklı iş veya iş-eğitimi bir arada yürütme gündeminizde olabilir.Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumları (10 - 16 Ağustos)
Bu hafta yaşamınızda yeni yollar ve yeni başlangıçlar içerisinde olacaksınız. Önemli ve kadersel tanışmalar yaşayabilirsiniz. Karmik bağın olduğu ilişkileriniz gündeme gelebilir. Ruh ikizi ve ruh eşi ilişkilerine oldukça açık bir süreçtesiniz.
Eğitim hayatında bir seçim, yeni bir yol söz konusu. Hayata dair uzun vadeli düşünüp, uzun vadeli adımlar içerisinde olacaksınız. Pek çok Terazi için partnerlik ilişkisinde sonuçlanma ve netleşme söz konusu olacak. Düğün ve evlilik, ayrılık ve uzaklaşma gibi yaşam hikayenize göre bir sona gidebilirsiniz. Hafta içerisinde tüm ilişki ve ortaklıklarda etik ve adaletli olmalı, bencil, hırslı adımlardan veya karmaşadan uzak kalmalısınız.
Daha önce gizlediğiniz durumlar, hafta başında Dolunay'ın etkileriyle ortaya çıkabilir. Uzak ve yakın çevrenizden farklı yardım ve destekler görebilirsiniz. Estetik müdaheleler ve operasyonlar gündeminizde olabilir. Harcamalarda aşırılıklara açık bir süreçtesiniz.Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları (10 - 16 Ağustos)
Bu hafta iş hayatında bir süredir çözülemeyen karışıklıklar tekrar gündeme gelebilir. Bir süredir rahatsız olduğunuz durumla ilgili karar ve tavır alabilir, aksiyona geçebilirsiniz. İstifa, dönemsel izin ve departman değişikliği gibi durumlar gündeminize gelebilir.
Bazı Akrepler ise kısa seyahatlere ve yolculuklara çıkabilir. Stres ve iç gerilime açık olduğunuz haftanın ilk yarısında, pozitif bakış açınızı korumaya, olayları iyi tarafından görmeye çalışmak gerek. Araçlarla ilgili zorunlu ödemeler, krediler ve taksitli harcamalar söz konusu olabilir. İlişkiler ve ortaklıklarda seçim yapacak, önünüze gelen teklifleri değerlendireceksiniz.
Hem iş hem özel hayatınızda hafta boyu karar veren, yöneten ve süreçleri belirleyen taraf siz olabilirsiniz. Özgür iradenizle hareket etmelisiniz. Tahammülün zaman zaman düştüğünü hissedebilir, ya hep ya hiç tavrına gidebilirsiniz. Bu doğrultuda ise bazı ilişkilerde ayrılık ve sonlanmalar söz konusu olabilir.Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları (10 - 16 Ağustos)
Bu hafta ilişkilerde geleceğe dair konuşmalar yapılabilir. Yeni tanışmalar, yeni ilişkiler gündeminizde olabilir. Uyum ve benzerliğin olduğu ilişkiler ilerlerken, zorlayıcı farklılıklar mesafeleşmeye neden olabilir. Taşınma konuları gündeme gelebilir, bu konuda devam eden belirsizlik hafta içinde çözülebilir.
Finansal konularda risk alma isteği, elinizdeki parayı daha iyi yönetme gayesi hakim olabilir. İş hayatında hafta içerisinde gündeme gelecek bir tıkanıklık, finansal konularda daha hızlı kaygıya düşmenize neden olabilir. Bu hafta kendi işini yapanlar mecburiyetler ve zorluklarla karşılaşabilir. Çalışanlar ise iş arkadaşlarıyla daha hızlı gerilebilir.
Çocukla ilgili harcamalar, hamilelik haberleri, gebelik ve doğumlar söz konusu olabilir. Yaşamın her alanında yaptığınız işten, gösterdiğiniz tavırdan genel olarak onay ve takdir ihtiyacında hissedebilirsiniz. Gerçek desteği ve alkışı içerden, kendinize verme zamanı.Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları (10 - 16 Ağustos)
Bu hafta hızlı ve ani kararlar alabilir, bazı konularla ilgili aniden fikirlerinizin değiştiğini görebilirsiniz. Daha değişken ve dalgalı bir ruh halinde olacağınız haftanın ilk yarısı boyunca, uzun vadeli düşünmeden hareket etmemelisiniz.
Özel hayatınızdaki ilişkilerde sorunları çözerek barışma sağlama ile kesip atma arasında bir seçim yapabilirsiniz. Geçmiş ilişkiler, ilişkilerde geçmişten gelen konular gündemde olacak. Aşk hayatı içerisinde yeni duygular içinde olabilirsiniz. Yeni ilişkilere gidebilmek için eskiyi aşmak, yaşamın herhangi bir alanındaki zorluğu aşmak içinse cesareti üstlenip, dönüşüme gitmek gerekiyor.
Geçtiğimiz hafta gibi bu hafta da pek çok ilişki ve ortaklık sizin tavırlarınıza göre şekillenecek, önemli adım ve kararlardan çoğunlukla sizden gelecek. Bastırdığınız her duygu, düşünce ve anı bu hafta ortaya çıkabileceği için, yüzleşmekten korkmamalısınız. Hisleriniz doğru çalışabilir.Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları (10 - 16 Ağustos)
Bu hafta burcunuzda Dolunay gerçekleşiyor. Bu ise sizlere hafta boyu yoğun ve hareketli bir gündemi getiriyor olacak. Taşınma, evle ilgili harcamalar, ev içerisinde kalabalık davet ve organizasyonlar gündeminizde olabilir. Kısa tatillere çıkabilir, rahatlamaya çalışabilirsiniz.
Olaylara daha tarafsız ve objektif bakmak kazandırırken, dürtüsel tepkiler, bencil bir bakış açısı kayıp ve sonları getirecektir. İlişkilerde uzun vadeli konuşmalar, ileriye dair adımlar, uzun vadeli değişiklikler söz konusu. Net bir bitiş, net başlangıçlar yaşayabilirsiniz.
Plan dışı para çıkışları, harcamalar yapabilirsiniz. Hafta boyu harcamalarınız ise keyfi, konfor adına, sevdikleriniz ve çocuklar için olabilir. Trafikte ve seyahatlerde aksilikler çıkabilir. Kaza ve yaralanmalara hem trafikte hem ev içinde dikkat etmeli. Zihninizi yoran, belirsiz konular son bulurken rahatladığınızı hissedeceksiniz. Kronik rahatsızlıklara ve baş ağrılarına dikkat. Hastane ziyaretleri olabilir.Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları (10 - 16 Ağustos)
Bu hafta kısa seyahatlere çıkabilir, sosyalleşebilir ve organizasyonlara katılabilirsiniz. İletişim trafiği artarken, günlük planlarınızı kendi isteklerinize göre belirlemek isteyeceksiniz. Aile içinde beklenmedik, sevindirici gelişmeler olabilir. Aileye yeni kişiler katılabilir. Ev içerisinde kalabalık davetler gerçekleştirebilirsiniz.
Görüntünüzle ilgili ufak estetik değişiklikler yaptırabilirsiniz. Yaşamınızla ilgili önemli bitiş ve başlangıç kararları alacağınız bu haftada, özel hayatınızda ilişkiyi ilerletme kararı alabilir, size faydası olmadığını düşündüğünüz ilişkiden uzaklaşabilirsiniz. Hafta boyu konuşabildiğiniz, anlaşıldığınızı düşündüğünüz kişilerle olmak isterken konuşmanın sizi rahatlattığını görebilirsiniz.
Arkadaş çevrenizde can sıkıcı durumlar olabilir. İş hayatında yeni ve radikal değişimler söz konusu. Beklemediğiniz bir yerden dönüş ve teklif alabilirsiniz. Yatırımlarla ilgili ise araştırma ve seçim içinde olabilirsiniz.


Astrolog Merve Rençber
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.845
1.369
Güliz Kına​
astroloji 4
10 -16 Ağustos haftasında nasıl astrolojik etkiler var?

Yeni haftaya merhaba! Dolunay sonrasında Ayın küçülmekte olduğu ve ışığının azaldığı zamanlara doğru gidiyoruz ve ne yazık ki gergin bir haftaya başlıyoruz…

19 Ağustosta Aslan burcunda bir yeni ay yaşayacağız o güne kadar dolunayın etkisi devam edecek ve olay bazında yaşanacak şeyler gündemde olacak…

Kova dolunayı bildiğiniz üzere biraz gergin ve uyanış etkisi içeren bir dolunaydı (etkilerini buradan okuyabilirsiniz) ve bu haftada dolunayın etkileri yoğun olarak hissedilecek.

Pazartesi ve Salı gününde finans konuları ön planda ve gergin etkilerde devrede olacak. Beklenmedik gelişmeler ise bugünlerde gündeme olacak. Arayışımız sabitlik ve dinginlik olacak bugünlerde ama bulmak çok mümkün olmayabilir. Bu haftanın en önemli etkisi sert bir etki olan Mars – Plüton arasındaki gergin açı, hafta başından aktif olacak bu etkinin en sert olacağı günler ise çarşamba ve perşembe günleri olacak!

Gergin gelişmeler, patlamalar, yangınlar, toparak kayması gibi sorunlara açık günler olacak bireysel olarakta öfke patlamaları ve kazalar oluşabilir dikkatli olmak lazım!

Çarşamba öğlenden sonra başlayacak etki ise, İkizler burcu etkisi olacak ve iletişimimiz yükselecek. Bu etki perşembe ve Cuma gününde de devam edecek, beklediğiniz haberler gelebilir, fakat bir o kadarda kararsızlık gündemde olabilir. Yolunuza gelen her bilgi doğru olmayabilir ve aldatıcı haberler ve konuşmalarda olabilir. #astroloji

Cumartesi günü ise en iyi etkiler içeren gün olacak, Ay – Venüs kavuşumunun etkisi ile daha sıcak, sevdiklerimizle ve ailemizle güzel zamanlar geçirebileceğimiz bir gün. Pazar gününde de Yengeç etkisi ile duygusal konular ve aileyle ilgili konular devrede fakat bir o kadarda karşı karşıya gelme ve restleşme etkisi yüksek…

Bu haftanın ön planda olan burçları: Boğa, İkizler, Yengeç ve Oğlaklar olacak. Sert etkilere dikkat etmek gereken ise Koçlar olacak…
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.845
1.369
Dinçer Güner​


Koç: Eğer iş anlamında bir değişim, yeni bir teklif söz konusu ise bunu yapabilirsiniz. Yalnız böyle bir adım atarken köprüleri de yıkmamaya özen göstermelisiniz. Ya da bir süredir iş arayışınız var ise tam da bu hafta teklifini alabilirsiniz. Aslında gergin olduğu kadar sorunların çözümü için de motive edici etkiler mevcut ama önemli olan sizin tavrınızın nasıl olacağıdır. Hafta boyunca iş ve kariyerinizle ilgili konularda düşman edinmemeye özen gösterin ve sakin kalın.

Boğa: Bu hafta Mars ve Plüton kavga halinde olacaklar. İllegal işlerden uzak durmalı, yapacağınız her işi prosedürüne uygun bir şekilde yapmalısınız. Hukuksal konular, yurt dışı ile ilgili işler, yabancılarla ilgili konularda sabrınız epey test edilebilir, bu konularda majör bir takım sorunlarla uğraşmanız gerekebilir. Keza sağlığınızda pek iyi gözükmüyor, bu dönem çok çabuk hastalanabilir, vücut direnciniz düşük olabilir, ateşli hastaklıklar, kan, kan değerleri ile ilgili konularda problemler ortaya çıkabilir.

İkizler:
Arkadaşlarınızla para meseleleri yüzünden tartışmalardan kaçınmanızı tavsiye ederim. Kefil olmak, borç vermek için pek uygun bir zaman dilimi değil. Hem aşk hem para hem de sosyal hayat gergin hat üzerinde olacak. Bu 3 alanda ani öfke patlamaları yüzünden sıkıntılar ortaya çıkabilir, olaylar gereğinden fazla büyüyebilir. Risk almak, borsada büyük paralarla girişimde bulunmak için pek uygun bir hafta değil açıkçası.
Yengeç: Hafta ortası itibari ile Güneş ve Mars’ın olumlu etkileşimi devrede olacak. Bu öncelikle cinsel enerjinizi arttırabilir, girişimci ruhunuzu tetikleyebilir, özel hayatınıza hız kazandırabilir. Kişisel hedeflerinize ve amaçlarınıza ulaşmak bu hafta çok daha kolay olabilir. Motivasyonunuz yüksek bir süreç olabilecek. Eğlenceye, hobilere daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Keza bu hafta aslında spora başlamak içinde uygun bir hafta diyebilirim sizler için.

Aslan: Yakın çevreniz, kardeşleriniz, komşularınızla birbirinize girmemeye özen gösterin, küçük konuları gereksiz yere büyütmeyin. Özellikle sağlığınıza çok dikkat edin, dizlerinize, dişlerinize, kemiklerinize, cildinize. İşinizle ilgili müşterilerle gereksiz münakaşalara girmemeye de özen göstermenizde yarar var. İş konularında kimseyle kavga etmeyin. Hafta ortasına doğru Mars ve Güneş’in olumlu etkileşimi devreye girmiş olacak. Öncelikle kendinize bu hafta dinlenme alanları yaratmanız gerektiğine işaret etmekte.

Başak: Para ile ilgili konular yüzünden lütfen birileri ile papaz olmayın, kavga etmeyin, köprüleeri yıkmayın. Finans konuları yüzünden kafanız karışabilir, kararsız kalabilirsiniz. Hafta ortası itibari ile Güneş ve Mars’ın olumlu etkileşimi hakim olacak. Dostlarınızdan destek alabilir, dostlarınızla beraber seyahat planları söz konusu olabilir. Bu hafta sizleri daha sosyal bir hata beklemekte. Organizasyonlar yapabilir, grupları bir araya getirebilirsiniz. Zaten bu hafta pek yalnız kalıp, kendinizi çok fazla dinlememenizi tavsiye ederim, her türlü sosyal aktiviteye atın kendinizi.

Terazi: Bu hafta güçlü düşmanlarla uğraşmanız gerekebilir veya insanların çok fazla sizinle uğraştığını düşünebilirsiniz. Var olan ortaklıklarda son sözü söylemeden önce bir düşünün, son söylenmesi gerekeni ilk söylemeyin.


Terazi: Bu hafta güçlü düşmanlarla uğraşmanız gerekebilir veya insanların çok fazla sizinle uğraştığını düşünebilirsiniz. Var olan ortaklıklarda son sözü söylemeden önce bir düşünün, son söylenmesi gerekeni ilk söylemeyin. Hafta ortası itibari ile Güneş ve Mars’ın olumlu etkileşimi devrede olacak. Mali tablonuzu düzeltmek adına girişimlerde bulunabilir, terfi veya zam konuşması yapabilirsiniz. Hem iş hem de maddi konularda hedeflerinize bu hafta daha kolay ulaşabilir, bu alanlarda olası krizleri iyi yönetebilir veya krizleri kendi yararınıza çevirebilirsiniz.

Akrep: Eğer bir partneriniz var ise aldanma, aldatma ya da onunla ilgili gizli bir takım işlerin ortaya çıkabilme ihtimali olduğunu da unutmayın. Arkanızdan dönen oyunlar da söz konusu olabilir. Arkanızdan iş çeviren kişilerle yüzleşmeniz gerekebilir. Hafta ortası itibari ile Güneş ve Mars olumlu etkileşimi devrede olacak. Yurt dışı, yabancılar, uluslararası işler, ticaret, tanıtım, reklam, halkla ilişkiler, hukuksal konularla ilgili hedeflerinize daha kolay ulaşabileceksiniz.

Yay: Para konuları yüzünden kimsenin kalbini kırmayın ve bu konuda despot bir şekilde davranmayın. Hafta ortası itibari ile etkin olacak Güneş ve Mars’ın olumlu etkileşimi ile de yaşamınızda değiştirmek, düzenlemek istediğiniz her türlü konuda girişim yapmak için idealdir. Özellikle sizi ruhsal anlamda kısıtlayan her türlü konuda özgürleşmek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Keza bu hafta sigarayı bırakmak, ameliyat olmak, sağlığınızla ilgili size iyi gelecek konula yönelmek için de harikadır

Oğlak: Ev, yuva, aile, yerleşimle ilgili konular, tapu, arsa, toprak, gayrimenkulle ilgili işlerde beklenmedik ani sürpriz gelişen olaylar söz konusu olabilir. Önemli olan, değişime açık olmak, gergin ortamlar yaratmamak bu konularla ilgili ve köprüleri yıkmadan yumuşak geçişler sağlamak yaşamınızda.

Oğlak: Ev, yuva, aile, yerleşimle ilgili konular, tapu, arsa, toprak, gayrimenkulle ilgili işlerde beklenmedik ani sürpriz gelişen olaylar söz konusu olabilir. Önemli olan, değişime açık olmak, gergin ortamlar yaratmamak bu konularla ilgili ve köprüleri yıkmadan yumuşak geçişler sağlamak yaşamınızda. İş ve aile arasında eğer sıkışıp kaldıysanız bir süredir çözümü kendinizde aramanın vakti gelmiş de olabilir. Siz kendinizi değiştirdiğiniz anda sıkıntı yaşadığınız alanlarda da sorunların çözülmeye başlayabileceğine de şahit olabilirsiniz.

Kova: Bu hafta evrak kayıpları, belgeler ve sözleşmelerle ilgili sıkıntılar da söz konusu olabilir. Özellikle trafikte daha dikkatli olmanızı, kimseyle tartışmaya girmemenizi tavsiye ederim. Bu hafta olası yapacağınız bir takım satışlarda da gecikmeler, problemler söz konusu olabilir. Seyahat planlarınızda aksaklıklar, son dakika gelişmeleri yüzünden büyük krizlerde söz konusu olabilir. Bu hafta hem uyku düzeninize hem de ruh sağlığınıza ekstra dikkat edin.

Balık: Kesenizi zorlayacak girişimlerden de uzak durmanızda yarar var. Hafta ortası itibari ile Güneş ve Mars’ın olumlu etkileşimi devreye girecek. Özel hayatınız başta olmak üzere, çocukları ilgilendiren konular, riskli işler ve aktiviteler konusunda hedeflerinize çok daha rahat bir şekilde ulaşabileceğinize, bu alanlarda olası krizleri rahat bir şekilde idare edebileceğinize, sizden mesafe olarak uzakta kimselerle minik flörtlerin söz konusu olabileceğine işaret etmekte.
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.845
1.369
Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos)

Bu hafta Pazartesi gerçekleşen Merkür-Uranüs açısı ile beklenen haberleri alabileceğimiz birkaç günden geçerken Perşembe günü netleşen Mars-Plüton açısının etkisi ile başlangıçlar yapmamızı engelleyen içsel dirençlerimizle yüzleşebiliriz. Bu hafta öfke ve şiddet olaylarına karşı dikkatli olmalıyız. Toplumun bilinçaltındaki öfkeyi ortaya dökmesine sebep olacak durum ve olaylarla ilgili gündemlerin yoğun olduğu bir haftadan geçeceğiz. Haftanın kişisel hayatlarınıza olan etkisini yükselen burcunuza göre okuyabilirsiniz.

