Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Takımların hepsi mi kapanıyor kızlar ben de 20 gün sonra gelmeyi planlıyordum☹☹
Merhaba canım benim
Bende uzun zamandır giremedim yine aynı kilolardayız seninle
Ben özel bir spor hocasıyla devam etmeye karar verdim yaşam koçu diyelim benimle birlikte evde ve dışarıda spor yapacağız haftada 3 gün ve alışverişimden beslenme programıma kadar ilgilenecek amaç kilo vermek olsada vücudumu da şekillendirmek istiyorum. Sana ve devam eden bütün arkadaşlara başarılar diliyorum. Sende erteleme benimde ertelemem gereken bir sürü sebebim varken dandun başladım ilk dersimiz yarın başlıyor :KK66:

Akrrep Akrrep arkadaşımız nerelerde bizimde topiğimize yazıyordu kendisi merak ettim hasta mı olmuş bilgi verirseniz çok sevinirim

Evet canım rahatsızlandı. En son konuştuğumuzda iyi olduğunu söylemişti. Bir süre sonra sağlıklı bir şekilde aramıza dönecek inşallah. Gördüğü zaman da yazar zaten.

22 gün önce doğum yaptım bende. Katilsam mi acaba 🙄

Henüz çok erken aslında ama sağlıklı beslenmenin erkeni olmaz. Kaliteli bir süt için de sağlıklı beslenmek gerekiyor zaten. Bence sende katılabilirsin aramıza.

Geçmiş olsun canım. Bir iki güne geçiyor. Telaşlanma sakın bende de ağrımıştı. İki gün önce de beni minik bir kedi ısırdı. Ben de dün tetanoz ve kuduz aşısı yaptırmak zorunda kaldım. Benim de kolum ağrıyor :KK61::KK61:
Bişey sorabilir miyim kuduz aşısının tüm dozlarını oldunuzmu acaba benide kedi ısırdı birinci dozu oldum

Gerçekten çok istekliyim inşallah devam eder. Kendime destek arıyorum hep onuda bulduğuma inanıyorum inşallah. Yeterki beni uyarın kızın saydırın ama karışın yeterki.
Ayy inanamıyorum bu mesajının üzerinden tam 1 yıl geçmiş ve ben yine dipteyim sondayım depresyondayım. Tek çare sizi buldum yine ve artık gerçekten vermem lazım çok fena durumdayım!!!! Nolur yardım edin takıma girebilecek miyim😢😢😢

13. TAKIMA SAĞLIKLI VE KEYİFLİ KİLO VERMELER DİLERİM. :KK36:

seaBahAR

13. TAKIM KAPTANI: LAydLiNe LAydLiNe
13. TAKIM KAPTAN YARDIMCILARI: @pessinus

13.TAKIM KURALLARI:

* Her yeni üyenin listeye alınması için en az 2 cuma deneme süresi vardır. Bu süre içerisinde paylaşımları dikkate alınacaktır ve paylaşımı yetersiz üyeler listeye alınmayacaktır.Gerekirse bu süre uzayacaktır.

*Takım üyeleri , takıma girdiği gün itibarıyla her gün düzenli olarak menü paylaşımında bulunmalı , menü bildirimi akşam saatlerinde tüm günü içerecek şekilde ve saat belirtilerek olmalıdır .

*Tüm arkadaşlar birbirlerinin menülerine yorum yapmalı, eleştiriler kırıcı rencide edici olmamalıdır.(yalnızca kendi menümüzü yazıp çıkmamalıyız yoksa takım ruhu oluşmamış demektir)

* Takımın motivasyonu için günlük en az 5 mesaj kesinlikle yazılacaktır(en az)

Az katılım yapan üyeler önce uyarılacaktır (sarı kart)

aynı durum 2.kez olursa uyarıya rağmen üye diskalifiye edilecektir.

*Listede olan olmayan herkes takimdadir, takımın başarısından sorumludur. Kaptan ve yardımcıları tarafından belirlenen görevleri yapmaları gerekmektedir.

