Bebek İkinci El 12-36 aylık oto koltuğu arıyorum.

mrb cnm. Esimin arkadasi gumrukte calisiyo,ordan getirdi kizim icin 150 tl ye.koltuk sifir ama garantisi yok ben gayet memnunum.istersen sanada getittirebilirim.dusunursen mesaj atabilirsin.

Son düzenleme:
öncelikle ilgilendiğin için teşekkür ederim :KK16:
markası ne bu fyata zaten farklı markalarda var bide ne kadar oturabiliyor kaç aydan başlıyor bilgi verirsen çok sevinirim.benim 9 aylık vede 2 buçuk yaşında çocukalrım var yeni araba alıcam 2 tane alcağım için uygun olmasını istiyoruym biraz

valla suan markayi hatirliyamadim ama oyle unlu markalarda diil. 36 kg kadar yaziyo ustunde.arka kafa koyma yeri uzuyo kisaliyo falan.ben cok begeniyorum.arabaya indigimde markasinada bakarim.

aslında marka takıntım yoktur sağlam güzel olsun yeter aslında ama piyasada daha uygunada var 2 tane alacağım için maddiyattan dolayı hesaplı bişey almak zorundayım elimde olan tüm paramı arabaya vericem ihtyaçtan dolayı çünkü burda daha hesaplı olan vardır die düşündüm ama yardımın için çok çok teşekkür ederim canım biraz bakayım olmazsa mesaj atarım sana:KK16:

Mrb cnm. Bizim koltugun markasi castello. 9kg-18kg ve 15kg-36kg arasi olmak uzere 2 ayari var.yani 1 kere aliyosun buyuyene kadar kullaniyosun:) almayi dusunursen yazarsin.

$IMG-20120418-WA0001.jpg
Koltugun fotografini yukledim ama umarim olmustur yani gorunuyordur.

olmuş canım ve çok çok beğendim ama fiyat bana çok geldi. 2 tane alcağım için biraz sıkıntı yani bu fiyata garantilide bulabiliyorum saol yine uğraşalrın için

X