Serap Baytok
Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos)
KOÇ
Bu hafta hızlı sonuçlar alabileceğiniz fakat iş konusunda hırs ve öfkenize sahip çıkmanız gereken bir hafta olabilir. Bastırdığınız öfkenizin ya da dillendirmediğiniz buhranlarınızın küçük olaylarla boşalması mümkün olabileceğinden sinirli ve agresif insanlardan uzak durmanız faydalı olabilir.
Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos)

BOĞA
Bu hafta görünmeyen kazalara açık olabileceğinden, trafikte ve seyahatte yavaş ve temkinli olmak isteyebilirsiniz. Eşinizin akrabaları ile ilgili konu ve gündemlerinizin yoğun olacağı, anlaşma ve sözleşmelerin netleşeceği bir hafta olacak.
Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos)

İKİZLER
Bu hafta sosyal çevreleriniz ya da arkadaşlarınız ile ilişkinizde yaşanan hızlı gelişmelerle çevreleriniz genişleyebilir. Bazı ilişkilerde pürüzlerin ortaya çıkması uzun vadeli dostlukları bitirebilir fakat gelecekte bunun gerekli olmuş olduğunu fark edecek olabilirsiniz.
Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos)

YENGEÇ
İş hayatınız ve patronlarınız ile olan ilişkinizde canınızı sıksa da dillendirmediğiniz gerçekler ile bu hafta yüzleşmek ve artık gerekli konuşmaları yapmak isteyeceksiniz. Ekonomik süreçlerinize cevap verecek iş atılımları yapabilecek cesareti buluyorsunuz.
Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos)

ASLAN
Seyahat ve yolculukların etkin olduğu bu hafta, varsa yurtdışı ile ilgili işlerinizi bitirmek ve şekillendirmek isteyebilirsiniz. Eşinizin akrabaları ile ilgili haberler alabilir, görüşebilirsiniz. Eğitim hayatınızla ilgili karar vermek ve gerekli mecralarla görüşmek gerekebilir.
Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos)

BAŞAK
Yapmak istediğiniz değişiklikleri yapmak için en ideal zamandan geçiyor fakat bir yandan bunun için gereken yatırımları yapmaktan çekiniyor olabilirsiniz. Fazla risk almaktan hoşlanmasanız da bu hafta mecburen bazı riskler alacak fakat ilerde bu konuda kazançlı çıkacaksınız.
Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos)

TERAZİ
İlişkilerde önemli girişim ve başlangıçlar yapmak için ideal bir hafta olabilir fakat bu alandaki içsel dirençleriniz ve kendinize yarattığınız baskılar nedeniyle olayların daha kolay ilerlemesini engelleyen kendiniz olabilirsiniz.
Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos)

AKREP
Bu hafta çalışma arkadaşlarınız ve çalışanlarınızla ilgili konu ve gündemlerle ilgilenmek, bazı günlük işlerin yolunda ve aksamadan ilerleyebilmesi için ekstra güç sarf etmek zorunda kalabilirsiniz. Kira ve kiracılarınız ile ilgili belirsizlikleriniz çözümlenebilir.
Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos)

YAY
Bu hafta çocuklarınız ile ilgili vermeniz gereken kararları verecek ve onlar için yapmanız gereken girişimleri yapacaksınız. Aşk hayatınızda daha net ve kararlı olmak istemekte ama bir türlü kendinizden emin olamamaktasınız, bu anlamda üstünde durmanız gereken mesele, karşıdakine hak ettiğinden daha fazla değer vermek olabilir.
Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos)

OĞLAK
Ev ve aile ile ilgili konu ve gündemleriniz cevap buluyor, içsel baskılarınızı rahatlatacak kararlar verecek ve gerçek değişimi başlatacak adımlar atacaksınız. Duygusal gelgitlerinize iyi gelecek ve günlük hayatınıza kolaylık katacak bir mekân değişikliği yapabilirsiniz.
Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos)

KOVA
Seyahatlerde ve yollarda geçen bir hafta olabilir. Önemli ve değişimler yaratacak anlaşmalar yapabilir, sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Kardeş ve akrabalarla bir arada olabilir, konuşulmamış şeyleri konuşup bazı gereksiz yanlış anlaşılmaları giderebilirsiniz.
Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos)

BALIK
Bu hafta ekonomik anlamda gelişmelere açık, kazançlı bir dönemin başlangıcı olabilir. Bir proje ve gelecek hayali için gereken yetenek ve yeterliliğe sahip olmadığınızı düşünseniz de bunun değişmesi için fırsatların yakalandığı güzel bir hafta olacak. Gereksiz harcamalara karşı dikkatli olun.
Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos)
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.845
1.369
Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos 2020 haftası burcunuzu neler bekliyor?)


Mücadele dolu bir haftaya adım atıyoruz. Fikirsel çarpışmaların ön plana çıktığı Pazartesi gününün kısa özeti: Sesini duyurmayı seven Aslan burcundaki iletişim gezegeni Merkür’ün, düzeni aniden değiştiren Uranüs ile zorlu etkileşimi özellikle sabit burçları (Boğa, Aslan, Akrep, Kova) ya da burada kişisel gezegenleri olanları sanki sarsarak uyandıracak. Ay da ışığını Boğa burcuna yansıtırken hızlı değişimin ayak seslerini yıldırım etkisiyle hissedebiliriz. Yeniyi görmek ve bu uyanışı avantaja çevirmek bizim yeteneklerimiz ve cesaretimizle doğru orantılı olacaktır. Egonun yüzeysel isteklerinden kaçıp, değişimin parçası olmayı denemeliyiz. Böylece, kişisel gelişimimiz ve yaşam yolculuğumuzda, daha kontrollü ilerleme şansı yakalayabiliriz.

Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos 2020 haftası burcunuzu neler bekliyor?) - 1

Çarşamba günü ise gökyüzünün düzenini bozanlar arasında sert savaş rüzgarları esecek. Kim mi bunlar? Tabii ki Mars ve Plüton. 20 Ekim -5 Kasım 2019 yılında gerek dünyada gerekse hayatınızda olanların, yeni bir aşaması veya açılımı olarak ele almalısınız bu dönemi. 10 Eylül’den sonra, Mars’ın geri hareketiyle konunun tekrar önünüze geleceğini de unutmamakta fayda var. Zira Mars 2020 Ocak ayına kadar Koç burcunda kalmaya devam edecek. Bu zorlu etkiyle, şişen egolar, risk alma isteğini kamçılarken, adeta yüzümüzde şiddetle patlayan bir tokadın acısını hissedebiliriz. Artık bu dönemden sonra hayatımızda temel değişimlere hazır olmalıyız. Geleneksel koşullar, kurallar içindeki yenilenen bireysel rolümüze adapte olmalı, çevremizdekilerin kalbini kırmadan uyumlu bir yaşam düzeninde kalmaya çaba harcamalıyız. Yalnızlığımızın gücünü, kudretini keşfetme zamanı. Pazar günü ise Aslan burcundaki Merkür ile Koç’taki Mars’ın etkileşimi, kişisel kararlarımızı, coşku, cesaret ve çalışkan bir ruhla hayata geçirmemize neden olabilir. Bizi engellemek isteyenlerle güçlü bir mücadele içine girebiliriz. Bu görünüm tabii ki ateşli aşkların da tetikleyicisi olacaktır.


Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos 2020 haftası burcunuzu neler bekliyor?) - 2

Yükselen Koç ve Koç Burcu: Bu hafta zorlu ve mücadeleli kararlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda otorite figürleri, çalışma koşullarının anayasasını adeta baştan yazıp, sizi öfkelendirerek, isyankar bir tavır içine sokabilir. Bu nedenle soğukkanlılığınızı korumalı, cesur tavırlarınızın size zarardan çok yarar vermesini sağlamalısınız. Zira unutmayın ki yayınlanmış bir anayasaya karşı gelmek, suç işlemek anlamına gelir. Bu nedenle özellikle finansal koşullarınızdaki hızlı değişimi dikkatle takip etmeli, kişisel gücünüzün altını çizmelisiniz. Diğer yandan Aslan burcundaki hareketli süreç, gerek çocuğunuz gerekse hayat arkadaşınızla hızlı akan bir sosyal yaşamın içine girmenize neden olabilir. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir dönemdesiniz. Ayrıca Spekülatif yatırımlara karşı ihtiyatlı olmalısınız.
Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos 2020 haftası burcunuzu neler bekliyor?) - 3

Yükselen Boğa ve Boğa Burcu: Hafta başında burcunuzda seyahat eden Ay’ın ışığından aldığınız güç ile ev ortamınızda neşeli, coşkulu ortamlar yaratmak için sevdiğiniz dostlarınızla bir arada olmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde gösterişten uzak kalmalı, kendi mutluluğunuz için yaşamsal kararlara yönelmelisiniz. Artık bugüne kadar yapılan fedakarlıklara dur deme zamanı. Bundan sonra sizi takdir edenlerle yollarınızı birleştirmelisiniz. Çarşamba günü hiç ummadığınız birinden zarar görebilirsiniz. Kıskançlık, çekememezlik temaları ortaya çıkabilir. Hukuksal girişimlerle ilgili beklenmedik gelişmelere hazır olmalı, sakinliğinizi koruyarak işin uzmanlarından destek almalısınız. Hafta sonu hayatınızda önemli bir erkek figürüyle bir fikir çatışması yaşayabilirsiniz.
Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos 2020 haftası burcunuzu neler bekliyor?) - 4

Yükselen İkizler ve İkizler Burcu: Bu hafta hiç alışık olmadığınız sabit ve ciddi konularla haşır neşir olup, bir süre sosyal kelebek özelliğinizi rafa kaldırmak isteyebilirsiniz. Ya da yakın çevrenizdeki bazı dost bildiğiniz kişilerle yollarınızı aniden ayırmak durumunda kalabilirsiniz. Herkesten dost olamayacağını anladığınız günlerden geçiyorsunuz. Bireysel gücünüzle hayatınızı dilediğiniz şekilde yönlendirebileceğinizi kavradığınız zaman her şey sizin için daha kolay olacak. Hafta ortasında Ay’ı misafir etmeye hazırlanırken, ele avuca sığmayan, riski seven birisi hayatınıza girip, gelecek planlarınızı bir anda değiştirmenize neden olabilir. Gerek özel gerekse iş hayatınızdaki bu ani tanışmalara karşı temkinli olmalısınız. Hafta sonu iki eril enerji Merkür ile Mars’ın dinamik etkileşimi kardeş ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizin gerilmesine neden olur. Yaratıcı dönemdesiniz. Bunu değerlendirin.
Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos 2020 haftası burcunuzu neler bekliyor?) - 5

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burcu: Cuma günü burcunuza geçen Venüs’ün etkisiyle, özellikle ikili ilişkilerinizde, sevecen, koruyup, kollayan bir ruh haline bürünmek isteseniz de partnerinizden aynı karşılığı alamayabilirsiniz. Bu da sizi hayal kırıklığına ve depresif bir ruha itebilir. Bu duruma asla izin vermemeli, yaptığınız iyiliklerin ve sunduğunuz sevginin evrendeki olumlu yansımalarına odaklanmalısınız. Bol meditasyon, dengeli beslenme, düzenli uykuyla hem bedeninizi hem ruhunuzu besleyebilir, yaşamdaki güzelliklerin farkına varabilirsiniz. Pazartesi günü maddi konularla ilgili olumlu sürpriz gelişmeler karşınıza çıkabilir. Sosyal hayatınızdaki ilişkilerinizden öz değer duygunuzu takdir eden geri dönüşler elde edebilirisiniz. Bir dernek ya da kuruluşun faaliyetlerine dahil olarak önünüze yepyeni kapılar açılabilir. Hafta ortasında iki savaşçı Mars ve Plüton’un birbiriyle yapacağı düello, sizi kariyer hayatınızdaki otorite figürlerinin arasındaki gerginliklere arabuluculuk yapmak durumunda bırakabilir. Konulara tarafsız objektif bir bakış açısıyla yaklaşarak, değişimin yarattığı sonuçları kendiniz açısından da yapıcı ve olumlu bir hale çevirebilirsiniz. Pazardan sonra tempolu bir çalışma dönemine hazır olun. Maddi kazancınızda artış meydana gelecektir.
Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos 2020 haftası burcunuzu neler bekliyor?) - 6

Yükselen Aslan ve Aslan Burcu: Hafta başında fikirlerinizi dile getirirken çevrenizdekilerin üzerinde baskı kurmamaya özen göstermelisiniz. Gurur ve kibir bu dönemde hiç işinize yaramaz. Yönettiğiniz topluluğun desteğini arkanızda hissederseniz, değişen yaşam koşulları sizin için daha avantajlı hale gelecektir. Özellikle uzaklar ve yurt dışı konularıyla ilgili gerginliklerle hafta ortasında uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Hukuki meseleler, akademik konularda koşullar umduğunuz gibi ilerlemeyebilir. Sabırlı olmalı, son karara saygı duymalısınız. Perşembe günü Ay’ın İkizler burcuna geçişiyle arkadaş gruplarınızla ortak etkinliklere katılabilir, keyifli sohbetlerle üzerinizdeki stresi atabilirsiniz. Tanışacağınız yeni kişilerin size sunacağı birliktelik teklifleri sayesinde riske açık bir projede görev alma heyecanına kapılabilirsiniz. Ani seyahatler ya da taşınma gündeme gelebilir.
Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos 2020 haftası burcunuzu neler bekliyor?) - 7

Yükselen Başak ve Başak Burcu: Yeni haftaya adım atarken hayatın yoğun temposu üzerinizde stres ve baskı yaratmış olabilir. Sanki öne atılarak lider olmak istediğiniz bir alanda arkanızdan çekiştirilip, durduruluyormuş gibi bir hisse kapılabilirsiniz. Bu dönemde rekabet konusu kafanızı kurcalayacaktır. Ummadığınız harcamalar karşısında bütçenizin kontrolünüzden çıktığını izlemek sizin gibi düzen seven bir kişi için endişe yaratan bir durum olabilir. Bu nedenle temel kaynaklarınıza güvenmeli, risk almadan gelişme kaydedemeyeceğinizi de kabullenmelisiniz. Hafta ortasında aşk hayatınızda ciddi konularla karşı karşıya gelebilirsiniz. Aşkı yaşamak isterken, mesafeler nedeniyle sevdiğinizle bir arada olamamak canınızı sıkabilir. Hafta sonu Merkür ve Mars’ın uyumlu etkileşimi ile uzun zamandır durağan giden ilişkilerinizde ani bir canlanma meydana gelir. Kalp kırmamaya özen gösterin.
Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos 2020 haftası burcunuzu neler bekliyor?) - 8

Yükselen Terazi ve Terazi Burcu: Venüs’ün koruyup, kollayan enerjisi Yengeç’te açığa çıksa da karşınızdakilerin sert tavır ve yaklaşımları bu hafta kabuğunuza çekilmenize neden olur. Pazartesi günü Merkür’ün Aslan burcundaki dışa dönük enerjisi Boğa’daki Uranüs ile çarpışarak, topluluklar arasından sıyrılarak hayatınıza hızla giren yeni bir ilişkiye neden olabilir. Uzun soluklu bir ilişkiye adım atmadan önce iyice düşünmeli karşınızdaki insanın sizinle olan uyumunu anlamak için kendinize zaman tanımalısınız. Bu hafta gizli düşmanlarınızla yüz yüze gelmek, tartışmak durumunda kalabilirsiniz. 2019 yılının Ekim-Kasım döneminde başınızı ağrıtan konularla yeniden mücadele etmek, çözüme kavuşturmak durumunda kalabilirsiniz. Pazar günü evde ya da sevdiklerinizle birlikte sakin bir gün geçirip, tartışma ve riskli durumlardan kaçınmanızı öneririz.
Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos 2020 haftası burcunuzu neler bekliyor?) - 9

Yükselen Akrep ve Akrep Burcu: Sizin açınızdan ciddi ve kalıcı değişimlerin olduğu bir haftaya adım atıyorsunuz. Zira kontrolünüz dışındaki bazı düzen değişikliklerine uyum göstermek zorunda kalabilirsiniz. Özellikle kariyer hayatınızda ani gelişen olaylar, altına imza atmanız gereken sözleşmeler, ikili ilişkilerdeki elektriklenmeler, annenizle olan iletişim sizi oldukça yoğun ve hareketli bir döneme itebilir, bu dönemin sunduğu cömert fırsatları elinizin tersiyle itmeden önce uzun vadede size ne gibi geri dönüşler sağlayacağını irdelemelisiniz. Belki de mevcut konfor alanınızla vedalaşıp, yeninin sunduğu heyecana cesaretle atılmalısınız. İş anlaşmaları ya da özel hayattaki kalıcı kararlar bundan sonraki hayatınıza farklı bir rota çizdirecektir. Yuva sahibi olmak, yatırımlarınızı değerlendirmek isterken kardeşinizle olan bağlarınızı Terazinin hassas dengesine oturtmalısınız. Hafta sonu toplum tarafından takdir göreceğiniz bir etkinlik ya da davete katılabilirsiniz.
Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos 2020 haftası burcunuzu neler bekliyor?) - 10

Yükselen Yay ve Yay Burcu: Hafta başından itibaren cesur yüreğinizi ortaya koyacağınız ateşli ve hareketli günlere adım atıyorsunuz. Pazartesi günü iletişim gezegeni Aslan burcundaki Merkür ile Boğa burcundaki Uranüs’ün ani ve zorlu etkileşimi, gündelik hayatınıza sürprizler taşıyacaktır. Çalışma düzeninizde farklı konulara adım atabilir ya da iş nedeniyle ani bir seyahate çıkabilirsiniz. Hızlı gelişen olaylar, dünya görüşünüzde köklü değişim ve dönüşümler yaratabilir. Çevresi geniş kişilerle tanışmak ve kemikleşmiş ilişkilerle vedalaşmak sizin için sürpriz olmaz. Belki de rutin düzenin sıradanlığından kurtulmak için bu beklenmedik sarsıntıya ihtiyacınız var. Maddi konularda bir daralma ve sıkışıklık içine girseniz de cesur spekülatif değerlendirmeleriniz sizi bu durumdan çabuk çıkartır. Çocuğunuz ve sevdiğiniz kişiyle hafta ortasında gerginlik yaşayabilirsiniz. Kaslarınızı aşırı yoran spor faaliyetlerinden uzak durun.
Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos 2020 haftası burcunuzu neler bekliyor?) - 11

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burcu: Kemik ve eklemlerinize kadar kendinizi gergin hissedeceğiniz bir haftaya adım atıyorsunuz. Olaylara bu kadar kapılmamalı iç huzur ve dinginliğinize yönelmelisiniz. Dış dünyadaki ego yüklü ilişkiler sizin başarılarınıza gölge düşürmek çabasından öteye gidemez. Gerçek dostlarınızın farkına varıp, diğerlerinin onlar hakkındaki olumsuz düşüncelerinden etkilenmemeye bakın. Zira sene sonuna kadar dost ile düşmanın birbirinden keskin çizgilerle ayrıldığı bir dönemden geçeceksiniz. Az ve öz kişiyle iletişimde kalmak, gelecekteki başarılarınızı taçlandırır. Maddi konularda ortak paylaşımlarla ilgili hızlı ve beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalırsınız. Duygusal hayatınızda cinselliğin de öne çıktığı ilişkiler gündeme gelir. Bu dönemde hayatınızdaki kişiyle sahiplenici, sarıp, sarmalayıcı bir ilişkiye açıksınız. Otoriter tavrınızı bir kenara bırakıp, hayatın doğal akışına uyum göstermeniz sizi ruhsal ve fiziksel açıdan rahatlatır. Hafta sonu Merkür ile Mars arasındaki güçlü etkileşimi özel hayatınızda inatlaşarak hiçbir çözüme ulaşamayacağınızı size anlatır. Bu dönemde evde tadilat ya da taşınma gündeme gelebilir.
Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos 2020 haftası burcunuzu neler bekliyor?) - 12

Yükselen Balık ve Balık Burcu: Haftaya coşku, risk, heyecan, bol aksiyonla adım atsanız da aşk alanınızda seyahat eden Venüs sayesinde gözünüz pek başka bir şey görmez. Körkütük aşık olmak yerine bu aşkı, özgür ruhla yaşamayı denemeli kendi istek ve taleplerinize de cevap veren kişilerle kalbinizdekileri paylaşmalısınız. Aksi takdirde aşırı fedakarlıkların pençesinde kendinizi bir kurban rolüne sokabilirsiniz. Deniz kenarında sanatsal faaliyetlerle iç içe olmak, yeteneklerinizi konuşturmak için harika bir dönem. Bırakın sizi beğenmeyip, eleştirenler hayatınızdan çıkıp gitsin. Onları yanınızda tutmak için asla obsesif çaba sarf etmeyin. Hafta ortasında maddi konularla ilgili kandırıldığınızı öğrenebilir, güvendiğiniz kişiler tarafından aldatılabilirsiniz. Dolayısıyla çok uyanık olmalı, finansal gücünüzü sorumsuzca harcamamalısınız. Pazar günü Merkür ile Mars’ın uyumlu etkileşimi yeni iş imkanlarını önünüze çıkartır.
Haftalık burç yorumları (10-16 Ağustos 2020 haftası burcunuzu neler bekliyor?) - 13

Yükselen Kova ve Kova Burcu: Pazartesi günü iletişim gezegeni Merkür ile Boğa burcundaki Uranüs arasındaki zorlu etkileşim ikili ilişkilerinizde sabit fikirlerin kırılma ve değişime uğramasını gündeme getirebilir. Partnerinizin kendini beğenen tavırlarını olgunlukla karşılarsanız, onun art niyete sahip olmadığını kolayca anlarsınız. Birbirinize karşı anlayış göstermeli ve destekleyici bir tavır içinde olmalısınız. Diğer yandan gizli düşmanlıklarla ilgili kulağınıza gelen dedikodulara kulak asmayın. Negatif enerji ancak kendi kendini zora sokar. Bu hafta çevrenizdekilere karşı affedici olup, onları yargılamaktan uzak durun, böylece evren kısa sürede size ödüllerini taşır. Kara yolculuklarında karşılaşacağınız risklere karşı dikkatli olmalısınız. Kardeşinizle gireceğiniz, öfkeli ve kavgacı diyaloglardan uzak durun. Haftanın ikinci yarısı, iletişimi bol, tanıtım, pazarlama, sosyal medya kanallarıyla haşır neşir olma temalarını hayatınıza taşır.
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.845
1.369
0c (10).jpg

10- 16 Ağustos 2020 Haftası Genel Değerlendirme

Selam millet :) Bu hafta gökyüzünde neler var bakalım mı? Bu haftanın en güzel etkisi Venüs'ün yengeç burcunda hareket etmesi...ilişkilerde duygusal bağları arttırabilir.Güven duygusunu hissettirebilir. Haftanın diğer olayı merkür ile Uranüs arasındaki sert etki... Haftanın ve belkide yılın en sert etkilerinden biri ise Mars ile Plüton arasındaki sert etki...Dikkatli olmak gereken bir dönem.

