14 Nisan - 9 Mayıs 2021 Venüs Boğa Burcunda - Burcunuza Etkileri

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
21.486
1.556

Boğa Burcuna Geçen Venüs'ün Etkileri​Boğa burcuna geçen Venüs; aşk hayatınızı bir kaç basamak yukarı çıkarmak için geldi ve hayır; bu seksi süreçten yararlanmak için bir partnere ihtiyacınız yok. 14 Nisan - 8 Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleşen bu astrolojik olay, Aşk Gezegeni Venüs'ün toprak grubunun sabit burcu Boğa'ya geçmesiyle gerçekleşiyor.

Çoğu retro ve gezegensel olay bizim kaçmak veya saklanmak istememize neden olurken; Boğa burcundaki Venüs bize spektrumun karşı ucunu sunacak. Para, lüks ve zevke de hükmeden aşk gezegeni, bize aşk hayatlarımızı canlandırma veya yeniden yapılandırma şansı sunuyor. Ayrıca tüm bunlar "kendini sev" mottosu da içeriyor.

Boğa burcu duyusal zevklere düşkün bir toprak grubu burcudur, bu yüzden şimdi içinizdeki lüks aşk tanrıçanızı tamamen isteklerinize kanalize etme, hayatın tüm tadını çıkarma zamanı.

Ayrıca Boğa'daki Venüs; başkalarıyla daha derin şehvetli bağlantıları geliştirmemize ve ilişkilerimize daha "topraklanmış" -yani doğru elektrikte- bir enerji getirmemize yardımcı olabileceği için aşk için harika bir zaman olabilir.

Tüm burçlar, Boğa'daki Venüs'ten gelen hedonistik enerjiyi hissetmek için şu an uygun durumda ve şimdi bunu kucaklama zamanı! Eğer izin verirsek, bu şarj transiti bizi aşk gezegeninin en sevdiği alanlarda meyveleri toplamamıza izin verecek: aşk, seks ve para.

Aynı zamanda, yatak odasındaki ısının bir çentik atladığını göreceğimiz, flörtlerin başladığı (veya bazılarının yeniden alevlendiği), zevk arzumuzun öne çıktığı bir aşamadır bu.

Tabii ki tüm bu süreç cinsel zevkle sınırlı değil. Bu kozmik aşama, hayatımızın her yerinde duygusallığa ve romantizme eğilmemizi ve her alana lüks bir dokunuş getirmek için duyularımızı çeşitli alanlarda gerçekten meşgul etmemizi teşvik ediyor. Bu, evinizi bazı muhteşem keten çarşaflar ve lüks kokulu mumlarla yükseltmek anlamına da gelebilir.

Peki Boğa burcundaki Venüs'ten nasıl maksimum yarar alabilirsiniz?
Bizimle birlikte söyleyin: Öz bakım, öz bakım, öz bakım!

Venüs Boğa burcundayken, zevki ön plana koyun ve öz bakım rutininizi mümkün olduğunca ayrıntılı hale getirin. Biraz hedonist olmak ve bu transit sırasında iyi hissettiren şeylere tamamen kanalize olmak için harika bir zaman. Aşk hayatlarımız artık çok daha şehvetli olabilir, çünkü bedenlerimizle çok daha uyumlu olacağız ve romantizmin lüks tarafını kucaklamaya hazır haldeyiz. Kokulu çiçek buketlerini, mum ışığında akşam yemeklerini ve süslü iç çamaşırlarını düşünün. Yine de, Boğa'daki Venüs biraz tembellik de getirdiğinden, hiçbir şeye acele etmek istemeyeceğiz.


Müşra Demir

 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
21.486
1.556

Venüs Boğa Burcunda​Venüs 14 Nisan ile 9 Mayıs arasında Boğa burcunda seyahatini sürdürecek. Venüs; aşk, uyum, güzellik ve barış gezegenidir. Venüs sevgi lisanımızdır. Canlıları, evreni, insanları nasıl sevdiğimizi ve sevgimizi nasıl ifade ettiğimizi simgeler. Venüs’ün Boğa Burcunda olması 9 Mayıs’a kadar sevgi gösterme biçimimizi Boğa burcu özellikleri ile yaşayacağımızı gösterir.

