13 kg verdim,işte benim başarı hikayem :) (RESİMLİ)

Ecclicious

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2010
161
72
29
Kızlar şu an bu konuyu açtığıma inanamıyorum!
4 yıl önce bu foruma geldim,hep diyet ve zayıflama konularını inceliyordum.Ozamanlar 72 kilo şişman,ezik ve yalnız bi kızdım.Mutsuzdum,hayattan hiç zevk almıyordum.. tek zevkim çikolatamdı...
15-16 yaşlarındaydım ama kendimi 30 yaşında gibi hissediyordum.
Giyinmek,gezmek istiyordum ama ne yazık ki hiç bir giydiğim yakışmıyordu.Arkadaşlarımın yanında kendimi fazlalık gibi hissediyordum,erkek gibi hissediyordum. Şişmandım ama yüzüm güzeldi .. of bunlar palavra arkadaş :KK70: hiç bir erkek yüz güzelliğine önem vermiyor artık,eğer şişmansan yalnızlığa mahkumsun işte. Nereye kadar teselli edebilirdim kendimi? Nereye kadar devam edicekti bu? Zayıflıktan kastım kemik torbası değil balık etli hoş bir bayan olmak.
Hiç bir erkek bir yağ yığınıyla olmak istemez çünkü.
Eğer bir şey olmuyosa sorun ve engel daima kilolarımdı, aşık bile olamıyordum. Kimse bana bakmaz,benden hoşlanmaz düşüncesiyleydim. Şimdi 19 yaşında mutlu bir kızım.59 kiloyum artık ama daha da vermek istiyorum. Hedefim 50 kilo olmak umarım 2-3 aya kadar o da olucak! :) 3.5 aydır birlikte olduğum ve çok sevdiğim biri var. Hayal edebileceğimden çok çok daha yakısıklı bir erkek üstelik.

Şimdi sizi motive etmek adına bir kaç şey paylaşıcam arkadaşlar..
Ben zayıfladım ve hayatımda neler değişti biliyo musunuz? HERŞEY!
Ben güzelmişim! Bunu fazlalıklar gittiğinde,yüzüm küçüldüğünde anladım..
Eskiden fotoğraf makinası gördüğümde kaçardım şimdi çok seviyorum!
Erkekler mi? İstemediğim kadar erkek var peşimde.. hatta hiç beklemiyordum ama sürekli yurtta kapıma gelenler mi desem,sevgilisini benim için terk edenler mi? Bunları ben mi istedim peki? HAYIR! Eskiden bana bakmayanlar şimdi ağızlarının suyu akıyor ama HAYIR! Ben eski ben değilim artık değiştim.. benim eskiden kıymetimi bilmeyenlerle şimdi hiç bir işim olmaz.Giyinmek,süslenmek bunlara bayılıyorum artık.. S,M giymek, 38 beden olmak harika. Zayıflayın kızlar ASLA PES ETMEYİN! Bunu bir başkası için değil kendiniz için yapın! Güzel ve seksi olmak varken neden tombul olalım ki? Biz kadınız ve istersek herşeyi başarabiliriz yeter ki isteyelim! İnanın kendinize, güvenin! Zayıfladıktan sonra ki o özgüven muhteşem birşey.. Allahıma bin şükür bu günleri gördüm..
Şimdi size eski benle yeni ben arasında ki farkı göstericem :)

Eski ben

2zrqb2w.jpg

Yeni ben

4ueusz.jpg

Hedefim budur :

2itpmy0.jpg

Kendinize bir hedef belirleyin ve sakın durmayın! Hayat pişmanlıklar ve yarınlar için çok kısa!
2 hafta sonra universite için döndüğümde fitnessa baslıyorum bunun eşliğinde sağlıklı beslenmeyede devam edicem.
Yaza kadar 50 kilo olmak istiyorum, sıkı ve fit olabilmek için.. hedefim için :)

Tebrikleer çok zayıflamışsın, harika görünüyorsun maşallah. :)) Boyun kaçtı peki? Bi de neler yaptın biraz aydınlatırsan sevinirimm. Bugün kilo konusunda yine canım sıkıldı, buraya gireyim dedim ilk gözüme çarpan senin konun oldu. İyi denk gelmişim anlayacağın :KK1:

