11 Ocak 2024 Oğlak Yeniayı - Burçlara Etkileri

1650026430948.png


oğl (1).jpg
oğl (2).jpg
oğl (3).jpg
oğl (4).jpg
 
oğll.jpg


Koç ve Yükselen Koç: Oğlak YeniAy’ı haritanızın zirve noktasında. Kariyeriniz, toplumsal statünüz ve gelecek hedefleriniz alanında. Başlangıçları ifade eden yeniay ile geleceğinize dair önemli adımlar atıyorsunuz. Beklentilerinizi yükselten bu enerji sizi başarmak ve azimli olmak konusunda uyarıyor. Mars’ın da kariyer alanınızda transit ettiğini hatırlatmak isteriz. Eylem ve eforunuzun da bu alanda olduğunu bilmelisiniz. Yen iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. Beklentilerinizi büyüten bir yeniay olacaktır.

Boğa ve Yükselen Boğa: Oğlak Yeniay’ı burcunuzu destekliyor. Gerçekleştiği alanda ise; ticaret, uluslararası konular, sosyal medya, medya, eğitim, öğrenim ile ilgili konularda size adımlar attırabilir. Vizyon ve bakış açısı kazanmanız adına desteklendiğinizi bilmelisiniz. Bu Yeniay’ın en büyük katkısı ise daha fazla odaklanma ve olasılıkları görmek adına netleşmeniz anlamına da gelebilir. Sınav döneminde olanlar veya sınava hazırlananlar için destekler devrede. Tayin vb haberler açısından pozitif gelişmelere açık bir dönem.

İkizler ve Yükselen İkizler: Oğlak Yeniay’ı ortak kazanımlar alanınızda gerçekleşiyor. Finansal gündemler getiren bir enerjiyi sahneye taşıyor. Kazançlarınızı arttırma fırsatlarına açık olabilirsiniz. Bu sizin yatırımlarınıza da yansıyacak ve size kendinizi güvende hissettirecektir. Diğer kişilerden maddi destekler alıyorsanız eğer; aile veya eş gibi, bu alanda da destekler sizi mutlu edebilir. Sigorta, prim ödemeleri gibi maliyetleriniz olabilir! Bir borç alma, bir borcu kapatma, yapılandırma, banka da hesap açma, kredi alma, kredi kapatma gibi enerjilerden de bahsedebiliriz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Oğlak Yeniay’ı ilişkiler alanınızda gerçekleşiyor. Başlangıçları ifade eden bu enerji ile ilişkilerinize odaklanıyorsunuz. Teklifler alabilir, tekliflerde bulunabilirsiniz. Bu teklifler iş hayatınız ile ilgili olabileceği gibi, kariyeriniz ile ilgili de olabilir. Karşınızdaki kişilerin genel tavırları ve atacağı adımlar sizi yakından ilgilendiriyor. Bu yeniay ayrıca eğitim ve akademi konularına işaret ediyor. Birçoğunuz bir eğitime başlayabilir veya finalize etmek üzere olduğunuz bir eğitim programında yoğun ders çalışıyor ve odaklanıyorsunuz.

Aslan ve Yükselen Aslan: Oğlak Yeniay’ı ile genel düzeninize sistem getiriyorsunuz. Daha planlı olmak ve içinde bulunduğunuz şartları ve koşulları iyileştirmek için emek ve çaba harcıyorsunuz. Hedeflediğiniz bir konuyu artık düzeninize dahil ediyorsunuz. Bu yeniay ayrıca kiminize akademik takviminize odaklanma enerjisi getiriyor. Yurtdışı veya eğitim gündemleriniz önem kazanıyor. Sağlık ve sıhhatinize önem vermeniz gerektiğini unutmayın! Mars 13 Şubat’a kadar sağlık alanınızda. Oğlak YeniAy’ı sağlıklı ve beslenme rutinleri, sağlık kontrolleri adına da adımlar attırabilir.

Başak ve Yükselen Başak: Oğlak Yeniay’ı romantizm ve aşk alanınızda! Özel hayatınızı hareketlendiren bu enerjiler altında mevcut bir ilişkiniz varsa yön duygunuzu netleştiriyorsunuz. Daha gerçekçi beklentilerinizi ifade ediyor ve bu konularda kararlar alıyorsunuz. Kalbiniz boşsa size güven verecek ve arzu ettiğiniz niteliklerde birini karşınızda buluyorsunuz. Bir diğer yandan odaklanma becerileri kazanıyorsunuz. Oğlak Yeniay’ı burcunuzu destekliyor ve size sağlam adımlar attırıyor. Hobilerinize zaman ayırmak, ya da mevcut hobilerinizde kazançlar sağlamak adına da destekler sizinle. Eğer ebeveynseniz çocuklarınızı ilgilendiren konularda başlangıçlar da devrede olabilir. Mevcut yaşlarına göre düşünmelisiniz buradaki etkiyi. Çocuğunuz yetişkinse önemli bir görev üstlenebilir. Eğitim dönemindeyse o da kendi hayatındaki planlarını size aktarabilir.

Terazi ve Yükselen Terazi: Oğlak Yeniay’ı size köklü kararlar aldırabilir. Bu kararlar geçmiş deneyimlerinizi de içinde barındıran kararlar olabilir. Daha net ve ne istediğinizi biliyorsunuz. İş hayatınız, kariyer hedefleriniz kadar, ev hayatınız ve genel düzen ve sisteminizi ilgilendirebilir. Ev alma, satma, ev değiştirme, ev düzeninizde halledilmesi gereken konulara artık odaklanma zamanı. Tadilat vb konuların da bu enerji ile ilgili olduğunu söyleyebiliriz. Harekete geçiren bir Yeniay bu!

Akrep ve Yükselen Akrep: Oğlak Yeniay’ı ile önemli imzalar atabilir, dikkat çeken kararlar alabilirsiniz. Zihniniz, düşünceleriniz, ifadeniz, alıştığınız çevresel koşullarınız, yakın çevre ilişkileriniz yeniay enerjisinin gerçekleştiği alanla ilgili konuları ifade ediyor. Çevre değiştirmek isteyebilirsiniz örneğin. İş hayatınızı ve kariyerinizi ilgilendiren konularda kararlar alabilir veya yine bu alanla ilgili duyumlar alabilirsiniz. İmzalar ve kontratlar önemli duruyor! Belki taşınmaz bir malınızı kiraya veriyorsunuz! Kiminiz de araç değiştiriyor alım-satım konularında imzalar atıyorsunuz.

