13. Takım birlikte zayıflamaya devam ediyor

Hayırlı günler bende aranıza katılabilir miyim
Hoş geldin canım aramıza. Ben Ebru. Kendini biraz tanıtırsan çok mutlu olurum.
Merhaba canım çok şükür daha iyiyim🤗🤗 sen nasılsın ?
Ben de iyiyim canım. İş güç devam ediyoruz.
Kızlar, benim yarın günüm var 🙊🙊 son kez yiyip içeyim🤣🤣 salı günü tartılıp başlayacam.. her akşam menü ve günlük menü paylaşımı yapacağım👍👍
Bu son kez yemeler hiç bitmiyor haberin olsun. Bundan sonra istikrarlı olman lazım.
Evet kaptanım sizin takımdaydım
Hoş geldin canım yeniden aramıza

Hoş geldin canım aramıza. Ben Ebru. Kendini biraz tanıtırsan çok mutlu olurum.

Ben de iyiyim canım. İş güç devam ediyoruz.

Bu son kez yemeler hiç bitmiyor haberin olsun. Bundan sonra istikrarlı olman lazım.

Hoş geldin canım yeniden aramıza
Çok teşekkür ederim kaptanım.Artık menü paylaşımı yok mu

☹️bugün çok kötü geçti menü anlamında birsuru patatesli börek yedim . bal tereyağ.kellepaca corbasi,pilav,patates köfte yemeği,birde kahvaltı var tabi o normaldi 🤦🏻‍♀️sondan başa saydım

Bende de durumlar pek parlak değil kızlar ama yazmaya başlamazsam yediklerim normal gelmeye devam edecek. Hadi bismillah başlayalım
8.15
Kapya biberli omlet,2 kare beyaz peynir, kaşarlı tost ama kaşar çok az miktarda,7 zeytin
10.45
Şekersiz türk kahvesi,1 minik sütlü çikolata 6 Gr falan
13.00
Yulaf lapası,filtre kahve
15.30
Sütlü kahve,1 kase magnolia
18.00
1 kase brokoli çorbası,3 orta boy köfte,1 tabak makarna😭,salata
Su 2 lt civarı 6000 adım. Regl oldum doyamıyorum ayrıca demir,d vitamini ve birkaç mide ilacı alıyorum ayarlarım bozuk bu ara. Kilom da sabah 75 ti. Elim ayağım şiş kalktım öyle de devam ediyor reglin 2. Günü onun için sanırım. Değişmek istiyorum kızlar moralim bozuluyor aynada kendimi böyle gördükçe 😔

☹️bugün çok kötü geçti menü anlamında birsuru patatesli börek yedim . bal tereyağ.kellepaca corbasi,pilav,patates köfte yemeği,birde kahvaltı var tabi o normaldi 🤦🏻‍♀️sondan başa saydım
Karbonhidrat yoğun bir gün olmuş benimki gibi. Azıcık karbonhidrat isteğimizi bastirabilsek her şey güzel olacak da işte...

Bende de durumlar pek parlak değil kızlar ama yazmaya başlamazsam yediklerim normal gelmeye devam edecek. Hadi bismillah başlayalım
8.15
Kapya biberli omlet,2 kare beyaz peynir, kaşarlı tost ama kaşar çok az miktarda,7 zeytin
10.45
Şekersiz türk kahvesi,1 minik sütlü çikolata 6 Gr falan
13.00
Yulaf lapası,filtre kahve
15.30
Sütlü kahve,1 kase magnolia
18.00
1 kase brokoli çorbası,3 orta boy köfte,1 tabak makarna😭,salata
Su 2 lt civarı 6000 adım. Regl oldum doyamıyorum ayrıca demir,d vitamini ve birkaç mide ilacı alıyorum ayarlarım bozuk bu ara. Kilom da sabah 75 ti. Elim ayağım şiş kalktım öyle de devam ediyor reglin 2. Günü onun için sanırım. Değişmek istiyorum kızlar moralim bozuluyor aynada kendimi böyle gördükçe 😔
Senin memnun gene iyi benimkinin yanında makarna olmasaymis olurmuş en azından hareketsiz bir gün geçmemiş

Günaydın kızlar :)

Diyetisyenim ideal kiloma ulaştığımı söyleyip korumaya geçti ama ben pek memnun değilim kilomdan. Daha da aşağıya inmek istiyorum. O yüzden sahalara yeniden dönme kararı aldım 😂😂

En son 2 Şubat’ta tartılmışım.
2 Şubat : 66.8
4 Şubat : 65.5
Bunun büyük çoğunluğu ödemdi muhtemel çünkü hafta sonu köy evine gitmiştik arkadaşlarla.

Fark: 1.3

Bakalım haftaya Cuma’ya nasıl olacak.

Eklentiler

• 47B0A1D7-E08E-4335-AC4A-DB2210F0AD13.jpeg
    47B0A1D7-E08E-4335-AC4A-DB2210F0AD13.jpeg
    120,4 KB · Görüntüleme: 34
Kendi kendime bir Günaydın diyeyim diye geldim :KK48::KK48:

Dün yine oldukça abarttım. Bu sabah da abartının karşılığını aldım tartıda.

Yediklerimi de itiraf edeyim hazır burada vicdanımla baş başayken :olamaz::olamaz:

Öğle yemeğinde fast food (Hamburger, patates kızartması, soğan halkası)
Akşam yemeğinde de beyaz ekmeği abarttım. Belki de şalgam suyu içtiğim için tartıdaki rakam yükseldi ama yarına toparlamam lazım.

Bugün yediklerimi not alacağım unutmamak için. Akşama toplu şekilde yazarım.

Merhaba kızlar biraz geç oldu ama biran önce vira bismillah deyip adım atmaya buradan başladım sizlerin desteğine ihtiyacım var umarım hedeflerimize sağlıklı ve hızla ulaşırız.
Kilom :70
Hedefim:58

Merhaba kızlar biraz geç oldu ama biran önce vira bismillah deyip adım atmaya buradan başladım sizlerin desteğine ihtiyacım var umarım hedeflerimize sağlıklı ve hızla ulaşırız.
Kilom :70
Hedefim:58
Hoş geldin canım aramıza. Menülerini bekliyorum.

Ben bugün başladım inşallah bu sefer başarabilirim👍👍👍 tartılamadım tartının pili bitmiş... cumartesi alırım o zamana kadar biraz kilo vermiş olurum inşallah 🤲🤲🤲 pazar sabahı kilomu bildiririm 👍👍👍
Çok kilo aldığımı hissediyorum ☹☹ korona geçirdikten sonra bende inanılmaz bi iştah patlaması oldu ....🙄🙄🙄
Spor yapmaya da başladım 👍👍 artık yaza fit girmem lazım .....

X