107 den 80 e

yalnizzkus00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2019
3
3
23
Merhabalaar yeni üye oldum buraya sırf bende sizinle bu sevincimi paylaşabileyim diye okuyordum hep hala da okuyorum diyet başarı öykülerini ve sanırım bende yavaş yavaş başarıyorum çocukluğumdan beri hep çok kiloluydum yaşıtlarımın yanında anormal duruyordum hep ama kilo takıntım yoktu ya da endişelerim kilom fazla diye ta ki 1 sene önce tartıda 107 yi görene kadar çok üzüldüm yıkıldım resmen yaşımda çok küçük sonra Bi spor salonuna yazıldım ama düzenli bir şekilde devam edemedim spor yapmak spor salonuna gitmek zorunda olmak ve spordan sonra daha çok acıkmak beni yıprattı bende üyeliğimi dondurdum gitmedim kendi kendime birşeyler yapabileceğimi düşündüm ve bu konuyu annemin arkadaşıyla konuşurken bana Karatay diyetini önerdi ekmek şeker hamur işi Fast food abur cubur dışındaki herşeyi doyana kadar yedim akşam geç saatlerde yememek şartıyla bu şekilde 7 ayda 17 kilo verdim 90 kiloyu korudum farkında olmadan uzun bir süre yeme düzenini oturtmuştum sanırım o yüzden fakat 1,5 ay önce karın bölgemin basenlerimin yağlandığını fark ettim tartılmamıştım uzun süre sonra tartıldım ve çıkan sonuç 93 kendi kendime dedim ki neden kendime eziyet edeyim yedikçe gençliğime yazık sağlığıma yazık zaten kilolu olunca insan insanlarla iletişim dahi kurmak istemiyor böyle olmaktansa mutlu değilim zaten hiç bir zaman neyse kendi kendime sevdiğim şeyleri de katarak Bi diyet programı hazırladım protein ağırlıklı tam 1 ay 15 günde 13 kilo verdim arkadaşlar vermeyede devam edicem inşallah. Ben dahil tüm benim gibi şeyler yaşayıp kilosu yüzünden kötü hisseden herkes zayıflar inşallah okuduğunuz için teşekkür ederim.

Tebrik ederim canım. Çok güzel anlatiyordun ta ki sonuna gelene kadar. 1.5 ayda 13 kilo vermek hiç sağlıklı değil. Kaslarından da vermissindir ve o kasları yerine koymak kaybetmek kadar kolay değildir. Hem öyle hızlı verirsen fazlasıyla geri alırsın. Bir abla tavsiyesi. Yasin da küçükmus boyunu bilmiyorum ama ayda en fazla 5-6 vermelisin.

Bende beklemiyordum o kadar vereceğimi sanırım sudan da baya gitti illa ki kasta kaybetmişimdir ama fazlasıyla protein alıyorum benim amacım hazirana kadar 80 olmaktı ama planladığım gibi olmadı daha hızlı gelişti birde boyum 176

X