Yay ve Yükselen Yay: Oğlak Yeniay’ı finans alanınızda ve kazançlarınızı arttırmak için atacağını adımlar, alacağınız kararlar önemli duruyor. Elinize geçecek maddi kanımlar sizi rahatlatacak gibi duruyor. Elinize geçmesi potansiyel olan kazanımlarınızın aileden gelen destekler olabileceğini düşünebiliriz. Bir diğer yandan finansal aktarımınızın aileye ve ev ile ilgili konulara kanalize olabileceğini düşünebiliriz. Miras gibi konularda devrede olabilir. Elinize geçecek kaynakların bir kısmı seyahate veya bir eğitime gidebilir. Bunun planlarını netleştirebilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Oğlak Yeniay’ı ile önemli kararlar alıyor ve adımlar atıyorsunuz. Plan ve program yapıyorsunuz. Bu planlar gelecek hedefleriniz ile ilgili. Ayrıca, harekete geçiyorsunuz ve birçok konuda netlik kazanıyorsunuz. Bu yeniay enerjisi size maddi bir destek de getirebilir. Beklediğiniz finansal desteğin elinize geçmesi ile siz de hedeflerinizde ilerlemeye başlıyorsunuz. Ayrıca bir kontrat, ya da imza süreciniz var gibi! Yasal yollarla size ulaşması mümkün olan bir kazanım arifesinde gibisiniz. Hedefleriniz, planlarınız ve geleceğe yönelik ideallerinizi hayatınıza entegre etme fırsatları olacaktır. İradeniz yüksek ve siz çok netsiniz.

Kova ve Yükselen Kova: Oğlak Yeniay’ı ile içsel motivasyonlarınıza odaklanıyor ve bekleme sürecine giriyor gibisiniz. Çalışmalarınız, emekleriniz ve koşturmacalarınız kimse tarafından görünmüyor ve anlaşılmıyor hissedebilirsiniz. Fakat bu etki ayrıca, şu anda planlarınızı açıklamak için doğru zaman olmadığını da ifade edebilir. Bilerek geri geri planda durmak isteyebilirsiniz. Kendinizi ihmal etmeyin ve iç dünyanızda sizi zorlayan koşullarınız varsa bunu paylaşmaya gönüllü olun mutlaka. Mali konulardaki beklentilerinizi ve ödeme planında olası sıkışıklığınızı toparlama şansı da getiren bir enerji söz konusu. Elinize Şubat itibari ile geçecek kazançlar olacaktır. Biraz sabır sadece…

Balık ve Yükselen Balık: Oğlak Yeniay’ı sosyal çevrenizi hareketlendiriyor. Arkadaşlarınız ve dostlarınız ile etkileşimlerinizi arttırıyorsunuz. İrade ve bilinç yeniay enerjisi ile ilgilidir ve bu enerji ile belki sizde çevrenize daha fazla zaman ayırma kararı veriyorsunuz. Çevrenizdeki kişilerin yaşamındaki ilerlemelerden ilham alıyorsunuz ayrıca. Siz de motivasyonunuzu yükseltiyorsunuz. Kariyerden elde edeceğiniz maddi desteklere açısınız.
Berna Atay
 

11 Ocak 2024, Plütonlu Son Oğlak Yeniayının Burçlara Etkisi!​

screenshot_20240109-203533_instagram-jpg.3367151


Koç ve Yükselen Koç;
Kariyeriniz, hedefleriniz ve toplumsal itibarınız gibi konularda artık değişmesi/dönüşmesi gereken durumlar için bir baskı hissediyor olabilirsiniz. Birtakım konular kontrolünüzün dışında gelişiyor olabilir, hayat bu dönemde sizi bir yeniliğe-değişime ittiriyor gibi hissediyorsanız eğer durup neler olduğuna şöyle bir bakmak güzel olacaktır.
Yeniay ile kariyer ve hedeflerinizde yeni bazı adımlar atmak isteyebilir, son derece hırslı, hedefe yönelik, motivasyonu yüksek ve kontrollü bir enerjide olabilirsiniz. Bazı evrak, iletişim, imza, ticari konular gündeminizde ayrıca yer alabilir. Burada dikkat edilmesi gereken detayları gözden kaçırmamak, düşünceleriniz bu dönemde biraz karışık ve iddialı olabilir. Beklenmedik bazı problemler hevesinizi, kendinize olan inancınızı kaçırmasın. Halledip önünüze bakmaya devam edin. Bu Yeniay son derece önemli, bu dönemde geride bırakmanız gereken çeşitli konuları halledemezseniz 1 Eylül 20 Kasım tarihleri arasında tekrar rahatınızı kaçırabilir. Konumuz Kariyer, hedefler ve itibarınız, bunlar üzerinde düşünedurun.


Boğa ve Yükselen Boğa;
Somut anlamda yolculuklar, yurtdışı akademik ve hukuksal konular üzerinden etkiler alabilirsiniz. Nu konularda bazı yeni adımlar atılabilir. Daha çok önemsediğim ise hayata bakış açınız noktasında alacağınız etkiler, bazı fikirlerinizi ve inançlarınızı gerçek anlamda hayata geçirmek için ciddi bir adım atabilirsiniz. Yönetici gezegeninizin de konumu gereği önemli bir inanç-bakış açısı değişimi içinde olduğunuzu düşünüyorum. Sanırım bunlar Jüpiter-Uranüs kavuşumunun ayak sesleri.
Bu Yeniay ile uzmanı olduğunuz konularda yeteneklerinizi ortaya koyabilir, yeni kazanç kapıları açabilirsiniz kendinize. Özellikle online-yurtdışı bağlantılı ticari faaliyetlere girebilirsiniz. Zaten Çalışma hayatınızda yaşanacak birtakım değişimler olacak yıl genelinde. Kimileriniz yeni bir eğitime başlayabilir ya da eğitim-seyahat, basın-yayın-medya aracılığıyla kazançlar elde edebilir. Bu yeniayda en önemli olan nokta şu; bazı eski-tutucu-katı fikirlerinizi geride bırakmanız artık şart. Bunu siz yapmazsınız bugünlerde yapmanız gerektiğini hatırlatacak durumlar yaşanabilir. Bu somut anlamda bir eğitimi tamamlamak da olabilir.


