12 yıllık evlilik ve ihanet

Ben de daha önce böyle bir şey yapmadığına çok eminim, ama mesela yazdığınız bakıyorum benzer çok hikaye okudum, bazıları inanılmaz. Emin olmak çok zor. Artık nasıl güvenmişsek onlarda kusur bulamamışız. Unarım siz de şimdi iyisinizdir.
Çok iyiyim iğrenç bir insandı sürekli ne yapıyor acaba diye düşünmekten paranoyak oldum ailesiyle senelerce kan kusturdular.Ama insan hala gitsin kiminle olursa olsunn diyemiyor sevdiğimden değil bu kadar kötülüğe pisliğe biriyle mutlu mu olacak yani

Özür dilese, pismanim dese en azindan yaptığı "hatanın" farkinda denirdi ama kendince bunun bile sorumluluğunu almamış dogru duzgun
Allah yardimciniz olsun
Yolunuz acik olsun insallah
Evli degilim ve belki birebir empati kuramam ama bundan sonra daha güçlü olacak ve dimdik ayaklarınız uzerinde duracaksiniz diye düşünüyorum
Biraz zaman taniyin kendinize, her gecen gun azalacak acisi (temennim bu sizin icin)
Çok sağolun inşallah zamanla çok iyi olacağıma inanıyorum. Yalnız kalınca çok huzurlanıyorum çünkü eskiden telefonda kime yazdı, nereden geldi nereye gitti diye delirmeye az kalmıştı. Kabus gibiymiş.

Konuyu bilenler bilir nedense aklıma direk "Gokcenkatun" konusu geldi.sanki farkedilmemek için biraz değistirilmis hali
Anlayamıyorum bahsettiğinizin ne olduğunu? Açık açık anlatabilirsiniz ne demek istediğinizi. Sorunuz varsa cevap verebilirim. Benimkine benzer bir deneyim varsa okumak isterim.
Konu benziyor ama ikisinin yazım tarzı farklı, bence aynı kişi değil. Bende merak ediyorum gökçeni ama çok bekleriz biz, gelmez o 😂😂

Çok sağolun inşallah zamanla çok iyi olacağıma inanıyorum. Yalnız kalınca çok huzurlanıyorum çünkü eskiden telefonda kime yazdı, nereden geldi nereye gitti diye delirmeye az kalmıştı. Kabus gibiymiş.
Devamlı bu kaygilari yasamak insani mutsuz eder tabii
Yalniz kalin ama huzurunuz olsun inanin daha iyi

Çok iyiyim iğrenç bir insandı sürekli ne yapıyor acaba diye düşünmekten paranoyak oldum ailesiyle senelerce kan kusturdular.Ama insan hala gitsin kiminle olursa olsunn diyemiyor sevdiğimden değil bu kadar kötülüğe pisliğe biriyle mutlu mu olacak yani
Çok rahatlatıcı bir cevap olmıycak ama bu kadar kötülüğü rahat yaptıysa zaten nasıl mutlu olacak ki. Dışarıdan da anlaşılmaz mutluymuş gibi görünür. Bir de biz kendimize odaklanalım, ilahi
adalet yerini bulsa ve onlar mutsuz olsalar bile umursamayacak kadar mutlu olalım inşallah.

Çok rahatlatıcı bir cevap olmıycak ama bu kadar kötülüğü rahat yaptıysa zaten nasıl mutlu olacak ki. Dışarıdan da anlaşılmaz mutluymuş gibi görünür. Bir de biz kendimize odaklanalım, ilahi
adalet yerini bulsa ve onlar mutsuz olsalar bile umursamayacak kadar mutlu olalım inşallah.
Kesinlikle ben zaten mutluyum onsuz da hayatımda kimse olmasa bile mutluyum ama haksızlıklar insanda hırs ve kin bırakıyor.Ozellikle sizin gibi fedakarlık ne kadar büyükse öfke de o kadar büyük oluyor

Öncelikle Umarım bir an önce kendi yolunuza giebilirsiniz yüklü bir tazminat ile.

