10 aylik bebegim düştü

herseyolacaginavarir

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2022
28
4
31
Merhaba.
Bugun öğlen sadece bianlik arkama dönmemle 10 aylik bebegim yataktan düştü biraz agladi. Kusma, ates, goz kaymasi, hareketlerde anormallik olmadi. 4.5 saat uyutmadim. Hatta bi okadar neseli ve hareketliydi.
Radyasyon almamasi icin film cektirmedim. Tabi aksi bir durumu olsaydi muhakkak çektirirdiim ama cok şükür birseyi yok
Sizdede benzer durum oldumu? Aklimdan o ani silemiyorum resmeb vicdan azabi 😔

Merhaba.
Bugun öğlen sadece bianlik arkama dönmemle 10 aylik bebegim yataktan düştü biraz agladi. Kusma, ates, goz kaymasi, hareketlerde anormallik olmadi. 4.5 saat uyutmadim. Hatta bi okadar neseli ve hareketliydi.
Radyasyon almamasi icin film cektirmedim. Tabi aksi bir durumu olsaydi muhakkak çektirirdiim ama cok şükür birseyi yok
İki oğlum var ikiside çok düştü hatta büyük oğlum beşikten düşerken kafasını yatağın tahtasına vurmuştu hiç bişe olmadı kusma göz kayması düşmeden sora uyku hali yoksa ilk başta sıkıntı olmaz onlar minicikler melekler koruyor gerçekten 😇😇

Geçmiş olsun yine de bir kaç gün takip edin,ve artık yatakta yatirmayin lütfen.Yan korumaliklar var yüksek, portatif onlardan kullanın yaptıracaksanız da . Çünkü yastık da artık fayda etmez.

İki oğlum var ikiside çok düştü hatta büyük oğlum beşikten düşerken kafasını yatağın tahtasına vurmuştu hiç bişe olmadı kusma göz kayması düşmeden sora uyku hali yoksa ilk başta sıkıntı olmaz onlar minicikler melekler koruyor gerçekten 😇😇
Cok teşekkür ederim yorumunuz icin ilk cocuk olunca herseyi düşünüyoruz. Siz daha tecrubelisiniz tabi 😊 sadece geceleri normaldede sık uyanir ama bu gece her saat aglayarak uyandi acaba biryerimi agridi bilmiyorum

Kokmayın zaten uyutmamıssınız benımde ıkı cocugum var ilkinde lojmandaydım kara beton yerler cocuk bazadan düşmüştü cok korkmustum ama sonra kac defa düştüler
Tabi dikkat etmek lazım
Elimizden geleni yapıyoruz gerisini Allah koruyor
Cok gecmıs olsun

Merhaba.
2,5 yasindayken merdivenlerin en ustunden bir kat asagiya dustu. Hemen hollandada acili aradik, doktora goturduk, doktor oyle bi bakti, bir sey yok dedi gonderdi. Eve dondum, kafasindaki sisliklere sogan koydum :) cocuk iyi kosullarda buyusun diye hollandaya tasinip en sonunda kafasina sogan bagladik.

Merhaba.
Yataktan sayamadığım kadar çok düştü . 7 aylık bir başladı 9 a kadar . Beşiğinden çıkıp benim yatağımdan düşüyordu .sonunda dedim bak yatakdan böyle ineceksin arkanı dön kay yavaş yavaş haha şakasına gösterdim bebeğim 2 gün sonra arkasını dönüp inmeye başladı birdahada düşmedi . Sizde aynını yapın bir kaç sefer gösterince alışır oda.
Şuan 15 aylık yüksek parmaklıklı Ikea besiginden yanlardaki korumalık yastiklarina tırmanıp yanıma geliyor geceleri. 😅🤦

Merhaba.
Benim kızım mama sandalyesinden fayansa düştü bir şey olmadı ama çok korktum aşırı hemde sizde dikkat edin herkeste aynı şans olmuyor maalesef

Cok teşekkür ederim yorumunuz icin ilk cocuk olunca herseyi düşünüyoruz. Siz daha tecrubelisiniz tabi 😊 sadece geceleri normaldede sık uyanir ama bu gece her saat aglayarak uyandi acaba biryerimi agridi bilmiyorum
Belki kafasını çarptığı için ağrımıştır canım rabbim korusun hepsini 🥰 ne kadar dikkat etsende bir anlık oluyor işte sağlık olsun❤️

Geçmiş olsun 💐 sanırım düşmeden büyüyen bebek yok, siz 10a kadar iyi gelmişsiniz, bizimki 5. Ayında döbmeye yeni başladığında düşmüştü. Gerekli takipleri yapmışsınız zaten. Düştüğü yükseklik 65 cm e kadarsa genelde sizin takip ettiğiniz şekilde takibi öneriliyor

X