İkizler ve yükselen İkizler;
Yeniaydan somut anlamda paylaşımlı konular üzerinden etkiler alabilirsiniz. Ortaklı finansal konular, kredi, çeşitli ödemeler gibi konular gündeminizde yer alabilir. Önemli bir borçlanmaya imza atabilirsiniz ya da bir iş ortaklığı içine girebilirsiniz. Yeniay esnasında yükselen burcunuz ile istekleriniz, yetenekleriniz ve şahsınız da ön plana çıkıyor. Herhangi bir operasyon/ameliyat yaptırma düşünceniz söz konusuysa bu dönemde gündeme gelebilir. Bu Yeniay ile alacağınız sorumluluklar kariyer ve hedeflerinizi önemli ölçüde şekillendirecektir. Biraz daha gerçekçi, kontrollü ilerlemeniz gerekiyor. Kafanız biraz karışıksa çeşitli yeni gündemler için netleşmeyi bekleyin.
Bu yeniayı çokça önemsememin sebeplerinden biri 29 derece Plüton ve Yeniayın düğümlerin apeksinde kalması. Bu iki durum sizi harekete geçmek için zorlayacak konular gündeme getirebilir, özellikle ekonomik olarak yeni bir sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz. Bu kimileriniz için çeşitli kişilerden aldığı maddi desteği sonlandırmak gibi olabilir. Bir diğer konu ise psikolojiniz, derinlerinizde yatan bir statü-başarı kaygısı üzerine manevi destekler alabilir, bunun üzerine gitmek için önemli bir adım atabilirsiniz.


Yengeç ve Yükselen Yengeç;
İlişkiler, evlilik, ortaklık, anlaşmalar ve taşınma gibi konular üzerinden radikal etkiler alacağınız bir Yeniay deneyimliyorsunuz. Bu konular çerçevesinde oldukça önemli bazı adımlar atabilir, bazı kararlar alabilirsiniz. Yeni ve ciddi bir ilişki ya da ortaklık adımından söz edebiliriz. Kimleriniz için taşınmayı kimileriniz için bazı uzlaşma içeren durumları da anlatıyor olabilir.
Yeniay esnasında yükselen ikizler burcu ile bazı beklenmedik konuların gündeminiz de olabileceği de gözüküyor. İlişkileriniz noktasında öngöremediğiniz gelişmeler söz konusu olabilir. Varsa partnerinizin işi ya da uğraşları dolayısıyla bir etki alacak olabilirsiniz. Bu dönemde hali hazırda ilişkiler-ortaklıklar konusunda oldukça aktif bir dönemden geçiyorsunuz zaten. Yeniayın yöneticisi uzun vadeli bir işbirliğini ya da ilişkiyi geliştirmek adına emek vereceğinizi de gösteriyor. Bazı yolculuklar ya da eğitimler gündeminize gelebilir.
Bu yeniayı önemli kılan durumlardan biri 29 derece Plüton ve yeniayın düğümlerin apeksinde yer alması. Dolayısıyla oturmak mümkün değil. Hayat bu dönemde sizi ilişkiler, ortaklıklar, evlilik gibi konularda bazı şeyleri bırakmaya ya da bir düzen değişimine itiyor olabilir. Sınır çizmekle saklanmak aynı şeyler değiller, doğru sınırlar ilişkileri sürdürülebilir kılarken saklanmak bir ilişki yaşamak için pek mümkün bir tavır değil.


Aslan ve Yükselen Aslan;
Çalışma hayatınız, işiniz, çalışma ortamınız, rutinleriniz ve hastalık-sağlık gibi konularda somut etkiler alabilirsiniz bu Yeniay ile. Yeni bir iş, yeni bir çalışma düzeni ya da yeni iş arkadaşları söz konusu olabilir. İşinizde önemli bir mevkiye gelebilir ya da önemli bir sorumluluk üstlenebilirsiniz. Bu dönem enerjinizi de çalışma hayatınızla alakalı konulara yoğun olarak harcıyorsunuz, bu sizleri biraz yorgun düşürebilir. Sağlığınıza özen göstermeniz önemli, çeşitli streslerinizi azaltacak rutinler de eklemeniz güzel olacaktır. Yeniay esnasında yükselen ikizler burcu ile hayalleriniz, beklentileriniz, işten kazancınız ve sosyal çevreniz de ayrıca gündeminizde. Beklediğiniz bir iş haberi varsa o gelebilir ya da bir hayaliniz-beklentiniz doğrultusunda düzeninizde önemli bir değişime gidebilirsiniz. Finansal anlamda bazı harcamalar yapmanız da gerekebilir bu dönemde ancak harcamalarınız konusunda biraz dikkatli olmanız gerek. Yatırım yapmayı düşündüğünüz konular için iyice düşünün. Bu yeniayın etkileri oldukça güçlü, sizi işiniz ve düzeninizle ilgili radikal kararlar almaya-önemli değişimlere götürebilir. Bazı yolculuklar ve yer değişimleri de gündeminize gelebilir.


Başak ve Yükselen Başak;
Aşk, yaratıcı olduğunuz konular, çocuk-hamilelik, keyif aldığınız konular üzerinden etkiler alabilirsiniz bu Yeniay ile. Kimleriniz için yeni bir aşk, ilişki gündeme gelebilir. Bu dönemde zaten bu konuların üzerinde enerji harcıyor olabilirsiniz Mars transitiyle. Tutulmanın yöneticisi ilişkiler alanınızda varsa partneriniz ile ilişkiniz için ciddi/önemli bir karar alabilirsiniz. Birlikte bir seyahat ya da tatil planı yapabilirsiniz. Bugünlerde biraz kafanız karışık olabilir, yeni adım atacağınız konularda kafanızın iyice netleşmesini bekleyebilirsiniz.
Tutulma esnasında yükselen ikizler burcu ile geleceğiniz, kariyer ve hedefleriniz ayrıca gündeminizde. Başarılarınızla dikkat çekebilir, varsa üstlerinizden takdirler görebilirsiniz. Ayrıca keyifle yaptığınız işler-uğraşlardan bir kariyer hedefi oluşturabilir, hobilerinizi profesyonel alana taşıyabilirsiniz. Bu yeniayı çokça önemsememin ilk nedeni düğümlerin apeksinde kalmasıyla sizi harekete geçmek zorunda bırakacak olması, yaratıcı olduğunuz konular ya da aşk meselesi üzerinden cesaret gerektiren bir adım atabilirsiniz. Kazanç modelinizin değişeceği 2024 yılında bu yeniay dönemini dikkatlice gözlemleyin. Ayrıca 29 derece Plüton ile artık sevdiğiniz, cesaret göstermeniz ve ben demeniz gereken konular noktasında dürtülüyor olabilirsiniz. Bu dönemdeki konular size bazı tabularınızı, korlularınızı, köhne ve güncele uyumsuz arzularınızdan vazgeçmeye zorluyor olabilir.


