10 haftalık düşük yapanlar

Merhaba Bugün ilk kez gidebildim doktora o kadar korkuyorum kötü bir haber almaktan arkadaşların zoruyla gittim belirtimde yok çünkü kalp atışı görülmedi neden bilmiyorum 6+3 oysa iki gün sonra gel dedi korkuyorum nasıl gideceğim bilmiyorum dua eder misiniz
Bende 6+2de gittim, kalp atışı yoktu.
Hatta bebek bile çok çok zor görüntülendi.
Bu günlerde bazen kalp atışı alınamayabilir. O yüzden hemen endişe etmemek gerek.

Bir hafta sonra yeniden görmek istedi doktor. Beklemedeyim.
Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 😇🤲

Bende 6+2de gittim, kalp atışı yoktu.
Hatta bebek bile çok çok zor görüntülendi.
Bu günlerde bazen kalp atışı alınamayabilir. O yüzden hemen endişe etmemek gerek.

Bir hafta sonra yeniden görmek istedi doktor. Beklemedeyim.
Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 😇🤲
Çok korkuyorum sizin şuan kaç sat a göre doldurmu bir haftanız

Şuan 6+6 SAT'a göre.
Ya hayırlısı olsun inşallah hemen hemen yakınız benim bebekte yok denecek kadar hemen görmedim bile bol zannetim önce keseyi baktım kenarda küçük birşey var dr çok baktı ama kalp atışını göremedi hissedemedi dopplerlede görünmüyor inşalah ikimizin yavrusununda kalp atışı olur güm gün sağlıklı olurla sağlıkla kucağımıza alırız bana çarşamba gel dedi randevuya yanı yarından sonraki gün

Hayırlı olsunn rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 sizi çok iyi anlıyorum insan pozitif test görünce bile sevinemiyor inanın ne yapıcağımı şaşırmış durumdayım atlatamıyorumm kendimi toparlayamıyorum ne yapıcam nasıl bebeğim olucak bi çaresi yokmu diğe kendimi yedim bitirdim tüp bebek yaptırmağı düşünüyorum ama doktor kendiliğinden hamile kalıyorsun bebeği dışarda birleştirip içeri koyamaya gerek yok dedi ben hem iğne hem hap kullanmıştım bilmiyorum tekrar neden böyle olduğunu Allaha sığınıyorum rabbim nasip etmedi diyorum canı veren Allah böyle düşünmekten başka çarem yok diğer türlü kendimi çok suçluyorum😢
çok geçmıs olsun öncelikle Rabıbım sabırlar versın..
tüp bebek konusunu gorunce yazmak ıstedım..
ben 3 sene once aşılama ıle hamıle kaldım kımyasal oldu.
gecen sene dogal hamıle kaldım dıs gebelık oldu.
bu sene tup bebek denedık tuttu ama şuan sağlıksız gebelık kesesınden dolayı düşük yapmayı bekliyorum..
buyuk olasılık genetıgı bozuk embrıyoya denk geldık..
yanı demem o ki tüp bebek ile bile düşükler olabiliyor..
pıhtılasma ve kromozom tetslerını gecen sene yaptırmıstık sorun yoktur, sımdı farklı bır kac test ıstedı doktorum..
ınşallah ıkıncı denememızde saglıkla kavusuruz..
Rabbım sana da en kısa zamanda saglıklı bır evlat versın Allahım canım, senı cok ıyı anlıyorum

