13 yas genital bolge için

sivastrabzon

hem şiirsin sen, hem şair..
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2017
2.705
9.771
upload_2018-2-19_16-36-22.png

Arkadaşlar merhaba. Ben13 yaşındaki kızımın genital temizliği için bunu aldım. Ama genital bölge için uygun değil yazıyor, tereddütte kaldım. Kullanırsam ne gibi bir etkisi olur, genital bölge için ayrı bir tüy dökücü ürün var mı, ne önerirsiniz?

Eki Görüntüle 2113178

Arkadaşlar merhaba. Ben13 yaşındaki kızımın genital temizliği için bunu aldım. Ama genital bölge için uygun değil yazıyor, tereddütte kaldım. Kullanırsam ne gibi bir etkisi olur, genital bölge için ayrı bir tüy dökücü ürün var mı, ne önerirsiniz?

Ağdadan başkası yalan...
Hiç olmadı doktor eldiveni en iyisi...

koltuk altına yaparken bile gözünden yaş geliyor. Acısına dayanamaz diye bunu kullanayım dedim

Valla benimde gözümden yaş geleydi de ben de ağdaya alışaydım, ama alışamadım. Çok da sıkıntısını çektim. Allahtan bir akrabam beni doktor eldivenine alıştırdı da rahatladım.

Naçizane tavsiyem, kökten kendisi alsın yavaş yavaş ya da ehli bir kişiye aldırın zaten 3 parçada temizliyorlar. Bir süre sonra da azalır.

Benim de kızım var, bu zamanlara gelip de kişisel bakım konuşabilecek miyiz merak ediyorum. :)

Valla benimde gözümden yaş geleydi de ben de ağdaya alışaydım, ama alışamadım. Çok da sıkıntısını çektim. Allahtan bir akrabam beni doktor eldivenine alıştırdı da rahatladım.

Naçizane tavsiyem, kökten kendisi alsın yavaş yavaş ya da ehli bir kişiye aldırın zaten 3 parçada temizliyorlar. Bir süre sonra da azalır.

Benim de kızım var, bu zamanlara gelip de kişisel bakım konuşabilecek miyiz merak ediyorum. :)
Biraz daha ac8ya dayanikli hale gelenenkadar, yani gecici bir sure kullanmak istiyorum. Simdiden agdadan nefret etmesin.
Ben de epey bekledim bu zamanlarini, insallah darisi başına senin de..

28 yaşındayım. Sanırım kızınız yaşlarındaydım annem bacaklarıma ağda yaptı. Öyle bir böğürdüm ki, bütün mahalle annem beni dövüyor sanmıştır:KK45:

Sonra jilet yaptım, ağdaya gittim, lazere gittim, tekrar jilete döndüm, tüy dökücü kullandım vs.

Ama emin olun keşke annem ısrarcı olsaydı da ağdadan başka birşeye bulaşmasaydım diyorum. Ya ağda ya lazer...

Tüy dökücünün jiletten farkı yok. Kılları arttırır ve kalınlaştırırsınız. İşte o zaman daha da çok canı yanar ağda yaparken.

Eğer olumlu bakıyorsanız lazer daha büyük kolaylık. Hem acısı da ağda gibi değil.

Ama lazer olmaz derseniz, ağdaya götürün iyi bir kuaföre. Acısı için de emla vs krem kullanabilirsiniz birkaç sefer. Uyuşturur ve acısını hissetmez.

Biraz daha ac8ya dayanikli hale gelenenkadar, yani gecici bir sure kullanmak istiyorum. Simdiden agdadan nefret etmesin.
Ben de epey bekledim bu zamanlarini, insallah darisi başına senin de..

Valla onun acısı şimdi nasılsa ileride de aynı olacak. Yani ben halen alışamadım. Hele de tüyler kalınlaşırsa iyice zor oluyor ağda. Güzel güzel anlatın, gerekirse yanına sevdiği bir abla alarak anlatın durumu veya o anlatsın.

Benim kızımda ameliyat eldiveni kullanıyor canım.başta hiç istemedi ama alıştı bi denesin belki oda alışır.hem şimdi daha cılız oluyor tüyler şimdi alışmazsa sonra daha çok zorlanır

ya ne boş saçma sapan yorumlar var. kadın bu nasıl iyi mi olur mu diye sormuş.. herkes ağdadan falan bahsediyor..bu insan illaki biliyor.. gereksiz akıl verme konusunda nirvanayız yemin ediyorum.. bende jilet kullandım oraya ağda yapmak o bölgenin yapısına aykırı hiç bir çağdaş ülkede ağda yok . ayrıca ağda o bölgede kararma yapar ona göre heleki bu yaşta ağda aman aman :/

X