12.04.2010 ameliyatım:)

neyse zoru atlattın sayılır bide tamponlar alındımı bişey kalmadı sonra ayna karşısına geçer sürekli bakarsın neresi yamuk neresi güzel diye :))))))tuanellaaaaaaa

ay evet ya ama cok komik alcının alınmasındanda korkuyorum sakarımdır ben biraz kesin bi yerlere carparım:))alcım cıkınca bakmayı dusunmuyorum yaa:KK70:D:1ninca:

evet pinkcim kanamam durdu hapsirmaya tam gaz devam:)):gitme:

Sorma benm atel varken 18 kere hapşurmuşumdur doktorum uyarmıştı sakın kasma ağzını aç rahat rahat hapşur diye genede korkuyo insan halada hapşuruyorum :) krem yada spreylerdn oluyor burnumun içine ben hala krem kullanıyorum çok kuruyunca kanama olabiliyo birde krem sürmediğimde burna su çekip temizleyemiyorum hala yasak kremlerle anca nefes alıyorum

tuolena cııııımm çook geçmiş olsun haberlerini bekliyordum valllahi zemuszemus inşallah 4-4lük olmuştur canımmm , ayy sizin ameliyatlarınız başarılı geçtikçe deli gibi seviniyorum burda yaaa opuyorumnanaktan
bu yaza umarım bende bir topik açarım ameliyatım şu tarihe diye kaydirigubbakcemile2 öptüüüüümm !

kizzzzzzzzzzzzz gecmis olsuuunnn
sadullah karunami oldun ayhh ben bu topigi niye kacirmisiiim:KK70:

tuolena cııııımm çook geçmiş olsun haberlerini bekliyordum valllahi zemuszemus inşallah 4-4lük olmuştur canımmm , ayy sizin ameliyatlarınız başarılı geçtikçe deli gibi seviniyorum burda yaaa opuyorumnanaktan
bu yaza umarım bende bir topik açarım ameliyatım şu tarihe diye kaydirigubbakcemile2 öptüüüüümm !

Lalolacım cokkk tesekkurler:)) senin ameliyat tarihinide heyecanla bekliyoruzz:))) cok optum xx:1hug:

:) gecmis olsun cnm tekrar
alcin ne zaman cikcak?? foto koycaksin dimi zemuszemus

tesekkurlerrrrrr:kedi::)) simdiden koydum alcilar cikmadan canım idare ederler sanırım:))) ekliyorum seni:) alcilar cıkınca daha cok koyacagım isallah:)

tesekkurlerrrrrr:kedi::)) simdiden koydum alcilar cikmadan canım idare ederler sanırım:))) ekliyorum seni:) alcilar cıkınca daha cok koyacagım isallah:)

kiz sen zaten benim arkadas listemde vardin
yoksa sildinmi beni :mymeka:
bakiciiim hemen fotolara sempatiksalakcinni

Resimlerine baktım da şimdi, zaman nasıl da geçiyor dimi kuzum, bak gitgide kolaylaşıyor herşey, ameliyat sonrası öncesi stresinden daha kolay:)

Resimlerine baktım da şimdi, zaman nasıl da geçiyor dimi kuzum, bak gitgide kolaylaşıyor herşey, ameliyat sonrası öncesi stresinden daha kolay:)

ya lachecim inan ilk gunu yasamasaydım bu ameliyat hiçte zor degilmiş gibi geliyor:)) nede cabuk geciyor zaman salı işe başlıycam gene yaaa:KK43:( alcılar cıkınca bakmasam mı aynaya diyorum psikolojim bozulmasın umarım guzel bi burun olurrr:)):Saruboceq:

bu arada senin kaç gun oldu su an?:1hug:

ya lachecim inan ilk gunu yasamasaydım bu ameliyat hiçte zor degilmiş gibi geliyor:)) nede cabuk geciyor zaman salı işe başlıycam gene yaaa:KK43:( alcılar cıkınca bakmasam mı aynaya diyorum psikolojim bozulmasın umarım guzel bi burun olurrr:)):Saruboceq:

bu arada senin kaç gun oldu su an?:1hug:

28. günüm bugün canım. Direk elime ayna vermişlerdi alçı çıkınca benim, kıpkırmızıydı alçıdan dolayı ama ben sevmiştim, baya hoşuma gitti, burun da delikler de büyük gözüküyor ama, yine de hoşuma gitmişti. Sonuç olarak baksan da bakmasan da daha çok güzel olcağını bil:) zaten fazla bakamıyorsun bandajlıyorlar sonra:)

28. günüm bugün canım. Direk elime ayna vermişlerdi alçı çıkınca benim, kıpkırmızıydı alçıdan dolayı ama ben sevmiştim, baya hoşuma gitti, burun da delikler de büyük gözüküyor ama, yine de hoşuma gitmişti. Sonuç olarak baksan da bakmasan da daha çok güzel olcağını bil:) zaten fazla bakamıyorsun bandajlıyorlar sonra:)

ya ben deliklerden korkuyorum işteee:KK43: insallah buyuk kalmazlar, katlanıcam artık ben kendimi bilip takıntı yaparım en iyisi hiç bakmamak:))):eek:lmaz:

ya ben deliklerden korkuyorum işteee:KK43: insallah buyuk kalmazlar, katlanıcam artık ben kendimi bilip takıntı yaparım en iyisi hiç bakmamak:))):eek:lmaz:

Yok ya gittikçe şaşılacak şekilde küçülüyorlar, sen bilirsin de, o kadar korkulcak bişey yok, takıntı yapcaksan bakma tabi:)

X