Sıkıntılarımızdan kurtulmak için Hz yunus peygamberin duası 🌸🌸

Merhaba araya girmiş olacağım için özür dilerim. Günüme daha var ama bugün ve yarın benim dileğim için çok önemli günler o yüzden günüm gelene kadar en azından sözel olarak bana dua edebilirseniz çok mutlu olurum 🙏

Merhaba araya girmiş olacağım için özür dilerim. Günüme daha var ama bugün ve yarın benim dileğim için çok önemli günler o yüzden günüm gelene kadar en azından sözel olarak bana dua edebilirseniz çok mutlu olurum 🙏
Ederiz canım ama tam olarak ne için edecez eğer özel değilse 😊

zeyno genc zeyno genc
M Morlale8
Aktif Lora Aktif Lora
R rainyy
E Engelsiz anne
YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn
O olacakinan

Okunacak dua)
“LÂ İLÂHE İLLÂ ENTE SUBHÂNEKE İNNÎ KUNTU MİNEZZÂLİMÎN”

(Niyetimiz) bulunan bütün sıkıntılarımız için🤲

günlük toplam bir kişiye okunacak sayı 1.400 günlük kişi başı okunacak sayı 200 canlar sayımız az olsun sayının hiç önemi yok önemli olan hep birlikte dua edebilmek

👉 Aktif Lora Aktif Lora niyetine 🤲

Bildirim saati yarın 20.30
Aktif Lora Aktif Lora niyetine okudum

Ne sıkıntın varsa allah alsın biran evvel
M Morlale8 🌹🤲❤️

Dilegin ne ise allah kabul etsin hayirlisi ne ise onu versin sana .hayirli kapilar acsin arkadasim 🤲🌹

zeyno genc zeyno genc
M Morlale8
Aktif Lora Aktif Lora
R rainyy
E Engelsiz anne
O olacakinan

Okunacak dua)

günlük toplam bir kişiye okunacak sayı 1.400 günlük kişi başı okunacak sayı 200 canlar sayımız az olsun sayının hiç önemi yok önemli olan hep birlikte dua edebilmek

M Morlale8 niyetine

Aktif Lora Aktif Lora için okudum Rabbim sıkıntılarınızdan kurtulmayı nasip etsin inşaallah 🌸

zeyno genc zeyno genc
M Morlale8
Aktif Lora Aktif Lora
R rainyy
O olacakinan

Okunacak dua)

günlük toplam bir kişiye okunacak sayı 1.200 günlük kişi başı okunacak sayı 200 canlar sayımız az olsun sayının hiç önemi yok önemli olan hep birlikte dua edebilmek

👉 R rainyy niyetine🤲

zeyno genc zeyno genc
M Morlale8
Aktif Lora Aktif Lora
R rainyy
O olacakinan

Okunacak dua)

günlük toplam bir kişiye okunacak sayı 1.200 günlük kişi başı okunacak sayı 200 canlar sayımız az olsun sayının hiç önemi yok önemli olan hep birlikte dua edebilmek

👉 R rainyy niyetine🤲

R rainyy Arkadaşimin niyetine okudum .ne sıkıntısı varsa allah alsin onu feraha cikarsin 🤲
M Morlale8

X