Saç Rengi ve Saç Boyama 12 /.. Numara boyalar???

mervemutlu77

Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2018
2
0
38
İnternetten araştırabildiğim kadarıyla boya numaraları hakkında geniş bilgi var bazıları ton numaralarını eksik veriyor falan ama biraz araşrınca olayı anlıyorsunuz ama ben 11.. Ve 12.. Numaralarla ilgili bişi görmedim sadece ekstra açık olduklarını ve highlifts olduklarını anlayabildim genellikle kuaförler tonlama yaparken açıcı sonrası tabi 8 9 ve 10 numaraları tercih ediyorlar dolayısıyla şu konuda tam bilgisi olan arkadaşlar bilgi verebilir mi
➡12 numaralı boyalar oryalle açılmış saça kaç volumle uygulanabilir Bi kuaför saç çok zarar görür düşük volumle uygula diyor diğeri zaten saç açılmış 30 volumle uygula daha açık olmasının Bi sakıncası yok diyor
➡yoksa açıcılı oldukları için mesela 12.11 yerine zaten açılmış saça 10.11 ile cila yapılsa da sonuç aynı mı olur....
Kafam çok karışık tecrübeli ve bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum lütfen😭😭😭

Genellikle oryal açılmış sana hiçbir boyayı %40 girmemelisin kesin yanar %30 vol bile yakıyor cok açık sarı isteyen %30 völümle cok açılmasın diyorsun %20 vol tavsiye ediyorlar ..

10.11 %30 vol girebilirsin 12.11 %20 vol girebilirsin sana kalmış bence ilk dediğimi yap baya bende video felan izledim 10.11 numara boyalara %30 yapıyorlar

X