13. Takım birlikte zayıflamaya devam ediyor

LAydLiNe

Hayaller, ancak gerçekten istersen gerçekleşir ;)
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2012
25.926
34.606
42
Cuma zayıflama yarışmaları sona erdiği için kalan fazla kilolarımıza burada veda edeceğiz.

13.TAKIM KURALLARI:

* Her yeni üyenin listeye alınması için en az 2 cuma deneme süresi vardır. Bu süre içerisinde paylaşımları dikkate alınacaktır ve paylaşımı yetersiz üyeler listeye alınmayacaktır. Gerekirse bu süre uzayacaktır.

*Takım üyeleri , takıma girdiği gün itibarıyla her gün düzenli olarak menü paylaşımında bulunmalı , menü bildirimi akşam saatlerinde tüm günü içerecek şekilde ve saat belirtilerek olmalıdır .

*Tüm arkadaşlar birbirlerinin menülerine yorum yapmalı, eleştiriler kırıcı rencide edici olmamalıdır.(yalnızca kendi menümüzü yazıp çıkmamalıyız yoksa takım ruhu oluşmamış demektir)

* Takımın motivasyonu için günlük en az 5 mesaj kesinlikle yazılacaktır(en az)

Az katılım yapan üyeler önce uyarılacaktır (sarı kart)

aynı durum 2.kez olursa uyarıya rağmen üye diskalifiye edilecektir.

*Listede olan olmayan herkes takımdadır takımın başarısından sorumludur. Kaptan ve yardımcıları tarafından belirlenen görevleri yapmaları gerekmektedir.

* Her üye kendi kilo bildirimini cuma günü en geç 11:30 a kadar paylaşmakla yükümlüdür.

*Pazartesi kontrol tartı günümüzdür. Kilo bildirimi zorunludur.

* 3 hafta arka arkaya kilo veremeyen takımdan çıkarılır...[genel kural.)

*Mazeretsiz olarak tartı günü 2 kere bildirim yapmayan üye diskalifiye edilecektir.

*Mazereti olan üye izne ayrılabilir. İzin süresi en az 2 haftadır. izne ayrılan üye izinden döndüğünde kilo almamış olmalıdır. Kilo alarak izinden dönmüş ise izne ayrıldığı kilosuna gelene dek listeye alınmayacaktır. Ayrıca yılda yalnızca 2 kez izin alma hakkı vardır. Yeni üyeler listeye girdikten sonra 2 ay izin alamazlar.

13. TAKIM KATILIM FORMU

Kullanıcı Adı :
İsim :
Mesleginiz:
Yaşınız :
Medeni Durumunuz :
Çocuk Sayısı :
Yaşadığınız şehir:
Boyunuz :
Kilonuz:
Hedef kilonuz :
Kilo alma hikayeniz :
Kilo vermeyi neden istiyorsunuz ? :
Daha önce Cuma Zayıflama Yarışmasına katıldınız mı? :
Takım kurallarını okudum ve kurallara uymayı kabul ediyorum.

Menü yazarken dikkat edilecek hususlar:

1- Öğünler ara ve ana olarak farketmeksizin mutlaka saatleriyle birlikte yazılacak

2- Öğünlerde yenilen bütün yiyecekler ve içecekler ölçüleriyle belirtilecek. Mesela 2 yemek kaşığı yoğurt, 1 servis kaşığı patlıcan yemeği, 1 kepçe domates çorbası gibi. Ya da bir kibrit kutusu büyüklüğünde peynir tarzında.

3- Öğünlerde yenilen yiyeceklerin eğer birden fazla cinsi varsa, cins mutlaka belirtilecek. Beyaz ekmek, tam buğday ekmeği, çavdar ekmeği, bulgur pilavı, pirinç pilavı gibi...

4- Günlük içilen su miktarı mutlaka menüye eklenecek.

5- Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri toplu spor günümüz. Haftanın bu üç günü herkes 30 dk spor yapacak.

Son düzenleme:
Sana da hayırlı olsun diyeyim Laydim. :KK200:
Emnis ve Zipzip kaptanlarımız da kendi başlıklarını açmışlar.
Atalarımız boşuna dememiş. "Tedbil-i mekanda ferahlık vardır." diye.

Yeni mekanlarınızda hepinize bol şans. Kalan kilolardan geri gelmemek koşulu ile kurtulun dilerim. :nazar:

Sana da hayırlı olsun diyeyim Laydim. :KK200:
Emnis ve Zipzip kaptanlarımız da kendi başlıklarını açmışlar.
Atalarımız boşuna dememiş. "Tedbil-i mekanda ferahlık vardır." diye.

Yeni mekanlarınızda hepinize bol şans. Kalan kilolardan geri gelmemek koşulu ile kurtulun dilerim. :nazar:
Çok teşekkür ederim Püsküütümmm 🌸

LAydLiNe LAydLiNe kaptanım bende varım inşallah 57. 5 e düşüp listeye girme heyecanım vardı 58.4 teyim 55 i görmeden kk yı bırakırsam yine 65 i bulurum. Hep birlikte başaralım artık.
Hadi bakalım inşallah yeni yerimiz hepimize uğur getirir. Hoş geldin yeniden :KK36:
Hayırlı olsun kaptanım LAydLiNe LAydLiNe en kısa zamanda geleceğim aranıza takipteyim 👍👍
Teşekkür ederim canım bekliyoruz seni de en kısa zamanda. :KK36:
Selam kaptanim motivasyonumu saglayp bende gelicem 2 3 kg daha vermek istiyorum yoksa kontrolden cikmaya basladim
Hoş geldin canım. Hemen bekliyoruz o zaman seni de :KK68:

X