Venüs Yengeç Burcunda...

Venüs gezegeni 7 Agustos 2020 de Yengeç burcuna geçti ve 6 Eylül 2020 kadar burada seyrini sürdürecek.
Venüs ;ilişkilerle ilgilidir. Beğeniler, mutluluk kaynakları, para, güzellik, uzlaşmak, adalet, değerlendirmek,müzik,sanat, giyim kuşam,takılar, değerli taşlar gibi anlamlara gelir.

Venüs yengeç burcundayken... Duygularımız artık güvende :) Başkalarının ihtiyaçlarına karşı duyarlı olabiliriz. Yardımsever olabiliriz. Yakın çevremiz, ailemiz,çocuklarımız ve köklerimizle zaman geçirmek isteyebiliriz. Geçmişe ait değerler ilgimizi çekebilir, onlara sahip çıkmak koruyup kollamak isteyebiliriz. Etrafımızdaki kişileri doyurmak, korumak, ilgilenmek olası. Onlara annelik etmek de mümkün. Sosyal ortamlarda samimi ve sıcak arkadaşlıklar kurabiliriz, geçmişten gelen arkadaşlıklara zaman ayırabiliriz. İlişkilerde sadakat dönemidir. Beklediğimiz duygusal destekleri alabiliriz. İlişkilerde sahiplenicilik ön safhadadır. Yalnız olanlar koruyan kollayan yedirmeyi içirmeyi seven duyarlı ,aile olmayı seven, şefkatli kişilerle karşılaşabilir,yeni bir ilişkiye adım atabilirler. Özellikle geçmişten tanınan arkadaşlıklar ilişkiye dönüşebilir. Bu dönem kendinizi güvende hissedeceğiniz ilişkileri tercih edebilirsiniz. Güven duymak isteyeceğimiz bir dönemdeyiz. Bağlılık hissetmeyi arzulayabiliriz. İlişkilerin adı konulsun herşey net olsun isteyebilir ve bu amaç doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Partnerleri ailelerle tanıştırmak, nişanlanmak, evlenmek için genel olarak değerlendirilebilir bir dönem.

Venüs yengeç burcundayken; evle ilgilenmek, daha konforlu ve işlevsel hale getirmek, ev almak-satmak, taşınmak mümkün. Eski eşyaları çıkarıp revize etmek olası. Eski arkadaşlar, mahalle komşuları, sevdikleriniz kendini hatırlatabilir. Kendinizi sık sık eskilerden konuşurken bulabilirsiniz.

Venüs'ün yengeç seyri en çok Yengeç, Balık ve Akreplere yarayacaktır. Hem ilişkiler, hem mutlu olmak hem de parasal konularda imkanlar getirebilir. Ayrıca Başak, Boğa ve Oğlaklar da güzel etkiler alabilirler. Tüm burçlar az da olsa bu temadan faydalanabilirler.

Merkür (Aslan) Uranüs (Boğa)sert etkisi...(pazartesi,Salı,Çarşamba,Persembe).

Merkür ile uranüs arasındaki sert etki ile haftaya ani gündem ve haberlerle başlayabiliriz. Bu birkaç gün fikirlerin ve sözlerin sık sık yön değiştirdiğine şahit olabilirsiniz. Söyleyip söylemedim diyenler, kelimelerine hakim olamayanlar, ego ve güç savaşı çekişmeleri konuşmaları yapanlar olabilir. Hafta boyu iletişimde istikrarı yakalamak zor olabilir. Fırsatlar aniden gelip gidebilir. Gelen fırsatların bir tarafı riskli ve zorlayıcı olabilir. Kaba saba veya isyankar tipler karşınıza gelebilir. Trafikte sorunlar yaşanabilir. Ani manevralara dikkat edilmeli.
Her an herşeyi söyleyebilecek noktada açık sözlü olmak isteyebilirsiniz. Dilin kemiği bu dönem olmayabilir. Sonradan pişman olacağınız iletişimler kurmamaya özen göstermelisiniz.
Aniden fikir değiştirdiğiniz, aklınıza radikal fikirlerin birden bire geldiği bir dönem olabilir. Plan programlar da aniden gündem değiştirebilir. Hazırlıklı olmakta fayda var.
Bu hafta sinirler gergin hissedilebilir. Ani hırsızlıklara karşı dikkatli olmalısınız.Teknolojik hırsızlıklara da extra dikkat edin. Şifrelerinizi güvenmediğiniz alanlarla paylaşmayın.
Ortalığı karıştıran cinste haberler,ani tepkilere sebep olabilir. Düşünmeden karar vermemeye çalışın. Zihninizi toplamakta ve konsantre olmakta zorlandığınız birkaç gün olabilir. Acele karar vermek pişman olmanıza sebep olabilir, biraz temkinli olun.
Bu hafta aykırı ve tuhaf fikirler, yaratıcı işler ve teknoloji konuları hareketli olabilir.

Konudan konuya atladığınız veya hafta geneli konunun sık sık değiştiğine şahit olduğunuz bir dönem olabilir. Sözlere ve iletişime dikkat etmek gereken bir haftadayız. Özellikle Aslan,Kova, Boğa ve Akrepleri zorlayabilir.

Çocuklar ve kardeşler daha asi ve özgür davranışlar sergilemek isteyebilir. Biraz daha huysuz ve sakar olabilirler. Küçük çocukların aniden kaybolması gibi huyları varsa bu hafta daha çok kontrol edin.
Hafta geneli aniden çıkan seyahatler, ani toplantılar, birden gelen misafirler, kardeşlerle bağlantılı hızlı gündemler, eğitim konularında hızlı kararlar olabilir.


Mars (Koç) ile Plüton(Oğlak )sert etkisi...Dikkatli olmak gereken bir haftadayız!

Mars ile Plüton arasındaki etki oldukça gergin. Hafta boyu yoğun etkili ama tam kavuşumu 13 Ağustos 2020 .
Mars; mücadele etmek, harekete geçmek, güç kullanmak, rekabet etmek, savaşmak,silahlar, askerlik, kesici delici aletler, ameliyatlar, tartışmak, şiddet,saldırmak, tüketmek ile ilgilidir. Koç Burcunda yöneticidir ve enerjisini en yüksek seviyede hissettirir. Sabırsız, ateşli ve heyecanlı hissettiğiniz bir dönem olabilir.

Plüton; krizler ve köklü dönüşümlerle ilgilidir. Ölüm gezegenidir. Bu ölüm fiziksel boyutta da ruhsal boyutta da olabilir. Yangınlar, patlamalar, depremler, büyük krizlerle ilişkilendirilir. Zorlayıcı ve yıkıcı etkileri vardır. Kontrolümüz dışında gelişen olaylarla ilişkilendirilir.

Mars ve Plüton arasında böyle bir sert etkinin olması zorlu zamanları gösterir. Kişiler ve ülkeler arasında Güç savaşları ve çekişmelerle oldukça ilgilidir. Doğal afetler, yeraltı kazaları(kömür madenleri vb) , yangınlar, patlamalar, terör saldırıları,şiddet olayları görülebilir. Trafikte dikkatli olmak gereken bir dönem. Kişisel olarak sinirli ve gergin hissettiğiniz bir hafta olabilir. Enerjinizi doğru kullanmaya çalışmalısınız.Ev kazalarına dikkat edilmeli. Yanıcı , delici, patlayıcı,kimyasal her türlü tehlikelerden uzak durulmalı, risk alınmamalı. Kullanımını bilmediğiniz ve anlamadığınız makineler, özellikle büyük iş makineleri vb uzak durmakta fayda var. Elektrikli ve yangın çıkarabilecek her türlü alet de kontrollü kullanılmalı.Spor sakatlanmaları ciddi sonuçlar getirebilir, dikkatli çalışmakta fayda var.

Mars ve Plüton etkisi, acımasız ve yok edicidir. karşılıklı baskı kurmak ve yok etmek gibi temalar gündemde olabilir. Bu dönemde iki tarafta göze göz dişe diş modunda saldırgan ve düşüncesizce hareket etmekten hoşlanır şekilde hareket edebilir.

İlişkilerde kıskançlıklar hat safhada hissedilebilir. Güvende hissetmediğiniz alanlarda yanlız olmamakta fayda vardır. Saplantılı kişilerle başı belada olanlar bu dönem dikkatli ve temkinli olmalılar.

Mars Plüton etkisi,oldukça kavga enerjisidir. karşınıza sizi sinirlendirecek, idare etmekte zorlandığınız kişileri getirebilir. Aile içi tartışmalara sebep olabilir.

Özellikle Koç, Oğlak, Yengeç, Terazi burçları ve burada yükselenleri ve gezegenleri olanlar daha da çok etkilenebilir.
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.845
1.369
10- 16 AĞUSTOS HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
Dolunayın zirvesinden yeni yeni çıkmaya başladığımız bu haftanın kozmik
enerjisi, kararlılık ve yaratıcılıkla istediğimiz şeyin peşinden gitmemize yardımcı
olması.
10 Ağustos günü kesinleşen ve etkileri 3 gün sürecek, Aslan burcundaki
Merkür’ün isyankar Uranüs’le kare açı yapması, ağzımızdan çıkan cümlelerin
şaşkınlığına şaşırıyoruz.
Trafik kazaları, elektronik cihazların patlaması, ulaşım ve havacılık alanlarında
beklenmeyen üzücü durumlar ve haberler söz konusu olabilir.
13 Ağustos günü kesinleşen ve etkileri 5 gün sürebilecek saldırgan Mars, ölüm
isteyen Plüton’a sert bir açısı getirerek, patlamaları yangınları ve askeri
hareketliliği gündeme taşımakta, güvenlik güçleri ile ilgili üzücü olayların
yaşanması söz konusuyken bu dönemlerde trafikte hız kurallarına uymalı dikkatle
adımlarımızı atmalıyız kavgadan kaostan sakınmakta fayda var.

0c (9).jpg


HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
KOÇ BURCU
Merhaba sevgili koç ve yükselen burcu koç olanlar, kalbinizi dinlediğiniz bir
hafta var önünüzde, özellikle bu hafta sonunda bazı büyük hamleler
yapabilirsiniz, lakin kendi egonuza yenik düşerseniz, bu haftanın enerjisi
gereksiz bir kendini sabote etmeye yol açabilir.
Kariyerin için büyük hayallerin var ama onları gerçeğe dönüştürmek için biraz
daha yol gitmen gerekiyor. Yolculuğun, en az varış noktası kadar önemli
olduğunu unutmayın.
Yönetici gezegeniniz Mars Plüton ile savaş halinde, şansın cesurlardan yana
olduğunu hatırla ve dozunda riski al, gerginlik stres oluşabilir, iş yerinizde çeşitli
kısıtlanmalara engellenmelere maruz kalabilirsiniz, hedefe ilerlerken çok fazla
çukur var.
Venüs Chiron arasındaki kare açı, acı, yalnızlık ve istenmeyen sevilmeme
duyguları anılarını tetikleyebilir. Huzursuzlukların oluşabileceği sinyalleri var
göklerde çünkü aile ilişkileri, evde gerginlikler söz konusu olacaktır. Ancak bu,
kişisel bir krizle yüzleşmenize ve onu atlatmanıza izin veren bir dönüm noktası
olabilir.

BOĞA BURCU
Merhaba sevgili boğa ve yükselen burcu boğa olanlar, evrim geçiriyorsunuz
farkında mısınız? Tüm inatçılığınıza rağmen, ne kadar değiştiğinize bakın.
Hafta başında, geçmişinizden biriyle beklenmedik bir konuşma veya
karşılaşma, söz konusu.
Seni sevenlerin her zaman yanında olduğunu hatırlamanı sağlayabilecek
olaylar yaşaman söz konusu olabilir.
Hafta sonu 2020 yılında yürümek istediğiniz tüm yolları düşünmek için
kendinize biraz zaman ayırın.

Venüs Chiron karesi, gizli bir takım mesajları ve konuşmaları önünüze getirebilir,
acıtıcı incitici konuşmaları mesajları evren size gösteriyor. Sevgi ve kırılganlık bu
iki kelime arasında sıkışıp kalabilirsiniz, tüm hafta sonu.
Duymak istediklerinizi duyamayabilirsiniz ve bu yüzleşmeleri sorun yapmayın, yol
devam ediyor bazen yolculardan birileri inmek isteyebilir.

İKİZLER BURCU
Merhaba sevgili ikizler ve yükseleni ikizler olanlar, bu yaz gerçekten kendi “yeni
normalinize” alışmakla ilgili oldu.
Yakın zamanda bir araba satın alabilirsiniz, yeni bir elektronik cihazda söz
konusu olabilir.
Venüs Chiron karesi hafta sonuna damga vuruyor, finansal alışverişlere dikkat bir
arkadaşınız sizden maddi yardım talep edebilir.
Garip sosyal karşılaşmalar, dostlarınız arkadaşlarınız üzerine belirli elemeler
yapmanız söz konusu.
Bazı arkadaşlar veya sosyal çevrenizle olan ilişkinizle ilgili bir dönüm noktası
olarak düşünün rahatsızlık sizi bazı değişiklikler yapmaya motive edebilir.

YENGEÇ BURCU
Merhaba sevgili yengeç ve yükseleni yengeç olanlar, iş hayatınız ile ilişki
dünyanız arasında denge bulmak bu hafta özellikle zor.
Hayal kırıklıklarınız partnerinizle büyük bir kavgaya yol açabilir dikkat.
Venüs Chiron karesi, iş alanınızda tehlike sinyallerini veriyor, bu kriz aynı
zamanda otoriteyle ilgili devam eden sorunlarla ve hak etmediğiniz veya
başaramayacağınız korkularla da yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz.
Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor…

ASLAN BURCU
Merhaba sevgili aslan ve yükseleni aslan olanlar, Merkür şimdi burcunuzdayken,
özellikle konuşkan, canlı hissedip ve etkileyiciliğiniz üzerinizde.
Karantinanın başından beri ilk kez yaratıcı enerjiyle canlanıyorsunuz.
Venüs Chiron karesi, korkuları gizli düşmanlıkları, bilinçaltı kaygılarını harekete
geçirirken acı verici hayal kırıklıklarını tetikliyor.

BAŞAK BURCU
Merhaba sevgili başak ve yükselen burcu başak olanlar, bu kontrol
edemediklerinizi bırakmanız, akışta kalmanız daha iyi.
2020’de bir şey öğrendiyseniz, o da şudur ki, evren farklı bir plana sahip

olduğunda, sizin hazırladığınız parlak, en mükemmel organize edilmiş plan ve
projeler bile rayından çıkabileceğidir.
Şimdi hayatınızla ilgili temeli atma zamanı.
Venüs Chiron karesi, arkadaşlıklar içerisinde ki özel meselelerde yatacak incinme
korkusu ve eski ihanetler canınızı tekrardan yakabilir, bazı şeyleri dönüştürmeniz
şart.
Rahatsız edici olsa da bu, perde arkasında gerçekte neler olup bittiğini, iç
dünyanızla yüzleşmeniz için değerli bir an olabilir.

TERAZİ BURCU
Merhaba sevgili terazi ve yükseleni terazi olanlar, bu hafta dikkatli olmazsanız
eğer, herkesin sorunlarının ağırlığı altında ezilebilirsiniz.
İlişkiniz de karşı taraf bir kimlik krizi yaşıyor, ya da çocuklarınız okula geri
dönme konusunda çoktan strese girdiler bile sıkışıklık hissine bürünebilir,
içinizde buruk bir his uyanabilir.
Hafta ortasında, başkalarına bakmanın sizi kendinize bakmaktan alıkoyduğunu
fark ettiğinizde bir duvara tosladığınızı düşünebilirsiniz.
Yürüyüşe çıkın, telefonunuzu uçak moduna alın ve önceliklerinizi sıfırlayın.
Venüs Chiron karesi, eşiniz, yada ilişkide olduğunuz kişiyle ilgili güvensizliklerinizi
ortaya çıkaran bir takım kargaşa yaşamanız söz konusu, iş ortaklarınıza dikkat
etmeniz gereken bir dönem bu açı duygularınızı zedeleyebilir, bir yandan kariyer
bir yandan ilişkinizde sıkışabilirsiniz.

AKREP BURCU
Merhaba sevgili akrep ve yükseleni akrep olanlar, bu hafta çok sayıda iş e-
postaları, iş önerileri ve telefon görüşmeleri bekleyin iş yoğunluğunuz hat

safhada, iş arayan bir akrepseniz güzel bir teklifle karşılaşabilirsiniz.
Venüs Chiron karesi, seyahat, eğitim, yasal konularla bağlantılı olarak gündemi
olan akrepler için hayal kırıklıkları yaratıyor. İşle ilgili endişeler de mutluluğunuzu
etkileyebilir, sağlığınızı ihmal etmeyin zira sert rüzgarlar altında.