Terazi ve Yükselen Terazi;
Aile, ev-yuva, yaşam yeri, gayrimenkuller gibi konularda somut anlamda etkiler alabilirsiniz. Burası sizin için oldukça kritik bir yeniay. 2024 yılında yaşayacağınız önemli değişimleri temelden etkileyecek konular gündeminizde olabilir. Bu kimleriniz için taşınma, şehir değişikliği, aileden ayrılma, evlenme ya da boşanma gibi konular çerçevesinde gerçekleşebilir. Kendi sürecinize göre dikkate alabilirsiniz bahsedilenleri. Bir süredir ev, aile ya da geçmiş konular üzerinde enerji harcıyor olabilirsiniz.
Bu dönemde size söylenenler ve verilene vaatlere karşı biraz daha uyanık olmakta fayda var. Tutulmanın yöneticisi yine düzeninizle ilgili konulara dikkat çekiyor. Evden çalışma konuları gündeme gelebilir bir de ailesel mevzuların sorumluluğunu almak bu konuda çeşitli fedakarlıklar yapmak durumunda kalabilirsiniz. Tutulma esnasında yükselen 9. Eviniz ile hayat görüşünüz, inançlarınız, eğitim ve yolculuk konuları ayrıca gündeminize gelebilir. Bu yeniaydan psikolojik anlamda da önemli etkiler alacağınızı düşünüyorum, ailenizden miras edindiğiniz çeşitli korkular, travmalar üzerine terapi ve manevi destekler almak isteyebilirsiniz. Somut anlamda aile ilişkilerinizi tekrar gözden geçirebilir ve oradan geride bırakmanız-değiştiremeniz gereken konuları şiddetle fark edebilirsiniz. Bu dönemde deneyimlediğiniz çeşitli olaylar da size bu anlamda bir işaret vermeye çalışıyor olabilir. Kendinizi iyileştirmek için atacağınız adımlar ilişkileriniz konusunda da pozitif sonuçlar doğurabilir.


Akrep ve Yükselen Akrep;
Yakın çevre ve kardeşleriniz, eğitim, iletişim, yolculuk, teklifler, çeşitli evrak ve imza gibi konularda somut anlamda gündemleriniz olabilir. İmza atmanız gereken resmi konular olabilir, resmi kanallarla çeşitli irtibatlar içine girebilirsiniz. Başkalarından alacağınız destekler de olabilir, ayrıca bu dönemde kendinizi oldukça iyi ifade edebildiğiniz, kontrollü ve istikrarları bir şekilde ilerleyebildiğiniz bir dönemde olabilirsiniz. Bu dönemde alacağınız haberler ya da atacağınız imzalar size keyif alacağınız bazı sorumlulukları da beraberinde getirebilir.
Yeniay esnasında yükselen 8. Eviniz ile ortaklı finansal konular, çeşitli ödemeler, paylaşımlı konular da gündeminizi meşgul edebilir, finansal konularla bağlantılı evrak işleriniz olabilir. Bu yeniayı önemli kılan iki meseleden biri olan düğümlerin apeksine yerleşmiş olmasıyla sizi karar almaya itecek gündemler oluşturması. Bu kimleriniz için bir iş meselesi kimleriniz için bir eğitim ya da çeşitli sorumluluklarla bağlantılı olabilir.
29 derece Plütonun eşliğiyle beraber artık zihinsel anlamda direttiğiniz kontrollü, prestijli, saygın ve başarılı olma meseleleri üzerine önemli bir değişime gitmek ve düşüncelerinizi değiştirmek zorunda kalacağınız konular gündeminizde olabilir. Vazgeçmeniz gereken bazı inatlarınız ve hırslarınız var, bunlar elbette size zarar veren ve artık güncelde işlevini yitirmiş olan düşünceleriniz.


Yay ve Yükselen Yay;
Finansal konular, yetenekleriniz ve destekleriniz konusunda etkiler alıyor olacaksınız. Şahsi kazançlarınızla ilgili yeni bir adım atabilir, uzun vadeli bazı planlar içinde olabilirsiniz. Bu dönemde zaten işiniz ve maddi konularınıza odaklı olduğunuz bir dönemdesiniz. Çalışmayanlar işe başlayıp kazanç elde edebileceği gibi çalışanlar işlerinde yeni sorumluluklar üstlenip kazançlarında bir yenilik yaşayabilir.
Yeniay esnasında yükselen 7. Eviniz ile ilişkileriniz varsa partneriniz, anlaşmalar ve ortaklıklarla ilgili konular da gündeminizde olabilir. Finansal konular çerçevesinde partnerinizle ya da birtakım kişilerle muhatap olmanız gerekebilir. Bu size kazanç sağlayacak bir işbirliğini de anlatıyor olabilir. Danışmanlık alacağınız konular olabileceği gibi çeşitli anlaşmalar sonucunda bir kazanım elde edebilirsiniz.
Bu yeniayın kadersel etkileri olan düğümlerin apeksine yerleşmiş olmasıyla oldukça önemli bazı aksiyonlar hayatınıza getirebileceğini söyleyebiliriz. Cesaret göstermeniz gereken konularda kendinize ve sahip olduklarınıza güveniniz artacak olabilir. Plüton da sizlerden kendi değerleriniz ve sahip olduklarınız konusunda bir değişme gitmenizi istiyor. Artık tutunduğunuz geçmiş ve güncele uygun olmayan bazı değer yargılarını geride bırakmanız belki de istediğiniz özgürlük ve umudun anahtarıdır. İlişkileriniz, kariyeriniz ve geleceğiniz konusundaki karar karışıklarınız yakın zamanda biraz daha toparlanır. Çeşitli konuşmalar ve kararlar için 15 ocak sonrasını değerlendirin.


