Sünnet 10 aylık bebeğim genel anestezi ile sünnet olacak

busra_cem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2010
56
0
merhaba arkadaşlar oğlum salı günü genel anestezi ile sünnet olacak çok stresliyim ne olacak nasıl geçecek diye bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varmı bezini hemen bağlıyolarmı mesela yoksa sünnet kilodu falan almam lazımmı anesteziyi alana kadar yanında olabilecekmiyim çok agrasif bir çocuk yabancılarla yalnız kalamaz birde damar bulup kan bile zor verdik ortalığı yıktı serum falan bağlıyolar mı anesteziyi nasıl verecekler bazılarına burundan damla falan veriyolarmış çok endişeliyim bilgisi olan arkadaşlar varsa sünnet öncesi ve sonrası hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim

arkadasım neden genel anestezı ıle olucakkı benım oglum 8 aylık falandı lokal anestezı ıle oldu ve 10 aylık bebeklerıde lokal yaparlar bence oyuncaklar falan oluyor masada oyalanıyorlar bır sekılde.

benim oğlumda 8 aylık perşembe günü sünnet olucak.genel anestezi yapıcaklar.bende çok strese girdim.ameliyathanede üşürmü serumu nasıl takarlar sünnetten sonra acı nasıl olur.bu konuda tecrübesiolan arkadaşlar bilgi verirseniz çok sevinirim.

benim oglum peygamber sünnetli doktor 6 aylıkken veya 1 yaşına kadar sünnet edilmesi gerekiyo dedi ve mikro cerrahi müdahale edecekmiş

çocugu bu durumda olan varmı acaba

arkadaşlar benim tecrübem yok bu konuda ama biran önce olmaları çok iyi bence benim oğlum 4 yaşında ve çooook pişmanım bebekken yaptırmadığıma ....çok çabuk iyileşirler inşalah sorunsuz

X