YAY BURCU
Merhaba sevgili yay ve yükselen burcu yay olanlar, bu hafta, hayatın basit
zevklerinde keyif almanız gerekiyor, mesela sadece buzdolabınızda bulunanları
kullanarak lezzetli bir akşam yemeği hazırlayın.
Güvende hissetmek için ihtiyaç duyduğunuz şeyler değişiyor. Artık önemli olan
kendinizi bulunduğunuz yerde gerçekten mutlu bulmanızla ilgili…
Venüs Chiron karesi, finans ve psikolojik konularda hassas anlardan geçiş
yaptığınıza işaret etmekte, alacak verecek meselelerinde dikkatli olun.
Güvensizlikler ve reddedilme korkusu tetikleniyor.
Ne kadar değerli olduğunuz ve sizi neyin mutlu edeceği konusunda son sözün
sizde olduğunu unutmayın.

OĞLAK BURCU
Merhaba sevgili oğlak ve yükselen burcu oğlak olanlar, uzun zamandır derin bir
mutsuzluk ve stres içerisinde olduğunuzu hissediyorsunuz, ne yaptıysanız
hiçbiri içinizdeki boşluğu doldurmadı… Uzun bir yürüyüşe veya zorlu bir fitness
dersine katılıp var olan olumsuz enerjinizi çıkartın, sirkeli su ile yıkanmayı
deneyin ve evinizde yapabileceğiniz enerji çalışmalarına yönelin, bu konuda
sizlere bu link yardımcı olacaktır. NEGATİF ENERJİ YOK ETME - Sezence Astroloji
Venüs Chiron karesi, iş ortağınızla ilgili ve ya ilişki yaşadığınız kişiyle bağlantılı
dokunaklı olaylar acı verici sorunları tetikleyecek ve geçmişe dayanan yaralarla
yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.

KOVA BURCU
Merhaba sevgili kova ve yükseleni kova olanlar bu hafta tamamen eşiniz
ilişkiniz duygusal birlikteliğinizi konuşuyorsunuz. Evinizi yaşadığınız yeri dizayn
etme, ya da taşınmalar söz konusu olabilir.
Ve artık, hayatınızla ilgili beyin fırtınası oturumu sona erdi ve bir karar vermeye
hazırsınız, 15 ağustos sonrası uygulamaya geçin.
Venüs Chiron Karesi, sağlık ve yükümlülükleriniz dahilinde olan konularda zor
anlara işaret ediyor. Kendinizi zayıf, yorgun takdir edilmemiş hissedebilirsiniz.
İş ortamınızda çalışma arkadaşlarınızla iletişim kurmakta zorlanabilir, yanlış
anlaşılmalar oluşabilir, sağlığınıza dikkat edin ve şekeri yağı fazla kaçırmayın,
çevrenizde şeker rahatsızlığı, diyabet gibi hastalıkları olanların ekstra dikkatli
olmaları gerekiyor.
Çevrenizdekilere yardım etmeye onları iyileştirmeye çalışırken, kendi ruh halinizi
de göz önünde bulundurun.

BALIK BURCU
Merhaba sevgili balık ve yükseleni balık olanlar, bu yaz bazılarımız
etrafınızdakilerin memnuniyetine odaklandığı için, ceplerinde epey bir delik
açılmış olabilir, finansal terapi görmeniz şart.
Yakın çevreden bir dost veya arkadaşınız sizlere ışık olabilir onun tüm dahice
tavsiyelerini alın ve kurtarmak için gerçek bir plan yapmaya başlayın.
Venüs Chiron karesi, kendinizi romantik bir ilişkide yaratıcı bir şekilde ortaya
koyarken reddedilme terk edilme korkusu oluşturabilir, yoğun güvensizlikler
mutluluğunuzu baltalayabilir. Öz değerinizin, aldığınız ilgiye bağlı olmadığını
unutmayın.
Para ve aşk birbirine karışabilir.Sezen Tatlı​
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.845
1.369
Haftalık Burçlar | 10-16 Ağustos
Arzum Koyuncu​

Bu hafta Kova Dolunayı’nın ışığı tüm burçları aydınlatırken, haftaya Boğa Burcuyla başlayıp Yengeç Burcu’nda noktalayacağız. Gökyüzü transitinde bu hafta kolektif gezegenlerden hayatımıza sürpriz ve hareket getiren Uranüs gezegeninin retroya girmesi var. Retronun biz fanilerin işine yaradığını hatırlatalım. 15 Ağustos Cumartesi retro hareketine başlayacak Uranüs gezegeni, 15 Ocak 2021’e kadar bu hareketini devam ettirecek.

Sevgili Koçlar,
Bu hafta Pazartesi’den Çarşamba’ya kadar parayla ilgili konularda kazanımlarınız olacak. Perşembe’den Cuma gününe kadar iş trafiğiniz artarken başınızı kaşıyacak vakit bulamayabilirsiniz. Hafta sonunda aile büyükleri ve evinizle ilgilenme zamanları. Cumartesi Para evinizde gerçekleşen Uranüs retrosu önümüzdeki 6 aylık süreçte size daha az sürpriz ve kazanç getirebilir. Mutlu haftalar.

Sevgili Boğalar,
Haftaya bulunduğunuz ortam ve kendinizle ilgili konularla ilgilenirken enerjiniz yüksek. İyi hissedeceğiniz bir süreçtesiniz. Özellikle Çarşamba gününe kadar proje çalışmalarınız umut verici. Perşembe ve Cuma günleri para evinizdeki hareketlilik sizi sevindirecek. Biraz zorlanmalı ve sıkıntılı bir dönem olsa da sakin ve kararlılıkla finansal konularda karar vermenizi öneririm. Hafta sonu sizin için kardeş ve akrabalarla beraber olma, belki kısa bir tatille kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir süre. Keyfini çıkarın, mutlu haftalar.

Sevgili İkizler,
Haftaya farkındalıkla başlıyorsunuz, yaşadıklarınız sizi bir tık daha olgunlaştırmış olabilir. Zamanın lehinize akması için her yaşanandan bir ders çıkarmanızı tavsiye ederim. Bu ara sağlığa dikkat. Fazla yemek hem kilo hem de sindirim sisteminize zarar verir. Perhizi önce zihnen sonra bedenen yapın. Çarşamba’dan sonra toparlanmaya başlayacaksınız. Özellikle işiniz ve evinizle ilgili yeni bir düzen oturtacaksınız. Hafta sonu gelecekle ilgili finansal kararlar alma vakti. Bu kararları ileriki dönemde uygulayacaksınız. Önümüzdeki 6 ay boyunca Uranüs’ün retro seyri size kariyer alanında sürprizleri getirebilir. İyi haftalar.

Sevgili Yengeçler,
Haftaya projeler ve iş ortaklığı yaptığınız işlerle ilgili olumlu gelişmelerle başlıyorsunuz. Hafta ortasına kadar çok güzel sonuçlar yaşayacaksınız. Perşembe ve Cuma günü sizin için kendinize vakit ayırma, bedeninizi dinleyerek çalışma zamanı. Hafta sonu sevdiklerinizle ve aile büyüklerinizle geçireceğiniz zamanla kendinizi iyi hissedeceksiniz. Uranüs’ün retro hali size 6 ay içerisinde hedef ve hayallerinizi gerçekleştirme fırsatını sunabilir, değerlendiriniz. Mutlu haftalar.

Sevgili Aslanlar,
Kariyer alanınızdaki hareketlilik sizi keyiflendirecek. Çarşamba günü de dahil olmak üzere kendinizi iş açısından daha çok gösterebileceğiniz zamanlar. Perşembe Cuma sosyalleşme zamanı. Arkadaşlarınızla keyifli vakit geçireceksiniz. Hafta sonu kendinize zaman ayırıp biraz tefekkür ve detoks zamanı zira uzun zamandan beri kendinize özen göstermiyorsunuz. Uranüs’ün retro seyri önümüzdeki 6 aylık süreçte kariyeriniz ve aile ile ilgili konularda sizi şaşırtabilir dikkat. İyi haftalar.

Sevgili Başaklar,
Haftaya yüksek eğitim, uzak diyarlar ve sosyal medya ile ilgili konularda önemli sonuçlar alarak başlıyorsunuz. Bu hafta yapmış olduğunuz çalışmaların karşılığını alacaksınız. Çarşamba ve Perşembe günleri üstleriniz tarafından takdir edilme onaylanma zamanları. Hafta sonu keyifli geçecek. Özellikle arkadaş çevreniz ve sevdiklerinizle güzel anılar biriktireceğiniz kıymetli zamanlar olacak. Keyfini çıkarın. Uranüs’ün retro seyri önümüzdeki 6 aylık süreç içerisinde size uluslararası alanda sürprizler yapacak.

Sevgili Teraziler,
Ödemeler ödemeler diyerek haftaya başlıyorsunuz lakin bu zaman sizin için güzel. Hafta ortasına kadar ödemelerinizi ve kredi borç alacaklarınızı revize edin. Daha sonrasında Perşembe Cuma günleri uluslararası konular, sözleşmeler, iş trafiği ağır basacak. Hafta sonu rahat bir nefes alayım derken bu sefer de aile büyükleri ve evinizle ilgili konular sizi yorabilir. Üzülmek sıkılmak yok iyi günler ilerde. Uranüs’ün retro seyri başkalarından elde ettiğiniz gelirler konusunda size sürpriz sonuçlar verebilir. Keyifli bir hafta dilerim.

Sevgili Akrepler,
İkili ilişki ve ortaklıkla beraber evinizdeki hareketle güne başlıyorsunuz. Hafta sizin için hareketli geçiyor olacak. Çarşamba gününe kadar ödemeler, aile içi harcamalara yoğunlaşacaksınız. Ardından Perşembe ve Cuma günleri gelir ve giderinizi toparlama, müşteri ve iş görüşmelerinin yoğun geçeceği süreçler. Hafta sonu tatilinin keyfini çıkartabilirsiniz. Kurs ya da uzun dönemli seyahat planları söz konusu olabilir. Uranüs’ün retrosu ilişki ve iş konularında önümüzdeki altı ay boyunca sürprizler verecek. Keyifli bir hafta sonu dilerim.

Sevgili Yaylar,
Sizin için hafta günlük rutin, sağlıkla ilgili konular ve varsa evcil hayvanlarınızla ilgili sorunlarla başlayacak. Hafta ortasına kadar bunlarla ilgileneceksiniz. Ardından ilişki eviniz ve ortaklık alanınız tetikleniyor. Gündeminiz iş, ilişki, aile. Pinpon topu gibi bir oraya bir buraya savrulabilirsiniz, dikkat. Uranüs’ün retrosu 6 aylık süreçte sizi sürpriz şekilde pet sahibi yapabilir, işyeri ve ev değiştirtebilir. Keyifli bir hafta dilerim.

Sevgili Oğlaklar,
Haftaya olumlu bir giriş yapıyorsunuz. Aşk, çocuklar ve yaratıcılık alanınızdaki Ay size Çarşamba gününe kadar güzellikler getiriyor. Ardından Perşembe ve Cuma günü günlük rutinle uğraşmak zorunda kalacaksınız. İşlerinizin yükü size ağır gelebilir, sakin bir şekilde organize olmakta yarar var. Hafta sonu ilişkiniz ön planda olacak, ilişkinizi olumlu anlamda iyileştirme zamanları. Zira gökyüzü buna çok uygun, seçim sizin. Uranüs retrosu aşk, çocuklar ve hobi alanınızda sürprizleri getiriyor. Keyfini çıkarın.

Sevgili Kovalar,
Haftaya yakın çevrenizle ilgili haberler işinizi aksatacak. Kendinizi bastırılmış ve bunalmış hissedebilirsiniz. Çarşamba gününe kadar bu tempo böyle devam ederken Perşembe Cuma günlerinde bir nebze olsun daha rahat edeceğiniz bir süreç gerçekleşecek. Perşembe Cuma günleri işinizde otorite figürlerinizle iletişimin iyi olduğu zamanlar. Göze girme ve terfi alma zamanlarınız. Hafta sonu aşk ve çocuklar zamanı, var olan sorunlar canınızı sıkmasın. Farklı bakış açınızla rahatlıkla sorunların üstesinden gelebilirsiniz. İyi haftalar.

Sevgili Balıklar,
Haftaya para evinizdeki hareketlilikle başlıyorsunuz. Gelirlerinizde artış var, geçmişteki gayretin sonuçlarını alacağınız bir hafta. Çarşamba gününe kadar sürpriz gelişmelere hazırlanın. Perşembe Cuma günleri işinizin ve mail trafiğinizin artacağı bir zaman. Haftanın sonunda kendinizi zihnen yorgun hissedebilirsiniz. Hafta sonu evde kalıp izole olma zamanı. Aile büyükleri ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Uranüs retrosu önümüzdeki 6 aylık süreçte size finansal açısından artışlar ve katkılar sunabilir. Önünüze çıkan iş fırsatlarını değerlendirin. Keyfini sürün, iyi haftalar.
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.845
1.369
Haftalık Burç Yorumları: 10-16 Ağustos Haftalık Burç Yorumları


"10-16 Ağustos haftalık burç yorumları açıklandı! Uzman Astrolog Aygül Aydın haftalık burç yorumlarını anlattı. 10-16 Ağustos haftası burçları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor hepsi burada! 10-16 Ağustos haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının detaylı yorumları... İşte 10-16 Ağustos 2020 haftası burç yorumlarınız..."


KOÇ BURCU
Sevgili Koçlar, arka planda olan bazı olayların önünüze geldiğini görebilirsiniz. Sizin iyi niyetinizi kullanan ya da emeklerinizi yok sayan insanların kendilerini yok ettiklerine şahitlik edebilirsiniz. Hayatınız birden bir gizemlilik içine girebilir. Ya da kalp, çarpıntısı birden panik atak gibi durumlar içine girebilirsiniz. Biraz daha sakin olmalı ve pozitif düşünmelisiniz. Bu dönem size başarılı dönüşler getirecektir. Unutmayın ki hiçbir yalan sonuna kadar gizli kalamaz. Bu hafta açıklanamaz görünen bazı şeyleri anlayabileceksiniz. Çok dürtüsel olmayın. Biraz sabırlı ve ne verilirse kabul eden tavır içinde olun. Özlediğiniz yeni başlangıcı yapmanıza yardımcı olabilecek bir şey bu hafta önünüze geliyor. Venüs’ün yengeç burcuna geçmesiyle aşk ve sevgiye çok ihtiyaç duyuyorsunuz. Keşke şöyle olmasaydı ya da böyle yapmasaydı şimdi daha başka olurdu fikirleri kafanızda geziniyor. Artık bunları düşünmeyin. Öyle olmuş veya öyle olması gerekmiş deyip devam edin.KOÇ BURCU YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

BOĞA BURCU


Sevgili Boğalar, bu hafta sosyal hayatınız ve ikili ilişkilerinize odaklanacaksınız. Çevrenizdeki insanlar bazı haberler ile kafanızı karıştırıyor olabilir. Bu durum ruh halinize bir iniş çıkış verebilir. Kendinizi, sınırlarınızı ve istediğiniz son noktayı bulmanız gerekiyor. Metal yorgunluğun hedeflerinize ulaşma noktasında engellemesine izin vermeyin. Yakında rolünüz netleşecek ve her şey çok daha kolay olacak. Bu hafta aşk hayatınızda şaşırtıcı şeyler olabilir. Siz ve eşiniz yoğun duyguları ve tutkulu zevk anlarını paylaşacaksınız. Sürprizlere açık olun. Bu haftaki kariyer hikayenizde bir aşamadan bir aşamaya geçiyorsunuz. Sıkı çalışma ve mükemmeliyetçilikle ilerliyorsunuz.

BOĞA BURCU YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

İKİZLER BURCU:
Sevgili İkizler, bu hafta kariyeriniz veya çalışmalarınız ile ilgili gelişmeler artıyor. Birçok teklif ile karşılaşabilirsiniz. Oldukça programlı ve pratik olmalısınız. Ayrıca yakın geleceğini etkileyecek kararlar vermen gerekecek. Geleceğine giden bu yolda sanki bir hata yapıyormuşsun gibi düşünebilirsiniz. Belki okuldaki bölümünü değiştirmen belki hayatındaki insanla olmanın doğru olup olmaması gibi. Bu hafta hedeflerinize sadık kalın. Bazı küçük engellerin bu hafta açıklığa kavuşturulması gerekiyor. Egonuzu bir kenara koyduğunuz ve partnerinize duyduğunuz sevginin ve duygularınızın size rehberlik etmesine izin verdiğiniz sürece bunu yapabilirsiniz. İlişkinizin sağlam temeli sayesinde daha iyi bir yol alabilirsiniz. Aradığınız güç kendi içinizde. Kıyaslardan uzak durun.

İKİZLER BURCU YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

YENGEÇ BURCU:

Sevgili Yengeçler, bu hafta kendiniz çok yalnız ve yönsüz hissedebilirsiniz. Bu hafta tam olarak bu tarafınızı vurguluyor. Aksine bu hissi hemen kendi kişisel gelişimine döndürmen lazım. Sizi hedefinize yaklaştıracak seçimleri yapmaya hazır olup olmadığınıza karar vermelisiniz, yoksa korkunuzun sizi mantık ve gerçeklikle bağlamasına izin vereceksiniz. Kötü haber şu ki, kararlar vermek zorundasınız, ama iyi haber şu ki cevaplar artık önünüzde. Bazı sorunların ilişkinizde mesafe ve olumsuz bir hava yaratmasına izin verdiğinizi kabul etmelisiniz. Bununla birlikte bu hafta eşinizle aranızdaki durumu iyileştirebilmeniz için işleri düzeltmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Gerekirse sıfırlayın ve baştan başlayın. Eğer bazı şeylerin bittiğine inanıyorsanız kendinizi zorlamayın. Venüs’ün yengeç burcundaki bu durumunu kendi düşüncelerinize göre kullanabilirsiniz. Sevgi ve huzur arayışınız için eski, kayıp ilişkilere dönme tuzağına düşmeyin.

YENGEÇ BURCU YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

ASLAN BURCU:
Sevgili Aslanlar; bu hafta krediler, vergiler, miraslar ve diğer finansal konularla uğraşarak başlıyor olabilirsiniz. Mali sorunlarınız bu hafta birincil endişeniz olabilir. Bunlar hayatınızın diğer alanlarını doğrudan etkileyip sizi yeni başlangıçlar yapmamaya sürükleyebilir. Hatta evinizi, arabanızı belki de parasal varlıklarınızı taşıyabilir veya değiştirebilirsiniz. Her durumda kontrolü elinizde tutun ve var olanı koruyun. Aşk hayatınızda uzun zamandır bu şekilde hissetmeyeli uzun zaman olmuş olabilir. Arzularınız nihayet gerçekleşecek ve partneriniz yanınızda zevk ve duygunun tadını çıkarıyor olabilirsiniz. Hayallerinizi birlikte yaşayabilirsiniz. Bekarsanız, önerilere açık olmaya devam edin ve hafta sonu size hayatınızı değiştirme şansı verebilir. Kariyerinizde herhangi bir türbülans beklemeyin.
ASLAN BURCU YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

BAŞAK BURCU:


Sevgili Başaklar, gezegenler bu hafta içinizdeki iç sıkışmanın sona ereceği mesajını veriyor. Bu sizi iddialı, güven dolu ve çok etkili yapacaktır. Uzun zamandır kendinize soruyor olabilirsiniz. Hiç iyi bir şey olmayacak mı? Aksine iyi şeyler olmaya başlıyor. Sabırlı olun. Karar verdiğiniz her şeyde başarılı olacaksınız ve rahatlamış hissedeceksiniz. Sosyal çevrenize yeni insanlar gelebilir ve fikirleri sizde önemli bir rol oynayabilir. Bu hafta çok ilginç olacak. Günlük hayatınız kolay ve zahmetsiz olacak. Bu günlerde çok net bir kafanız olmalıdır. Bu yüzden geleceğiniz için planlar yapmaya çalışın. Bekarsanız, aradığınız kişiyi bulma zamanınız gelmiştir. Şans yaklaşıyor azıcık daha sabırlı olun. İstediğinizi elde etmek için çok çalışmaya hazırsınız.

