11 Haftalık Hamileyim Ve Eşimden Şiddet Görüyorum

Siz cok mu adamsınız ki hamile birisi bu haldeyken gelmişsiniz elinizde kahveniz çayınız gevşek gevşek burda bu yorumu yazıyorsunuz zaten karşınızdaki kirilmisken daha da kırmaya incitmeye çalışıyorsunuz. Ben bu siteyi kadinlara yardimci fikir verebilen belki bi nebze rahatlarim diye kullaniyordum ama sizin baskilariniz evdekinden daha buyuk . Unutma kinadigin şey başına gelmedikçe ölmezsin. Ben o çocuk doğmasın diye çok çaba gösterdim zaten ama karşımdaki insan nasıl birisi bilmiyorsun ama ben de zamanında sizler gibi birilerini yargilamistim bizatihi yaşıyorum aynı hayatını . Size de başarılar dilerim beni tanımadan yaptığın yoruma bak
Ablacım karşındaki adam hem çocuk isteyip hem sana fiziksel şiddet uygulayan biri, bi yandan istiyor diğer yandan düşsün diye her şeyi yapıyor . Adamın gtü sıkışınca meleğe dönüyor , eline düştüğünde şeytanlığa kaldığı yerden devam edeceğini bildiğin halde tıpış tıpış gidiyorsun, insan canını bu kadar mı sevmez çok şaşırıyorum ben.

Ayrıca sen tam yargılayamamışsın, tam yargılasan böyle olmazdı.
Cok iyi anlıyorum sizi evet üyeliğimi sonlandiriyorum çünkü ben buraya belki birisi çıkar biseyler der evladına sarıl sigarayı azalt film izle şunu yap ben de bunu yaşadım üzülme bunların konuşulacağını düşündüm. Ama sizler bir insanın belki tek çıkar yolunu bile içinizdeki nefret yargıyla tikamissiniz. Size bisey soylimmi eşimin şiddetiyle sizler arasında tek Bi fark yok yani düşündüğüm gibi çok da aklı başında cok yol gösterici merhametli insanlar değilde sıradan kırıcı zorba kişilerden oluşuyormus burasi sizin pis düşüncelerinize kendimi daha da bunalıma sokmayacagim sana bisey diyeyimmi asıl şuursuz sen ve senin gibiler sigaranın verdiği zararı siz yorumlarınızla veriyorsunuz zaten içmesem de olurmuş umarım bir gün kınadığınız şeyi yaşarsınız bu da son yorumum.
İstemediğin evladına mı sarıl diyeceğiz? Film izleyince kocan seni dövmeyecek mi? İki tatlı sözüne kanmayacak mısın artık? Bunlar işe yarayacak olsa buraya yazacak derdin olmazdı.

adam değilim zaten :KK70: madem kaldıramıyosunuz neden buraya böyle bi konu açıyosunuz. gayette aynı fikirdeyim siz bu hayatı hakediyosunuz çünkü adamı affetmeye dünden razısınız.5 yıldır zaten sözlü ve psikolojik şiddeti varmış ee madem en basından beri böyleydi ne diye cocuk yapıyosunuz? asla düşünmediginiz umursamadıgınız için. başka açıklaması var mı bu durumun? kendi seçimleriniz sizin defalarca yaptıgınız hatalardır ve hakediyosunuz zerre kimsenin umrunda değil. bebegi ise aldıracakken yine kocanızı affetme gerekcesiyle vazgeçip bu hayata getirmeye karar vermişsiniz bide kalkıp çok çabaladım diyosunuz. aynen bizi ilgilendirmez sizin hayatınız herkes gibi doğmamış cana acıdım gerisi sizin probleminiz.
ayrıca kendiniz kınayıp seçimlerinizle yaşadıgınız hayat içinde tanımadıgın insana ah etmekte komik. hamilelikten dolayı hormonlarınız tavan belli ki. o yüzden uzamtayacagım. allah kurtarsın insallah
O çocuğu beş yıldır evliliğe ikna edemediği adamı nikah masasına oturtmak için yapmadıysa ben de kudra değilim...