Oğlak ve Yükselen Oğlak;
Burcunuzda Plütonun eşlik ettiği son yeniay! Neler atlattınız be :) Bir oğlak olarak ben de sizinleyim, anlıyorum. Şimdi son bir farkındalık gerekiyor, şöyle bir son 15 yılınızı gözden geçirme zamanı tanıyın kendinize. Neler oldu neler olmadı, neler değişti hayatlarınızda. Siz bu süreçte nasıl bir değişime maruz kaldınız? Şu an nasılsınız? Eminim bir çoğunuz yorgunsunuz. Uzun bir maraton sonrası oluşan bu yorgunluk elbette normal, yorgun olmasaydınız o zaman süreçte bir eksiklik/problem yeterince verilmemiş bir mücadele olurdu.
Şimdilerde son kez üzerinize gelen konular, maddi-manevi baskılar son bir hamle yapmanızı istiyor olabilir. Sorumluluk bilincinizi kendiniz için almanız gereken bir baskı olabilir bu, kendinizi merkeze almanız kendiniz için bir şeyler yapmanız gerekiyor olabilir. Keza bugünlerde enerjinizi kendinize harcamaya başlamış olabilirsiniz. Sağlığınız, rutinleriniz, işiniz, sorumluluklarınız ayrıca gündeminizde olabilir. Kendinizle ilgili yeni bir düşünce sistemi, planlar kuruyor olabilirsiniz kafanızda. Bunun için yeteneklerinizi, potansiyelinizi ciddiye aldığınız ve belkide çeşitli eğitimlere başladığınız bir dönem olabilir. Düğümlerin apeksinde gerçekleşen bu yeniayın sizi yerinizde sakince tutacağını sanmayın, bu sürekli harlanan bir ateş gibi düşünülebilir. Harlanan bu ateşin alevleri sizin soğuk dünyanızı ısıtırken, çeşitli karanlıkları da aydınlatacak merak etmeyin. Çeşitli ilişkileriniz, işiniz ve birçok alanda önemli sonuçlar doğurabilir bu dönemde atacağınız adımlar.


Kova ve Yükselen Kova;
Sizin için gündem biraz daha kontrol dışı bir alandan şekillenecek. Beklenmedik konular gündeme gelebilir ancak endişelenmeyin her beklenmedik gündem negatif sonuçlar doğurmak zorunda değil. Bazen yapmamız gereken ancak adım atmakta zorlandığımız konularda koşullar kendiliğinden o adımı atmamış için şekillenir. Sizler için de mevzu biraz bu şekilde, hatta 4 ayağının üzerine düşmek deriz ya o misal.
Yeniay esnasında yükselen 5. Eviniz ile aşk, keyif aldığınız konular, çocuk-hamilelik gibi konular da ayrıca gündeminizde yer alabilir. Beklenmedik hamilelik gibi konular gündeme gelebilir, istenmeyen hamimlelikler için dikkatli olunmalı. Geçmiş bir aşk meselesi tekrar kapınızı çalabilir, bazı haber-iletişim konularınız olabilir. Çalışma hayatınız, işiniz ve uğraşlarınızla ilgili de bazı yeni gelişmeler olabilir, değişen bir yöneticiniz dolayısıyla etkiler alabilir yeni bir çalışma sistemine geçebilirsiniz. Tutulmanın yöneticisi finansal konularda bazı sonuçlar doğuracağını da gösteriyor. Ailenizin kaynaklarından beklenmedik bir kazanç elde edebilirsiniz ya da geçmişten süre gelen bir maddi-manevi hakkınıza ulaşabilirsiniz. Maddi konulara biraz daha dikkatli eğilmelisiniz ve tabi sağlık noktasında da biraz dikkat edelim. Bu ara bulaşıcı salgınlar çoğaldı, kendinizi kollayın.


Balık ve Yükselen Balık;
Hayalleriniz, beklentileriniz, sosyal ve arkadaş çevreniz, işten kazancınız ve takım çalışmaları gibi konular gündeminizde olabilir. Sizler oldukça güzel etkiler alıyor olacaksınız. Hayaleriniz için somut ve resmi bir adım atabilirsiniz, kurumsallaşmak ya da bazı planları profesyonel alana taşımak gibi konular gündeminize gelebilir hatta bunun için yetkili-takım lideri gibi pozisyonlar alabilirsiniz. Bu dönemde hali hazırda çeşitli grup çalışmaları, etkinlikler içinde aktif ve enerji harcıyor olabilirsiniz. Burada adım atacağını konular ya da yapacağınız başlangıçlar size tatlı sorumluluklar getirecek. Yeniay esnasında yükselen 4. Eviniz ile aileniz, eviniz ve gayrimenkullerle ilgili bazı konular da gündemenizde olabilir. Aile büyükleriyle bazı planlarınızı paylaşabilir, desteklerini isteyebilirsiniz. Onlar maddi konular üzerinden bazı iletişimleriniz olabilir. Bu yeniayda zaten sizi gelecek planlarınız ve maddi konular üzerinde fazlasıyla etkilerken dikkat çekici adımlar atmaya sevk edecek cinsten. Bir projenizi hayata geçirmek için önemli bir yatırım yapabilirsiniz, Bunun için arkadaş ve sosyal çevrenizden gelecek destekler de söz konusu olabilir. 29 derece Plüton sizleri artık beklentilerinizi ayıklamanız ve doğru alana odaklanmanız noktasında zorluyacak gündemler hayatınıza getiriyor olabilir. Bu kariyer çevresinde yaşadığınız bir baskı olabilir mesela, baskılanıyorsunuz ki bir şeyleri görüp geleceğiniz adına atmanız gereken o adımı atabilesiniz. Aileniz ya da varsa partneriniz bugünlerde saçmalıyormuş gibi geliyor olabilir ama onlarda kafasını yakında toplar.Kübranur Tokgöz
 