BAŞAK BURCU YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

TERAZİ BURCU:
Sevgili Teraziler, bu hafta beklenmedik konular önünüze gelebilir. Birçok yükümlülüğünüz var ve ağır bir iş yükünüz. İşinize güçlü bir şekilde odaklanacaksınız. Bu durum sizi korkutmamalıdır. Size bazı konuları sonuçlandırma ve diğerlerini temizleme şansı verecektir. İletişim becerileriniz çok önemli bir rol oynayacak. Doğru plan ve tutarlılıkla başarı sizin olacak. Gezegenler size tutku ve aşk getiriyor. Tek yapmanız gereken, ilişkilerinizde savaşmak yerine bu ruh güzel dönemin tadını çıkarmak. İstediğiniz bir itiraf varsa bunu duyabilir ya da siz yapabilirsiniz. Bu durum sizi rahatlatacak. Sabırlı olun. Bekarsanız, hayatınızı değiştirebilecek yeni biri ile birdenbire tanışabilirsiniz. Sizin için işler birdenbire değişebilir.

TERAZİ BURCU YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

AKREP BURCU:
Sevgili Akrepler, geçtiğimiz haftadan bu yana bazı sıkıntıları çözmeye çalışıyorsunuz. Çevrenizdeki durumlardan ve ilişkilerinizden oldukça sıkılmış olabilirsiniz. Arayışınız manevi nitelikte olacak ve içinize net bir bakışla bakmak isteyeceksiniz. Bu kolay değil ama manevi yönünüzü geliştirmek için yaşadığınız olaylar olarak düşünebilirsiniz. Gelecekte bizi ne bekliyor? Bu yaşadığın olayın size hediyesi nedir? Kim kalmalı ve hayatınızdan kimler çıkmalı? Bunlar cevaplamaya çalışacağınız sorulardan bazıları diyebiliriz. İlişkilerinizde şu an inatlaşıyor olabilirsiniz. Bu sefer davranışınızı değiştirmeye çalışın ve partnerinize anlayış ve tevazu ile yaklaşın. Harcamalarınıza dikkat edin. Hissettiğiniz ve düşündüğünüz her şeyi söyleyebileceğiniz için huzur ve rahatlık hissedeceksiniz.

AKREP BURCU YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

YAY BURCU:
Sevgili Yaylar, hafta genelinde aile konularınız önemli olabilir. Gerektiğinde anlayışlı ve uzlaşmacı olmanız gerekiyor. Aşırı tepkiler kimseye fayda sağlamaz. Bazı şeylerden rahatsız veya yorgun olabilirsiniz, ancak başkaları da sizinle aynı duyguları paylaşabilir. Açık ve dürüst bir konuşma yapın ve bir çözüm odaklı olun. Gerginlikler biraz olsun geçecek ve daha keyifli bir yön kazanacaksınız. Bu hafta için ilişkilerinizde bazı değişiklikler yapma fırsatınız olabilir. Bekarsanız, bu günlerde çekiciliğinizi ön planda olabilir. Ya da gerçek bir sevgiyi sorguluyor olabilirsiniz. Bu düşüncelerle zaman kaybetmeyin. İlgi odağı olacaksınız. Bunu düşünün ve size doğru çekileni bulun.

YAY BURCU YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

OĞLAK BURCU:
Sevgili Oğlaklar; yeni iş birlikleri sizleri biraz zorluyor olabilir. İptal olan işler ya da tam olacakken olmayan işler canınızı sıksa da her işte bir hayır olduğunu unutmayın. Bu hafta planlarınızı çok kolay bir şekilde aktarabilirsiniz ve kimse size karşı koyamaz. Dostlarınıza zaman ayırın ve onlarla zaman geçirin. Bu durum size iyi gelecektir. Bu hafta size romantik, sevgi dolu bir ruh hali getirecek ve partnerinizle harika zaman geçireceksiniz. Son zamanlarda kısa ve zorlu bir dönemden geçmiş olabilirsiniz, ancak hepsi geçmişte kaldı. Önünüzde olumlu duygularla dolu yeni başlangıçlar var. Bekarsanız, kişisel hayatınızı yeniden tanımlamanızı sağlayacak çok özel biriyle tanışma şansınız olabilir.

OĞLAK BURCU YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

KOVA BURCU:
Sevgili Kovalar, kendine taktığın prangaları kırmanın zamanı geldi. Karanlık düşüncelerden ve şüphelerden kurtulun. Kendinize hata yapma, harekete geçme ve yaşama izni verin! Duyduğunuz kelimeleri ve başkalarının isteklerini dikkate almayın. Hayatınız size ait ve sizi neyin mutlu edeceğini çok iyi biliyorsunuz. Ruh haliniz önemli ölçüde iyileşecek ve daha derin ihtiyaçlarınızla başa çıkabileceksiniz. Bu hafta için ilişkileriniz çiçek açar. Zorluklar artık geçmişte kaldı ve acı tatlı uzak hatıralardır diyebilirsiniz. İlişkiniz yeni, umut verici yollara giriyor. Bu haftaki kariyer ile ilgili birçok konu harekete geçirilirken, profesyonel yaşamınız ilerlemeye başlayacaktır. Planlarınızı tanıtmak istiyorsanız, güven veren insanlarla çalışmalısınız.

KOVA BURCU YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

BALIK BURCU:
Sevgili Balıklar, Haftanın başlangıcı herhangi bir karar vermeden önce dikkatli hareketler ve çok analitik hareketler içinde olmanız gerektiğini gösteriyor. İş yerinizdeki dengeler kolaylıkla bozulabilir, bu yüzden dikkatli olun. Mali durumunuz herhangi bir savurganlık veya önemsiz masrafları kaldıramaz. Her hareketinizi tartın ve bekleyen yasal veya vergi sorunlarıyla ilgilenin. Planlarınızı gerçekleştirmeye ve hedeflerinize ulaşmaya çok yakınsınız. Doğru adımları atmak için sakin olun ve mantıklı düşünün. Yüzeysel düşünme, çok çalıştığınız her şeyi mahvedebilir. Ruh halinizi sosyal hayatınız aracılığıyla onu iyileştirebilirsiniz. Partneriniz yanınızda, sizi sabır ve özenle destekliyor. Karşılık verdiğinizden, kişisel endişelerinizi bir kenara bıraktığınızdan ve partnerinizi kendi sorunlarınızdan koruduğunuzdan emin olun.
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.845
1.369
Astrolog Sema Sidar'dan 10 Ağustos haftasının burç yorumları


Astrolog Sema Sidar'dan 10 Ağustos haftasının burç yorumları

Koçlar ve Yükselen Koçlar:
Koçlar, haftaya Merkür’ün Uranüs ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi maddi konularda karar alma adına doğru yönlendirirken, kendinize ayırdığınız vakitteki para kazanma ve çalışma programına dikkat etmeniz gerekiyor. Parayla ilgili konularda ani kararlar kesinlikle vermemelisiniz. Diğer yandan çocuklarla ilgili konularda harcamalarınız artabilir. Bu da Ekim ayına kadar ekstra ödeme demek olabilir. Haftanın diğer etkisi burcunuzdaki Mars’ın Merkür ile olan uyumlu açısı, mücadelenizi rahat sonuçlandırabileceğinizi ve birçok konuda akılcı konuşmalar yapabileceğinizi gösteriyor. Hayatınızı yavaş yavaş yeniden oturtmaya başlıyorsunuz. Yine burcunuzdaki Mars, Pluto ile çok zorlu bir açı yapıyor, iş ortamında yaşça büyük erkek figürlerine dikkat etmeniz gerekli, kariyerde büyük dönüşümler değişimler olduğunu gösterirken sakin kalmanız çok çok önemli ki tolere edemeyeceğiniz sonuçlar oluşmasın. Son olarak haftayı Uranüs’ün geri hareketi ile bitiriyoruz burada temel konumuz para olacak riskli yatırımlar için hiçbir destek yok iken, gelirlerinizi sabitlemeniz gerekli.Boğalar ve Yükselen Boğalar:
Boğalar, haftaya Merkür’ün Uranüs ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Uranüs burcunuzdan bu açıyı gerçekleştiriyor, kendinizle ilgili konularda karar alabilirsiniz. Ailenizle gerilebileceğiniz gibi onlara ben demek isterken başkalarının kararlarına boyun eğmek zorunda kalabilirsiniz. Evle ilgili konular bu hafta canınızı sıkabilir. Merkür’ün Mars ile yaptığı olumlu açı ise daha çok o kendi korkularınızla yüzleşmenizi sebebiyet verecek, belki profesyonel destek alabilirsiniz. Mars’ın Pluto ile yaptığı zorlu açı ise seyahatler, yolcuklar, eğitimle ilgili konularda mecburi kararlar almanıza neden olurken, özellikle yayıncılık ve haberleşme ve ilgili alanlarda fırsatları elde etmek adına tırnaklarınızla zorlanarak hamle yapacağınızı gösteriyor. Kolay bir etki değil. Son olarak burcunuzdaki Uranüs geri harekete başlıyor. Buda hayatınızda nerede yaşamak ne yapmak nasıl ilerlemek istiyorsunuz bunla ilgili karar almanızı sağlayacak, yeni bir hayat düzeni başlıyor diyebilirim sizin için.


İkizler ve Yükselen İkizler:
İkizler, haftaya Merkür’ün Uranüs ile gerçekleştirdiği zorlu açıyla başlıyoruz. Bu etki çok fazla içe dönmenize sebebiyet verebilir, çünkü yakın çevreniz sevdikleriniz sizi bu hafta biraz yanlış anlayacak sizin her konuştuğunuzu abartılı bulabilirler. Bu açı doğru iletişim kurmanızı engelleyecek Merkür’ün Mars’a yaptığı olumlu açı ise bu sorunların üzerinden arkadaş çevrenizin desteği ile gelebileceğinizi , kalabalık güzel gruplarla yeni arkadaşlıklar kurabileceğinizi gösteriyor. Arkadaşlarınız ile aranız güzel iken, kardeşleriniz ile olan iletişiminizde bu hafta sıkıntı var. Diğer yandan Mars’ın Pluto’ya yaptığı zorlu açı ise maddi konularda, krediler, ödemeler, borçlar da problem yaşamanıza neden olurken. Çok fazla borçlanamamalısınız ayrıca maddiyatta tutamayacağınız sözler vermemelisiniz. Son olarak haftayı Uranüs’ün geri hareketi ile kapatıyoruz, iş ortamınıza ve sağlığa dikkat etmelisiniz, gereksiz riskler den uzak durmalısınız. Ayrıca meditasyon ve yoga size çok iyi gelir.


Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:
Yengeçler, haftaya Merkür’ün Uranüs ile yaptığı açı ile başlıyoruz. Bu etki size sosyal çevredeniz ile ilgili farklı bir yöne yönlendirirken, maddi imkanlardan, paradan kaynaklı arkadaşlarınızla aranız açılabilir. Onlar yüzünden gereksiz para ödemesi yapabilirsiniz maddi konularda biraz daha dikkat etmeniz gerekli. Merkür’ün Mars ile gerçekleştireceği olumlu açı ise kariyer adına oldukça güzel bir haftaya işaret ederken, doğru insanlarla iş bağlantısı yapabileceksiniz ve gelirlerinizi yükseltebileceksiniz. Diğer yandan Mars’ın Pluto’ya yaptığı zorlu açı ise evlilikle ilgili sıkıntı veriyor, evlilik iş ortamı sizi baskı altına sokabilir, paradan kaynaklı gerginlikler olabilir. Son olarak Uranüs geri harekette olacak, sizin yeni bir sosyal çevre edinmenizi sağlayabilir, güvenmediğiniz insanları hayatınızdan çıkartacaksınız bir de geleceğe dair ne istediğinizi algılayacak ve buna göre bir hayat kurmaya yöneleceksiniz.Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:
Aslanlar, haftaya burcunuzdaki Merkür’ün Uranüs ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Sizin hayatla ilgili daha keskin kararlar almanıza özellikle kariyerle ilgili beklentilerinizi netleştirmenizi belki kalıcı bir iş bulmanızı sağlayacak ama bunu zorlanarak daha fazla gayret göstererek yapacaksınız. Merkür’ün Mars ile yaptığı olumlu açı ise size güzel bir yolculuk getirecek eğitimle ilgili konularda harika etkiler var. İletişim yeteneklerinizi çok aktif ve güzel biçimde kullanabileceksiniz. Mars’ın Pluto’ya yaptığı zorlu açı ise sizin iş ortamınıza dikkat etmeniz gerektiği konusunda uyarıyor, iş ortamında çok fazla sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz sıkıntılar olabilir. İnsanların egosal problemleri sizin canınızı sıkabilir, hareket etmek karar almak zorunda kalabilirsiniz, yine eğitimle ilgili konularda kesinlikle son dakikaya iş bırakmamalısınız. Son olarak haftayı Uranüs’ün geri hareketi ile kapatıyoruz, bu etki sizi kariyerde etkilerken, iş ve paraya kafanızı takabilirsiniz ama riskten uzak hamleler yapmalısınız.


Başaklar ve Yükselen Başaklar
Başaklar, haftaya Merkür’ün Uranüs ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi eğitimle ilgili konular, yurtdışı, seyahat buralarda zorlu etkileyecek. Yolculuklarınızda rötarlar, aksamalar olabilir. Ruhsal açıdan korkularınızla yüzleşmelisiniz, maddi konular dışında özellikle çocuklar ilgili, konular aile sizi zorlayacak. Merkür’ün Mars’a yaptığı olumlu açıdan dolayı para konusunda istediğiniz desteği bulabileceksiniz. Finansal konularda güzel bir dönem, beklediğiniz yatırımı alma adına fırsat bile doğabilir fakat Mars’ın Pluto ile yaptığı zorlu açı çocuklarla ilgili konular, kendinize ayırdığınız vakit buralarda bunaltacak, konular sizi bunaltacak ve gelecek adına endişeleriniz artabilir. Son olarak haftaya Uranüs’ün geri hareketi ile kapatıyoruz. Bu etki sizi yine eğitim ve yolculuklarda etkileyecek, belli bir süre başka yerde yaşamak için radikal bir karar alabilirsiniz. Yaşam standartlarınız ekstra gayret gösterebilirsiniz.


Teraziler ve Yükselen Teraziler:
Teraziler, haftaya Merkür ve Uranüs arasındaki zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki maddi konularda sizi sıkıntıya sokarken krediler, ödemeler, borçlar da daha kararlı olmanız lazım çevrenizdeki insanların kafanızı karıştırmasına izin vermeyin, yine çevrenizden kaynaklı gereksiz yatırımlar sizi yorabilir, çok mantıklı gitmeniz gerek para konusunda. Haftanın diğer etkisinde Merkür ve Mars arasında çok güzel bir görünüm var, özellikle evlilikteki problemlerin üstesinden gelebileceksiniz. Partneriniz eşiniz sizi çok doğru anlayacak aynı zamanda bu etkiyle beraber yine ikili ortaklıklarda şanslı bir dönem olduğunu söyleyebilirim. Mars-Pluto arasındaki zorlu açı ise sizi aile ve yuva kavramların da etkileyecek, onlarla gereksiz mücadeleler ve gereksiz iletişim içinde olabilirsiniz gergin olacak bir döneme başladınız. Yine ev değişimi, radikal bir lokasyon değişimi gündeme gelebilir. Son olarak haftayı Uranüs’ün geri hareketi ile bitiriyoruz. Bu etki sizi maddi konularda etkilerken gereksiz yatırımlar için riskten uzak durmalısınız.Akrepler ve Yükselen Akrepler:
Akrepler, haftaya Merkür ve Uranüs arasındaki zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizin ikili ilişkiler ortaklıklar ve kariyer de etkileyecek. Ailenizdeki problemler işinize yansıyabilir yine ailedeki yanlış anlaşılmalar, ilişkilerdeki sıkıntılar kariyerde istediğinizin yapamamanıza sebebiyet verebilir. Merkür’ün Mars ile yapacağı uyumlu açı ise kariyerde zorlansanız da iş ortamında arkadaşlarınızın desteğinin size iyi geleceğini, yine sağlıkta hafta başında ses tellerinde problemler yaşayabilirsiniz. Mars’ın Pluto ile yaptığı zorlu açı sizi kardeşlerle zor bir sürece sokuyor, yakın çevreniz kardeşleriniz onlarla maddi konularda mücadele edeceğinizi gösterirken, bir yandan da yolculuklarda problemler çıkabilir sürekli seyahat programı yapmak, mecburen seyahatlere gitmek zorunda kalabilirsiniz. Haftanın son etkisi Uranüs’ün geri hareketi olacak, evlilik ve ikili ilişkilerde etkileyecek, sürüncemede olan ilişkiniz bitebile bilir, güven duymadığınız her ikili ilişkiydi bu dönemde sonlandıracaksınız.


Yaylar ve Yükselen Yaylar:
Yaylar, haftaya Merkür’ün Uranüs arasındaki zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi iş ortamı ve yolcuklarda etkileyecek, eğitimle ilgili konular yolcuklar burada problem olurken yine sağlıkta da mide ve boğazla ilgili problemler olabilir dikkat etmelisiniz. Merkür’ün Mars’a yaptığı olumlu açı ise aşk adına size çok güzel bir döneme sokuyor. İlişkiler aşk ve mutluluk adına oldukça güzel etkiler altında altındasınız, hayatınızda kimse yoksa çok güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Mars’ın Pluto ile yaptığı zorlu açı ise özellikle para kaynaklarında etkileyecek ve lütfen harcamalarınızı yazarak yapın. Son olarak haftayı Uranüs’ün geri hareketi ile kapatıyoruz ki bu etki çalışma ortamınız ve sağlıkta etkileyecek. Yeni bir çalışma düzeni oluşturabileceğiniz gibi günlük rutin işlerinizde güvenmediğiniz insanlarla kesinlikle iş yapmayacaksınız, güven çok önemli olacak sizin için.Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:
Oğlaklar, haftaya Merkür ve Uranüs arasında gerçekleşen zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki çocuklardan kaynaklı parasal sıkıntılara yine çocuklarınızla iletişim problemlerine de sebebiyet verirken kendinize vakit ayırmak da zorlanabilirsiniz. Bu da size ekstra baskı sokabilir. Merkür’ün Mars ile yaptı olumlu açı ise ailenizin yaşadığınız zorluklara destek olacağını ve aile ortamının size iyi geleceğini, evle ilgili girişimlerinize destek olacağını söyleyebilirim. Burcunuza bulunan Pluto’nun Mars’a yaptığı zorlu açı ise maddi sorunlar açısından daha fazla efor sarf etmeniz gerektiğini gösteriyor, tutumlu olmanız gereken bir dönem. Son olarak haftayı Uranüs’ün geri hareketi ile bitiriyoruz, bu etki sizi aşk ilişkiler ve çocuklar ilgili konularda etkileyecek uzun zamandır istediğiniz bir eğitime gidebilirsiniz güvenmediğiniz ilişkide de önemli kararlar alabilirsiniz, hayatla ilgili konularda değişim dönüşüm zamanı olduğunu belirtmek isterim.