İkinci olarak kim bu gökçen

Rahatını bozmak istemiyor oluşu kesinlikle doğru. Ev ayırmak ise geçici değil, burnu sürtsün falan gibi bir oyun değil. Kendimi toparlamak istiyorum, aynı evde görmesem de olmak istemiyorum. Birkaç hafta başka yerde kaldğımı yazmıştım. Görmeyince çok rahatladım. Avukatla da görüşüp haklarımı anladım. Avukat görmekten bile korkuyordum. Anında kesip atamıyorum kötü birşey ama ben de böyle on kere düşünüp bir adım atan birisiyim galiba.
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.. Bundan sonra Allah karşınıza iyi insanlar çıkarsın..

İlk mesajlara bakın, cevap verdim. Kim olduğunu bilmediğim bir insan hakkında o ben değilim o ben değilim diye sürekli karşılık vericek değilim. Bahsettikleri hesaba da baktım bu kadar benzerlik varsa okuyalım diye, görmüyorum zaten o hesabı.

Hangi hesaba baktınız ki? Gökçen diye yazınca bisürü içinde gökçen geçen kullanıcı çıkıyor ve burda da üyenin tam kullanıcı adı yazılmadı...
Hangi hesaba baktınız siz tam olarak?

İnsan biraz saygı duyar bari de o kadar mesaja bi haber verir
Gerçek hayattaki tanıdıklarımız bile beklenmedik şeyler yapabiliyorken hic tanımadıgım bir gokcenin cevap vermemesi konunun ilerleyişini merak etmem dısında hic etkilemedi beni 😂Zaten siteye bile girmedi eşiyle görüstükten sonra.Kendi bilecegi fake mi robot konu mu belirsizdi zaten 😅

Acini hissedebiliyorum.
Hayat çok tuhaf...
Günün sonunda sırf kendin icin yaptıkların yanina kar kalıyor. Çünkü sırf sen kendin icin kalicisin.
Zor olacak ama atlatacaksınız, hatayı yapan siz degilsiniz, o. Acinin büyüğünü bırakalım da o ceksin.
Siz bir zaman sonra simdi inanmasanız da yine güleceksiniz, seveceksiniz, umutla geleceğe bakacaksınız. :KK51:

Hangi hesaba baktınız ki? Gökçen diye yazınca bisürü içinde gökçen geçen kullanıcı çıkıyor ve burda da üyenin tam kullanıcı adı yazılmadı...
Hangi hesaba baktınız siz tam olarak?
Bu konuyu uzatmak mı istiyorsunuz? İlk mesajlara bakın görürsünüz gökçen dediğiniz kişinin rumuzunun yazıldığını. Kaç yaşındasınız bilmiyorum ben 42 yaşındayım ve bunlarla uğraşmak için yazmadım buraya. Yardımcı olan insanlar var destek veren insanlar var, bu sayfayı meşgul etmeyin yoksa şikayet edeceğim.

Acini hissedebiliyorum.
Hayat çok tuhaf...
Günün sonunda sırf kendin icin yaptıkların yanina kar kalıyor. Çünkü sırf sen kendin icin kalicisin.
Zor olacak ama atlatacaksınız, hatayı yapan siz degilsiniz, o. Acinin büyüğünü bırakalım da o ceksin.
Siz bir zaman sonra simdi inanmasanız da yine güleceksiniz, seveceksiniz, umutla geleceğe bakacaksınız. :KK51:
Çok teşekkürler.
Bazı günler iyi oluyorum bazı günler daha kötü oluyorum. Meşgul olmaya çalışıyorum ama insan eşine dayanır ya, gününü anlatır, bazen sıradan şeylerden bahseder şunu gördüm bununla konuştum gibi. O yüzden günlük hayatta bir boşluk yaşıyorum ama ilk günlere göre daha iyiyim. İnşallah bundan sonrası da bu günden iyi olur.

