Cuma Zayıflama Yarışması 10. Takım

Kizlar kafam karışık bana bir akıl verin okullar tatil olunca yayla evimize tatile gideceğiz ve annem ablam abim ailemleyim
Nasıl diyet yaparım 2 aydır diyetteyim
Orada yaptığımız çok sevdiğim yemekleri yaparız
Onlarla yemeyi de düşünüyorum
Takımı düşünüyorum
Almamak için doğa yürüyüşleri yaparım ama vermem biraz zor
Bı yardımcı olun

evet çoğu insan adama gıcık kaptıklarından ayrıldı. hatta MuMu85 MuMu85 da sanırım öyle ayrılmıştı. yanlış hatırlamıyorsam eğer. ben kaldım. yorum falan da yazmıyorum. sadece grup yapalım mı anketlerine katıldım o kadar.
sadece okuyorum, dinliyorum. takip ediyorum yani. tabi okuyup, deneyip, araştırıp, üzerinde düşünüp bu seviyeleri yazmış. paylaşıyor. yardımcı oluyor. bu da önemli. çok kişi kilo verip, hastalıklarından şifa buldu.
Canim evet fena gicik oluyom ama o yüzden ayrilmadim hatta ayrilmadim da kt yapip biraktim ki niyetim o yöndeydi zaten :) 16 ocakta yeniden basliyorum insallah

Kizlar kafam karışık bana bir akıl verin okullar tatil olunca yayla evimize tatile gideceğiz ve annem ablam abim ailemleyim
Takımı düşünüyorum
Bı yardımcı olun
Fatmacım tatil ne kadar?

Listeyede yeni girdin sanırım izin yok malesef.
Az az yiyerek ve if yaparak kurtarabilirsiniz belki. 🙃

Fatmacım tatil ne kadar?

Listeyede yeni girdin sanırım izin yok malesef.
Az az yiyerek ve if yaparak kurtarabilirsiniz belki. 🙃

Canım 15 20 civarında listeden
Çıkmayı düşünmüyorum inşallah artı gelmeden çok veremesemde atlatırım diyorum
İnşallah bu süreçte takıma zararım olmaması için gayret edeceğim ama faydamda olmayabilir:ıslık:

Sen niye uyumadın
Ben hep uyumam🙈
Takımı düşünüyorum
Bı yardımcı olun
Canım ben iki aya yakın kardeşlerimle ailemleydim. Çokta güzel kilo verdim. İf yaptım. Herşeyden yedim. Ama az yedim. Özellikle çarşamba ve perşembe daha da az yedim. Haftada en az 1 kilo verdim

Canım 15 20 civarında listeden
Çıkmayı düşünmüyorum inşallah artı gelmeden çok veremesemde atlatırım diyorum
İnşallah bu süreçte takıma zararım olmaması için gayret edeceğim ama faydamda olmayabilir:ıslık:
Salataya ağırlık ver, hamurişi ve kızartmadan uzak dur, yemeği tek çeşit ye, yemek aralarını uzun tut.
Yapabilirsen tabi
Dediğin gibi uzun yürüyüşler le yediğini yakarsan süper olur.
Inşallah emeklerin ziyan olmaz
Iyi tatiller

Takımı düşünüyorum
Bı yardımcı olun
Selam canım ailenle de olsan sağlıklı seçimler yapmalısın onlar yiyiyor diye sende yemek zorunda değilsin ki hem hayatımızın her anında dışarda aile ile arkadaşlarla yemek yicez ilk gittigin gün ne varsa onlardan ye ama ertesi gün kendine daha sağlıklı seçimler yap mesala tavuk salata pilav varsa sen tavuk salata al gibi gibi börek yaparsanız yanına bolca salata al böreği 2 parmak kadar ye herşey senin elinde bir kere böyle olumsuz duygular yükleme kendine ailenle olunca kilo almak zorunda mısın tabi ki hayır

Takımı düşünüyorum
Bı yardımcı olun
Bende tatilde istanbula geçeceğim tüm aile kızlar buluscaz ınsallah
Bende pasta börek işi çok yaptığım için haliyle bekliyorlar ama ınsallah yemeyeceğim if devammmm

Bugunki menüm
Sabah 3 kasık menemen peynir ve 5 zeytin
Ara 1 mandalina
Bir kupa sutlu kahve
Öğlen 2 küçük pişi
Domates 3 zeytin
Akşam yemeği için kuru biber patlıcan doldurdum tabii doldururken hazirladigim içten birkaç kaşık yemiş olabilirim :KK22:
16.30 2 ceviz
2 litre su
2 kupa yeşil çay
Yarın için hiç umudum yok ınsallah artı çıkmam
Her pazartesi haftaya umutla başlayıp perşembe gününe bitik çıkıyorum
Aslında çok yemiyorum ama galiba düzenli bir menü uygulamam lazim

X