Kovalar ve Yükselen Kovalar:
Kovalar, haftaya Merkür’ün Uranüs ile yaptığı zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi aile, yuva kavramlarında etkilerken, evlilikle ilgili sıkıntılar oluşabilir. Eşinizin ailesi ya da sizin ailenizden kaynaklı problemler evliliğinize yansıyabilir. Merkür’ün Mars’a yaptığı olumlu açı ise yakın çevreniz ve kardeşlerinizle sıkıntı yaşadığınız problemlerin üstesinden geleceksiniz. Diğer yandan Mars’ın Pluto’ya yaptığı zorlu açı ise içe dönmenize kendinizi sorgulamanıza, korkularınızla yüzleşmenize sebebiyet verecek ama bunu biraz daha parasal konularda yapacaksınız. Parasal konularda karar alma zamanı.
Son olarak: haftayı Uranüs’ün geri hareketi ile bitiriyoruz. Bu etki sizi ev, yuva ve aile konularında etkileyecek, güvenmediğiniz standartları düşük bir alanda yaşıyorsanız hem orayı hem de çalışma performansından memnun olmadığınız eşyaları değiştirebilirsiniz.


Balıklar ve Yükselen Balıklar:
Balıklar, haftaya Merkür ve Uranüs arasındaki zorlu açı ile başlıyoruz. Bu etki sizi sağlık ve kardeşlerle ilgili konularda etkileyecek sağlığınız bozulabilir takviye gıda almalısınız. İş ortamında da iş yükünüz çok artacak daha fazla çalışmak zorunda kalacaksınız, gideceğiniz kısa yolculuklarda problemler artabilir. Elektronik cihazlarınız bozulabilir. Merkür’ün Mars ile yaptığı olumlu açı ise para kaynaklarınızı arttıracak, parada yaptığınız mücadelelerde olumlu sonuç verecek. Mars’ın Pluto ile yaptığı zorlu açı ise arkadaş çevrenizin değişeceğini, arkadaşlarla ilgili problemlerin olabileceğini gösterirken. Ocak ayına kadar yeni bir sosyal çevre kuracaksınız tabi bunu da zorlayarak yapacaksınız. Son olarak Uranüs geri hareketi ile haftayı kapatıyoruz. Bu etki de sizin seyahatler, geleceğe dair istekleriniz de güven duygusunu masaya yatıracak, güvenmediğiniz herkesi hayatınızdan çıkartacaksınız.


ASTROLOG SEMA SİDAR


 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.845
1.369
0c (9.jpg


10-16 Ağustos 2020 Haftası Astroloji Yorumları: Yüksek Gerilim HattıGeçtiğimiz hafta gerçekleşen Kova dolunayının sarsıcı etkileri bu hafta da etkisini sürdürürken iki önemli açı bizleri karşılayacak. 10 Ağustos’ta Merkür üst oktavı Uranüs ile kare açısını kesinleştirirken, 13 Ağustos’ta da Mars üst oktavı Plüton ile kare açı yapacak. Uranüsyen etkilerin başı çektiği hafta bizlere renkli ve sürprizlerin bol olacağı gelişmeleri getirebilir. Ve ayrıca kendimizi yüksek gerilim hattında hissedebiliriz. Fırsatları havada kapanın kazanacağı bir hafta olacak. 15 Ağustos’ta Uranüs Boğa burcunda uzunca süreceği geri hareketine başlıyor. 14 Ocak 2021’e kadar sürecek retro yılın geri kalanında hesapta olmayan olaylar ve düşünmeden yaptığımız eylemlerle yüzleşmemizi sağlayacak.Uyanık olanın kazanacağı haftaya ilk girişimizle birlikte 10 Ağustos günü Merkür ve Uranüs karesi kesinleşiyor. Açı yalnızca bu hafta etkili olacak. Aklın yolu bir olmayabilir. İsyankarlık, hedefe ulaşırken alternatifleri değiştirmek, özgürleşme isteğinin artacağı günlere işaret ediyor. Doğası gereği beklenmedik konuşmalar, sürpriz gelişmeler, ani kararlara açık olacağız. Ancak en başta zihinsel bir değişim geçirmeye çok fazla açık olacağız. Mevcut durum, insan veya konuya bakış açımız önümüze gelen sarsıcı olaylar neticesinde değişim geçirebilir.Elektrik santrallerinde sorunlar, havacılık sektöründe yapılanmalar, uçak kazaları, internette ilgili problemler, bilimsel buluşlar ve söylemler ve para piyasalarında inişli çıkışlı konular hafta içerisinde gündemde olmaya devam edebilir.
Bu yerleşim zira 3 Ağustos Kova dolunayı açısını tekrardan çalıştıracak.13 Ağustos günü Mars ve Plüton karesi kesinleşiyor. Zurnanın zırt dediği yere geldik. Bu açı ile zorlu krizler ve aşılması gereken kaotik faktörler görünür olabilir. Bünyeyi zorlayıcı bir açıdır. Kin, intikam, kıskançlık gibi duyguların ilk başta kişinin kendi psikolojisine zarar verdiğini unutmadan hareket etmeliyiz. Olmuyorsa olmuyor diyerek bırakmayı öğrenmemiz gereken koşullarla yüzleşebiliriz. Açı gerçekleştikten sonra 10 gün kadar halen etkisini hissettirebilir. Başarı için her şeyi göze alabilir, sert, acımasız ve gaddarca tutumlara eğilim gösterebiliriz. Sonuç olarak ihtiraslarının altında ezilmiş bir insana kolaylıkla dönüşebiliriz. Elbette açının etkisiyle başkalarından gelecek bu tür davranışlara maruz kalmamız da olasılık dahilinde.Makro düzlemde yanardağ aktiviteleri, doğal afetler, yangınlar, patlamalar, savaşlar, suikastler, ego savaşlarını tetikleyebilir. Global çapta hoş olmayan haberlerle karşılaşabiliriz ne yazık ki. Mikro düzlemde insanları etkilemek, taciz ve tecavüz olaylarının artması, dönüştürmek, zorbalık ve manipülatif hareketlerle istekleri elde etmek isteyebiliriz. İlişkilerde bu tür vakalara da açık olacağız.15 Ağustos’ta Uranüs Boğa burcunda geri hareketine başlıyor. 14 Ocak 2021’e kadar devam edecek. Gezegenin retro hareketi içe dönüş etkisini çoğaltacağından düşünmeden attığımız, abarttığımız, isyankarlık ile boşverdiğimiz her türlü konunun hayatımıza ters tepmeye başladığını fark edebiliriz.Bireysel olarak ruhumuza dönerek kendimizi tanıyarak neleri yapabileceğimizi sorgulayabiliriz. Retro etkiler; üzerinden geçilmesi gereken konular ve mevcut düzeni içerisine aldığından bu dönemde aniden, belli belirsiz önümüze sunulan ve bizlere bambaşka bir hayat vaad eden kişiler ve olaylara karşı daha dikkatli yaklaşmamız gerekecek. Zira bizleri hayatımızda daha kötü bir yola sokabilirler.
Elbette retro hareket oldukça uzun ve Uranüs jenerasyon gezegeni olduğundan gündelik yaşamda etkilerini pek hissetmeyiz ancak retronun ilk başladığı ve bittiği tarih yakınlarında olaylar günlük hayatlarımızda daha çok kendini gösterebilir.Ve son olarak haftanın son günü 16 Ağustos‘da kapanışı Güneş ve Mars üçgeni ile yapacağız. Esasında yukarıda bahsettiğim Mars ve Plüton kare etkisini olumluya çevirmek için destek olacak. Yapmak istediklerimizden emin, kararlı ve motivasyonu yüksek hissedebiliriz. Eril enerji, patron ve baba figürlerinden destek almak için bir süreç olabilir.

Haftanın Önemli etkileri:

Pazartesi – 10.08.2020: Herkese iyi haftalar! Güne Ay Koç burcunda ve boşlukta başlıyoruz. Gece saatlerinde yorgun, uykulu ve bulanık duygular içerisinde olabiliriz. Önemli konuşmalar yapmadan dinlenmek, kitap okumak ve müzik dinlemek için olumlu olabilir. 04:27’de Ay Boğa burcuna geçerek boşluktan çıkıyor. Dünyevi değerlere daha çok bağlı kalmak, hayatımızı güven içerisinde inşaa etmek isteyebiliriz. Para konuları gündemimizde olabilir. Kimimiz yemek yapmaya, tatil planlamaya, alışverişe veya keyfi faaliyetlere odaklanmak isteyebilir. Abarttığımız takdirde tembel bir gün olacağından dengeli gitmekte yarar var. 09:22’de Ay ve Venüs altmışlık kesinleşiyor. Hafta başı sosyal ilişkilerimiz iyi seyredebilir. Sorunlar varsa şayet kibarlık ve tatlı dille çözümlenebilir. 15:51’de Merkür ve Uranüs karesi kesinleşiyor. Açı yalnızca bu hafta etkili olacak. Aklın yolu bir olmayabilir. İsyankarlık, hedefe ulaşırken alternatifleri değiştirmek, özgürleşme isteğinin artacağı günlere işaret ediyor. Doğası gereği beklenmedik konuşmalar, sürpriz gelişmeler, ani kararlara açık olacağız. Ancak en başta zihinsel bir değişim geçirmeye çok fazla açık olacağız. Mevcut durum, insan veya konuya bakış açımız önümüze gelen sarsıcı olaylar neticesinde değişim geçirebilir. Elektrik santrallerinde sorunlar, havacılık sektöründe yapılanmalar, uçak kazaları, internette ilgili problemler, bilimsel buluşlar ve söylemler ve para piyasalarında inişli çıkışlı konular hafta içerisinde gündemde olmaya devam edebilir. Bu açı zira 3 Ağustos Kova dolunayını tekrardan çalıştıracak. Ay Fazı: Küçülen Ay.Salı – 11.08.2020: Hareketli etkilerin devam ettiği bir güne giriş yapıyoruz. Ay tüm gün Boğa burcunda seyir edecek. 02:04’te Ay-Uranüs kavuşumu kesinleşiyor. Ani uyku bölünmesi, acayip rüyalar, sürpriz bir haberin gelmesi, ilginç gelişmeler gece saatlerinde mümkün. İlham ve üretim hissiyatı da açık olacağından sıra dışı fikirler aniden aklınıza gelebilir. 04:11’de Ay-Merkür karesi kesinleşiyor. İletişimde sorunlar doğabilir. Hissiyatımızı doğru ifade edememek, ego ve inat yapmaya yönelik davranışlar zorlu koşulları beraberinde getirebilir, dikkatli olmakta fayda var. 18:51’de Ay-Jüpiter üçgeni ile akşam saatlerinde iyimser, şanslı ve fedakar etkileşimler altında olacağız. Mevcut durumu en verimli biçimde kullanabiliriz. Ancak 19:44’te Ay-Güneş karesi eril ve dişil enerjide akıcı olmayan, mücadele edilmesi gereken konulara vurgu yapıyor. Karar alırken geçmişi bir referans olarak kullanmak burada fayda sağlayabilir. Duygu ve mantık çatışmasından en iyi sentezi çıkarmak böylelikle mümkün olabilir. 20:31’de Ay-Neptün altmışlığı kesinleşiyor. Sorunlar olsa da barış, sakin ve huzuru da kendimize çekebiliriz. Sezgilerin bize yol göstericiliği ile gündelik işler rahatlıkla çözülebilir. Merhamet, fedakarlık ve yardımlaşmanın artacağı zamanlara işaret ediyor. Ay Fazı: Son Dördün.Çarşamba – 12.08.2020: Fırtına öncesi sessizlik misali kendimizi dinlenmeye alacağımız bir gün geçireceğiz. Ay günün ilk yarısında Boğa burcunda ilerleyecek. Ancak ilk etapta 10:54 ve 16:45 arasında Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir girişimden kaçınmakta fayda var. 03:03’te Ay-Plüton altmışlığı ile gecenin sessizliği pek çok şey ifade edebilir kimilerimiz için. Okült konular, psikoloji ve spiritüel faaliyetlerden elde edeceğimiz verimin arttığını görebiliriz. 10:54’te Ay-Satürn üçgeni ile bugün duygularımızda tutucu ve son derece kararlı olabiliriz. Kolay kolay pes etmemek, sabır ve azim yanımızda olacaktır. Sabah erken saatlerde iş başvurusu, devlet dairelerinde iş halletmek, patronlarla konuşma yapmak için iyi. Size verilen sözler kolay kolay unutulmaz. Günün ikinci yarısında enerjiler değişiyor ve 16:45’te Ay İkizler burcuna geçiyor. Neşe, iletişim, ani değişken duygular, keşfetme isteğimizin artacağı zamanlar. Yazan, çizen, boyayan insanlar için harika etkiler. Ellerimiz aktif olacak ve pratikliğimizi her yönde kullanabiliriz. Günün başka da bir açısı yok. Ay Fazı: Son Dördün.

Perşembe – 13.08.2020: Ay tüm gün İkizler burcunda ilerleyecek. Gün içerisinde Ayın temel hiçbir açısı bulunmamakta, bu bağlamda yüksek dozda kararsızlık ve yüzeysel duygular içerisinde olabiliriz. Ancak bilgi aktarımı, ticari faaliyetler, bir dosya hazırlamak, yazı-şiir yazmak gibi bir uğraşınız var ise elinizden güzel işler çıkabilir. Eğlenceli ve mizahçı tarafımız uyanabilir. 10:13’te Mars ve Plüton karesi kesinleşiyor. Bünyeyi zorlayıcı bir açıdır. Kin, intikam, kıskançlık gibi duyguların ilk başta kişinin kendi psikolojisine zarar verdiğini unutmadan hareket etmeliyiz. Olmuyorsa olmuyor diyerek bırakmayı öğrenmemiz gereken koşullarla yüzleşebiliriz. Açı gerçekleştikten sonra 10 gün kadar etkisini hissettirebilir. Başarı için her şeyi göze alabilir, sert, acımasız ve gaddarca tutumlara eğilim gösterebiliriz. Sonuç olarak ihtiraslarının altında ezilmiş bir insana kolaylıkla dönüşebiliriz. Makro düzlemde yanardağ patlamaları, doğal afetler, yangınlar, patlamalar, savaşlar, suikastler, ego savaşlarını tetikleyebilir. Global çapta hoş olmayan haberlerle karşılaşabiliriz. Mikro düzlemde insanları etkilemek, taciz ve tecavüz olaylarının artması, zorbalık gibi konular gündemde yer bulabilir. Ay Fazı: Son Dördün.Cuma – 14.08.2020: Ay tüm gün İkizler burcunda seyahat etmeye devam ediyor. Ancak 14:19 itibariyle boşluğa girecek ve tüm gün böyle. Önemli meseleleri günün ilk yarısına denk getirmek daha iyi olabilir. 03:32’de Ay-Merkür altmışlığı kesinleşecek. Gece çalışanlar ve ilham arayanlar için destek veren bir açıdır. Üretim arzunuz çoğalabilir. 08:15’te Ay-Neptün karesi kesinleşecek. Hayal kırıklıkları, yanılsamalar, yanlış anlaşılmalar, unutkanlık ve kurban psikolojisi gibi konulara açıklık söz konusu olabilir sabah saatlerinde. Kontrolümüz dışında gerçekleşen olaylara karşı daha sağduyulu olmamız ve kontrol etmeyi bırakmamız gerekebilir. 11:32’de Ay-Güneş altmışlığı, 14:19’de Ay-Mars altmışlığı ile öğle saatlerinde motivasyonun yükseldiğini hissedebiliriz. Öylece durup olan biteni kafaya takmaktansa eyleme geçerek, iletişimin gücünü kullanabiliriz. 22:22’de Ay-Kuzey Ay Düğümü kavuşumu meydana geliyor. Akla kazınacak, kadersel konuşmalar olabilir. Verilen sözler, konuşulanlar hayırlı olabilir. Ay Fazı: Son Dördün.Cumartesi – 15.08.2020: Herkese iyi haftasonları! Ay İkizler burcunda başlıyoruz fakat 02:35’te kısa bir süre sonra boşluktan çıkarak Yengeç burcuna giriş yapıyor. Keyifli bir gün olabilir fakat kendimizi normalden daha hassas, duygusal hissedebiliriz. Evimizde, sevdiklerimizle, ailemiz ve aile gibi gördüklerimizle daha çok ilgilenmek isteyebiliriz. 16:26’da Ay-Venüs kavuşumu kesinleşiyor. Lezzetli yemekler yapmak, nostaljik anılarla ruhsal tatmin yaşamak gibi konular verimli olabilir. Sevgi, paylaşım ve ilişkiler için son derece güzel etkiler mevcut. Duyguların tüm gerçekliği ile dile gelmesi, başka birine iç dünyanızı açmak gibi konular olabilir. 22:17’de günün son açısı Ay-Uranüs altmışlığı kesinleşiyor. Akşam saatleri daha sürprizli ve ani kararlar vermeye açık gözüküyor. Son dakika plan değişimleri hoşunuza gidebilir. Aniden gelen misafirler de mümkün. Ay Fazı: Son Dördün.Pazar – 16.08.2020: Hareketli, heyecanlı ve yoğun bir gün bizleri bekliyor. Ay tüm gün Yengeç burcunda seyahat edecek. İç dünyamız oldukça hareketli, kırılmaya, alınmaya açık etkiler altındayız. 12:32’de Ay-Jüpiter karşıtlığı kesinleşiyor. Abartılı duygusal tutumlar, aşırı tatlı ve yeme isteği, aile-kariyer arasında kararsızlık görülebilir. 15:28’de Ay-Neptün üçgeni kesinleşiyor. Dilek dilemek, spiritüel ve dini çalışmalar yapmak verim getirecektir. Sezgileriniz hiç olmadığı kadar açık olabilir. 17:01’de Güneş ve Mars üçgeni kesinleşiyor. Yapmak istediklerimizden emin, kararlı ve motivasyonu yüksek hissedeceğimiz bir sürece giriyoruz. Açının etkisi gelecek bir hafta kadar devamlılık gösterecek. Eril enerjiler arasında anlaşma hakim olabilir. Patron ve baba figürlerinden destek almak için iyi bir süreç olabilir. 20:23’te Ay-Plüton karesi hafta içerisinde meydana gelen Mars ve Plüto açısını tekrardan tetikliyor. 22:31’de Ay-Mars karesi ise tekrardan körüklüyor. Yani akşam saatleri biraz daha baskı altında hissedeceğimiz, olumsuz haberler alacağımız etkiler altında olabiliriz. Gerginlik, huzursuzluk, yıkıcılık, sinir, kırıcı tutumlar olabilir. Bir meseleyi konuşmak, çözmek için pek uygun değil. Dinlenmek, kalabalıklardan uzaklaşmak daha iyi olabilir. Ay Fazı: Balzamik.

Mutlu bir hafta dileğiyle

Begüm Minkis
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.845
1.369
0c (8).jpgYükselen Burcunuza Göre Okumalısınız!

