100 kiloyum diyet yapmak için iradem yok napabilirim

Yüz kiloyum diyet yapmak istiyorum ama iradem yok napabilirim
Direkt kati bir diyet listesine ayak uyduramıyorsanız, oncelikle hafiften saglikli beslenmeye baslayin, mesela alkol alıyorsanız günlerini azaltin, evde haftanin 4 günü hamurişi yapıyorsanız 1kere yapın nefsinizi köreltecek kadar, o ara biraz da tempolu yürüyüş yaparsanız kilo verdiğinizi görürsünüz ve bu sizi belki motive eder ve yavaş yavaş diyet yapmaya başlarsınız, kolay gelsin 🥰

Direkt kati bir diyet listesine ayak uyduramıyorsanız, oncelikle hafiften saglikli beslenmeye baslayin, mesela alkol alıyorsanız günlerini azaltin, evde haftanin 4 günü hamurişi yapıyorsanız 1kere yapın nefsinizi köreltecek kadar, o ara biraz da tempolu yürüyüş yaparsanız kilo verdiğinizi görürsünüz ve bu sizi belki motive eder ve yavaş yavaş diyet yapmaya başlarsınız, kolay gelsin 🥰
Yarın başlıyorum inşallah canım

Yarın başlıyorum inşallah canım
Hayatınızda hep çok iradeli bir insan değilseniz, köklü değişikler yapmanızı gerektirecek bir olay yaşamadıysanız, daha önce diyet geçmişiniz yoksa aniden diyete başlamak gerçekten zor ve sonuç olarak 2 gün diyet yaparsınız 2.günün sonunda daha çok yersiniz, kendinizi germeden ufak ufak başlayın bence (= inşallah güzel sonuçlar alırsınız (=

İradeniz yokken kısıtlamaya kalkarsanız daha çok yemek yerken bulursunuz kendinizi. Yavaş yavaş alışkanlıklarınızı değiştirin mesela yürüyüş, koşu gibi aktiviteleri ekleyin hayatınıza spor zor geliyorsa evde müzik eşliğinde yürüyüş yapın( Leslie veya Zeynep şensoy videoları yardımcı olabilir bana iyi geldi bir haftadır yapıyorum yemeden kısmadan 2 kilo verdim artı olarak daha dinç oluyorsunuz) Porsiyonlarinizi küçültün.Aldiginiz kalori mik.dan daha fazla hareket etmeye dikkat edin hala birşeyler değişmiyorsa diyetisyene gidin

Ya hani şu 200 küsur kilolardan 50-60'lara inen kadınlar cıkıyor ya ınstagramdan...Ben hayranım hepsıne..Bazıları yalan dıyor ama gecen bır yabancı uyruklu kadının profılıne bakmıstım gercekten mukemmel üstu bır degısım...

Sızde mesela bır markanın bır kıyafetıne gıdıp bakıp bırıne elınızdekı o elbıseyle fotograf cektırın ve onu gorebılecegınız yere asın...

Ve en sonunda o kıyafetı gıymıs halınızle kendınızı hayal ettıgınızde heyecanlanmıyormusunuz?:KK71::spor:

Burayada hayalimi yazmış oldum aslında..Ben birgün bunu yapıcam...:KK3::rolleyes::spor::KK55:

Yuruyus yapın bende diyet yapamiyorum sporla bir ayda dort kilo verdim sporu brakinca aldm tbi o ayri :KK43: hergun sabah ac karnina bir saat tempolu yurudum ortalama
Acik tokluk sekerinize baktirin seker ilacida zayıflatıyor kilolulrda seker ihtimal zaten

Bende aynı durumdayım. Şuan kilodan ve diyetten önce başka bir konuda kendinizi analiz etmenizi isterim.Hangi yemeklere dur diyemiyorsunuz.Hangi durumlarda yeme isteğiniz var. Önce kendinizi analiz edin belki yeme sebebiniz bile farklı olabilir. Ben kendimi analiz ettiğimde stres faktörlü tıkanırcasına yeme bozukluğum olduğunu farkettim.

gün içinde yediklerinizi kağıda yazabilirsiniz. Abır cubur paketli içecekleri çıkartın hayatınızdan. Kiloları kısa bir sürede almadınız o yüzden kısa sürede bir değişim beklemeyin. 1 yıl verin kendinize

X