12.000 Hz Yunus Peygamberin duasi... Lutfen yardim edermisiniz?

_Sabiha

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2014
957
693
Degerli ks uyeleri ben niyetim icin haftalik 12.000 Hz Yunus Peygamberin baligin karnindayken okudugu duasini okumaya basladim. Acil bir durum icin okuyorum. Uzak akrabalarimiz gelicek onun icin okumaya fazla zamanim olmaya bilir,onun icin sizlerden yardim istiyorum :) Tabii bende gun boyuncu okuyabildigim kadar okumaya calisiyorum.

Lutfen sizde benim ismimi niyet ederek okurmusunuz? Tabii sizde istiyorsaniz eger,kimseyi zorlamiyorum :) Ismim Sabiha. ALLAH okuyan ve okumayan herkesten binlerce razi olsun :)

Suan 3000lerdeyim.

Hz. Yunus Peygamber(A.S) baligin karnindayken okudugu dua

Lâ ilâhe illâ ente sübhaneke innî küntü minez-zâlimîn.

Canim bu dua sadrce 12.ooo tanemi okuniyo yoksa daha fazlami haftada yazmissin da tam olarak nasil okunur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim bu dua sadrce 12.ooo tanemi okuniyo yoksa daha fazlami haftada yazmissin da tam olarak nasil okunur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet 12.000 defa okunuyor. Yani ne zaman basladiysan 1 hafta icersinde bitirmen gerek :) Hergun ne kadar okumana bagli belki hergun 1700 tane okursun 1 haftada bitirirsin,belki 2500 tane okursun 5 gune bitirirsin.En gec 1 hafta yani.Aslinda sayisiz da okuyabilirsin cok faziletli bir dua, fakat önemli istedigin bir dilegin gerceklesmesi icin 1 haftada 12.000 defa okumalisin :)

Duani ediyorsun yani dilegini söyluyorsun ve bu duayi okumaya basliyorsun:

Lâ ilâhe illâ ente sübhaneke innî küntü minez-zâlimîn.

Son düzenleme:
Ayet :) bu yazdığınız embiya ayetlerindendir... Evet yunus as okuduğu duadır :) relg iken okumamaya dikkat edelim :) Allah kabul etsin inşaallah :):)

Ayet :) bu yazdığınız embiya ayetlerindendir... Evet yunus as okuduğu duadır :) relg iken okumamaya dikkat edelim :) Allah kabul etsin inşaallah :):)

Evet biliyorum :-) Ben coktan okudum bitirdim, 1 hafta icerisinde bitirmek lazimdi. Dua okurken hep regle göre ayarlamaya calisiyorum. ALLAH seninde dualarini kabul etsin. AMIN. INSALLAH

Dua yerine geçen ayetler okunabiliyor regl iken diye biliyorum. Bu peygamberlerin okuduğu, Kuran'da geçen dolayısıyla ayet olanlar okunabiliyor diye biliyorum. Ama tabi dua niyetiyle... Bunlar Fatiha. Rabbena vs... Siz yine de araştırın ama Kuran'da geçen hiçbir sey regl iken okunmaz diye bir sey yok sanıyorum ben. Tabi dua niyetiyle okumaktan bahsediyorum...

Dua yerine geçen ayetler okunabiliyor regl iken diye biliyorum. Bu peygamberlerin okuduğu, Kuran'da geçen dolayısıyla ayet olanlar okunabiliyor diye biliyorum. Ama tabi dua niyetiyle... Bunlar Fatiha. Rabbena vs... Siz yine de araştırın ama Kuran'da geçen hiçbir sey regl iken okunmaz diye bir sey yok sanıyorum ben. Tabi dua niyetiyle okumaktan bahsediyorum...

Evwt bende Yunus duasi okunur diye biliyorum reg iken, cunki bu duayi zikir gibi cekiyoruz.Fakat yine de en guzeli temiz bir sekilde okumak.

Başo
başında tekbir getirerek okuyabilirsiniz :) arkadaş hatim yaptığı için :) o şekil de anlattım :)

peki duan kabul oldumu ?
Ben de merak ediyorum aslında. :)
Ben de merak ettim.

Evet, duam kabul oldu. Hala inanamıyorum, bunu yazarken anlatırken bile duygulanıyorum. Ben o kadar çaresizdimki... ALLAH-a çok yalvarmıştım. Çok şükür, binlerce kez şükürler olsun ALLAH beni öyle gözü yaşlı bırakmadı. Bu duayı 12.000 kez 1 hafta içinde tek başına okudum ve birde haftalık 41 Fetih süresini okumuştum. ALLAH herkesin gönlüne göre versin. ALLAH herkesin yar ve yardımcısı olsun. İNŞALLAH dualarınız kabul olur. AMIN

Allah herkesin duasını kabul etsın cnm
ALLAH razı olsun canım, ALLAH seninde dualarını kabul buyursun İNŞALLAH. AMIN

Evet, duam kabul oldu. Hala inanamıyorum, bunu yazarken anlatırken bile duygulanıyorum. Ben o kadar çaresizdimki... ALLAH-a çok yalvarmıştım. Çok şükür, binlerce kez şükürler olsun ALLAH beni öyle gözü yaşlı bırakmadı. Bu duayı 12.000 kez 1 hafta içinde tek başına okudum ve birde haftalık 41 Fetih süresini okumuştum. ALLAH herkesin gönlüne göre versin. ALLAH herkesin yar ve yardımcısı olsun. İNŞALLAH dualarınız kabul olur. AMIN

Senin adına çok sevindim, gözün aydın arkadaşım.

senin adina gercekten cok sevindim Rabbim mutlulugunu daim etsin

X