* Her üye kendi kilo bildirimini cuma günü en geç 11:30 a kadar fotoğraflı bir şekilde paylaşmakla yükümlüdür. Fotoğraf tartının yanına üye adı ve tarih yazılı olarak çekilecektir.

* 3 hafta arka arkaya kilo veremeyen takımdan çıkarılır...[genel kural.)

*Mazeretsiz olarak tartı günü 2 kere bildirim yapmayan üye diskalifiye edilecektir.

*Mazereti olan üye izne ayrılabilir. İzin süresi en az 2 haftadır. izne ayrılan üye izinden döndüğünde kilo almamış olmalıdır. Kilo alarak izinden dönmüş ise izne ayrıldığı kilosuna gelene dek listeye alınmayacaktır. Ayrıca yılda yalnızca 2 kez izin alma hakkı vardır. Yeni üyeler listeye girdikten sonra 2 ay izin alamazlar.

13. TAKIM KATILIM FORMU

Kullanıcı Adı :
İsim (İsteğe Bağlı ):
Mesleginiz:
Yaşınız :
Medeni Durumunuz :
Çocuk Sayısı :
Yaşadığınız şehir:
Boyunuz :
Kilonuz:
Hedef kilonuz :
Kilo alma hikayeniz :
Kilo vermeyi neden istiyorsunuz ? :
Daha önce Cuma Zayıflama Yarışmasına katıldınız mı? :
Takım kurallarını okudum ve kurallara uymayı kabul ediyorum.

Menü yazarken dikkat edilecek hususlar:

1- Öğünler ara ve ana olarak farketmeksizin mutlaka saatleriyle birlikte yazılacak

2- Öğünlerde yenilen bütün yiyecekler ve içecekler ölçüleriyle belirtilecek. Mesela 2 yemek kaşığı yoğurt, 1 servis kaşığı patlıcan yemeği, 1 kepçe domates çorbası gibi. Ya da bir kibrit kutusu büyüklüğünde peynir tarzında.

3- Öğünlerde yenilen yiyeceklerin eğer birden fazla cinsi varsa, cins mutlaka belirtilecek. Beyaz ekmek, tam buğday ekmeği, çavdar ekmeği, bulgur pilavı, pirinç pilavı gibi...

4- Günlük içilen su miktarı mutlaka menüye eklenecek.

5- Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri toplu spor günümüz. Haftanın bu üç günü herkes 30 dk spor yapacak.

* 13. Takım 711. Etap *

LAydLiNe (73.5/73.1/0.4/%0.544)
Ceylinimdeceylinim (65.5/64.7/0.8/%1.221)
Souldfly (69.4/69.2/0.067/%0.097)
Üyenin kilosu 3' bölündü.
bi-zuzu(60.4/59.8/0.6/%0.993)
Eyslg (61.35/60.80/0.55/%0.896)
afrasyab08 (65/65.7/-0.7/%-1.077)

13. Takım ortalaması: % 0.446

* 13. Takım 711. Etap Free listesi *

dira90(59.9/59.45/0.45/%) 670. Etapta 56.7 kilo ile mezun olan üye
SaskinAnne (84.4///%) 698. Etapta 81.2 kilo ile 5. takımdan bildirimsiz ayrılan üye
Aysegul 6666 (67.8///%) 680. Etapta 65.8 kilo ile mezun olan üye (İzinli) 29.01.2021
Gonul83 (66.8/64.5/2.3/%3.443) 692. Etapta 63.5 kilo ile kendi isteğiyle ayrılan üye
pessinus (66.20///%) 66.2 kilo ile 710. etapta izne ayrılan üye (izinli) 29.01.2021

13. Takım free liste ortalaması : %

Bildirim yapmayanlar (25.12.2020) 706. Etap

suhas (59.8///%) 704. Etapta 59.8 kilo ile bildirim yapmadan izne ayrılan üye
krtp86 (52.4///%) 682. Etapta 51.7 kilo ile mezun olan üye

