14 ay uyku problemi

SupSuperMom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2016
192
121
27
Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi geceler konu başlıkta da olduğu gibi 14 aylık bir kızım var ve gündüz gece farketmeden uyku düzeni sıfır.

Doğduğundan itibaren ayakta sallamaya karşıydım beşikte bile sallamıyodum veya kucağımda ama artık ne kadar yanlış ta olsa ayakta sallamayı arar oldum sadece memede uyuyo cünki kızım

Ve uyuduktan 10-15 dakka sonra direk uyanıp yanıma gelmek istiyo çok fazla dönüyo ve bende uyku namına bişey kalmıyo bi yerini ezicem diye e durum babasındada aynı yatağına uyudukça yatırıyorum bu sefer yine yarım saate kalkıp yine yanima geliyo ve yine memede uyuyo :KK57:

Lütfen ne yapmam gerekiyo internette uyku eğitimi hakkında makaleleri konuları okuyorum ama onlar bizde pek fayda etmiyo ne yapmam lazım yardım edermisiniz:anne:
(uzun olduysa kusura bakmayın )

1 yaş üstü çocuklara uyku eğitimi farklı tekniklerle uygulanıyor.
Bir uzmana danışırsanız yardımcı olurlar.
Ya da uyku eğitimini 1 yaş üstü olarak aratın.
Geçen kontrolümde doktorum bana 9.aya kadar uyku sorunumu çözmemi, aksi halinde öyle devam edeceğini söyledi.
1 yaş üzerinde de eğitimler mevcut ama, ilgisi o kadar açık ve yürümeye başladığı dönemde çok da zorlu bir süreç olduğunu da ekledi.

Peki pediatri ye mi gittiniz yoksa baska ilgilenen bölüm varmı gün icindede sürekli memede artik ağrımaya başladılar uykudada bırakmıyo ben cekmesem cekincede arkasını dönüyo kalkıyo beslenmesi de iyi ama artık uykusuzluk acaba bi derdi mi var düşüncesi çok yoruyo :KK43:beni bi de gece 2 den önce uyumuyo sadece öğlen 12 de 1 saat uyuyo o da nadir 1 saati buluyo

X