8 haftalık düşüğüm var yoğun kanama yaşayınca özel hastaneye gittik kalp atışını ilk defa duyduk ama kanama giderek artınca yatış verdiler ertesi gün son kontrol ve taburcu olacaktık ki düşmüş bebeğim koca koca parçalar gelmişti ama duruyordu o ultrasonda bombos alanı görünce o şok hali hiç aklımdan çıkmıyor. Tüp bebekti tedaviyle olmuştu pıhtılaşma hafif düzeyde var ama kan sulandirici hem iğne hem hap kullaniyodum fazla gelmiş sonra kestirdi doktor ama giden gitti yani. İkincisi bir kac ay sonra kendiliğinden hamile kalmışım farketmedim ağır eşyalar taşıdım yine çok kanama olunca hastanede söylediler düşük olduğunu. Bidaha da hiç kendiliğinden hamile kalamadım şimdi bi bebeğim var buda tüp bebekle oldu. Yani nasip isi ama dusunmeden edemiyorum diğerleri dogsaydi şimdi 2bucuk yaşlarında olacaklardı. Rabbim ne yazdıysa o oluyor tez vakitte sağlıkla taşıyıp sağlıkla kucağınıza alacağınız evlatlarınız olsun
Ben de bebeğimi kaybettiğimi öğrendim birkaç saat önce. Sağlıksızmış, böyle daha iyi diyorlar. Onlar da haklı tabi ama canı çok yanıyor insanın. Bana zaten düşeceğini söylemişlerdi ptesi günü ama ben vazgeçemedim ondan bırakmadım progesteronu. Ona rağmen kaybetmişim. Doktor kürtaj dedi, başka doktor kendisi düşer dedi. Hissiz gibiyim, yaşasaydı kime benzeyecekti diye düşünüyorum. İsim bile bakınmıştım kız olursa şu erkek olursa şu diye. Gerçekten çok üzgünüm. Benim durumumda olan birilerine yazmak istedim

Ben de bebeğimi kaybettiğimi öğrendim birkaç saat önce. Sağlıksızmış, böyle daha iyi diyorlar. Onlar da haklı tabi ama canı çok yanıyor insanın. Bana zaten düşeceğini söylemişlerdi ptesi günü ama ben vazgeçemedim ondan bırakmadım progesteronu. Ona rağmen kaybetmişim. Doktor kürtaj dedi, başka doktor kendisi düşer dedi. Hissiz gibiyim, yaşasaydı kime benzeyecekti diye düşünüyorum. İsim bile bakınmıştım kız olursa şu erkek olursa şu diye. Gerçekten çok üzgünüm. Benim durumumda olan birilerine yazmak istedim
Aynı şeyleri yaşamama rağmen şuan ne diyeceğimi bilemedim. Kaybınız için çok üzüldüm. Kalbi mi durmuş kanamadan mi düştü? Şuan hissettiklerinizi çok iyi anlıyorum. Hep herkes daha kötü örnekleri göstererek vardır bunda da bi hayır diyor fakat herkes hep kendi çektiği acıyı biliyor. Rabbim yardımcınız olsun tez vakitte yerini dolduracak sağlıklı evlatlar nasip etsin. İçinizden geldiği her an ağlayın içinize atmayın bana yeter artık diye diye içimde bıraktılar hep siz buna izin vermeyin

Aynı şeyleri yaşamama rağmen şuan ne diyeceğimi bilemedim. Kaybınız için çok üzüldüm. Kalbi mi durmuş kanamadan mi düştü? Şuan hissettiklerinizi çok iyi anlıyorum. Hep herkes daha kötü örnekleri göstererek vardır bunda da bi hayır diyor fakat herkes hep kendi çektiği acıyı biliyor. Rabbim yardımcınız olsun tez vakitte yerini dolduracak sağlıklı evlatlar nasip etsin. İçinizden geldiği her an ağlayın içinize atmayın bana yeter artık diye diye içimde bıraktılar hep siz buna izin vermeyin
Çok teşekkür ederim yazınız çok kıymetliydi benim için. Gerçekten bir yas sürecindeyim, kimse benim kadar üzülmüyor sanki. Duanız için çok teşekkür ederim amin. Bebeğin kalp atışını hiç duymadık maalesef, gerilik varmış. İçeride de kaybetmişiz, kendş kendine düşmesini bekleyeceğiz. Doktor kürtaj dedi ama başka bir doktor gerekli değil zaten daha 5 haftalıkta kalmış dedi. Bir de düşmesini bekliyoruz çok acı

X