Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

13. TAKIM KATILIM FORMU

Kullanıcı Adı :Toprak_Kokusu
İsim (İsteğe Bağlı ):
Mesleginiz:Ev hanimi
Yaşınız :30
Medeni Durumunuz :evli
Çocuk Sayısı :3
Yaşadığınız şehir: Gaziantep
Boyunuz :158 cm
Kilonuz: 68
Hedef kilonuz :62
Kilo alma hikayeniz : doğum yaptım
Kilo vermeyi neden istiyorsunuz ? : Güzel görünmek icin
Daha önce Cuma Zayıflama Yarışmasına katıldınız mı? : Evet 9. Takim
Takım kurallarını okudum ve kurallara uymayı kabul ediyorum. Evet

Benim evde tartım yok. Sanırım önce tartı almalıyım takıma girmek için. Aranızda para toplayıp tartı alır mısınız ? Takım ruhu bunu gerektirir. :confused: :KK45::halay:
Merhaba benim de bozuk ya ve tartı alamicam yani , alalı 1 sene olmuştur , piline de baktık , olmuyor, sanki çok kullandim da ne oldu buna ya..

Merhaba fit olmak için çaba sarf eden güçlü kadınlar ❤️💪
Çok güzel bir bildirim aldım. Kilomu 1yıldan fazladır koruyorum. Amacım ilham vermek 😘 inşaallah isteyen istediği kiloya iner. Her zaman fit olun ( tabi fit olmak göreceli) 💞🌷😍
Ayyyy ben ben🙋 Perşembe korumaya geçtim, tüyolari alalım 🥳

Selamlar herkese. Ben de diyette 3.günümdeyim.Bende fibromiyalji rahatsızlığı var o yüzden vücudumda ödem oluyor. Ben ödem atmak için bir ürün kullanıyorum ve diyet yapıyorum. Çocukdan spor yapamıyorum ama.

Ürün kullanıyorum derken ilaç yada subeliri olup satılan ürün değil eczaneden aldığım ketojenik şase onu kullanırken ketojenik diyet yapmak lazım ama ben asla tam ketojenik yapamıyorum. Ama elimden geldiği kadar uymaya çalısıyorum. Bu şasenin en en güzel özelliği tok tutması. Ekmeğe aşık olan ben dün yemekte hiç ekmek yemedim. 😂

Ürün kullanıyorum derken ilaç yada subeliri olup satılan ürün değil eczaneden aldığım ketojenik şase onu kullanırken ketojenik diyet yapmak lazım ama ben asla tam ketojenik yapamıyorum. Ama elimden geldiği kadar uymaya çalısıyorum. Bu şasenin en en güzel özelliği tok tutması. Ekmeğe aşık olan ben dün yemekte hiç ekmek yemedim. 😂

Doktor tavsiyesiyle mi kullanıyorsun canım?

Bende sabah ve öglen yemedim sanki içim bomboş gibi aksam 1 dilim yerim yoksa sabahlar olmaz 😦

Slm kızlar bugünki menüm.

Sabah 08.30 domates ve salatalik söğüş, 1 yumurta ,1 parça peynir ,4 zeytin, 4 5 dal maydanoz, 2 tane kıvırcık ,şekersiz çay

Ara kimyonlu anne çayı

Öğle 1 tas mercimek corbasi + 4 kaşık salata

Ara 6 kırmızi erik

Aksam 1 tabak semizotu 5 kaşık yoğurt 1 dilim ekmek

Acikırsam 2 ceviz ve 1 bardak ayran içerim

3.5 litre su
LAydLiNe LAydLiNe

Sabah yarım gevrek domates, salatalık, peynir
Ara da 1 tane muz
Akşam salata
Eğer acıkırsam yoğurt yerim.
Kahvaltımı zor bitirdim. Ama salatamı akşam bitiremedim. Bu sefer çok azimliyim. Bir de kafama göre yapıyorum bu diyeti. Mesela gevrek yemem lazım ama canım istedi diye yedim. Tatlı hiç yemiyorum. Kahve 3 tane içerim onu da sade

Ayyyy ben ben🙋 Perşembe korumaya geçtim, tüyolari alalım 🥳
Kaç kilodasın. Emzirme var mı?
Ben geçen sene doğumdan sonra 2 aylıkken oğlumda diyete başladım ve 9. Takımda bildirim geldi orda devam ettim ama ondan önce 8 kilo verdim 3-4 aylık bir sürede 56 kiloya düştüm. Ben aralıklı oruç diyeti yaptım. Emzirmede etkili.
Oğlum 17aylık halen emziriyorum.
Korumada şunları yaptım
Herşeyi yiyorum ama az ve yemekten sonra hareket halindeym.
Diyetin verdiği alışkanlık olsa gerek o gün karbonhidrat fazla tükettiysem sonraki gün sebze ve spor yapıyorum zaten hareket halindeym 2 çocuk olunca. Haftada 2-3 gün de zumba yapıyorum 20-30 dakika. Kısacası böyle yapıyorum. Günde de 7 bin adım atıyorum.🌷💪😘

Slm kızlar bugünki menüm.

Sabah 08.30 domates ve salatalik söğüş, 1 yumurta ,1 parça peynir ,4 zeytin, 4 5 dal maydanoz, 2 tane kıvırcık ,şekersiz çay

Ara kimyonlu anne çayı

Öğle 1 tas mercimek corbasi + 4 kaşık salata

Ara 6 kırmızi erik

Aksam 1 tabak semizotu 5 kaşık yoğurt 1 dilim ekmek

Acikırsam 2 ceviz ve 1 bardak ayran içerim

3.5 litre su
LAydLiNe LAydLiNe
İlk güne göre harika bir menü olmuş. Cevizi akşam yememeye çalış. Ayran yeterli olur bence :KK9::KK9:

X