12 Yıllık evliliğim bitiyor

öncelikle kimse kimsenin aşkından ölüp bitmiyor rahat olun gençsiniz böyle sevgisiz bir ömür geçirmek ister misiniz sizin sevginizde zaman içinde azalacak ki şuanki şeyin sevgi değil de bagımlılık olduğunu düşünüyorum biz kadınlar böyle erkekleri biraz hırs yapıyoruz bi psikoloğa gidebilirsiniz bu sevgiyi isteme çekme ihtiyacı bişeyden kaynaklanıyo olabilir geçmişte anne yada baba sevgisizliğinden bir de yanlış anlamazsanız eşiniz oğlak burcu mu 🙈

öncelikle kimse kimsenin aşkından ölüp bitmiyor rahat olun gençsiniz böyle sevgisiz bir ömür geçirmek ister misiniz sizin sevginizde zaman içinde azalacak ki şuanki şeyin sevgi değil de bagımlılık olduğunu düşünüyorum biz kadınlar böyle erkekleri biraz hırs yapıyoruz bi psikoloğa gidebilirsiniz bu sevgiyi isteme çekme ihtiyacı bişeyden kaynaklanıyo olabilir geçmişte anne yada baba sevgisizliğinden bir de yanlış anlamazsanız eşiniz oğlak burcu mu 🙈
Alakasız olacak ama benim ayrıldığım eşim oğlak burcu idi . Bu burcun erkeklerinde bir sorun var sanırım …

Herkese merhaba arkadaşlar,
kısaca özetle konuya geçmek istiyorum gerçekten düşümekten okumaktan kendime yakın örnek aramaktan deli olmak üzereyim.
Eşim aşırı iş kolik hayatının merkezine işini yerleştirdi ve bundan çok memnun. Küçük bebeğim olduğu ve uyumadığı için bir süredir ayrı yatıyorduk zaten ama bana olan ilgi alakası git gide azaldı. Ben de kendine gelsin beni farketsin diye boşanmak istediğimi söyledim ve bu ona çok mantıklı gelmiş bensiz hür bir hayat çok içine sinmiş ve artık beni istemediğini karısı olarak görmediğini evliliğin ona göre olmadığını anladığımı söyledi.
3 aydır resmen yalvarıyorum onsuz değil bir ömür bir gün düşünemiyorum o benim herşeyim. Ama yok yakınlaşmıyor bana. Şuan çocuklar için boşanmayıp aynı evde yaşama kararı aldık ama nereye kadar böyle gider bilmiyorum. Konuşuyoruz oturup sohbet ediyoruz ama o kadar hiç bir temasımız yok bu kadar görmezden gelinmek çok canımı acıtıyor.
Bu şekilde devam mı etmeli yoksa artık hiç bişeyin eskisi gibi olmayacağını bildiğim 12 senelik evlili bitirmeli miyim..
Aldattığını hiç düşünmediniz mi?
Nasıl bu kadar hazır oluyor ki boşanmaya? Belli ki aslında istediği buymuş ama kendi soyleyemediği, suçlu hissetmek istemediği için size söyletmiş. Sizi uzun süre görmezden gelip soğuk davranıp ayrı yatmayı normallestirip sizin bıkıp bunu söylemenizi beklemiş.
Kk da o kadar konu okudum, bir Guru olarak bayağı tecrübeli olduğumu düşünüyorum:))
Aldatılıyorsunuz..

Amacım sizi kırmak değil ama böyle erkeğe yalvaran onsuz yapamam diyen kadınlar benim gözümde her zaman zavallı ve acizdir. Madem çalıyorsunuz ekonomik özgürlüğünüz var boşanıp kendinize yeni bir hayat kurun kendinizi bu kadar küçültmeyin

Alakasız olacak ama benim ayrıldığım eşim oğlak burcu idi . Bu burcun erkeklerinde bir sorun var sanırım …
Kesinlikle uzak durulması gereken tipler buz dağı soğuk nevaleler hayatının merkezi iş asla anlaşamadığım bi burç

Herkese merhaba arkadaşlar,
kısaca özetle konuya geçmek istiyorum gerçekten düşümekten okumaktan kendime yakın örnek aramaktan deli olmak üzereyim.
Eşim aşırı iş kolik hayatının merkezine işini yerleştirdi ve bundan çok memnun. Küçük bebeğim olduğu ve uyumadığı için bir süredir ayrı yatıyorduk zaten ama bana olan ilgi alakası git gide azaldı. Ben de kendine gelsin beni farketsin diye boşanmak istediğimi söyledim ve bu ona çok mantıklı gelmiş bensiz hür bir hayat çok içine sinmiş ve artık beni istemediğini karısı olarak görmediğini evliliğin ona göre olmadığını anladığımı söyledi.
3 aydır resmen yalvarıyorum onsuz değil bir ömür bir gün düşünemiyorum o benim herşeyim. Ama yok yakınlaşmıyor bana. Şuan çocuklar için boşanmayıp aynı evde yaşama kararı aldık ama nereye kadar böyle gider bilmiyorum. Konuşuyoruz oturup sohbet ediyoruz ama o kadar hiç bir temasımız yok bu kadar görmezden gelinmek çok canımı acıtıyor.
Bu şekilde devam mı etmeli yoksa artık hiç bişeyin eskisi gibi olmayacağını bildiğim 12 senelik evlili bitirmeli miyim..
Bence boşan belki seni gerçekten seven ve arzulayan biriyle tanışırsın. Tanışmasan bile en azından kendine ait bir hayatın olur

Bu cok büyük bi gurursuzluk örneği olmuş. Böyle bi yerden sonra asla döndüremezsiniz ilişkiyi. Yalvarmayin gitsin.

Onsuz yaşayamayacağınızı kime hissettirirseniz ilk o sizden vazgeçer. Bu tipteki her konuya yazıyorum burayı okuyanlar için de tekrar yazayım, boşanmaya %100 emin değilseniz ne olursa olsun boşanmanın b’sini ağzınıza almayın. Kocanız blöfü yerse çok iyi, ama yemeyip buradaki gibi rest çekerse böyle olur.

Konu sahibi bence düzgün bir boşanma protokolü hazırlayın. Bu adam eninde sonunda sizi bırakır. Madem işkolik, bedava çalışmıyor herhalde. Yatılı bakıcınızı sağlasın, evi bıraksın, nafakanızı versin. İyi bir avukata detaylıca hazırlatın protokolü. Ne yapalım? Hayat bu. Siz de kendi hayatınıza bakarsınız.

Kendinizi hiç sevmiyor musunuz da bunu kendinize yapıyorsunuz? Boşanın gitsin, size değer verecek alternatiflerinize bakın.