Boğa burcunun, mantıklı, garantici ve istikrarlı özelliklerinin yanı sıra; maddiyata ve zevkli konulara düşkünlüğü, sanat ve estetiğe yatkınlığı vardır. Venüs’ün Boğa burcunda olduğu bu dönemde alışveriş, estetik, parasal konular, yeni flörtler, sanatsal işler ön planda olacak. Özellikle beraberliklerimizi netlik ve güvence altına almak isteyeceğimiz günler yaşayacağız.

9 Mayıs tarihine kadar Aşk ve sevgi taşı olan Pembe Kuvars Doğal Taş Kolye’yi içinizdeki aşk enerjisini açığa çıkarmak için bu günlerde kullanabilirsiniz.


Venüs’ün Boğa Burcunda Olmasının Burçlar ve Yükselen Burçlar Üzerinde Etkisi

Venüs’ün Boğa burcunda ilerlediği bu günlerde her burçtan insan farklı alanlardan etkilenecektir. Gezegen geçişlerinin evrensel etkilerinin yanı sıra burcunuzu ve yükselen burcunuza ait etkilerini de aşağıda okuyabilirsiniz.

Koç ve Yükselen Koç

Bu dönem Koç burçları için ilişkiler ve maddi kaynaklar ön planda olacaktır. Kariyer hayatınızda beklenmedik teklifler alabilir, yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. Maddi olanaklar ve yatırımlar konusunda temkinli olmanız gereken bir döneme giriyorsunuz.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bu günler sizler için dış görünüşünüze özen gösterdiğiniz bir dönemdir. Estetik müdahalede bulunabilir, kişisel bakımınızla ilgilenebilir, kendinizle ilgili ufak tefek bile olsa değişikliklere yönelmek isteyebilirsiniz. Muallakta kalmış birçok konunun netleşeceği bir dönem sizi bekliyor.

İkizler ve Yükselen İkizler

12. evinizde gerçekleşecek olan Venüs Boğa transiti İkizler burcunu ruhsal anlamda etkileyecek. Kendi iç dünyanıza dönmek isteyeceğiniz günler yaşayacaksınız. Bu günlerde yoga, reiki, meditasyon yapabilirsiniz. Hayatınız ile ilgili net hamleler yapmadan önce sezgilerinize danışın.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bu dönemde sosyal hayatınız ve arkadaş çevreniz ile ilgili konular gündeminizde olacak. Başlatmaktan çekindiğiniz bir flörtünüz varsa daha ciddi adımlar atabilirsiniz. Maddi anlamda yakın çevrenizden destek görebilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan

Kariyer hayatınızda yaşanacak olumlu gelişmeler sizleri çok etkileyecek, parladığınız bir dönemdesiniz. Ortaklarınız ile yaşanacak bazı sorunlar ortaya çıkabilir ancak büyümeden çözümlenecektir. Bu dönemde krizleri fırsata çevirin, özellikle iş hayatınızda yükselmek için adım atabilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak

Mahkeme, anlaşma ya da davalar gündeminizde olacak. Bu konular ile ilgili olumlu dönüşler alabilirsiniz. Özellikle aşk konusunda da güzel gelişmeler sizi bekliyor. Süregelen beraberliklerinizde daha somut adımlar atabilir, yeni bir beraberliğe net bir şekilde başlayabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi

Maddi anlamda beklediğiniz ya da beklemediğiniz kaynaklarda para akışı gündeminizde olacaktır. Miras, ortaklı işler gibi konularda olumlu dönüşler alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Kariyer hayatınızda ise beklediğiniz terfiler bu dönemde kapınızı çalabilir.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bu dönemin en aşık burcu Akrep diyebiliriz. Ummadığınız bir anda karşınıza birisi çıkabilir, devam eden beraberliğinizde romantik günler yaşayabilirsiniz. Akraba ve yakın çevrenizden destek göreceğiniz günler sizi bekliyor.