oglaks (15).jpg
 • Koç Yeni yıla başlamak için motivasyonla dolusunuz. Hem kişisel hem de profesyonel yaşamınızı ilgilendiren projeleriniz var. Kararlılığınız sayesinde önünüze çıkan engelleri kolayca aşacaksınız!
 • Boğa Size ne oldu böyle!? önem veriyorsunuz. Projeleriniz olgunlaşmış durumda ve yerinizde duramıyorsunuz. Her gün erken kalkıyor ve sorumluluklarınızı hiç bekletmeden yerine getiriyorsunuz.
 • İkizler Son zamanlarda motivasyonunuz biraz düşük olsa da, bir süredir ertelediğiniz bir meseleyi çözmek için cesaretinizi ve kararlılığınızı ortaya koyuyorsunuz.
 • Yengeç Umut vadeden bir işbirliği ya da bir anlaşma fırsatı karşınıza çıkıyor. Önünüzde yepyeni ufukların açıldığını ve geleceğinizin çok parlak olduğunu fark ediyorsunuz.
 • Aslan Gündelik rutininizde bir şeyleri değiştirmeye ve yeniliğe ihtiyaç duyuyorsunuz. Örneğin işinize giderken yeni bir yolu tercih edebilirsiniz. Ya da farklı mağazaları veya mahalleleri keşfedebilirsiniz.
 • Başak Fikirleriniz son derece net, nasıl bir yol izlemek istediğinizi ve bunu nasıl başaracağınızı gayet iyi biliyorsunuz. Bu sayede, projelerinizde rahatlıkla ilerleme kaydediyorsunuz.
 • Terazi Ev ortamına huzur getirmek adına elinizden geleni yapıyorsunuz ve başarılı da oluyorsunuz. Ailenizdeki herkesin mutluluğu için, onların isteklerine ve ihtiyaçlarına kulak veriyorsunuz.
 • Akrep Yeni bir arkadaşlık ve işinizdeki yeni bir işbirliği sayesinde sosyal çevreniz genişliyor. Gündelik yaşamınızı güzelleştiren bu etkileşimler sizi oldukça mutlu ediyor.
 • Yay Finansal anlamda bugünlerde son derece temkinli davranıyorsunuz. Kafanıza estiği gibi harcamalar yapmamak adına, yıldızların da yardımıyla, büyük çabalar harcıyorsunuz.
 • Oğlak Nasıl bir yolda ilerlediğinizi ve bu yolun sonunda neyi hedeflediğinizi çok iyi biliyorsunuz. Kararlılığınız takdirleri topluyor. Yeni yılla ilgili planlarınızı gerçeğe dönüştürmenin tam zamanı!
 • Kova Bu Yeniay sizi alışılmışın dışında ve orijinal bir biçimde hareket etmeye yönlendiriyor. Herkesi mutlu etmeye çalışmaktan vazgeçin ve kafanıza göre takılın!
 • Balık Yeniay size ilham veriyor. Hayal gücünüzü işinizde insanlar üzerinde iz bırakmak için kullanın. Özel yaşamınızdaysa kendiniz üzerine düşünün ve doğru kararları aldığınızdan emin olun.astrocenter
 

OĞLAK BURCUNDA YENİ AY VE BURÇLARA ETKİLERİ

 • KOÇ, YENGEÇ VE TERAZİ DİKKATLİ OLMASI GEREKİYOR.
 • BOĞA, BALIK, BAŞAK, AKREP VE OĞLAK ŞANS VE FIRSATLARINIZ VAR.
 • İKİZLER, ASLAN ANİ SORUNLAR GERÇEKLEŞEBİLİR.
 • KOVA ve YAY stabil bir dönemde olacaksınız.Dilara Yıldızhan
 
oglaks (10).jpg

KOÇ

İş hayatınızla ve maddi konularla alakalı yeni gündemler meydana gelecektir.

BOĞA

Yurtdışı bağlantılı konular, inançlar ve yüksek eğitimle alakalı bir çok gündem meydana gelecektir.

İKİZLER

Kredi,borç, miras konularıyla alakalı gündemler meydana gelecektir.

YENGEÇ

Ortalıklar, evlilikler ve ikili ilişkilerle alakalı gündemler meydana gelecektir.

ASLAN

Çalışma ortamınız, sağlığınız ve günlük aktivitelerinizle ilgili yeni gündemler meydana gelecektir.

BAŞAK

Çocuklarla ya da aşk hayatıyla ilgili bazı gündemler meydana gelecektir.

TERAZİ

Aile, ev ve yaşadığınız yerle alakalı bir çok gündem meydana gelecektir.

AKREP

Yakın çevreyle olan ilişkileriniz ve eğitim hayatınızla alakalı gündemler meydana gelecektir.

YAY

Maddi konular, ev, emlak ve arsa ile alakalı yeni gündemler meydana gelecektir.

OĞLAK

Kendi iç dünyanıza döneceğiniz ve kendinizi anlayacağınız yeni gündemler meydana gelecektir.

KOVA

Ruh sağlığınız, düşünceleriniz ve hayat felsefeniz hakkında yeni düşünceler edineceğiniz gündemler meydana gelecektir.

BALIK

Sosyal çevrenizle ve geleceğe dönük hedeflerinizle ilgili gündemler meydana gelecektir.
Benan Topbaş​
 