Yükselen Koç

Bu hafta azminizin meyvelerini alarak başlıyorsunuz. Ancak aldığınız ödüllerin, terfilerin ve yaptığınız jestlerin neticesinde alacağınız iltifatlar zihninizi karıştırabilir. Egonuza yenik düşüp, etik ve ahlaki kurallarınızdan uzaklaşmamalı. O güven veren tavrınızla egodan uzak ilgi odağı olmaya devam etmelisiniz.Azminiz takdir görürken ne kadar mütevazı olduğunuzdan da bahsetmelerine müsaade etmelisiniz. Sizi yanıltan ve gülünç düşürecek tavırlardan uzak durmalısınız. Sabırlı ve azminizin devam ettiği Salı ve Çarşamba gününde otorite figürleri ya da aile büyükleri ile ters düşmemeye özen göstermelisiniz. “Terfi aldım da neden maaşıma zam yapılmadı?” gibi söylemlerin tuzağına düşmemelisiniz. Ya da “jestimi de yaptım, neden hala ilgi ve sevgi görmüyorum” yanılgısına düşmemelisiniz. Hafta ortasına kadar tuttuğunu koparan bu tavrınız takdir görmeye devam edecek.Özellikle Perşembe günü gününüzü programlamadan iş yapmamanızı öneririm. Aktif olacağınız bu gün ufak tefek kazalara dikkat etmelisiniz. Sağlık açısından yüz bölgenizde yaptırmayı düşündüğünüz operasyonları çok mecbur kalmadıkça yaptırmayıp ertelemenizi önereceğim. Hafta sonunuzu aile büyükleri ile geçirebilir ve fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.Yükselen Boğa

Bu hafta azimli ve sabırlı olacağınız bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Evinizin mobilyalarında değişiklik yapma isteğinde olabilirsiniz. Aile fertleri ile de güzel bir hafta başı kahvaltısı programı yaparak başlamak isteyebilirsiniz. Yakın akrabalarınızın dekorasyona olan yatkınlığınızdan faydalanmak isteyeceği haberlerini de alabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.Yakın çevrenizin, ailenizin yardım ve taleplerini ret etmeyecekseniz, sohbetlerinizde fikir çatışmaları yaşayabileceğinizi hesaba katarak program yapmalısınız. Hafta başından neşenizi kaçıracak olaylardan uzak durmalısınız. Salı günü ise riskli yatırımlardan uzak durmalısınız. Fikir aldığınız yatırımcınız ya da asistanınızın vereceği raporlarda eksiklikler yakalayabilirsiniz. Aynı pencereden bakmıyor olmak sizleri rahatsız edebilir. Perşembe günü kesinleşen Mars Koç Plüton Oğlak karesi kesinleşiyor. Haftanın geneline etki edecek olan bu açı ile bugüne kadar içinizde ne varsa dışarı vurmak isteyebilirsiniz.Özellikle aile büyükleri, patronunuz ile yapacağınız sohbetlerde mücadele ederken dinlemeyi tercih etmelisiniz. Arkadaş ilişkilerinizde arkadan dönen işlere de dikkat çekiyor bu hafta. İkili sohbetlerde gün yüzüne çıkabilir ve küskünlüklere sebebiyet verebilir. Hafta sonu öncülüğünü yürüttüğünüz proje ya da aile ile yapılan organizasyonlarda yine fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Ancak siz kurduğunuz sistemin ve yaptığınız organizasyonun en ince ayrıntısına kadar ilgilendiniz. Güdüsel olarak tartışmak isteseniz de bağlarınızın kuvvetli olması buna müsaade etmeyecektir.Yükselen İkizler

Bu hafta ayaklarınızın üzerinde durmak isteyeceksiniz. Maddi anlamda güvencelerinizi bir sisteme sokmak isteyebilirsiniz. Olan birikimlerinizi ev almak için saklıyor olabilirsiniz. Hafta başında ev taşıma, ev alma, dekorasyon, mobilya ya da emlakçılarla geçirebilirsiniz.Varsa çocuklarınıza göre tercihlerinizi yapmak durumunda kalacaksınız. Yoksa da çok fazla çocuklu ailelerin olduğu muhitleri tercih etmediğinizi söylemenize rağmen isteklerinizin dinlenmiyor olmasına karşı agresif bir tutum içerisine girebilirsiniz. Salı günü yakın çevre, akraba ya da yeğenleriniz ile yapacağınız sohbetlerde kendinizi doğru ifade edemediğinizi düşünebilirsiniz. Perşembe günü Mars Plüton karesinin kesinleşmesi ile “ya bu deveyi güdecek ya da bu diyardan gideceksiniz”.Hafta sonunu ise aile ile geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak bugüne kadar sergilediğiniz tutum ve duruş için tartışmalar söz konusu olabilir. Sizlerin sabırlı olması tüm isteklerinizin de karşılanmasına sebebiyet verebilir. Sabırlı olmayı deneyimlemelisiniz.Yükselen Yengeç

Hafta sonuna kadar azmetmeniz gerekiyor. Sakin, sabırlı ve sınav dolu bir hafta geçirme ihtimaline sahipsiniz. Hafta sonu ise Ay sizin burcunuza geçerek sizi diğer haftaya hazırlayacak ve rahat ettirecek. Bu süreç zarfına kadar tartışmalara, küskünlüklere ve alınganlıklara açık olabileceğiniz bir hafta deneyimleyeceksiniz.Bilhassa Perşembe günü kesinleşen Mars ve Plüton’un karesi tüm hafta geneline yayılacak. Burada verdiğiniz içsel tepkileri kontrol etmelisiniz. Verdiğiniz tepkiler daha çok alınganlık ve küskünlük olarak karşı tarafın bakış açısında algılanabilir. Buda sizin ilişkilerde ve iletişimde zorlanmanıza vesile olabilir. Merkür’ün Aslan burcundaki seyri daha cengaver olmanıza ve kendi ifadelerinize keskinlik ve netlikle ortaya çıkartmanıza vesile oluyor.Yapmanız gereken şey bir sözcük söyledikten sonra o sözü destekleyecek farklı sözler söylememelisiniz. Farklı sözcükler söylemezseniz ne kadar kararlarınızda keskin olduğunuzu ve aldığınız kararlarda sözünüzden dönmeyeceğinizi karşı tarafa ifade etmenin daha kolay olduğunu göreceksiniz.Yükselen Aslan

Bu hafta enerjiniz içeriye doğru çekilebilir. Ev dekorasyonu ile uğraşabilirsiniz. Eviniz, aileniz, yuvanız ve mahrem alanlarınızla daha fazla ilgileneceğiniz bir zaman yaşayacaksınız. Özellikle bulunduğunuz ortamları daha çok vakit geçirdiğiniz günlük yaşantınızda olan yerleri daha fazla önemsemeye başlayacaksınız. Her şeyden önce düzen arayışı içerisindesiniz ve düzenin gelebilmesi için en başta “aslan yattığı yerden belli olur” kelimesini ortaya çıkartmalıyız.Yattığınız yeri düzenlemek evinizi ailesel problemlerinizin üstesinden gelmek. Sevdiğiniz insanlarla konuşmak, onları misafir etmek bu hafta siz bekleyenler arasında. Perşembe günü gerçekleşecek Mars Plüton karesi ise size iş konularında hırs yaptıracak ve uzun zamandır beklediğiniz ya da üzerinde uğraştığınız işlerin artık tamamlanması ya da ortaya çıkmasıyla ilgili daha fazla direnç göstermeye başlayacaksınız. İşinizi yapmasını beklediğiniz kişileri daha fazla manipüle edebilir, daha fazla onları sorularınızla ya da ilginizle boğabilirsiniz. Ama bu tutumunuz işlerinizin daha hızlı süreçte devam etmesine ve hızlıca sonuçlar almanıza vesile olacak. Merkür sizin burcunuzda ilerlemeye devam ediyor.Özellikle bu dönem cümleleriniz başkalarının hayatlarını etkileyebilecek kadar önemli. O nedenle kendinizi dinlettirmek bu dönem daha fazla ortaya çıkacağı için kendinizi bu alanda iyi hissetmelisiniz. Hafta sonu yanlış anlaşılmalara vesile olabilir. Kırgınlıklarla ve küskünlüklerle uğraşabilirsiniz. Hafta sonu yaşayacağımız 150 derecelik kadersel açılar kendinizi ifade etmekte ve karşı tarafın sizi anlamasında yanlışlıklar olabileceğini gösteriyor. Hafta sonu daha çok içe dönmek aile ile ilgilenmek ve iletişim temalarında dikkatli davranmak önemli olacak.

Yükselen Başak

Bu dönem enerjinizin içeriye döndüğü önemli zamanlar. Yapmak istediğiniz birçok plan ve eylem süreci olabilir. Eyleme geçmeden evvel durup düşünmek ve neler yapabilirimi gözlemlemek sizin için zaman kaybı olarak geliyor olabilir. Fakat bu durumu zaman kaybı olarak düşünmemeniz gerekli. Özellikle bu hafta işlerinizi hızlıca tamamlamak ve bitirmek hususunda daha fazla fırsatlar yakalayacaksınız. Ay’ın ikizler burcuna geçeceği Çarşamba günü ve sonrasında iletişiminiz daha fazla hızlanacak.Daha fazla sosyalleşme imkanı bulabilecek ve uzun zamandır görmediğiniz kişilerle konuşmalar ve karşılaşmalar yaşayacaksınız. Bu durum sizin daha farklı bakış açıları geliştirmenize ve hayatınızda şu ana kadar yaşadığınız tıkanıklıkları çözüme kavuşturmak için konuştuğunuz kişiler size bu çözüm için alternatif planlar yaratabilir.Onun için kendinizi iyi hissetmeniz gereken önemli bir hafta diyebiliriz. Özellikle gerçekçi olduğunuz bir zamandasınız. Herkes biraz daha tatil yaparken siz biraz daha çalışıyor daha fazla sorumluluklar üzerine düşünüyor olabilirsiniz. Fakat biraz kendinizi teslim etmek ve ufak kaçamaklar yapmak hem gününüzü kurtaracak hem de uğraş verdiğiniz işlerin daha hızlı tamamlanabilmesi için bir mola zamanı hazırlayacaktır. Onun için bu hafta eylemleri biraz daha geri plana atıp, bu süreci dinlenmek hususunda değerlendirmeye çalışın.

Yükselen Terazi

Kazançlarınızı gelirlerinizi ve giderlerinizi daha fazla önemsediğiniz bir hafta yaşayacaksınız. Ev dekorasyonu ya da imajınızı değiştirebilecek durumlara harcamalar yapabilirsiniz. Kendinizi daha köklü hissetmek istediğiniz bir zaman geçireceksiniz. Bir yere ait olmak sizin için önemli olacak. Ait olduğunuz yerleri bilmek ve topluma açıldığınız alanlarda başkalarının sizi nasıl görmek istediği konusunda daha fazla zaman harcayabilirsiniz.Özellikle Salı günü Ay ve Güneşin karesi sizi ilişkiler konusunda çatışmalı ve gergin bir yapıya sürükleyebilir. Fakat bu haftaki yaşayacağınız etkiler büyük çoğunlukla kova dolunayın etkisi üzerinde olacağını gösterecek. Yani sosyalleşmeye ve iletişime gereğinden fazla yer verebilirsiniz. Bu süreç zarfında kimin sizin hayatınızda kalıcı olacağını, kimin sizin hayatınızdan hızlıca çıkacağını bu hafta görebilirsiniz.Arkadaşlık ilişkilerinize ve onlarla aranızdaki maddi alışverişlere dikkat etmeniz gereken önemli bir haftadasınız. Ayakları yere sağlam basmak her zaman kurtarıcıdır. Bu konuda manipülasyonlara uğrayabilir ve çıkış noktaları arayabilirsiniz. Sakin ve sabırlı davrandığınız müddetçe önünüzde güzel enerjiler gerçekleşecek. Bu enerjiler size ve kendinizi iyi hissettirecek.Yükselen Akrep

Bu hafta sizin için ilişkiler haftası. Her türlü ikili ilişkiler ve iletişimle ilgili önemli kadersel değişimler yaşayacaksınız. Kaderselden kastımız şudur. Müdahale edemediğiniz ve beklemediğiniz yerden gelen değişim süreçleri ve farklı etkiler demektir. Yani bu hafta karşınıza seveceğiniz insanlar çıkabilir. Sevdiğiniz insanlar sizin birliktelik kurmanızı istediği farklı kişileri size tanıştırabilir.Bir nevi çöpçatanlık enerjisi yaşayabilirsiniz. Ayaklarınızı yere sağlam basmanız gerekecek ve verdiğiniz kararlarla ilgili acabalarınız olabilecek. Uzun zamandır görüştüğünüz ve sizi sevip sevmediğini düşündüğünüz kişilerle ilgili bu hafta patlamalar yaşayabilirsiniz. Ortaya çıkışlarla karşılaşılabilir ve “yeter artık!” dediğiniz artık duymak istediğiniz cümleleri almak için karşı tarafı zorlayacağınız bir hafta yaşayabilirsiniz. Salı günü, Perşembe günü ve Cumartesi günü haftanın en kritik ve en riskli günleri! Bu günlerde ilişkilerinize diğer gülerden daha fazla önem göstermelisiniz. Birçok sert açıyla karşılaşacaksınız.Gökyüzü sizinle konuşmaya çalışıyor ve size kendi hayatınızı değiştirebilmek için ve çıkmazlar içerisinde bulunduğunuz ve uzun zamandır beklediğiniz durumları yeniden ortaya çıkartabilmek ve onları tamamlamak için fırsatlar da sunuyor. Sizler krizleri fırsata çeviren en iyi Zodyak burcusunuz onun için bu haftanın iyi geçebilmesi sizin elinizde doğru değerlendirmenize niyetleniyorum.

Yükselen Yay

Bu hafta sizin için önemli bir hafta olacak. Özellikle maddi düzeninizin değişebileceği önemli haberler alma potansiyeline sahipsiniz. Aldanma ve kandırılmalara dikkat etmeli ve içinizdeki olumsuzluklardan kurtulmayı başarmalısınız. Siz dahil sizinle aynı koşullara ait olan yakın dostlarınız, arkadaşlarınızla dertleşebilir, sohbet gerçekleştirebilirsiniz.Fakat bu dertleşmeler daha çok olumsuzluğa sürükleyebilir. Bu hafta yapmanız gereken şey daha çok başarılara odaklanmak. Olumlu ve pozitifi düşünmek belki başarılı insanların hayat öykülerini dinlemek onlarla vakit geçirmek sizinle aynı koşullara ait olan sosyal çevrenizdeki herhangi biriyle birlikte bir vakit geçirmekten size daha iyi gelecek. Yalnız duygusunu ve kaygılarınızı bir kenara bırakabilmek için Perşembe günkü Mars Plüton karesini değerlendirebilirsiniz.Tüm haftaya yayılacak bu enerjiyle kendinizi yenileme tazeleme ve hedeflerinizi yeniden oluşturabilme potansiyeli ortaya çıkacak. Bunu iyi değerlendirdiğiniz müddetçe yaşamınızda kayıp gibi görünen olumsuzlukları fırsata çevirmeye başaracaksınız. Bu hafta tüm bu konulara niyetlenmek sizi daha güçlü kılacak.

Yükselen Oğlak

Kendini bu hafta daha fazla çalışan iş kolik bir yapıya sürükleyebilirsiniz. Özellikle aileniz yuva hanesi ve evin ihtiyaçlarını karşılamak için uğraştığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Eviniz ve konfor alanlarınız size iyi gelmiyor olabilir. Özellikle kiradaysanız ev sahibi evi başkasına satmış olabilir. Taşınmak zorunda kalabilirsiniz ya da güvenlik alanlarıyla ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz.Tüm bunlardan kaçmak için kendinizi daha fazla işe adamak daha fazla sorumluluk almak zorunda hissedeceksiniz. Bu durum sizin sosyalleşmenize ket vurabilir. Özellikle hafta sonu aile üyelerinizi de toplayıp sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişilerle fikir alışverişleri yapmak gelecek günlerde hayatınızı nasıl yönlendirmek istiyorsanız bu fikir alışverişi sizi mutlu edecektir.Yeter ki gerçeklerden yüzleşmekten kaçmayalım sorumluluklar yerine zaruri ihtiyaçlarımıza yönlenmeyi başaralım ve yaptığımız işe sırtımızı değil kalbimizi dönelim.Yükselen Kova

Bu hafta büyük işler başarabilir. Büyük kısmetler, bereketler edinebilirsiniz. Kendi hayatınıza çekeceğiniz her türlü sorumluluğun artık geri dönüşlerini alma zamanına geçiş yapıyorsunuz. Ödemeleriniz, tahsilatlarınız ve size borcu olan kişilerin ödemelerini tamamlamasıyla ilgili hararetli bir iletişim döneminde olacaksınız. Salı günü Ay ve Güneş karesine dikkat etmeniz gerekli.Yönetim otorite ve üst mercilerle ilgili çatışmalarınız olabilir. Hayatınızdaki değer verdiğiniz kişilerin ihtiyaçlarını giderebilmek için onların kendi yaşamlarında nasıl parlamasını sağlayabilecekleri konusunda küçük tavsiyeler verebilirsiniz. Bu size hem mutlu hissettirecek hem de iletişim ağınızı daha güçlendirecektir.Başarıyı hak ettiğinizi düşündüğünüz müddetçe hayata daha sağlam bir duruşunuz olacak. Cumartesi günkü kadresel açılara dikkat etmeliyiz. Farklı ve istenmeden gerçekleşen hızlı gelişen olaylara siz de aynı hızda tepki vermek zorunda kalabilirsiniz. Bu haftayı başarılar konusunda iyi değerlendirin.Yükselen Balık

Bu hafta tavsiyeler haftası olacak sizin için. Kendinizi daha çok tavsiye dinlerken ve birinin size destek olmasını sağlarken görebilirsiniz. Size inanan, size güvenen dostlarınızı yakınınızda bulundurmaya çalışın. Çünkü onların size verdiği güç ve kuvvetle istediğiniz hedeflere doğru yönelebilirsiniz. Başarmak istedikleriniz için biraz desteğe ihtiyacınız var gibi gözüküyor.Özellikle bu hafta Ay’ın İkizler burcuna geçeceği Çarşamba günü ve sonrası birliktelikler ve ilişkilerinizdeki destek enerjisi daha fazla ön plana taşınacak ve kendinizi daha sağlam hissedeceksiniz. Özellikle düşüncelerinizi konuşarak anlatarak ortaya çıkartmayı sağlamalısınız. Dürüst olup hayatınızdaki olayların hem iyi tarafını hem de kötü tarafını konuşmanıza dökmelisiniz.O zaman karşı tarafı daha iyi anlayacak ve derdinizi daha iyi anlatabileceksiniz. Bu hafta dertlerinizi yakın arkadaşlarınızla paylaşma haftası değil. Bu hafta dertlerinizi paylaştığınız kişiler sizi çözüme kavuşturuyorsa çözüm yoluna sahipse onlarla bu dertleri paylaşma haftası.

Hepimize Şifa Olsun...KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.845
1.369
0c (2).jpgKoç Burcu Haftalık Yorum

10-16 Ağustos 2020
Devrimlerle dolu bir hafta sevgili Koç..Gökyüzünün Ağustos 2020’deki belkide en baskın enerjide ki haftası olacak.Özel hayatından, ailevi ilişkilerine kadar bir çok konuda yenilik yapan,Değişimlere açık, devrim niteliğinde kararlara, adımlara imza atacak bir hafta.Ciddi değişimleri hayatına etki eden en yakın ilişkilerinde hissedeceksin.Öte yandan sıkışmış, yarım kalmış, yoran tüm enerjileri aşmak isteyeceksin.Kişisel zayıflık, yoran düşünceler, seni aşağı çeken duyguları aşmak isteyeceksin.Hayatına dair radikal adımlar atacağın, iz bırakacak değişimlere açık bir hafta.Ailevi ilişkiler, ailevi yatırımlar, ortaklıklar ön plana çıkıyor.Artık bireysel hareket etmek istiyorsun, farkında mısın?Bireysel özgürlüklerini, haklarını, kazançlarını alacağın, kırmızı çizgilerini yeniden belirleyeceğin bir haftaBoğa Burcu Haftalık Yorum

10-16 Ağustos 2020
Önemli gelişmelerin öne çıkacağı bir hafta sevgili Boğa..Son derece hızlı, dönüştürücü, değişime açık bir hafta.Öz burcunda seyahat eden Uranüs, bu hafta Retro transitine başlayacak.İçsel huzursuzlukların, sancıların, hezeyanların öne çıkabilir.İstemediğin, yoran, yıpratan ne varsa gözünde büyüyebilir.Bir şeyleri değiştirmek istesen dahi, nereden başlayacağını kestirmek güç bir hal alabilir.Özel hayatın, ailevi ilişkilerin ile ilgili gelgitlerine son vermek isteyebilirsin.Çocuklarla ilgili özen isteyen, dikkat isteyen bir hafta, bilgine.Ortaklıklar, işbirlikleri ile ilgili çok önemli gelişmeler öne çıkabilir.Sorululuk alanların genişlerken, ani sektörel değişimler gündeme gelebilir.Finansal anlamda çok büyük sürprizleri var haftanın, fırsatları değerlendirmelisin.

