11 Haftalık Hamileyim Ve Eşimden Şiddet Görüyorum

Uf duyar kasmayin ya her turlu pislige katlanin yok kiyamadim yok bilmemne adam pisligin teki zaten ne dememizi bekliyosunuz basiniza gelenleri hak etmissiniz bile bile boyle bi manyakla evlenirsen olacagi buydu adam kalmadi sanki

30 yaşındayım eşimle 5 yıldır birlikteyiz. Kendisiyle cok tartışmalı ve kavgalı bir ilişkimiz vardı . Hiç bir şey yapmasa sözlü şiddeti, aşağılamalari bitmiyordu. Kendisi bir kaç kez hapise girip çıkmış bir insan , her kavgamızda seni öyle bir pişman edeceğim ki hayat boyu kafanı duvarlara vuracaksın diyordu. En son ayrıldık 22 gün ne o beni aradı ne ben onu tam kurtuldum diyordum hamile olduğumu öğrendim. Maddi manevi sorumluluk taşıyamayacak şiddet yanlısı bir insandı o sinirle onu arayıp her şeyi söyledim bu süreçte kendisi bodrumda tatildeydi 3 gün sonra geldi. Gerçekten düzgün ailelerde cocuk isteyip olmayanlardan özür dilerim ama böyle birinden çocuk sahibi olmak istemedim aldırmak istedim çünkü annem 70 yaşında kalp şeker hastası 1200 fl aylık alan birisi ve ben çalışmıyorum. 3 gün sonunda geldi beni güzel sözlerle kandırdı o sırada 18 ay cezası çıktı ve apar topar nikah için bebek için annemi ikna etti. Ben tarih aldığımız bir gün önceden tavırları, sorumsuzluğu yuzunden evlenmek istemedigimi söyledim. Geldi bana cocuk icin 2 - 3 güne 80 bin tl verecegini , cocugumuza ev yapacagini soyleyerek bizi ikna etti evlendik. sonrasında biraz bir hafta kadar şey iyiydi sonra bir anda sürekli aşağılamaya hakaret etmeye başladı bu bebeği de onu da istemedigimi söylediğimde zorla doguracaksin dedi ve bir kavgamızda saçıma yapıştı ve tartıştık ben de kendisinin yüzünü çizdim. Komşular geldi ortamı yumuşatmak için o gün düşük yapıyorum diye hastaneye gittik iltihap varmış kanıma karisiyormus ilaca başladım. Sonra evde kalmaya devam ederken ben yatak odasında yatıyordum sürekli Bi anda ihtiyacım var diyip bodruma gitti bir gün kaldı sonrasında istemedigim halde beni clube konsere götürdü, orada kurana el bastığı halde içki içtiler ve gece 2 bucukta beni anneme biraktirip kendisi geri döndü. Ertesi gün ben dolapta alım satım yapıyorum dolap üstünde ağır hurclarda bir ürün satılmıştı onu çıkarmasını istedim bir sürü surat tavır içine girdi yatmak istiyorum eve gitmek istiyorum dedi, oysa en fazla 1 saat isim vardi yardıma ihtiyacım vardı o tavırları yüzünden yine kavga ettik yine saçıma yapıştı. O süreçte 10 haftalık hamileydim ben ertesi gün şikayetçi oldum. Uzaklaştırma talebi cikti ona bunu söylediğimde Bi anda bana iyi davranmaya başladı çocuğumuzla alakalı güzel planlardan bahsetti ben kıyamadım sikayetimi geri aldım , uzaklaştırma talebi için iptal dilekçesi yazdım ve bir şeytan olarak geri döndü sanki. Sürekli eleştirmeye benim onu şikayet ettiğimi söylemeye kolunu cizdigimden bahsetmeye başladı, her fırsatta deli olduğumu söyledi ben yumusatmaya calistim. Bu kez aileme taktı kuzenimi öldürmekle tehdit etti bu arada bu süreçte annemde kalıyorum. En sonunda instagramindaki hikaye videolardan abi dediği kişi, onun eşi, bir erkek arkadaşı ve bir kadınla horon çektiğini gördüm ben hamilelik haberi alırken yanında o kişiler varmış ve benim kızım olursa Neslişah ismini koymak istiyordu bir baktım ki el ele dans edip yan yana oturduğu kişinin ismi gozdr neslisah diye birisi çıktı.. bundan sonrası zaten benim ona yazdıklarım hayal kirikligimla geciyor ne hamilelik yasayabildim ne başka bisey kimse linclemesin kimse ne yaşadığımı bilmiyor ve sigara içiyorum yarım pakete yakın.. şuan ne yapacağımı bilmiyorum annemde kalıyorum ve inanilmaz mutsuzum, hayal kırıklığım kandırılmış olmam ve söylediği gibi beni pişman etmesi.. sizden fikir istiyorum şuan heryerden engelli ne yapmalıyım. Hayat böyle nasıl geçer.
Allah yardımcınız olsun ya ne kadar üzücü şeyler yaşamışsınız oysaki en mutlu döneminizi yaşıyor olmalıydınız gebelikte.
Babanız nerede? Mesleğiniz var mı? Siz iş bulana kadar birisi size sahip çıksa, var mı böyle bir şansınız?

Burdaki yazan bayanlara en çok şaşırdım ne demek aldırsin canı veren Allah alanda Allah'tır.size gelicek olursak hanfendi hiç bişey için geç değil elinizdeki sigarayı bırakıp aklımızı başıniza almanın tam zamani babasizda çocuk çok güzel büyütülür merak etmeyin bir kapı kapanır bir kapı açılır

Burdaki yazan bayanlara en çok şaşırdım ne demek aldırsin canı veren Allah alanda Allah'tır.size gelicek olursak hanfendi hiç bişey için geç değil elinizdeki sigarayı bırakıp aklımızı başıniza almanın tam zamani babasizda çocuk çok güzel büyütülür merak etmeyin bir kapı kapanır bir kapı acilir

Barışacağımı kim söyledi size burda bilmeden yargılamak ne kadar kolay karşımdaki insan ağzıyla herkesi etkileyebilen birisi kaldi ki ben istemiyorum dedigimde annemi etkileyip onun sayesinde kendisini affettim.22 gün ayrıldım kendisinden kurtuldum derken bebek çıktı ne yapmaliydim hiç haber vermeden kurtulmalıydım dimi bebekten. ben barışmak istemiyorum imkanlarimi zorlayıp boşanma davası açacağım sadece bir yol bilmiyorum ortada bir bebek var ha şimdi siz diyeceksiniz yapmasaydınız yine o konuda da detay vermeyeceğim ama o çocuk olmasın diye çok yırttım kendimi.. neyse yaşamayan bilemez yaşadıklarımı yaşamanızı da istemem. ALLAH KORUSUN.
Evet hiç haber vermeden aldırmalıydın

X