Yay ve Yükselen Yay

Sağlık yönünden oldukça şanslı bir dönemdesiniz. Uzun zamandır sağlık alanında bir tedaviye başlamayı düşündüğünüz bir konu varsa bu günleri değerlendirebilirsiniz. Sağlıklı beslenme ve spor alanında bir başlangıç yaparsanız karşılığını alacağınız bir dönemdesiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Oğlak burçları için tam anlamıyla aşk mevsimi diye adlandırabiliriz. Romantik birliktelikler, tutkulu aşklar bu dönemde gündeminizde. İlgi alanınıza giren bir konuya odaklanabilirsiniz. Venüs’ün Boğa burcunda oluşu çocuklarla ilgili konuları gündeminize taşıyacak. Çocuk sahibi olmak isteyen Oğlak burçları için çok şanslı günlerdir.

Kova ve Yükselen Kova

Yeni bir eve taşınmak, gayrimenkul alıp satmak için çok iyi bir dönemdesiniz. Yaşadığınız alanları güzelleştirmek, dekorasyon ile ilgilenmek için verimli günler. Aile hayatınızda huzurlu anlar yaşarken maddi anlamda destekleneceksiniz.

Balık ve Yükselen Balık

Araştırıp ürettiğiniz bir dönemdesiniz. Yakın çevreniz akrabalarınız ile iletişiminizin keyifli. Bu günler ilgi duyduğunuz hobi alanlarınızda kendinizi geliştireceğiniz bir dönemdir.
ASTROLOG ELVAN
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
21.486
1.556
Screenshot_20210415-205946_Instagram.jpgAygül Aydın
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
21.486
1.556

Venüs-Boğa Transiti​


Venüs; Aşkın, sevginin, paranın, küçük şansların, estetiğin, sanatın, ilişkilerin, keyif aldığımız alanların yöneticisidir.
Yönettiğin iki burçtan biri olan Boğa burcunda transite başlarken, oldukça yüceldiği bir konumda olacak.
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki toprak gurubunun sabit nitelikli üyesin Venüs’ün çocuğu Boğa burcu; sağlam temellere çok çok önem veririr.

Hal böyleyken ”Güven” Venüs-Boğa transiti sürecinin olmazsa olması olacak.

Venüs 14 Nisan – 9 Mayıs 2021 Tarihleri arasında Boğa burcunda transit edecek.
İlişkiler, işbirlikleri, evlilikler, dostluklar ”Güven” duvarına takılabilir.

Güven, saygı, sevgi, içtenlik içermeyen ilişkinini başlığı ne olursa olsun Venüs-Boğa transitinde muhtemelen sonlanacaktır.

Zoraki süren, menfaatler, çıkarlar nedeni ile süregelen ilişkiler, evlilikler, ortaklıklar, işbirlikleri, dostluklar bu dönemde ağır sınavlar verebilir ve bir çoğu sınıfta kalabilir.

Venüs-Boğa transiti süresince ten uyumu, haz, tutku, karşılıklı tatmin, estetik zevklerin uyumu bir ilişki, evlilik, flört adına öne çıkan kriterler olacak.

Karşımızdaki kişinin konumu, statüsü, kendini ifade etme biçimi, estetik oluşu, havalı, güzel, karizmatik oluşu bizi cezbeden niteliklerden olacak.

İlişkilerde, evliliklerde, flörtlerde, işbirliklerinde, dostluklarda; ‘‘Bana ne katıyor, bana faydası ne, beni ileri taşıyor mu, bana iyi geliyor mu?” gibi sorulara cevaplar arayacağız.

Karşımızdakini anlamak istiyor olsak dahi önceliğimiz ”Anlaşılmak” olacaktır.


Evimizde, yaşam alanımızda konfor isteyeceğimiz, rahat etmek isteyeceğimiz, keyfimize düşkün olacağımız bir süreçtir.
Ev dekorasyonu, ev düzeni, bulunduğumuz alanın estetik oluşu önemli olacak.
Evimiz, odamız, ofisimiz için lüks alış verişler yapabilir, yeniliklere gidebiliriz.
Evde zaman geçirmek, keyifli, lezzetli sofralar kurmak, sevdiklerimize sunumlar yapmak zevk alanlarımız olacak.
Venüs-Boğa transi kilo almaya açık bir sürece işaret eder, bilginize.
Venüs-Boğa trasitinin ”Para” ile ilişkisine bakarsak; oldukça şanslı bir dönemdir.

Gayrimenkul yatırımları, alım-satım, araba değiştirmek, arsa almak, yatırımlardan kazançlar elde etmek adına ideal bir dönemdir.