11 Ocak 2024 Oğlak burcunda yeniay: Kendini anla ve yaşat​


oglaks (13).jpg

Koç
Hep sorumluluk aldın, hep en önde koştun. Artık kendini mutlu etme dönemi. Hayattan elini eteğini çek demiyorum ama bu kadar fiziksel koşturmana, kendini paralamana gerek yok. Toplumsal algıyı yönetmek onları memnun etmek için çok koşturdun. Artık seni sevene, sana değer verene aç kapını da kalbini de. Meslek hayatına en kötü kendi keyfine harca enerjini. Gün içinde kendine ne kadar zaman ayırıyorsun? Kendi işlerine, sağlığına, zevklerine göre planla hayatını. Keyif aldığın işler giderek büyüsün.
Boğa
Evden ayrılman, yeni bir düzen kurman, uzaklara gitmen mümkün. Hayatında köklü değişiklikler yapmak zorundasın. Yurtdışı bağlantılı işler, eğitimler, ilişkiler gündeme gelebilir. Hayata bakışın, inançların, isteklerin değişmeye başlamıştı. İçindeki değişim görünür olsun istiyorsun. Kendi hayatının, duygularının sorumluluğunu almak için daha fazla bekleme. Bir kalıba sığmak, bekleneni yapmak zorunda değilsin. Sen farklı taleplerini dile getirdikçe hayatta sana farklı suretlerini gösterecektir. Sandığından daha kolay ilerleyeceğin bir değişim sürecindesin.
İkizler
Senin olan ve olmayan…Yeniayda sürüp gidene değil, olsun, sürsün istediklerine mesai harca. Mevcut maddi-manevi değerlerine sahip çıkmana itirazım yok. İşini, ilişkini, eğitimini vb. alışkanlıkların nedeniyle mi sürdürüyorsun? Yoksa gerçekten istiyor musun, hayatında kalmalarını? Bu soruya biraz kafa yor, muhasebeni yap. Muhasebe demişken, maddi-manevi hak edişler kasada toplanmaya başlayacaktır. Seni yorup üzen alışkanlıklarına veda et. Gerçekten tutkuyla istediğin ne vardı, düşün bakalım. Ortak ideallere sahip olduğun kişilerle paylaş geleceğini.
Yengeç
Yeniayda ikili ilişkilerdeki sorumluluklar sorgulanır. Anlaşmalarda sözleşmelerde hak-hukuk gözetmen önemli. Kurallar, yasalar senden yana olsa da adil olmayanı asla yapma. Karşındaki kişilerin de duyguları, istekleri, beklentileri olduğunu unutma. Senin terazin vicdanın olsun. Sen adil oldukça ilahi adalette senden yana olacak, kapalı kapıları açacaktır. Kırılmak istemiyorsan kırma, üzülmek istemiyorsan üzme, yorulmak istemiyorsan yorma, zarar görmek istemiyorsan zarar verme vb. sürüp giden bir listeden sorumlusun.
Aslan
Bu defa gerçekten önce sen…Sağlık ve beslenmene özen göstermen, işte ve evde hayatını kolaylaştıracak değişiklikler yapman gerekecektir. Seni yoran, boğan tüm rutin işleri eğlenceli veya kolay hale getirmeye çalış. Güncel ve işlevsel sorumlulukların artmadan faydasız yüklerden, yorgunluklardan kurtul. Yeniay ödevin kendinle ilgilenmek. Senin rahatın, sağlığın, mutluluğun için olması ve olmaması gerekenler…Kimseyi mutlu etmeye çalışmadan bir gelecek planı yap. Hedef ve hayallerini buna göre güncelle.
Başak
Aşk kapını çalabilir. Önce aşk ve ilişkiler üzerine yanlış kodları değiştirmelisin. Meli-malılar dan kurtul. En iyi olduğun alanda bir sıçrama yapmanı bekleyebilirim. Çok iyi resim yapıyorsan resme, şarkı söylüyorsan müziğe, yemek yapıyorsan mutfağa, okumayı seviyorsan kitaplara yönel. Mutlu oldukça parlarsın ve ışığın uzaklardan bile görülür. Para parayı çeker derler. Tutku duyduğun şeyleri yapmakta tutku duyacağın durumları çekecektir. Aşksa aşk, işse iş, sahneyse sahne, tutku senin…
Terazi
Ailen ve yuvan her şeyindir, peki senin arzuların? Geçmişi unut, mutlu huzurlu bir ilişkinin sorumluluğunu almaya hazırlan. Evde, ailede yeni düzenlemeler gündeme gelebilir, gelmeli. Tadilat, taşınma, ev al-sat veya aile içi sorumlulukların yeniden tanzim edilmesi. Ertelediğin görev ve sorumlulukların nedenini düşün bakalım. Sana ait olmayan sorumluluklar altında ezilmek olabilir mi? Yeniay mutlu bir aile temasını önceliyor en çok senin mutlu olmanı.
Akrep
Yakın çevre veya kardeşlere kendini, içinde bulunduğun durumu daha gerçekçi ifade etmeye çalış. Eğitim konusunda varsa eksiklerini tamamla. Ticarette geleneksel yöntemlerin dışına çıkman gerekebilir. Yeniay iş ve ticarette, anlaşmalarda ve tekliflerde, eğitim veya seyahatte doğru iletişim başarı getirir diyor. İç sesine güven, fevri davranma, her şeyi iyice anlayıp dinlemeden karara varma.
Yay
Maddi hayatta başlangıçlar yapman gerekiyor diyebiliriz. Yeni bir iş, yatırım, tasarruf planı yapman gerekecektir. Parayla ilişkini daha ciddi bir kulvara taşıman gerekecektir. Yani gelir-gider hesabı yap, eksik varsa daha fazla kazanmak için yapabileceklerini listele. Bu yeniaydan maddi anlamda kendine yeten biri olarak çıkmalısın.
Oğlak
Yorgunluktan bittin biliyorum. Şimdi yoran, üzen, tüketen değil, başarılı, mutlu hissettiren işlerle uğraşma zamanı. Görev ve sorumluluk tanımını haddinden fazla esnetip, farklı sularda yüzdün, yeter. Senin hayatın, sağlığın, doğruların, zevklerin ne olacak? Yeni sorumluluğun sensin. Kendini dinle, ihtiyaçlarını karşıla ve en tatmin olduğun işlere zaman harca. Yeniay senden hayatının sorumluluğunu almanı yani gerçekten yaşamaya başlamanı bekliyor.
Kova
Rüyalar, vizyonlar arttıkça artar. Neden mi? Dünyadan daraldıkça kaçıp, kurtulabileceğin, dilediğin gibi özgür yaşayabileceğin bir yer bulmaya çalışıyorsun. Baskı arttıkça içinden çıkamadığın durumlarda artıyor. Belki de baskıyı yaratan sensin. İnsani ve iyi yaşam tanımlarını, özgürlük ve esaret kavramlarını gözden geçir. Gerçekten mecbur olmadığın ne çok şeyi üstlenip kendini yorduğunu göreceksin. Yapmak zorunda olduğunu düşünmek baskı yaratıyor kendi işlerine enerjin kalmıyor. İnsanlara yardım etmek istemeni anlıyorum ama kendini yok saymaktan vaz geç. Seni kendi işlerine memur eden herkesten uzaklaş.
Balık
Dernekler, gruplar içindeki sorumlulukların artar. Sosyal çevrene, arkadaşlarına zaman ayır, biraz eğlen. Geleceğini etkileyecek hatta belirleyecek kararlar alman gerekecektir. Yeni bir iş, aile, yaşam biçimi vb. için harekete geçmelisin. Ya hayatı oluruna bırakıp savruluyorsun ya da önüne gelen her işi düşünmeden yapıp yola devam ediyorsun. Ben kimim, ne yaşıyorum, yaşadıklarımdan memnun muyum? demeden olmaz. Bu sorulara cevabını ver ve gereğini yaparak yani kendin gibi yola devam et.

Astrolog Seçkin İlbuğa​

 

Koç ve Yükselen Koç​

Sevgili Koç, bugün Oğlak yeniayının olumlu etkilerini deneyimleyeceksin. Daha sabırlı ve ilkeli bir yaklaşımla fikirlerini hayata geçirme şansı bulacaksın. Kendi belirlediğin hedeflere ulaşmak için bir yol haritası çiz ve tarih belirle; bu şekilde istediğin yere tahmin ettiğinden daha kolay ulaşabilirsin. Bugün sağlık sorunlarına dikkat etmeli, soğuk algınlığı ve grip gibi rahatsızlıklara karşı tedbirli olmalısın.