Cok iyi anlıyorum sizi evet üyeliğimi sonlandiriyorum çünkü ben buraya belki birisi çıkar biseyler der evladına sarıl sigarayı azalt film izle şunu yap ben de bunu yaşadım üzülme bunların konuşulacağını düşündüm. Ama sizler bir insanın belki tek çıkar yolunu bile içinizdeki nefret yargıyla tikamissiniz. Size bisey soylimmi eşimin şiddetiyle sizler arasında tek Bi fark yok yani düşündüğüm gibi çok da aklı başında cok yol gösterici merhametli insanlar değilde sıradan kırıcı zorba kişilerden oluşuyormus burasi sizin pis düşüncelerinize kendimi daha da bunalıma sokmayacagim sana bisey diyeyimmi asıl şuursuz sen ve senin gibiler sigaranın verdiği zararı siz yorumlarınızla veriyorsunuz zaten içmesem de olurmuş umarım bir gün kınadığınız şeyi yaşarsınız bu da son yorumum.
Biz burda konu açan kişileri psikolojisi sağlam sanıyoruz ama kadının psikolojisi en az erkek kadar bozuk ve dünyaya gelecek çocuğa üzülüyorum.basta sonra kendi tercihlerini bu şekilde psikopatlardn yana kullanan kadınlar içinse acil tedavi öneriyorum. İnsan nasıl bir saygı ve özgüven sorunu yaşamış olur ki bize surda 2 kelime anlattığı ile adamdan! Korktum.kendisi 5 yıl.yasamis. Allah'im akıl fikir versin kızlarımıza inşallah

Aklını kullanmayı beceremeyen insanların da ilk cümlesi “kınayan kınadığını yaşamadan ölmezmiş, yargılamak kolay” gibi laflar oluyor. İyi o zaman her haltı yiyelim, Allah bize akıl bahşetmemiş gibi saçma sapan çoraplar örelim başımıza, sonra da biri bir şey diyecek olursa beddua edelim olsun bitsin. Ne güzel hayatlar yaşıyorsunuz siz öyle.

Aklını kullanmayı beceremeyen insanların da ilk cümlesi “kınayan kınadığını yaşamadan ölmezmiş, yargılamak kolay” gibi laflar oluyor. İyi o zaman her haltı yiyelim, Allah bize akıl bahşetmemiş gibi saçma sapan çoraplar örelim başımıza, sonra da biri bir şey diyecek olursa beddua edelim olsun bitsin. Ne güzel hayatlar yaşıyorsunuz siz öyle.
Ben de gınadıydım başıma geldi diyorlar 🙃

Size.tek tavsiyem babası cezaevinde bakamıyorum diyip yetiştirme yurduna verin .emin olun öyle bir yerde sizin yanınızda yaşayacağı hayattan daha iyi hayat yaşayabilir iyi bir aile de evlatlık edinirse kurtulur .anneyim.evladim dizimin dibinde .demin bir çocuk gördüm parkta .beş yaşında annesi doğurup babaaneye o. Günlük Ken bırakıp gitmiş baba desen hapiste .beş yaşındaki çocuk konuşmayı bilmiyor tek kelime yok hala bezli ...yazık gunah astım hastası bide .babaanneye durumun vahametini anlatmaya calissamda yok anlamıyor .sizin çocuğunuz da çok farklı olmayacak gibi duruyor verin yetiştirme yurduna düzgün büyüsün ya da doğurur iş bulur o kocadan ayrılır annenin yanında kalır bebeğine bakarsın .annen bebeğine bakar sen calisirsin .ama senle o baba aynı evde o evlat normal yetişmez . inşallah bosanipta önüne bakmayı seçersin bide hapiste olduğu için boşanma hakkın var avukata danış icerdeyken ayrıl bu adamdan.vr lütfen sigara içme lütfen .yazık ya bebeğine ne kdr derdin olsada onu düşün ya içinde organları oluşuyor şuan .senin sigaran bu gelişimi bozabilir ağır solunum sıkıntısı çekebilir

