Kocamın kararsizligi

Iki yılda ortak karar alıp beraber hareket etmiyi öğrenememiş. Kendi parasını size danışarak ortak şeylere harcamamış üstüne sizinde paranızın yerini yapmış herşeyi geçtim birde para vermiyosun diye kavga ediyor ohh ne güzel hayat ya. bırak boşanırsa boşansın. Ama sizde haklarinizdan vazgecmeyin.

Siz bakire değildiniz ve eşiniz bunu sorun etmedi öyle mi ?!!!
Eşiniz bakir miydi peki? Siz de bunu sorun etmediniz sanırım ???
Ay ne iyi insanmış yaaa ne yüce gönüllülük yarabbi

Siz bakire değildiniz ve eşiniz bunu sorun etmedi öyle mi ?!!!
Eşiniz bakir miydi peki? Siz de bunu sorun etmediniz sanırım ???
Ay ne iyi insanmış yaaa ne yüce gönüllülük yarabbi
Hayır yanlış anladınız, benim zaten bunu problem edecek adamla isim yok lakin , bu bakirelik olayı benim rizamla olmadı ve esimin ismini bildiği biriydi , o dönem o şokla konuştuğum kiz erkek arkadaşlarım bile bana ben kabul etmezdim diktir ben olsam ayrılırdi şeklinde konuştu, o kadar insandan sonra esimin benim için problem değil demesi benim için farklıydı çünkü çaresizmis gibi hissettim

Iki yılda ortak karar alıp beraber hareket etmiyi öğrenememiş. Kendi parasını size danışarak ortak şeylere harcamamış üstüne sizinde paranızın yerini yapmış herşeyi geçtim birde para vermiyosun diye kavga ediyor ohh ne güzel hayat ya. bırak boşanırsa boşansın. Ama sizde haklarinizdan vazgecmeyin.
Kesinlikle haklısınız ben bu problemle hayatımi geçirmek istemiyorum ama beni seviyor sadece benim canımı yakmak için söylüyormuş gibi hissediyorum çünkü benimle ilgilenir vakit geçirir sarılır öper (sonunda cinsellik beklemeden ) bende bu ikilem arasında gidip geliyorum aslinda

Rızanızla olmadı ise tecavüz diyoruz ona . Siz böyle bir şey yaşamışken ,sanki siz suçlusunuz gibi iğrenç yorumlar yapan o insanlar halen hayatınızda değildir umarım o zaman diyorum 🙏🏼buraya takıldığım için konunun devamına yorum yapmadım ;bence o adamı baba yapmayın ; gitsin anasını emsin halen evli vw para veriyorsa anasına ,size gelince de hesap yapıyorsa ; bence gidin dava açın bi Yusuf Yusuf olsun. Ayrılırsınız ya da barısırsınız bilmem ama bence bi dava açtığınızı görsün ; 7 senelik evliyim eşim maddi ne istesem yoksa yaratır ikiletmez buna rağmen ilk evlendiğimiz sene ailesine çok maddi harcama yaptığı için rahatsızdım çünkü ihtiyaçları yoktu bedavacılardı annesi ablası abisi hepsi ; hepsi de bekardı o zaman . Asla beni eksik etmememssine rağmen para konusunda sırf ailesine mutfak alışverişi yapıyor diye dava açtım ,dava açtığımı görünce bir daha tek kuruş harcama yapmadı halen de yapmaz ,evleniyorsa ailesi de açlıktan ölcek halde değilse evlenen erkekler ailesine maddi destek olamaz bunu kabul etmeyin bu size saygısızlık ,ben etmedim

Farkındaysanız evlilik sizin çabanızla yürüyor ona rağmen sürekli sizi boşanmak ile tehtit ediyor daha doğru tehtitte etmiyor direk eyleme geçirmiş artık.
Bilemedim böyle bencil, çıkarcçı birisiyle nereye kadar devam edilir.
Bence iyi düşünün siz onu daha iyi tanıyorsunuz,onunla gelecek görmüyorsanız ona göre bir karar verin Daha yasinizda gençken ve çocukta yokken yeniden bir hayat kurmak daha kolay olur. Başka türlü daha zor.