Tebrikleer çok zayıflamışsın, harika görünüyorsun maşallah. :)) Boyun kaçtı peki? Bi de neler yaptın biraz aydınlatırsan sevinirimm. Bugün kilo konusunda yine canım sıkıldı, buraya gireyim dedim ilk gözüme çarpan senin konun oldu. İyi denk gelmişim anlayacağın :KK1:

Hiç canını sıkma canım sabırlı ol, herşey düzelicek eğer inanırsan!!!
Benim zayıflamam çok ayrı zamanlarda oldu, annemi kaybettim 2 yıl önce .. onun etkisi büyükyü.
Genellikle akşamları pek yemek yemedim. Daha sağlıklı beslendim ve en önemlisi her gün yürüdüm. En az 1 saat kadar yürüdüm her gün. Bir aralar her gün 30-45 dk egzersiz yapıyordum. Pek anlatabileceğim birşey yok aslında nasıl bukadar çok zayıfladığımı inan hatırlamıyorum bile. Geçen yaz 64 kiloydum mesela. Aşık oldum,aşkıma karşılık bulamadım bi baktım yaza doğru 60 kiloyum.

Hiç canını sıkma canım sabırlı ol, herşey düzelicek eğer inanırsan!!!
Benim zayıflamam çok ayrı zamanlarda oldu, annemi kaybettim 2 yıl önce .. onun etkisi büyükyü.
Genellikle akşamları pek yemek yemedim. Daha sağlıklı beslendim ve en önemlisi her gün yürüdüm. En az 1 saat kadar yürüdüm her gün. Bir aralar her gün 30-45 dk egzersiz yapıyordum. Pek anlatabileceğim birşey yok aslında nasıl bukadar çok zayıfladığımı inan hatırlamıyorum bile. Geçen yaz 64 kiloydum mesela. Aşık oldum,aşkıma karşılık bulamadım bi baktım yaza doğru 60 kiloyum.

Allah rahmet eylesin, başın sağolsun annenin mekanı cennet olsun öncelikle...
Zaten zayıflamakta kilit nokta yürüyüş yapmak ama benim çok vaktim olmuyo, hele bu dönem o kadar yoğundu ki derslerim. Hareketsiz sadece tüketen bi fazlalık gibi hissediyo insan kendini. İnşallah biz de kurtuluruz fazlalıklardan. Tekrar tebrik ediyorum çok çok güzel olmuş fiziğin :)

Öncelikle Basınız sağolsun cnm Allah sabır versin..tebrik ediyorum iyi kilo vermişsin yürümek hem bedenimize hemde ruhumuza cok faydalı cnm bu aralar bende kilomdan muzdaribim yaza kadar en az 8 kilo versem süper olucak ama eşim benden uzun ve yapılı onun yanında cocuk gibi dolaşmak istemiyorum aramızda orantısızlık oluyor diğer türlü ama sunu biliyorum bu aralar kilo yüzünden mutsuzum :18:

Çok teşekkür ederim kızlar!!
İnanın sizde yapıcaksınız, hiç moralinizi bozmayın :)
Boyum 1.60tı o zamanlar ama şu an daha uzunum.
1.63 falanım sanırım yalan atmış olurum.

Çok teşekkür ederim kızlar!!
İnanın sizde yapıcaksınız, hiç moralinizi bozmayın :)
Boyum 1.60tı o zamanlar ama şu an daha uzunum.
1.63 falanım sanırım yalan atmış olurum.

yaa bi türlü istikrar gösteremiyorum diyetimde..sürekli bi yerden sonra kopup gidiyo:KK50: bunun sebebide kilo veremiyorum ne yaparsam yapayım düşüncesi:2: aslında veriyorum ama yavaş..sabırlı olamıyorum işte:KK43: tek problemim bu
düzgün bir şekilde başlıyorum diyete..üstelik sağlıklı diyetisyenimin verdiği bi diyete..sonra bırakıyorum 2 hafta sonra:KK53:
o verdiklerimi geri alıyorum sonra
170 benim de boyum..kilo çizelgem belli zaten..ahh yaza kadar incecikk olsaammmmm:KK52:

Tebrik ederim cabani fakat. Resimde cok kalin duruyo ust tarafin s giydigine eminmisin ? Bende 56 kiloyum ama senden cok daha zayif duruyorun fotolarda boyla ilgili sanirim.