Sen eşini seviyorsun diye ben yapıcı olmaya çalışıyorum .
Bugün fevri bir hareket yapıp boşanırsın sonra üzülebilirsin .Bunu demek istedim affet yada affetme senin bileceğin iş.
Diyelim boşandın adam gitti buldu birini evlendi mutsuz olur musun?Pişman olur musun?Bunları düşün.
Bu senin hayatın .Senin evliliğin.
Severken ayrılmak çok acı.Şu an empati yapıyorum sana.
insanlar ayrıl boşan ben olsam çekmem gurursuz olma deyip gazlıyor .Peki kendileri 12 yıllık bir evliliği bir çırpıda silip atarmıydı ?
Adam pişman olmasa ben ayrılmak istiyorum dese bende boşan derdim ama burda adam seni istiyor .Bence biraz düşün diyorum.Umarım en doğru kararı verirsin.
Yalnız adam hala diğer kadınla görüşmeye devam ediyormuş, ne diyelim severek ayrılmasın diye metresini kabul et, sen evde hizmetini görürken o kadınla mesajlaşsın, sonra adamı akla pakla diğer kadına gönder mi diyelim?
Aldatan erkek tabiki boşanmaya yanaşmaz, hele yakalanmışsa. Bu şartlarda dünya kadar tazminat malın mülkün en az yarısını karısına vermek zorunda., adamlar aşkından pişmanlık naraları atmıyor. Zatem pişman olan katısı yakalanmadan ilişkiyi bitirirdi. Adam karısı öğrenmiş halen devam ediyor.

Yalnız adam hala diğer kadınla görüşmeye devam ediyormuş, ne diyelim severek ayrılmasın diye metresini kabul et, sen evde hizmetini görürken o kadınla mesajlaşsın, sonra adamı akla pakla diğer kadına gönder mi diyelim?
Aldatan erkek tabiki boşanmaya yanaşmaz, hele yakalanmışsa. Bu şartlarda dünya kadar tazminat malın mülkün en az yarısını karısına vermek zorunda., adamlar aşkından pişmanlık naraları atmıyor. Zatem pişman olan katısı yakalanmadan ilişkiyi bitirirdi. Adam karısı öğrenmiş halen devam ediyor.
Evet aynen öyle yüzsüzlük buna başka bir laf bulamıyorum. Evden çıkıp eğlenceye gitmek kolay, pişmanlık falan yok. Ara ara pişman oluyormuş böyle saçmalıklar duydum ben. Bu arada evde hizmet görmek falan yok daha neler, susuzluktan perişanım dese ve su istese vermem. Sadece kendime kadar yemek pişiriyorum sadece kendi çamaşırımı yıkıyorum. Dediğim gibi gelişmeleri aktarıcam, gelişme derken affedilcek bi durum yok ortada. Ev ayırma aşamasındayım, sonrasını da yavaş yavaş yapıcam. Açıkçası ben yas tutuyorum sevdiğiniz birinin ölmesi gibi bir şey. Daha iyi olucam.

Sevgi ve aldatmak erkeklerde çok ilintili kavramlar değil malesef.Karısını sevdiği halde aldatmaya meyil eden erkekler tanıdım ben.Kendi ağızlarından duyduğım şey yani. EE karını seviyosan neden başka birine yelken açmaya çalışıosun dedimdede heyecan aradıkları cevabını aldım..Aradıkları şey heyecan renk.. tuhaflar

Evet aynen öyle yüzsüzlük buna başka bir laf bulamıyorum. Evden çıkıp eğlenceye gitmek kolay, pişmanlık falan yok. Ara ara pişman oluyormuş böyle saçmalıklar duydum ben. Bu arada evde hizmet görmek falan yok daha neler, susuzluktan perişanım dese ve su istese vermem. Sadece kendime kadar yemek pişiriyorum sadece kendi çamaşırımı yıkıyorum. Dediğim gibi gelişmeleri aktarıcam, gelişme derken affedilcek bi durum yok ortada. Ev ayırma aşamasındayım, sonrasını da yavaş yavaş yapıcam. Açıkçası ben yas tutuyorum sevdiğiniz birinin ölmesi gibi bir şey. Daha iyi olucam.

Nasıl yani şuanda diğer kadınla hala beraber mi bu adam?

X