Ben çok sıkıldım para mevzusundan en sonunda yüzüne vurdum benim telefonumdan aç bende takip edicem para nereye gidiyor diye . Ya bir çift sürekli para için kavga eder mi ? Sen ayakkabi al bende ayni paraya gram altın alicam diyorum. Aradan zaman geçiyor ben borç içindeyim senin altinin var diyor
Iyyyyy… kadınından para bekleyen adamı nemeli 😏

Rızanızla olmadı ise tecavüz diyoruz ona . Siz böyle bir şey yaşamışken ,sanki siz suçlusunuz gibi iğrenç yorumlar yapan o insanlar halen hayatınızda değildir umarım o zaman diyorum 🙏🏼buraya takıldığım için konunun devamına yorum yapmadım ;bence o adamı baba yapmayın ; gitsin anasını emsin halen evli vw para veriyorsa anasına ,size gelince de hesap yapıyorsa ; bence gidin dava açın bi Yusuf Yusuf olsun. Ayrılırsınız ya da barısırsınız bilmem ama bence bi dava açtığınızı görsün ; 7 senelik evliyim eşim maddi ne istesem yoksa yaratır ikiletmez buna rağmen ilk evlendiğimiz sene ailesine çok maddi harcama yaptığı için rahatsızdım çünkü ihtiyaçları yoktu bedavacılardı annesi ablası abisi hepsi ; hepsi de bekardı o zaman . Asla beni eksik etmememssine rağmen para konusunda sırf ailesine mutfak alışverişi yapıyor diye dava açtım ,dava açtığımı görünce bir daha tek kuruş harcama yapmadı halen de yapmaz ,evleniyorsa ailesi de açlıktan ölcek halde değilse evlenen erkekler ailesine maddi destek olamaz bunu kabul etmeyin bu size saygısızlık ,ben etmedimiyi
İyi bir örnek vermemişsiniz. Ben annemin mutfağına alışveriş yapmamı engelleyen biriyle evli olmak istemezdim, bunu kabul eden erkek ya da kadın bana makbul de gelmez. Herşeyin bir ayarı var. Açlıktan ölme seviyesi nedir mesela?
Tek kuruş harcama yapmadı demekle övünülmez. Çok üzüldüm, sizin de evlatlarınız varsa ileride anlarsınız

Rızanızla olmadı ise tecavüz diyoruz ona . Siz böyle bir şey yaşamışken ,sanki siz suçlusunuz gibi iğrenç yorumlar yapan o insanlar halen hayatınızda değildir umarım o zaman diyorum 🙏🏼buraya takıldığım için konunun devamına yorum yapmadım ;bence o adamı baba yapmayın ; gitsin anasını emsin halen evli vw para veriyorsa anasına ,size gelince de hesap yapıyorsa ; bence gidin dava açın bi Yusuf Yusuf olsun. Ayrılırsınız ya da barısırsınız bilmem ama bence bi dava açtığınızı görsün ; 7 senelik evliyim eşim maddi ne istesem yoksa yaratır ikiletmez buna rağmen ilk evlendiğimiz sene ailesine çok maddi harcama yaptığı için rahatsızdım çünkü ihtiyaçları yoktu bedavacılardı annesi ablası abisi hepsi ; hepsi de bekardı o zaman . Asla beni eksik etmememssine rağmen para konusunda sırf ailesine mutfak alışverişi yapıyor diye dava açtım ,dava açtığımı görünce bir daha tek kuruş harcama yapmadı halen de yapmaz ,evleniyorsa ailesi de açlıktan ölcek halde değilse evlenen erkekler ailesine maddi destek olamaz bunu kabul etmeyin bu size saygısızlık ,ben etmedim
Bende açtım hemde 2 kere en başta normale dönüp sonra tekrar azitti

