12.04.2010 ameliyatım:)

tuonela

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2010
1.040
2
Herkese merhaba,

Bende uzun zamandır istedigim ameliyata sonunda cesaret ettim ve dun sabah 9 da Sadullah Karun tarafından ameliyat edildim:) Ne yazıkki anesteziden cok etkilendim yaklasık 12 saat suren mide bulantısı ve kusma sikayetlerim oldu. Bunun dısında doktorumdan ve hastane personelinden cok ama cok memnunum. Yuzumde pek sislik olmamakla beraber yalnızca goz kapaklarım mosmor oldu aynen mor goz farı gibi duruyor:)) bunun dısında agrım sızım yok:) hele ilk ameliyattan cıkınca burnumdan nefes alabildigimi hissetmek super bir sey:) simdilik bir adet resim ekledim gelismelerden hepinizi haberdar edecegim, Karar asamasında beni hiç ama hiç yalnız bırakmayan sevgili dostum Nem',cim basta olmak uzere Edamisracigima, Lachesiscigime ve tum diger dostlara cok ama cok tesekkur ediyorum, sevgilerimle:)

psbilmiyorumkismile: halen burnum kaniyor sizce normal mi:KK43:

ay nasıl oldu çok geçmiş olsun tuonela
ben seni oldun diye hatırlıyorum sanki
çook geçmiş olsun
şişlik olmaması süper
inşallah süper olur sonucu da..ki sadullah bey başarılı bir doktor
tekrar geçmiş olsun opuyorumnanaktan

ne dolmak bilmeyen bi kotaymış bu 50 msj ya

yazıyorum yazıyorum aynı

özge naber aklinialirimsmile

çok geçmiş olsun canım.. artık iyileşince fotolarını bekliyoruz :)

iyiyim chelseacim istersen bi sohbet topiki açalım orda yazarsın bana msj sayında dolar :)

cnmmmmmmmmmmmmmm bnm yaaaaaa keşke yanında olabilseydimmm inan yalnız bırakmasdım senii..bu forumum acaip bi büyüsü var gerçekten gerçek hayattaki dostlarımdan daha iyi ve vefekar insanlarla tanıştım bunlardan biride sensin:)ben inanıyorumki çok güzel bi burnun olduuuu kusursuz hemdeeee :)hadi hemen geçsin şu bi hafta görelim buruncugu yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:):):):)

ya evet nem cidden katılıyorum sana,burası başka bi alem
kimse birbirinden birşey beklemeden çıkarsızca konuşuyo,tartışıyo,eğleniyo..ne güzel ya :)

bu arada yorumun için çok teşekkür ederim..ben maalesef kimseye hala yorum yazamıyorum :sinifsinif:

tuonela fotolarını ekle tamam mı,birşey olursa da bi şekilde yaz buraya,ilaç ne biliyim başka birşeye ihtiyacın olur..senin ilgilenemediğin şeyler için çözüm bulmaya çalışırız..

chelsea cnmmmm yenii olunca albümlere yorum yapamıyonuz:)çok sinir bi durum demi ya:)ama 50 msj hakkıda hemen yaparsın:)

çokk geçmiş olsun tuonelacım.tez zamanda iyilerşirsn inşallah herşey gönlünce olur:)

kıslar ben sadece bir adet resim ekledim ozerl album oldugundan goremiyor olabilirsiniz arkadaslık tekliflerinize acigim:) bu arada yakın ilginize cok ama cok tesekkur ederim:) boyle bir gunde otyle cok ihtiyacımn varki ilgiye:))

özge ve nem ikinizin de fotolarına bayıldım :)

yorumlarımı yapıcam az kaldı

bu arada anestezi olayından acayip tırsmaya başladım

filmdeki gibi acıyı duyup sesimi çıkaramazsam ya da forumlardan birinde bi arkadaş yazmış ya ortasında uayndım ameliyatın diye öyle olursam mafoldumben

kaydirigubbakcemile3 çok komiiim di mi

tuonela nasıl acaba?

ay gözlerinin üzerine kırmızı far sürmüş gibisin :)

süper ya şişme yok hiç..ya da ben anlamıyorum..inşallah böyle devam eder :) hiçb böyle beklemiyordum

bünyeden bünyeye değişiyor işte

X