❤1000 YA LATİF 100 SALAVATI FATİH HATMİ❤

Sareben

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2021
762
925
19
Duaların dileklerin kabulü için çok güçlü bir duadır.
Açılması gereken, çözülmesi gereken bütün problemler ve sıkıntıları açan bütün kapıları açan bir Salavattır.
Her türlü dert ve sıkıntıdan kurtulmak.
Her hayırlı dilek için bir iksirdir.

Bu duada dileyen başta 2 rekat hacet namazı kılar,ardından.

25 ” Estağfirullah el azim ve etübü ileyk” okunur.

Daha sonra niyet edilip “Ya Latif c.c okunur(1000) defa ardından 100 defa Salavat-ı Fatih okunur.
Gönlüce dileğin için dua edilir.
1000 defa “Ya Latif” zikrinin ardından 100 defa Salavat-ı Fatih okunduktan sonra edilen tüm dualar kabul buyurulur.

Salavat-ı Fatih:
“Allahümme Salli ve Sellim ve Barik Ala Seyyidina Muhammedinil Fatihi lima Uğlika vel Hatimi li ma Sebeka ven Nasırıl Hakkı bil Hakkı Vel Hadi ila Sıratıkel Müstekıymi Sallellahü Aleyhi ve Ala Alihi Ve Ashabihi Hakka Kadrihi ve Mikdarihil Aziym.”

MANASI:
Allah’ım! kapalılıkları açan,geçmişe son veren,hakka hakikatla destek olan,mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammede(sav) O’nun aline ve Ashabına O’nun yüce Kadrü kıymetince Salat eyle,ve O’nu mübarek kıl.

***Bu salâtın 1 defa okunması 6 kere Kur’ân-ı Kerîm’in hatmine denktir.

***Bir rivayet 10 bin salavat okumaya denktir.

***bir rivayet 600 bin salât okumaya muâdildir

***Bu salata 40 gün devam edene Allâh-u Te’âlâ bütün günahlardan tevbe nasib eder.

***Her kim bu salavatı perşembe veya cuma ya da pazartesi gecesi 1000 defa okursa Rasûlüllâh (Sallallâhu Aleyhi ve Sellem) ile uyanık halde buluşur.Ancak bu, dört rekat namazın ardından okunmalı, bu namazın birinci rekatında üç kere Kadr Sûresi, ikinci rekatında üç kere Zelzele Sûresi, Üçüncü rekatında üç kere Kâfirûn Sûresi, dördüncü rekatında da üçer kere mu’avvizeteyn (Felak ve Nâs sûreleri) kıraat edilmelidir ve bu salâtın tilâveti esnasında ûd yakılmalıdır. İsteyen bunu deneyebilir.

***Ahmed Dalılân (Rahimehullâh) ın beyanına göre; bu salata günde 100 kere devam edene manevî perdeler açılır (kalp gözü açılır)

***Allâh-u Te’âlâ’dan başka kimsenin bilemeyeceği kadar nurlar saçılır.

Bu salâtın sahibi olan büyük kutub demiştir ki:

***”Ömründe 1 kere bu salâtı okuyan cehenneme girerse Allah’ın huzurunda beni yakalasın.” Bu sözün sahibi olan zat Abdülkadir-i Geylânî (Kuddise Sirruhû) dan sonra: “Benim bu ayağım doğuda ve batıda bulunan bütün velilerin boynu üzerindedir” diyebilmiş ikinci zattır. Bir kere kendisi Rasûlüllâh (Sallallâhu Aleyhi ve Sellem) in kabrini ziyaret ederken Rasûlüllâh (Sallallâhu Aleyhi ve Sellem) ona şifahen: “Allah seni ve zürriyetini mübarek kılsın.” diye hıtab etmiştir. Şa’rânî, Şihâb ve Münâvî gibi bir çok âlim bu zatı en mübalağalı ifadelerle methetmiş-lerdir. (es-Sâvî, el-Esrâru’r-Rabbâniyye, sh:45; Yûsuf-u Nebhânî, Efdalü ‘s-salevât, Salât no:50, sh:89-96)

Çok ıyı. Ya latıf esması bende ağırlık yapıyor cok fazla cektığim de 🌺 gunluk 2 kısye okuyabiliriz. Sureklı liste donerr hemde
Evet diğer arkadaşlar için de uygunsa olabilir şuan bir kaç okumamız daha olduğu için size yük olsun istemedim

Kızlar sayıyı çok tutmayacağım 10 kişi olalım diye düşündüm bu şekilde kişi başı 100 Ya Latif 10 salavatı fatih düşüyor günlük çok kolay hatmederiz diye düşünüyorum

Morrmeneksee Morrmeneksee A arkadasimes burcusami burcusami Ssevincli Ssevincli Mintimint Mintimint Kunfeyekunnn Kunfeyekunnn SoLeiL12 SoLeiL12 H HaklisinHocam M Morlale8
katılmak ister misiniz kızlar diğer okumalarla beraber fazla gelir mi diye düşündüm ama 10 kişi olunca kişi başı çok az düşüyor ne dersiniz
Geldim canım valla Esma olmadan hayatın tadı da yok alışmıştık tesbih çekmeye hele ki Ya Fetahtan sonra 🤣🤣

Ben de baya alışmışım hiç bir şey bulamazsam la ilahe illallah çekiyorum içim çok sıkılıyor son zamanlarda zikirler ilaç oluyor resmen ☺️♥️
Aynen ben de çekiyorum canım ama böyle grupça olunca bir başka güzel oluyor sanki yanlız verdiğin sayı çok az 😇😊

X