10 gr'lık hediyelik bilezik kullanıma uygun mu

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
4.992
4.182
Kızlar yatırım amaçlı 2 tane 10 gramlık hediyelik bilezik aldım. Arada düğünde vs takarım diyede düşündüm.
Kullanıma uygun mu kullanan arkadaşlar varsa kırılma vs cabuk oluyor mu .
20 gram altını 9.150ye verdi.
Ani bi kararla gidip aldım fazla araştırmadan 🤔 sizlere bi sormak istedim

Valla 10 gram rüzgar esse bükülür bence😂 Kv de ilk nişanlandığımda 15 gr lik taktı da koluma girerken yamulmuștu

Valla 10 gram rüzgar esse bükülür bence😂 Kv de ilk nişanlandığımda 15 gr lik taktı da koluma girerken yamulmuștu
Yaa ciddimi. 20 grlık bitane kalın alsaydım keşke. Onuda bi durum olupta bozdurursak en azından birini bozarım diğeri kalır diye düşündüm iki tane olsun dedim :KK70: ama sık kullanmayacağım ben ayda yılda bi düğüne gidersem oda

Yaa ciddimi. 20 grlık bitane kalın alsaydım keşke. Onuda bi durum olupta bozdurursak en azından birini bozarım diğeri kalır diye düşündüm iki tane olsun dedim :KK70: ama sık kullanmayacağım ben ayda yılda bi düğüne gidersem oda
Valla ben işte nişanımda bileğime geçirdim yamuldu çıkardım yamuldu sonrada takmadım değiştirdik 20 gram aldık 😂 Eşimin arkadaşı da hediye sanırım 10 gr falandı belkide daha azdı hiç takmaya kalkışmadım bile😂 Takıp çıkarırken dikkat edin mutlaka🤗

ajda bilezikler var, onlar hem zarif de duruyor aşağı yukarı 10 gram. o kadar yumuşak da değillerdi.

Burma filan alsaydın kullanabilirsin canım ama düz modeller biraz çabuk yamuluyor

Kızlar yatırım amaçlı 2 tane 10 gramlık hediyelik bilezik aldım. Arada düğünde vs takarım diyede düşündüm.
Kullanıma uygun mu kullanan arkadaşlar varsa kırılma vs cabuk oluyor mu .
20 gram altını 9.150ye verdi.
Ani bi kararla gidip aldım fazla araştırmadan 🤔 sizlere bi sormak istedim
22 ayar cartier bileziklerde 10 gr kadar ve kullanışlı. 2 adet ondan alıp kombinde yapabilirdiniz. Günlük kullanımada uygun saatlerin yanında falan güzel duruyor

X