Para piyasalarında artış, yükseliş, altının yükselişi öne çıkarken, topraktan kazanç, tarımdan kazanç, sanat, medya alanlarından kazançlar sağlamak mümkündür.

Venüs-Boğa trasiti sürecinde öne çıkacak göksel görünümlere bakarsak;

23 Nisan 2021
Venüs-Uranüs Kavuşumu
Sanatçılar, Futbolcular, Tanınmış kişiler, Medyatik kişiler, İnfluencerlar, Politikler, Topluma mal olmuş insanlarla ilgili sprekülatif, sansasyonel, şok etkisi yaratacak haberler öne çıkabilir.
Sosyal medya akımlarında, ana medya akımlarında, basın-yayın organlarında duyacaklarımız, göreceklerimiz ”Yok artık” dedirtecek cinsten olabilir.

25 Nisan 2021 Venüs-Satürn Karesi
İşte bu açı ”Güven” nedir, önemi nedir noktasına değinecek.
İlişkiler, evlilikler, dostluklar, işbirlikleri bu dönem içerisinde ağır sınavlar verebilirler.
Resmi daire işlemleri, Hukuksal işlemler, Yasal işlemler, Borçlar-Alacaklar, ani ödemeler gündeme gelebilir.
Etki tarihleri ise takribi 19-30 Nisan 2021 tarihleri arasında olacaktır.

8 Mayıs 2021 Venüs-Jüpiter Karesi
İlişkiler, evlilikler, dostluklar, işbirlikleri adına rahatlayacağımız, her türden iletişim, paylaşım adına keyif enerjimizin yükseleceği, emek verdiğimiz alanlarda karmik hak edişlerimizi alacağımız, şifalı bir dönemdir.
Gerçeklik, sevgi, samimiyet, içtenlik içeren her türden ilişkiyi destekleyen bir süreçtir.
Bereketin arttığı, emek verenlerin karşılık alacağı bir süreçtir.
Finansal anlamda şanslı gelişmelerin öne çıkacağı son derece besleyen, destekleyen, ileriye taşıyan bir süreçtir.
”Hepimize şans, sevgi, uğur getirecek bir transit süreci olmasını diliyorum.”


Sevgiyle;
-Astrolog Seda Turan
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
21.486
1.556
Venüs Boğa burcunda, peki etkileri neler olacak?
14 Nisan 2021 - 9 Mayıs 2021 tarihleri arasında Venüs yöneticisi olduğu Boğa burcunda olacak. Venüs, Boğa burcunda hareket ederken rahatınıza daha düşkün olmayı tercih edebilirsiniz. Konfor alanınızdan çıkmak istemeyebilirsiniz. Bu durum keyfe düşkünlük getirecektir. Aynı zamanda tenselliğe ve beş duyuyu doyurmaya düşkünlük, yeme içme isteğinin artması görülebilir. Zevk ve maddi değerlere düşkünlük ve buna bağlı olarak maddeye fazla değer vermek ön planda olacaktır. Bu süreçte kendi değerinizi sahip olduklarınızla ölçüp kıyaslama yapabilirsiniz. Tüm bunların geçici bir süreç olduğunu unutmayınız.

Güven ve sadakat

Aşk ilişkilerinde sadakat, sahiplenme ve güvende hissetmek ön planda olacaktır. Bazı ilişkilerde kalıcılık aranacak. Venüs güzelliğin, estetiğin sembolüdür. Venüs'ün yöneticisi olduğu Boğa burcunda iken çevrenizde gördüğünüz her şeyde, yediğiniz yemekte bile estetik arayabilirsiniz.

Önemli tarihler hangileri?

14 Nisan 2021 - 9 Mayıs 2021 tarihleri arasında gezegen etkileşimlerine göre önemli tarihler olacaktır.

Bunlar:
  • 22 Nisan 2021 tarihinde Venüs; Uranüs ve Mars ile yapmış olduğu açılar nedeniyle; aşklar, flörtler ve ikili ilişkilerde beklenmedik sıkıntılar görülebilir. Kişisel doğum haritasına göre bazılarınıza bu tarihte yeni bir aşk gelebilir. Yine bu tarihte yatırım konularına dikkatle yaklaşılmalıdır.
  • 23 Nisan 2021 tarihinde yeni sözleşmelere imza atılabilir. İlişkisi olanlar ilişkisini kalıcı hale getirmek için karar alabilir.
  • 24 Nisan 2021 tarihinde finansal olarak sıkıntı yaşayabilirsiniz. Daha önce yapmış olduğunuz yatırımlarınızdan istediğiniz kazancı elde edememiş olabilirsiniz.
  • 25 Nisan 2021 tarihinde dış görünüşünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Değersizlik duygusuna kapılabilirsiniz.
Emel Açıkel
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
21.486
1.556