Anneniz siz o adamla beraber yaşıyorken ne yapıyorsa onu yapmaya devam etsin. Sizde kadın sığınma evinden yardım alın, doğumdan sonra bir iş düşünebilirsiniz. Zor bi hayat fakat yıkılmanın sırası değil, bebek var. Şayet bebeği istediğinizden eminseniz kadın sığınma evi veya bir tandık sizi biras rahatlatacaktır. Şayet bebeği istemiyorsanız arkadaşların dediği gibi bebeği devlete teslim etmelisiniz. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Sizinki bile bile bir çocuğun hayatını başlamadan mahvetmek. Allah akıl fikir versin size inşallah

Hamileyken sigara içilmeyeceğini bilmiyor musunuz, bizim azalt, bırak dememizi mi bekliyorsunuz????? Şuursuzlukta sizin kadar top noktası görmemiştim. Size yorum yok her şey müstehak da çocuğa üzüldüm. Daha doğmadan çilesi başlamış.
Bizim yorumlarımızla kocanızın şiddeti arasında fark yoksa afiyetle kocanızdan dayak yemeye devam edin.

Hamileyken sigara içilmeyeceğini bilmiyor musunuz, bizim azalt, bırak dememizi mi bekliyorsunuz????? Şuursuzlukta sizin kadar top noktası görmemiştim. Size yorum yok her şey müstehak da çocuğa üzüldüm. Daha doğmadan çilesi başlamış.
Bizim yorumlarımızla kocanızın şiddeti arasında fark yoksa afiyetle kocanızdan dayak yemeye devam edin.
Aşkım koca dayağına katlanılıyor , biz bir miyiz şimdi koca ile , konuşturma beni.

Çocuk olunca bu herifler düzelecek sanıyor çünkü bazı kadınlarımız
sihirli degnek değecek çünkü.
ben bu tarz insanların hic haber izlemedigini, gazete okumadigini, internette soyle bir goz ucuyla haberlere vs bakmadiklarini dusunuyorum.
her yer böyle haberlerle dolu ama kimse umursamiyor çunku herkes kendi cinsel organini altin suyuna batirilmis saniyor.
benim o kadinlardan ne farkim varda bir esrarkeşi nikahla cocukla degistirebilecegimi saniyorum demiyo kimse.

Bazen aklıma şeyde geliyor acaba bu gibi platformlari çocukları satmak için mi kullaniyorlar diye ..ya da çok mu kuşkucu oldum belli baba yok anne istemiyor el altından alıcı mi ayarlanıyor 🤯🤯🤯🤯🤯

Doğacak çocuğa acıdım böyle bir aileye doğacağı için. Lütfen bari bundan sonra o adama dönmeyin çocuk için hiç dönmeyin ikinizde sağlıklı değilsiniz.

Bazen aklıma şeyde geliyor acaba bu gibi platformlari çocukları satmak için mi kullaniyorlar diye ..ya da çok mu kuşkucu oldum belli baba yok anne istemiyor el altından alıcı mi ayarlanıyor 🤯🤯🤯🤯🤯

Hersey var. Gecenlerde bir "annenin" bebegini burun estetigi olmak icin sattigini haberlerde okudunuz belki

Hersey var. Gecenlerde bir "annenin" bebegini burun estetigi olmak icin sattigini haberlerde okudunuz belki
Bu kadının çocuğun hayatını önemsemedigi sigara içmesinden belli...bu çocuğu birşey için kullanacak .doğurmak istemiyor aldırmıyor da eşi cezaevinde olduğu için hakki var ki bu işleri bu tarz insanlar merdiven altı yerde de yapar sürekli hapise girip çıkan birinin eşi sevgilisi her neyse sanmıyorum ki temiz evde oturan biri .illaki başka şeyler de var .kimsenin hayatı kimseyi ilgilendirmez ama bebeğe yazık ya .bu olayın çözümü belliyken böyle bir yere yazılması özelden sana yardım ederim mesajıyla başlayıp bebek satmayla sonlanacak belli.haberlerde az görmüyoruz.esede düşürdüm der oldu bitti

Hamile kaldıktan sonra değil kalmadan istemeyecektiniz, doğum kontrol hapı kullansaydınız, spiral taktırsaydınız vs,
Anladım kadarıyla ne onla yapabiliyorsunuz ne de onsuz,
Allah doğru yolu göstersin ne diyelim

X