Bildirim yapmayanlar (01.01.2021) 707. Etap
whitechocolate-2020 (75///%) Yeni üye Baş. Tarihi : 24.12.2020 Baş. Kilosu: 75 Hedef: 60
Bildirim yapmayanlar (29.01.2021) 711. Etap
marbling (73.6///%) 374. Etapta 70.7 kilo ile 3. takımdan diskalifiye olan üye
ilaymilya (68.6///%) 688. Etapta 64.5 kilo ile izne ayrılan üye
krtp86 (54.4///%) 682. Etapta 51.7 kilo ile mezun olan üye
ada81(66.4///%) 696. Etapta 63.2 kilo ile bildirimsiz olarak kendi isteğiyle ayrılan üye

ŞEKERSİZ 21 GÜN PROGRAMIMIZ

Her gün mutlaka en az 2,5 lt su içiyoruz ve mümkün olduğunca siyah çay, neskafe içmemeye çalışıyoruz. Bol bitki çayı içiyoruz. Türk kahvesi günde 1 fincanı geçmemeye çalışıyoruz :KK36:

Gelelim programa, buyrun 21 gün boyunca yenmeyecekler:
Beyaz un
Şeker
Bal-reçel-pekmez
Pirinç
Patates
Fast food
Cips
Kızartmalar
Çikolata-Dondurma
Kurabiye, Bisküvi, gofret vb zımbırtılar
Hazır gıdalar
Ketçap vs soslar
Aşırı yağlı yiyecekler
Asitli içecekler
Alkol

Tüketilmesi serbest olan yiyecekler :
%100 tam buğday ve tam çavdar ekmekler, bulgur, kurubaklagiller, yulaf
Badem, Fındık, Fıstık, Ceviz abartılmadan serbest
Meyve günde maksimum 2 porsiyon
Et-tavuk-balık-yumurta
Peynir-zeytin
Yoğurt-Laktozsuz veya light süt
Çiğ ve pişmiş sebzeler
Kurubaklagiller (max.haftada 1-2)

Spor puanlama listesi :

Cardio- dk- 5 puan (Eliptik, koşu, kondisyon bisikleti- en az 5. level de olmak şartıyla)
Koşu (dışarıda) - dk- 4 Puan
Yüzme- dk- 4 Puan
Jillian- dk -4 Puan
Zumba- dk -3.5 Puan
Yoga -dk- 2 puan

Leslie : dk 3 puan
Pilates: dakikası 3 puan

Tempolu Yürüyüş (dışarıda) -dk- 3 Puan
Yavaş Tempo Yürüyüş- dk -1 Puan
Keyfi Yüzme- dk- 1 Puan
Park Aletleri -dk- 1 Puan
İp atlama- 5 tane- 1 Puan
İpsiz ip atlama-zıplama -8 tane -1 puan
Plank -3 sn-1 puan
1000 adim - 15 puan
Twist - 15 tane- 1 puan
Ev isi 30 dk-10 puan
Göbek atma (oyun havasi vs:)) dk 2 puan
Merdiven çıkma - 5 tane- 1 puan

Bisiklet sürme - dk - 2 puan

#040DF7
LAydLiNe LAydLiNe kaptan bu kaçak dönüş yaptı ama giriş şartlarında izne ayrıldığı kilo diyor benim öyle listeye girmem zaman alır yalnız😂 hamilelik sebebiyle ayrılmıştım. Bebişi 17 aylık yaptım geldim bol kilo ile. Bi yerden zayıflama sürecine başlamam lazım beni listeye al gözünü seveyim🥺

Merhaba kızlar grup aktif değil mi bende dahil olmak istiyorum ama pazardan beri yazışmamışsınız menülerinizi nereye yazıyorsunuz

Eskiden buralardaymışım. motivasyonum "sıfır"
Var mı bana el verecek biri? ...düştüğüm yerden kaldıracak

X