13 kg verdim,işte benim başarı hikayem :) (RESİMLİ)

Kizlar, uzun zamandir girmiyordum, Soyle bi ozet geceyim su an yine 67 kiloya ciktim, universite stresi vs derken son 1 yildir cok dikkatsiz besleniyordum verdigim kilolari geri aldim. 10 kilo aldim 1 yil icinde, simdi bu hafta kismetse spor salonuna yaziliyorum. Duzgun bi diyetle de tekrar eski halime kavusabilirim insallah.

eski elbiselerimin icine sigmak istiyorumm:-)ama emzirmekten yememi kesemiyom hergun biraz mekik cekiyorum o kadar.bebisim8aylik 2 hafta sonra ise basliyorum iznim bitiyor insallah veririm dusunun 80 kiloyum 65 falandim ama 60 ta kalmak.istiyorum

eski elbiselerimin icine sigmak istiyorumm:-)ama emzirmekten yememi kesemiyom hergun biraz mekik cekiyorum o kadar.bebisim8aylik 2 hafta sonra ise basliyorum iznim bitiyor insallah veririm dusunun 80 kiloyum 65 falandim ama 60 ta kalmak.istiyorum
ben de 1.5 aylık hamileyim ve aşırı kilo alıcam diye çok korkuyorum çünkü zaten boyum uzun iyice dev gibi dolaşıcam ortalıklarda. hamile olduğumu öğrendiğimden beri tartıya bile çıkmıyorum. bebişim sağlıklı beslensin ama ben de fazla kilo almak istemiyorum. etrafımdan görüyorum doğumdan sonra kilo vermek gerçekten zor gibi geldi bana.

ben de 1.5 aylık hamileyim ve aşırı kilo alıcam diye çok korkuyorum çünkü zaten boyum uzun iyice dev gibi dolaşıcam ortalıklarda. hamile olduğumu öğrendiğimden beri tartıya bile çıkmıyorum. bebişim sağlıklı beslensin ama ben de fazla kilo almak istemiyorum. etrafımdan görüyorum doğumdan sonra kilo vermek gerçekten zor gibi geldi bana.
hamilelikte insan cok acikiyor.Ancak kisiden kisiye kilo alimi degisiyor.Eger gece yemegi yersen cunku gecede mide acikyo cok kilo alirsin.Dogumdan sonrada sut icin kilo aliyosun.Yani cile bulbul cile.Ama cocuklarimiz saglikli olsunda.Suan vermeye calisiyorum sut verdigim icin yemege dayanamiyorum

Kiz kendi yasi geregi latife yapmis kelimelerle suslemis yazisini
Yok ben senden inceyim.yok agiz suyu akitacak bisey gormedim.Insanlar insanlari incitmek icin bahaneler arar olmus.
Tebrik ederim konu sahibi arkadasi cok guzel kilosunu vermis.

Hakikaten ben de inanamadım yapılan o tür yorumlara. Gerçekten çok acayip insanlar var. Hoşgörüsüz ve banal... Başları göğe ermiştir umarım.

Genç arkadaşımı tebrik ediyorum. Özgüveninin de daim olmasını diliyorum. Ayrıca ağız suyu akıttığından da eminim. Türk erkeğinin normalde beğendiği tiplerden de haberleri yok heralde.

Merhaba kızlar diyet konusunda bende çok istikrarsızım diyete başladığım gün psikolojik olarak Canım herşeyi istiyor.Spor da yapamıyorum hem Zaman yok hem üşengecim.Bugüne kadar da bi sürü diyet programı denedim.verdiğim kiloları da ziyadesiyle geri aldım.3 hafta önce Karatay diyetine başladım.kitabını da aldım okudum mantıklı geldi.2 kilo verdim şimdiye kadar.

Helal ya şuan bende 52 kiloyum 60 kilodan dustum hedefim 47 olmak basaririm inşallah zayifladigim için artık kolay kilo veremiyorum ne yapmalıyım kizlar

Hiç canını sıkma canım sabırlı ol, herşey düzelicek eğer inanırsan!!!
Benim zayıflamam çok ayrı zamanlarda oldu, annemi kaybettim 2 yıl önce .. onun etkisi büyükyü.
Genellikle akşamları pek yemek yemedim. Daha sağlıklı beslendim ve en önemlisi her gün yürüdüm. En az 1 saat kadar yürüdüm her gün. Bir aralar her gün 30-45 dk egzersiz yapıyordum. Pek anlatabileceğim birşey yok aslında nasıl bukadar çok zayıfladığımı inan hatırlamıyorum bile. Geçen yaz 64 kiloydum mesela. Aşık oldum,aşkıma karşılık bulamadım bi baktım yaza doğru 60 kiloyum.

ben de aynı durumdayım.80 le başladım,65 tim eskiden ve 60 olmak istiyorum.şu anda 78 e düştüm.inşallah devamı gelir.

inş canım aniden çok kilo alıp vermek zararlı ama biliosun dimi

X