🦌

nasilsiniz kizlar ,moraller nasil ben az biraz tükenmislik sendromu oldum gibiydi 1 haftador esom de biraz yok ev yok bebelr yuzunden ustume gelmusti gerekli gereksiz yorum yapiyordu falan derken bi ara gercekten psikolojim bozuldu gibi oldu ama bi kac gundur iyiyim bi de yine piremiz geldi eve sozde bugun yan gelip yatacaktım nerdee kizim esimin is yerine gitmisti kopek sevmis sabah bi uyandi kasiniyorum bi baktim pire dalamış bu kışta kiyamette hurra tum kirli sepettekileri yika kizi yika evi supur amaaaannnn nasil tukenmiyeyim ki yazarken bi daha tükendim valla
😓😥😪

Ben bunu begenmistim. Hemde uygundu 55 tl. İki tane alicaktim herkes bol bol yesin diye. Şimdi yarin annemin doğumgünü. Onun icin netten siparis vericem. Begenirsek dogumgunu icinde siparis veririm
Bu tarz pastalari cok seviyorum ben esim sevmedigi icin pek alamiyoruz maalesef

Magnet yaptırıyorum ben daha doğrusu abimin eşi bu işi yapıyor o yapacak ☺️ Atarım gelince size de 🥰
Korona var diye sozde kendi aramizda olacakti cekirdek aile ama esimin annesi ve kizkardesi gelicek kalirlar bizde yasak var diye onu gectim ailem aydindan yakin zamanda hafta sonu icin gelmeyi dusunuyorlar bari dedim ayazin dogum gunune gelsin onlarda denk gelirse hepsinin basimin ustunde yeri var tabiki ama ikramlik hazirlamak sart olur e bari masa susleyeyeyim desek esim istemez.seneye kismetse ben calisinca pandemide biter ogluma 10 numara vir dogumgunu konsepti yaparim elimi birseyr de atmam yaptiririm :) ne de olsa ocagimin incir agaci :) bu konuya ben nasil geldim bilmiyorum su kösede oturayim :)

Korona var diye sozde kendi aramizda olacakti cekirdek aile ama esimin annesi ve kizkardesi gelicek kalirlar bizde yasak var diye onu gectim ailem aydindan yakin zamanda hafta sonu icin gelmeyi dusunuyorlar bari dedim ayazin dogum gunune gelsin onlarda denk gelirse hepsinin basimin ustunde yeri var tabiki ama ikramlik hazirlamak sart olur e bari masa susleyeyeyim desek esim istemez.seneye kismetse ben calisinca pandemide biter ogluma 10 numara vir dogumgunu konsepti yaparim elimi birseyr de atmam yaptiririm :) ne de olsa ocagimin incir agaci :) bu konuya ben nasil geldim bilmiyorum su kösede oturayim :)
E yapsana canım eşin niye izin vermesin izin alan mı var 🤪😅 baba banka dayan 🤣🤣

Bizim de 23 derece bebeğim 🙄🙄 bizimki yangın babası gibi çok terliyor😅😅 bi tarafı da çekmeseydi şaşardım 😜
Babalarının kızları bunlar 😂 benimki kv ye göre neredeyse her şeyiyle ona benziyor, çıldırtıyor beni artık ama son günler diyorum susuyorum. Kp de hiç sevmiyorum uyuz herif kızıma nine baba ve dede dedirtmeye çalışıyor ama anne ağzından bile çıkmıyor bişey demeyim demeyim diyorum ama yakında patlayacağım. Evde ne varsa yedirmek istiyorlar çokoprens vermeye çalıştı ya dedim hazır gıda çok vermeyelim olsun yine de tadına baksın biraz diyor

nasilsiniz kizlar ,moraller nasil ben az biraz tükenmislik sendromu oldum gibiydi 1 haftador esom de biraz yok ev yok bebelr yuzunden ustume gelmusti gerekli gereksiz yorum yapiyordu falan derken bi ara gercekten psikolojim bozuldu gibi oldu ama bi kac gundur iyiyim bi de yine piremiz geldi eve sozde bugun yan gelip yatacaktım nerdee kizim esimin is yerine gitmisti kopek sevmis sabah bi uyandi kasiniyorum bi baktim pire dalamış bu kışta kiyamette hurra tum kirli sepettekileri yika kizi yika evi supur amaaaannnn nasil tukenmiyeyim ki yazarken bi daha tükendim valla
😓😥😪
Geçmiş olsun canim ya

Hic orta yolu bulamiyorsunuz :KK47:en guzeli ikisine tek tek yapilmasi ne buyuk kiskanir ve kucuge haksizlik olur :)
Valla hasatcim bizim babamiz seninki gibi fabrikator deil 2 pasta yaptiramayiz 😂😂 .ben kizimin gonlunu ederim en kotu ihtimalle ikisinin fotosu olur abla kiskancligi hatirasi deriz 😂

😓😥😪
Ayyy allahim piree. Beni bitirmisti . Buldunuzmu bari

Vazgeçtim herseyden. Kayinpeder tutturdu pastayi ben alcam diye bütün hayalimin içine edildi. Gidicem normal pastaneden alcam bir pasta tamam..
Bizimde kayinpeder benn alayim dedi .canima minmet 🤣🤣susleride alacaklar kayinvalidem dolmada sarar dis bugdayinida cikarcak aradan. Ben secip karar verecegim icin sorun yapmiyorum hosuma bile gitti aksine yardimci olmak istemeleri. Kendi kafasina goremi alicak senin fikrinn sorulmazmi canim

Bizimde kayinpeder benn alayim dedi .canima minmet 🤣🤣susleride alacaklar kayinvalidem dolmada sarar dis bugdayinida cikarcak aradan. Ben secip karar verecegim icin sorun yapmiyorum hosuma bile gitti aksine yardimci olmak istemeleri. Kendi kafasina goremi alicak senin fikrinn sorulmazmi canim
Ya şuraya da bakalim buraya da bakalım deyip secimini belli etti yani. İste dedigim gibi karismicam. Zaten susleme falan yapmicaktim ama masaya jüt serip sade pasta alip kozalaklarla falan süsleyecektim. Neyse ya aman. Bir pasta kes mum üflet yeter napalim... Sarma falanda saramam zaten evi temizle hazirlik yap yetecek

X