Aradan 2 sene geçmiş. Kilonu koruyabildin mi ? Birde birilerine güzel gözükmek için baştan zayıflamak istemişsin. Zayıflayınca bu düşüncenin yanlış olduğunu farkedip, sağlığın için kendin için zayıflamaya devam etmek istemişsin. Benim anladığım bu. Evet obiviyante rumuzlu arkadaşa da katılıyorum, kimsenin ağzının suyunu akıtmaya gerek yok. Kimse göz zinası yapıp bizim yüzümüzden günaha da girmesin. insanlar birbirine bakarken anlık öylesine baksın, iç geçirerek değil. Doğrusu bu. Kendimiz için yaşayalım. Ailemiz için yaşayalım. Sevdiğin de seni kişiliğin için sevsin. Hani eskilerin bir LAFI VARDIR : " Yüz güzelliğine doyulur, huy güzelliğine doyulmaz " derler. Huyumuz güzel olsun. Kendim içinde diyorum bunları. Dilerim çok güzel sağlıklı mutlu günler yaşarsın ve buraya yazan çizen okuyan herkes yaşasın mutlu umutlu..

4 yıl önce bu foruma geldim,hep diyet ve zayıflama konularını inceliyordum.Ozamanlar 72 kilo şişman,ezik ve yalnız bi kızdım.Mutsuzdum,hayattan hiç zevk almıyordum.. tek zevkim çikolatamdı...
Giyinmek,gezmek istiyordum ama ne yazık ki hiç bir giydiğim yakışmıyordu.Arkadaşlarımın yanında kendimi fazlalık gibi hissediyordum,erkek gibi hissediyordum. Şişmandım ama yüzüm güzeldi .. of bunlar palavra arkadaş :KK70: hiç bir erkek yüz güzelliğine önem vermiyor artık,eğer şişmansan yalnızlığa mahkumsun işte. Nereye kadar teselli edebilirdim kendimi? Nereye kadar devam edicekti bu? Zayıflıktan kastım kemik torbası değil balık etli hoş bir bayan olmak.
Eğer bir şey olmuyosa sorun ve engel daima kilolarımdı, aşık bile olamıyordum. Kimse bana bakmaz,benden hoşlanmaz düşüncesiyleydim. Şimdi 19 yaşında mutlu bir kızım.59 kiloyum artık ama daha da vermek istiyorum. Hedefim 50 kilo olmak umarım 2-3 aya kadar o da olucak! :) 3.5 aydır birlikte olduğum ve çok sevdiğim biri var. Hayal edebileceğimden çok çok daha yakısıklı bir erkek üstelik.

Erkekler mi? İstemediğim kadar erkek var peşimde.. hatta hiç beklemiyordum ama sürekli yurtta kapıma gelenler mi desem,sevgilisini benim için terk edenler mi? Bunları ben mi istedim peki? HAYIR! Eskiden bana bakmayanlar şimdi ağızlarının suyu akıyor ama HAYIR! Ben eski ben değilim artık değiştim.. benim eskiden kıymetimi bilmeyenlerle şimdi hiç bir işim olmaz.Giyinmek,süslenmek bunlara bayılıyorum artık.. S,M giymek, 38 beden olmak harika. Zayıflayın kızlar ASLA PES ETMEYİN! Bunu bir başkası için değil kendiniz için yapın! Güzel ve seksi olmak varken neden tombul olalım ki? Biz kadınız ve istersek herşeyi başarabiliriz yeter ki isteyelim! İnanın kendinize, güvenin! Zayıfladıktan sonra ki o özgüven muhteşem birşey.. Allahıma bin şükür bu günleri gördüm..

Eski ben

2zrqb2w.jpg

Yeni ben

4ueusz.jpg

Hedefim budur :

2itpmy0.jpg

Kendinize bir hedef belirleyin ve sakın durmayın! Hayat pişmanlıklar ve yarınlar için çok kısa!
2 hafta sonra universite için döndüğümde fitnessa baslıyorum bunun eşliğinde sağlıklı beslenmeyede devam edicem.
Yaza kadar 50 kilo olmak istiyorum, sıkı ve fit olabilmek için.. hedefim için :)

maşallah ya canım tam beni anlatmışşın ya ne kadar zamandaverdin diyetisyen yardımı aldın mı ?

Eski ben

2zrqb2w.jpg

Yeni ben

4ueusz.jpg

Hedefim budur :

2itpmy0.jpg

ben 80 kiloyum ve boyum 1.57 nasıl kilo verdin ben neredeyse bütün gün ayaktayım aç geziyorum ama veremedim kiloları

X