İkizler Burcu Haftalık Yorum

10-16 Ağustos 2020
Hızlı akacak, şaşırtıcı bir hafta sevgili İkizler..İlişkilerin, iletişimlerin yeniden şekilleniyor, farkında mısın?Ruhsal anlamda bir farkındalık yaşıyorsun, farkında mısın?Hal böyle iken, sana zarar veren her ne varsa gözüne batıyor, değil mi?Özel hayatında fazlası ile hassas, fazlası ile gelgitli bir ruha sahipsin.Bu hafta kafandan geçenleri netleştirmek adına hızlı hareket edeceksin.Ancak agrasyondan, tansiyonu yüksek krizlerden mutlaka kaçınmalısın.Ailevi ilişkilerde, yakın ilişkilerde önceliklerin yeniden şekilleniyor.Sahte dostluklara itibarın kalmadı artık, değil mi?Eskiden gelenler var gerek özel, gerek işbirlikleri adına.Önünü göremediğin işbirliklerinden, projelerden kaçınmalısın mutlaka

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

10-16 Ağustos 2020
Karmik, kadersel etki de bir hafta sevgili Yengeç..Son derece karmik, kadersel etkiler taşıyan bir hafta, hazır mısın?Hızlı akacak günlere, zamana yetişmek senin adına güç bir hal alabilir.Özel hayatında, ailevi ilişkilerinde duygusal tepkilerden kaçınmanı tavsiye ederim.Mutlaka mantık ile, akıl ile hareket etmeyi, objektif tutumlar sergilemeyi tercih etmelisin.Ruhsal anlamda fazlası ile yüksek frekanstasın, insanlar senin olgunluğuna erişemiyor olabilir.Bu sebeple özellikle özel ve ailevi ilişkilerinde bunu gözeterek hareket etmelisin.Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili son derece önemli gelişmeler var.Hukuksal meseleler, resmi daire işlemleri öne çıkabilir.Uzun uzun zamandır beklediğin bir ödeme sürpriz bir şekilde gelebilir.Hayatında sürpriz bitişler, başlangıçlar gündeme gelebilir.

Aslan Burcu Haftalık Yorum

10-16 Ağustos 2020
Şansı bol, sürprizleri bol bir hafta sevgili Aslan..Nasıl bakarsan, öyle yaşarsın, biliyorsun değil mi?Bu hafta neye odaklanırsan, gündeminde o olacak bana güvenebilirsin.Son derece dönüştürücü enerjide, hızlı, tez canlı bir hafta.Özel hayatında oldukça önemli değişimler gündeme gelebilir.Gerek duygusal, gerek ekonomik şartlar A’dan Z’ye değişebilir.Ailevi ilişkilerde, yakın ilişkiler de kafanı meşgul eden konuları aydınlatacak,Soru işaretlerini sonuca kavuşturacak bir hafta olacak.Gerek sosyal, gerek iş ilişkilerinde egosantrik tutumlardan mutlaka kaçınmalısın.Ekonomik anlamda fırsatlar sunan bir hafta ancak aşırı harcamalardan kaçınmalısın.Haftanın mottosu; Denge, bilgine.

Başak Burcu Haftalık Yorum

10-16 Ağustos 2020
Hızlı, sürprizleri bol bir hafta sevgili Başak..Son derece hızlı bir hafta, o kadar hızlı akacak ki şaşacaksın.Ailevi ilişkilerde radikal değişimler, yerleşik düzen de değişimler,Alım-Satım, yatırım meseleleri bir bir önüne düşebilir.Şansları olan ancak bir o kadar da riskli bir hafta.Son derece titiz, dikkatli hareket etmeli, bu hassasiyet ile değerlendirmelisin.Özel hayatında tepkilerini yönetmen gerekiyor aksi halde kopmalar,Ani bitişler, ayrılıklar gündeme gelebilir.Yeni başlangıçlara, süregelen sorunları çözmek adına da fırsatlar sunan bir hafta.Bu hafta kendi kendini dolduruşa getirmeden, objektif bir bakış açısı edinmelisin.Sağlığın ile ilgili özen isteyen bir hafta.Terazi Burcu Haftalık Yorum

10-16 Ağustos 2020Zincirlerini kırmak isteyeceğin bir hafta sevgili Terazi..Zincirlerini kırmaya hazır mısın sevgili Terazi?Biriken ne varsa bir bir eteklerindeki taşları döküyorsun.İsteklerine odaklanacağın, son derece tez canlı olacağın bir hafta.Duygusal anlamda baskıyı kırmak adına öfke patlamaları yaşayabilirsin, dikkat.Her türlü ilişki de maruz kaldığın manipülasyonu kırmak istiyorsun.Ruhunun özgürlük ihtiyacını en derininde hissediyorsun.Bu durum taktir edersin ki özel hayatında, ailevi ilişkilerinde, yakın ilişkilerinde,Duygusal olan bağlarını etkileyecek değişimler getirecek.Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili bereketli bir hafta.Hiç beklemediğin, belkide ümidi kestiğin pozitif haberleri alacağın bir hafta

Akrep Burcu Haftalık Yorum

10-16 Ağustos 2020
Senin adına şanslı bir hafta sevgili Akrep..Uzun zamandır beklediğin konularla ilgili açılımları olan,Sürüncemede kalmış konuları sonuçlandıran bir hafta.Belki biraz agresif, tez canlı bir enerji var ancak şifalı da bir hafta.Ruhsal meselelere, Astroloji, Rehberlik, Spiritüel çalışmalara yönelebilirsin.Öte yandan ev, ofis, mekan, yerleşik düzen değişimleri gündeme gelebilir.Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili fazlaca şanslar sunan bir hafta.Özel hayatın ile ilgili özgürlükçü tutumlar sergilemeye meyillisin.Ancak fazla başa buyruk tutumların süregelen evliliğini, ilişkini sarsabilir.Bekar bir Akrep isen, önemli gelişmeler gündeme gelebilir.Sağlığın, stilin, imajın ile ilgili yapacağın değişimleri destekleyen bir hafta.Yay Burcu Haftalık Yorum

10-16 Ağustos 2020
Işık hızında, şaşırtıcı haberlerle öne çıkan bir hafta olacak sevgili Yay..Ruhsal anlamda ciddi bir dönüşümün kapısındasın, hissediyor musun?Seni yoran, aşağı çeken her ne varsa bırakmak istiyorsun.Ancak son derece kritik bir süreçten geçiyorsun, zira gökyüzü de sakin değil.Durumu kriz noktasına taşımak zararlı sonuçlar doğurabilir, bilgine.Özel hayatın, ailevi ilişkilerin vb. ilişkilerinde özgürlükçü tutumların öne çıkabilir.Manipülasyon, baskı istemiyorsun ancak isyankar tutumlardan kaçınmalısın.Bu haftayı dengeli ve mantıklı yönetebilir isen, son derece şanslı gelişmeler gündeme düşebilir.Öte yandan bazı dostlukları bitirdiğine sonradan pişman olabilirsin, zira Karma unutmaz.Bazı ilişkileri bir anda değil, sağduyu ile yöneterek şekillendirmelisin.Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili son derece hızlı dengelerin değişebileceği bir hafta.OĞLAK Burcu Haftalık Yorum

10-16 Ağustos 2020
Kadere yeni yönler tayin eden bir hafta sevgili Oğlak..Kariyer, eğitim, finans hayatından tutta, yaşam alanına kadar,Yerleşik düzeninden, gündelik alışkanlıklarına kadar,Hassasiyetlerinden, kırmızı çizgilerine kadar yenilikler sunan,Değişimleri ile adeta kadere yeni yönler tayin eden bir hafta.Önü kapalı diye hayıflandığın her ne varsa; müjdemi isterim, önü açılıyor.Karmik etkili, kadersel enerjide bir haftadan geçeceğiz.Bir günde değil belki ama ufak ufak değişimleri deneyimleyeceksin.Özel hayatında ne istediğinden ziyade; ne istemediğini net bir şekilde biliyorsun.Ailevi ilişkilerde, yakın ilişkilerde manipülasyona tepkili olabilirsin.Öte yandan akrabalık ilişkileri, krizler, tansiyonu yüksek tartışmalar gündeme düşebilir.Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

10-16 Ağustos 2020
Kendini arayan bir hafta sevgili Kova..Senin adına son derece dengesiz bir hafta, evet doğru okudun.Neden dersen, bir anın bir anına, bir isteğin öteki isteğine uymayacak.Özel hayatındaki, ailevi ilişkilerine kadar son derece dönüştürücü enerjide,Sürprizleri, krizleri, değişimleri olan bir hafta olacak.Bir an bitirmek isterken, bir an yapamam diyebilirsin.Ancak bu ikilem özel hayatını, ailevi ilişkilerini yaralayabilir, dikkat.Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili özen isteyen bir hafta.Riskli yatırımlardan, işbirliklerinden mutlaka kaçınmalısın.Aceleciliğin kaybettireceği bu hafta, güncel olmaya özen göstermeli,Ancak mantık süzgecinden geçirerek kararlar almalısın.

Balık Burcu Haftalık Yorum

10-16 Ağustos 2020
Değişime tetikleyen bir hafta sevgili Balık..Duygusal hayatına dair A’dan Z’ye değişimleri olan bir hafta sevgili Balık.Fazlası ile tepkisel olacağın bu hafta, sözlerin önem arz edecek, bilgine.Fazlası ile sitemkar olabilir, sözlerinle acıtabilirsin.Ailevi ilişkilerde oldukça hassas çizgi de, hak-hukuk meselelerini öne çıkaracak,Aslında biraz Karma, biraz İlahi Adalet dedirtecek bir hafta.Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili emeklerinin karşılığını getiren bu hafta,Uzaklar, şehir dışı, yurt dışı bağlantılar gündeme gelebilir.Uzun zamandır üzerinde çalıştığın konular ile ilgili sonuçlar alabilirsin.Arkadaşlık, dostluk ilişkilerin ile ilgili sansasyonel, şaşırtıcı haberler,Ani değişimler, flash hızıyla değişen dengeler şaşırtabilir.Seda Turan
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.845
1.369
0c (3).jpg


Koç Haftalık Burç YorumuGüvene dair değişen tutumunuz Uranüs retrosunda gözler önünde olabilirHaftanın ilk gününe iş ve para konuları damga vururken, maddi konularda tedbirli davranmayı ihmal etmeyin, farklı ve sıra dışı düşünceleriniz olabilir. Bu hafta başlayan Uranüs retrosu güven konusunda değişen tutum ve düşüncelerinizi içselleştireceğiniz bir süreci de başlatıyor. Haftaya damga vuran bir diğer transit ise Mars Plüton karesi. Burcunuzdaki Mars size enerji ve özgüven verirken yüzleşmeniz gereken güçleri, engelleri Plüton ortaya çıkarabilir.Boğa Haftalık Burç Yorumuİçinden geçtiğiniz değişimin yansımalarıHaftaya Ay burcunuzda ilerlerken başlıyorsunuz, bu da size güven ve ışıltı getiriyor. Olayları, kişileri lehinize çevirebilirsiniz. Haftanın önemli bir başka olayı ise burcunuzdaki Uranüs retrosunun başlaması. İçinden geçmekte olduğunuz değişim sürecinin yansımalarını görebileceğiniz bir dönemi başlatıyor. Hafta ortasından itibaren daha çok hissedilen Mars Plüton açısında ise uzaklarla ilgili konuların, yabancı kişilerin baskısını, etkisini hissedebilirsiniz.İkizler Haftalık Burç YorumuUranüs retrosu bilinçaltı dalgalanmalarınıza ışık tutuyorHaftaya kontrolünüz dışı olayların etkisinde başlasanız da Ay’ın burcunuza ilerlemesiyle birlikte kendinizi toparlayabilir, hayatın kontrolünü yeniden elinize alabilirsiniz. Bu hafta başlayan Uranüs retrosu bilinçaltınızda yaşadığınız yansıma ve dalgalanmaların etkisini daha çok hissetmenizi ve anlamanızı sağlayan bir süreci başlatıyor. Haftaya damga vuran Mars Plüton açısı ise korkularınızı ortaya çıkarabilir. Hafta sonu Ay’ın Yengeç’e ilerlemesi rahatlatıcı olacak.

Yengeç Haftalık Burç YorumuUranüs retrosu ve değişen sosyal çevrenizHafta oldukça sosyal bir gündemle açılırken, arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, görüş ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Ardından kendinizi biraz daha geri plana çekebilirsiniz, zira olaylar kontrolünüz dışında ilerleyebilir. Bu hafta başlayan Uranüs retrosu değişen sosyal çevrenizdeki olayları daha açık şekilde görmenizi ve kabullenmenizi sağlayabilir. Bu haftayı etkileyen Mars Plüton açısı ilişkilerin baskısını hissettirebilir. Hafta sonu Ay’ın burcunuza ilerlemesiyle kendinizi çok daha pozitif ve iyi hissedebilirsiniz.

Aslan Haftalık Burç YorumuUranüs retrosunda iş, görev ve sorumluluk alanınızdaki değişimi daha açık görebilirsinizHaftanın ilk günlerinde iş, kariyer konularıyla ilgilenebilir, görev ve sorumluluklarınıza odaklanabilirsiniz. Ardından oldukça sosyal bir gündem sizi karşılayabilir, arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Bu hafta başlayan Uranüs retrosu iş hayatınızda ya da dış dünyadaki konum ve statünüzde yaşadığınız değişimleri içselleştirmenizi sağlayan bir süreci başlatıyor. Bu haftayı etkileyen Mars Plüton açısında gündelik yaşamınızla ilgili konular baskı yaratabilir. Hafta sonu ise biraz daha huzur bulma imkânınız var.

Başak Haftalık Burç YorumuUranüs retrosu hayatınızdaki değişimlerin etkisini gösteriyorHaftanın ilk günlerine uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular damga vurabilir. Ardından hedef ve planlarınıza, görev ve sorumluluklarınıza odaklanabilirsiniz. Bu hafta başlayan Uranüs retrosu 2018’den bu yana içinden geçtiğiniz değişim sürecinin yansımalarını göreceğiniz ve daha iyi anlayacağınız bir süreci başlatabilir. Bu haftayı etkileyen Mars Plüton açısında aşka ve sevdiklerinize dair egemen korkuların baskısını daha fazla hissedebilirsiniz. Hafta sonu ise Venüs özellikle dostluk ve arkadaşlıklardan yana destekleyici olacak gibi.

Terazi Haftalık Burç YorumuUranüs retrosu bu hafta başlıyorHaftanın ilk günlerinde ortak maddi konuların, iş ve para konularının baskısını daha fazla hissedebilirsiniz. Ardından yolculuklar ya da uzaklarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Bu hafta başlayan Uranüs retrosu 2018’den bu yana içinden geçtiğiniz dönüşümün yansımalarını daha iyi anlayıp görebileceğiniz bir süreci başlatıyor. Bu haftayı etkileyen Mars Plüton açısında aileyle ilgili konuların baskısını daha çok hissedebilirsiniz. Hafta sonunda güzel ve keyifli gelişmeler sizi bekliyor olabilir.

Akrep Haftalık Burç YorumuUranüs retrosu değişen ilişkilerinizi yansıtıyorHaftanın ilk günlerine ilişkiler, bire bir konular, evlilik, ortaklık konuları damga vurabilir, kendinizden çok karşınızdakini düşünebilirsiniz. Ardından kendinizi mücadele gerektiren iş konularının içinde bulabilirsiniz. Bu hafta başlayan Uranüs retrosu ilişkilerde yaşadığınız dönüşüm sürecinin yansımalarını görebileceğiniz ve bu değişime durup geriden bakabileceğiniz bir süreci başlatıyor. Bu haftayı etkileyen Mars Plüton açısında düşüncelerin yarattığı korkulardan etkilenmemelisiniz. Hafta sonu bir deniz arası, gezisi fena olmayabilir.Yay Haftalık Burç YorumuGündelik yaşamınızdaki baş döndürücü değişimleri Uranüs retrosu gösterebilirHaftanın ilk günlerinde gündelik iş ve olayların, çalışma düzeni ve ortamının etkisinde olabilirsiniz, sağlığınızı ihmal etmeyin. Ardından ilişkilere odaklanacağınız bir gündem sizi bekliyor. Bu hafta başlayan Uranüs retrosu gündelik yaşantınızda, ortamınızda yaşadığınız değişimleri, ruhsal ve bedensel anlamda içinden geçtiğiniz dönüşüm sürecini daha açık ve net görmenizi sağlayacak bir dönemi başlatıyor. Bu haftayı etkileyen Mars Plüton açısı ise maddi korkuları bir kez daha gün yüzüne çıkarabilir, bunun geçici bir transit ve durum olduğunu unutmayın.

Oğlak Haftalık Burç YorumuAşka bakış açınızdaki değişimi görmeye başlayabilirsinizHafta keyif aldığınız konuların, sevdikleriniz ve aşkla ilgili gelişmelerin, olayların gölgesinde başlıyor. Ardından gündelik iş ve uğraşlarla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Bu hafta başlayan Uranüs retrosu aşka ve sevdiklerinize bakış açınız ve yaşadığınız olayların yansımalarını görebileceğiniz bir süreci başlatıyor. Bu haftayı etkileyen Mars Plüton açısı aile, geçmişle ilgili konular üzerinden gücünüzü, kararlılığınızı test edebilir. Hafta sonu özellikle ilişkiler açısından destekleyici bir gündem sizi bekliyor.Kova Haftalık Burç YorumuUranüs retrosu aile yaşantınızdaki değişime vurgu yapıyorHaftanın ilk günlerinde ev ve aile konularının içinde daha fazla yer alabilirsiniz. Geçmişe dair konular sizi yoklarken bugüne bağlı kalmaya çalışın. Ardından gündeminize sevdikleriniz ve aşka dair konular geliyor. Bu hafta başlayan Uranüs retrosu aile konularında 2018’den bu yana yaşadığınız dönüşümün yansımalarını gösteren bir süreci başlatabilir. Bu haftayı etkileyen Mars Plüton açısı ise kontrolünüz dışı olayla üzerinden test edici olabilir. Hafta sonunda özellikle kadınların desteğiyle kendinizi çok daha iyi ve rahat hissedebilirsiniz.Balık Haftalık Burç YorumuUranüs retrosu düşünce dünyanızdaki değişime ışık tutuyorHaftanın ilk günleri iletişim, yakın çevre ilişkileri ve eğitim konularında hareketli olabilir. Ardından kendinizi özellikle ev ve aile konularında oldukça etkin, aktif bulabilirsiniz. Bu hafta başlayan Uranüs retrosu değişen düşen dünyanızın, fikirlerinizin yansımasını size gösterebilir. Bu haftayı etkileyen Mars Plüton açısı sosyal konular, arkadaşlık ve dostluk ilişkileri üzerinden baskı yaratabilir. Hafta sonu ise çok daha keyifli geçebilir, kendinizi aşkın, sevdiklerinizin yanında bulabilirsiniz.

Elle Dergisi