Boğa ve Yükselen Boğa​

Sevgili Boğa, bugün hayatındaki düğümlerin çözüldüğü bir gün olabilir. Oğlak yeniayı özellikle aile içindeki uzlaşmaları gündeme getiriyor. Mal paylaşımı, miras ve alım-satım konularındaki ailevi meseleler çözüme kavuşuyor, hiyerarşik düzen yeniden sağlanıyor. Anlayışlı ve sakin bir tavırla, fikir ayrılıklarını konuşarak ortak bir karara varabilirsin. Maddi endişeleri bir kenara bırakabilirsin çünkü kazançlarının artacağı bir dönemdesin.


İkizler ve Yükselen İkizler​

Sevgili İkizler, bugün Oğlak burcundaki yeni ay iş hayatında önemli kararlar almana yardımcı olabilir. Enerjini yaratıcı projelere yönlendirebilir, iş düzenini düzeltebilir ve yeni kariyer fırsatlarına odaklanabilirsin. Kararlı bir tutumla ilerleyerek, hedeflerine daha kolay ulaşabilirsin. Yeniayın etkileri, hafta boyunca devam ederek sana başarı ve ilerleme fırsatları sunabilir.


Yengeç ve Yükselen Yengeç​

Sevgili Yengeç, bugün saf sevginin iyileştirici gücüne odaklanabilirsin. Oğlak yeniayı, kalp kırıklıklarının iyileşmesine katkıda bulunabilir. İkili ilişkilerinde olumlu etkiler bekleniyor; romantik ilişkide sorunlar çözülebilir ve sevginin gücü daha belirgin hale gelebilir. Bugünü sevgi dolu bir şekilde geçirmeye niyetlen, özürleri kabul etmeye ve gerekiyorsa özür dilemeye hazır ol. Sevginin gücü, içsel gücünü yeniden hissetmene yardımcı olacak.


Aslan ve Yükselen Aslan​

Sevgili Aslan, bugün sevdiklerine yardım eli uzatman gerekebilir. Oğlak yeniayının etkisiyle sorumluluklar alabilir ve kararlar alman gerekebilir. Yeniay aile içindeki ilişkilerdeki sorunları çözmene yardımcı olabilir. Sorunlarla karşılaştığında sakin ve kararlı bir tutum sergile, sevgiyle yaklaş. Aşk hayatında bir süredir yolunda gitmeyen şeylerin hızla düzelmesine sen de şaşıracaksın.


Başak ve Yükselen Başak​

Sevgili Başak, bugün ilham verici anlar yaşayabilirsin. Oğlak burcundaki yeniay, değişim planlarını ve kararlarını hayata geçirme fırsatı sunuyor. Yaratıcı projelerine odaklanabilir, hayal gücünü kullanarak geleceğini şekillendirebilirsin. Motivasyonun ve olumlu hislerin yüksek olacak. Sağlıklı ve huzurlu bir yaşam için attığın adımları güçlendirmek adına harika bir gün olabilir.


Terazi ve Yükselen Terazi​

Sevgili Terazi, bugün ikili ilişkilerinde dikkatli olmalısın. Oğlak yeniayından etkilenebilir ve sevginin koşullara bağlı olduğunu düşünebilirsin. Ancak, içsel bir yüzleşme ve şefkatin gücüne odaklanarak bu sorunları aşabilirsin. Bugün kendin için sevgi dolu bir şeyler yaparak içsel huzurunu artırabilirsin. Günün ikinci yarısında romantik sürprizlere açık ol.


Akrep ve Yükselen Akrep​

Sevgili Akrep, bugün Oğlak yeniayının da etkisiyle önemli yüzleşmeler yaşayabilirsin. İyileşme sürecine odaklanabilir ve içsel olarak yenilenebilirsin. Aile içindeki ilişkilerde önemli kararlar alabilir ve aşk hayatında netlik arayabilirsin. Önemli görüşmeler yapman gerekebilir. İçsel bir dönüşümle, hayatında olumlu değişimlere kapı aralayabilirsin.


Yay ve Yükselen Yay​

Sevgili Yay, Oğlak yeniayının da etkisiyle beklenmedik fırsatlarla karşılaşabilirsin. Bu olumlu durumu sakin ve kararlı bir tavırla değerlendirerek kariyerindeki sorunları fırsata dönüştürebilirsin. İşlerin kolaylaşabilir ve haftayı başarıyla tamamlayabilirsin. Maddi konudaki gelişmeler yüzünü güldürecek. Beklediğin haberler yolda. Bugün şans seninle!


Oğlak ve Yükselen Oğlak​

Sevgili Oğlak, bugün romantik sürprizlerle dolu bir gün yaşayabilirsin. Burcundaki yeni ayın kariyerine olumlu etkileri, başarıya alışık olduğun bir döneme işaret ediyor. Aldığın zorlu kararlar sizi bir kez daha başarıya taşıyabilir. Aşk hayatında ise Oğlak yeniayı, romantik anların ve ilişkisel gelişmelerin habercisi olabilir. Sevgilinle birlikte geçireceğiniz zamanlarda derin bağlar kurabilir, ilişkinizi güçlendirebilirsiniz.


Kova ve Yükselen Kova​

Sevgili Kova, bugün yaratıcı fikirlerini hayata geçirme şansına sahipsin. Oğlak yeniayı düşüncelerini, tasarımlarını ve fikirlerini pratiğe dönüştürmen için sana ilham verebilir. Duygularını rahatça ifade edebileceğin bir gün, hayallerini gerçekleştirmek için cesurca adımlar atabilirsin. Şansın seninle, cesaret ve hayal gücüyle daha da ilerleyebilirsin.


Balık ve Yükselen Balık​

Sevgili Balık, bugün Oğlak yeniayının etkisi altındasın. Bu nedenle günün kazananı sensin! Aşk hayatında düzelme ve kariyerinde önemli gelişmelerle karşılaşabilirsin. Bu olumlu enerjiyi kullanarak kendini iyileştirebilir, içsel olarak yenilenebilirsin. Öne çıkma ve istediğin hedeflere ulaşma konusunda cesur adımlar atabilir, bu haftayı şans içinde tamamlayabilirsin.egehaber
 
X