İyi bir örnek vermemişsiniz. Ben annemin mutfağına alışveriş yapmamı engelleyen biriyle evli olmak istemezdim, bunu kabul eden erkek ya da kadın bana makbul de gelmez. Herşeyin bir ayarı var. Açlıktan ölme seviyesi nedir mesela?
Tek kuruş harcama yapmadı demekle övünülmez. Çok üzüldüm, sizin de evlatlarınız varsa ileride anlarsınız
Ben izin vermem ,sizin doğrunuz size göre onda saygı duyarım.ihtiyacı olsa eşimden önce ben yardım ederim . Bizimkisi ihtiyaç değil kullanmaktı eşimin ailesinin durumu bizden çok çok iyi baya zenginler ve düğünde tek kuruş destek istemedik mesela yapmak zorunda değiller biz de istemedik . Kirada üç tane evleri varken ve ben kirada otururken bir ekmek bile aldırmak istemedim aldırmadım da müdahale ettim. İnanın çok da haklıyım. Vicdanlı olmakla keriz yerine konulmayı ayırt edebiliyorum

Ben izin vermem ,sizin doğrunuz size göre onda saygı duyarım.ihtiyacı olsa eşimden önce ben yardım ederim . Bizimkisi ihtiyaç değil kullanmaktı eşimin ailesinin durumu bizden çok çok iyi baya zenginler ve düğünde tek kuruş destek istemedik mesela yapmak zorunda değiller biz de istemedik . Kirada üç tane evleri varken ve ben kirada otururken bir ekmek bile aldırmak istemedim aldırmadım da müdahale ettim. İnanın çok da haklıyım. Vicdanlı olmakla keriz yerine konulmayı ayırt edebiliyorum
Ha ayrıca aramız iyidir bir araya gelince oturur sohbet muhabbet ederiz gündem siyaset vb filan ağız tadı ile kalkarız . Samimi değilim hiçbir zaman da olmayacağım severim de işin aslı . Sevmeye devam edebilmem için mesafe şart çok muhabbet tez ayrılık buna inanırım . Kendi ailemle çok samimiyken kötü oldum görüşmüyorum. Kendimi de eleştireyim eşime kızarken aynı şeyi ben de yaptım kendi aileme çok maddi destek oldum sonucu nankörlük oldu . Ne ben ne eşim yapmıyoruz artık. Kocaman insanlar üremiş çocuk sahibi olmuşlarsa kendilerine güvenselerdi kimse bize güvenmesin biz iki kişilik bir aileyiz kesemizde iki kişilik diyorum iki tarafa da bu şekildeyim artık . Ciddi anlamda maddiyatları kötü olur o başka ama orta halli ua da zenginken kimseye ekmek bile aldırmam bu kafadayım . Eşimle evlendim ailesi ile değil o da benle evlendi ailemle değil ,ikimiz yola çıktık aileler değil . Allah kardeşi yaratmış kesesini ayrı yaratmış diye bi atasözü var. Sizin ilişkiniz farklı ise saygı duyarım herkesin dinamiği farklı,ileride çocuklarım olursa onlardan da bana bakmasını beklemem ,en karşı olduğum şeydir seni doğurduk ömür boyu bize bak ! Hayır asla kendim de yapmam ,çok büyük bencillik bana göre çocuğa görev yüklemek

Adam?a bakın çift maaşlı olmak için evlenmiş, savurmuş savurmuş ben borç içindeyim diye isyan ediyor siz ona
banada borcun olmasını istemiyorsan ya insan gibi davran yada bende tazminat davası açıp seni boşamak üzereyim haberin olsun diye söyleyin. Ne güzel ya e sizde alın kendinize bir araba son model telefon falan/

X