Venüs Boğa burcunda: İnsan hür doğmuştur ama bir yerde zincirlenmiştir.​


boğa3.jpg

İlişkilerde olsun, maddi konularda olsun biraz daha kendimizi güvende hissedeceğimiz ve bu tarz insanlarla karşılaşma fırsatımızın olduğu bir dönem içine giriyoruz.

Zamanın ruhunu okumak gerekirse ilişkisel anlamda güven duygumuzun daha ön planda olduğunu söyleyebiliriz.

Venüs Boğa burcundayken herkesten daha çok sevinecek burçlar: Boğa, Başak ve Oğlak (yükselen ve ay burçları dahil)

Venüs Boğa burcundayken zorluklarla karşılaşabilecek: Oleyyy sonunda hiç kimse! Boğa burcundaki Venüs, herkes için sakin ve rahat bir zamandır.

Venüs Boğa zamanı; Hoşgörülü ve daha rahat bir zaman dilimidir. Venüs Boğa, tüm biçimleriyle zevk arayan bir zamandır. Kendinize ve kişisel bakımınıza önem vermek istediğiniz bir zamanın içine giriyorsunuz. Bugüne kadar hiç önemsemediğiniz kişisel görüntünüzü daha fazla önemseyebilirsiniz. Venüs'ün bir sloganı olsaydı, "tadını çıkar" olurdu. Hayatınızda var olan güzelliklere şükrederek tadını çıkartmaya çalışın.

Dokunarak ve hissederek hareket etmek isteyeceğimiz bir zaman dilimi içindeyiz. Kısıtlamalarında bu kadar arttığı bir dönemde Venüs’ün boğa süreci daha temaslı olma isteğimize karşı bizi biraz daha zorlayabilir. Dokunmayı, göz göze gelmeyi ya da işlerimizi daha iyi yapmak için bu hisse ihtiyacımız daha fazla olabilir. Bu dönem gerçekten hoşlandığınız kişiyi fark edeceksiniz.


Bu soru tüm her şeyi çözebilecek. Ondan gerçekten hoşlanıyor muyum?

Finansal noktada Venüs oldukça sizleri büyük hedeflere götürebilir. Bu dönem başlatacağınız projeler sizlere kolay ve rahat kazanımlar getirmesi adına büyük bir fırsat taşıyabilir.
Sadece yüksek kaliteli lüks ürünlere daha fazla para harcamakla zaman kaybetmeyin. Aynı zamanda daha akıllı finansal kararlar alarak, parasal durumunuzu iyileştirebilecek bu zamanı yatırım yaparak değerlendirebilirsiniz. Aynı anda hem para harcamak hem de para kazanmak? Bu mümkün olabilir. Bunu tekrar gözden geçirin.
Aygül Aydın
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
21.486
1.556
0a.jpg
a.jpg


Venüs, Boğa burcunda sağlamcılık, pratiklik, güvenilirlik, keyif ve konfor düşkünlüğü verir. Her şeyin en abartılısını ve şaşaalısını değil ama en iyisine, en güzeline sahip olmak isteyeceğimiz bir döneme girdik. Koç’taki gibi aceleci, sabırsız, ben merkezli hareket etmeyeceğiz. İlişkilerde maceraperest değil güvenli alanda olmak isteyeceğiz. İlk önceliğimiz güvenlik, güvenilirlik ve zevk aldığımız konular olacak. Sevdiğimiz her ne varsa fazlasıyla koruyucu, sahiplenici davranabilir ve biraz kıskançlıklar yapabiliriz. Yeme içme ve alışveriş durumu abartılabilir, diyetlerin ucu bu dönemde kaçabilir. Aldığımız eşyalar veya güzellikle, sanatla ilgili uğraşlar ve Venüs nakit paradanda sorumlu olduğu için, ticari işler de daha olumlu sonuçlar verir. Emlak ve toprak konusu hız kazanır. Bu anlattığım genel yorumlardır.

