100 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Merhaba arkadaşlar.Şu an tam aradığım yerde olduğum için mutluyum.Beni de kabul ederseniz İnşallah beraberce atarız şu fazla kiloları üzerimizden.

YENİ ÜYELERİN KATILIM FORMU

ADINIZ:Ayşe

YAŞINIZ:44

BOYUNUZ:1.80

KİLONUZ:112

HEDEF KİLONUZ:85-90

KİLO ALMA NEDENİNİZ:psikolojik ve fizyolojik etkenler.
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:Yaş ve sağlık problemleri.

BİZE KENDİNİZİ ANLATSANIZA:Resmi bir kurumda çalışıyorum.İki çocuk annesiyim.

hoşgeldin ayşecim dün yazamadım kusura bakma:KK51:

inşallah birbirimize destek olarak vericez bu kiloları ve sağlığımıza da kavuşucaz canım:KK19:

günaydın çıtırlar

ağlama tatlım azmin elinden bişi kurtulmaz. yeni hafta yeni başlangıç bismillah de koyverme

hay maşallah yakında 99 o gorursun az kalmış :KK9::KK9::KK73:

yok koyvermiyorum ama çok üzüldüm yalan değil :cry: ben daha da bırakmam bu işin peşini zaten yeterince yarıda bıraktım. kilo alsam da bırakmam :stop:

yok koyvermiyorum ama çok üzüldüm yalan değil :cry: ben daha da bırakmam bu işin peşini zaten yeterince yarıda bıraktım. kilo alsam da bırakmam :stop:
aynen kendicim. ben harika hafta geçirdim, ama dun gece guvenlik hırsız paniği yaşadı bizde ayaklandık uyuyamadık sanırım ondan az bi artıdayım. ama yılmadım tabi biliyorum ki bu artı kılo degil :KK66:

100 Kilo ve Üzeri Birlikte Zayıflıyor 1.Etap Sonuç Listesi (25.08.2015-28.08.2015):nazar::nazar::nazar:

Bernako2 (95///)

candy_candy (112,9/112,9/0/%0)

ekim2009 (97///)

esbur (112///)

evsizmutsuzcocuksuz (111///)

fatmanurkaya (122,9///)

nartanesi66 (112,3/111,3/1/%0,89)

zatenn (107/105,7/

zekikadin (102///)

Listemiz :KK200::KK200::KK200:

zatenn zatenn cim bu topikte ilk bildirdiğin kiloyu başlangış alıyorum canım. çok güzel kilo vermişsin ben biliyorum senin günlüğünden de süpersin :KK9:

Merhabalar şekerlerrrr :) yarım kilonun verdiği hafiflikle bir zindeyim bugün :KK70: 101,50 kg
Bu hafta çok süper olacak bence. Herkes hazırlansın, haftasonunun tuzaklarına düşmeyelimmm :KK66:

ADINIZ: ikialinganasik

YAŞINIZ: 27

BOYUNUZ: 1.62

KİLONUZ: 111.5

HEDEF KİLONUZ: 65

KİLO ALMA NEDENİNİZ: Duygusal yeme bozukluğu.

KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Oncelikle bu kilolarla çok mutsuzum, mutlu olmak için istiyorum. Ve en önemli sebep ise istediğim kuruma atanabilmek.

BİZE KENDİNİZİ ANLATSANIZA: Lise 2 de başladı kilo alma seruvenim. Lise 3 te 85 tim. O kilo neydi öyle,.aman Allahım. Öyle çirkin öyle kötü gorunuyordum ki..

Bugün ise 111.5 kiloyum. O çirkin kız + 30 oldu. Bugün kendimi nasıl hissediyorum siz düşünün :KK43:

Kilolu ama mutlu, kiloyu kafasina takmayan, ozguvenli insanlara hayranım.

Hii, bu adada unutmadan geçen sene kilo yüzümden atanma şansını kaçırdım. Kurum, boy kilo şartı koyunca ben öylece ortada kaldım. Ailemin yüzüne bakarken çok utandım o günlerde, cok ağladım. Sonuç 1 yıl geçti ben hala ayni kilodayim.

Önümde Kasım ve haziran atamalari var, ben bir kez daha bu şansı kaciramam. Ilk sanssizlikti, ikincisi aptallik olur.

Böyle işte..

X