Toprak ve su elementi burçlar ve burçlarda yükseleni, gezegenleri olanlar Boğa, Başak, Oğlak, Yengeç, Akrep, Oğlak ve Balık burçları pozitif etkilenir aşk, para ve keyif konularında fırsatlar yakalayabilir.

Hava ve ateş elementi burçlar ve burçlarda yükseleni, gezegenleri olanlar İkizler, Terazi, Kova, Koç, Aslan, Yay burçları daha bu ayı bir şeyleri tamamlama ve adını koyma ile uğraşabilir.


Şule Dolaşır
Merküryen
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
21.486
1.556
a2c824479312943ed233cb9fa02c5cde-taurus-woman-woman-art.jpg

💕☘️Maddi konular,lüks-konfor, ilişkiler, aşk ve değerlerimizin temsilcisi Venüs, 9 Mayıs tarihine kadar Boğa burcu transitinde olacak.Bu transit etkisi ile güvence ihtiyacı,kalıcı ilişkiler ve değerler, sahip olduklarımızı korumak, keyif veren konular, rehavet, bedensel konular, maddi konularda geçmiş kayıplara odaklanma, güvenlik alanı savunması, özdeğer sorgulamaları, değer ve değersizlik konuları, kısaca sahip olunan tüm değerler ile ilgili (maddi-manevi) sorgulamalar yaşayacağımız bir enerjide olacağız.🌸

💕☘️Venüs; Boğa burcunda yönetici konumda kendini iyi hisseder.Fakat bu kez; sabitlerde yerleşik Satürn ve Jüpiter ile zorlu açılar kurarken,Uranüs ile de kavuşarak bu zorlu etkileri aniden yaşatacağının sinyallerini veriyor küçük iyicilimiz Venüs.Elimizdekileri korumak-güvenceye almak,olanı kaybetmemek adına kayıplara odaklanmak etkisi verebilir.Bu süreç içinde kalıcı ilişkiler önem kazanacaktır.Sabit fikirlilik ve sahiplenme de çok baskın hissedilir.Para da bu süreçte ana gündem konusu olup, baş köşeye oturtulabilir.Bedensel güç-irade ve beslenmenin de önem kazanacağı bu sürede ,aşağıdaki tarihlere özellikle dikkat, bu tarihlerde gerginlikten, ani dürtüsel çıkışlardan, düşünmeden hareket etmekten,sabırsızlıktan uzak durmakta ve yeni girişimler veya akılda olan bir konu hakkında yapılacak başlangıçlardan uzak durmakta yarar var .İşte o tarihler 💣

22-23-24-25 Nisan

💕☘️Venüs Boğa transitinden en olumlu etkiyi , toprak gruplarından Boğa,Başak,Oğlak burçları alırken, desteklenenler ise Balık ve Yengeçler olacak.Herkesin harita potansiyeline göre etki değerlendirilir.Toprak ve su gruplarındaki gezegen yerleşimleriniz önemlidir.🌸

💕Aşkın ve sevginin gezegeni hepimize güzellikler getirsin , sevgiyle...💕


Aysu Neslihan Çetin
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
21.486
1.556
0a.jpg

🦋Aşkta, sosyallikte ve parada daha şanslı zamanlar getirecek bizlere
🦋İştahımızı da açacak diyet yapanların dikkatine🚨
🦋Astrolojide enn sevdiğiniz en iyicil gezegen olan Jüpiter’in hem Güneşle hem de Marsla çok güzel ve uyumlu açıları var bu bir iki gün...
🦋İyimserlik, anlayış, iyi hissetmek
🦋Güzel gelişmeler hepsi mümkün ♥️
🦋Diğer yandan enerjimiz ve motivasyonumuz da süper 🤩
🦋Gökyüzü kalk toparlan enerjini topla harekete geç diyor.
🦋Sosyal çevrede ve ya gruplar içerisinde aktif rol almak için harika zamanlar
🦋Elbette artık bunlar internet üzerinden oluyor mâlum 😕
🦋Şu bir kaç gün gerçekten efffsane...
🦋Bunun negatif yanı ise iyimserliği abartmak olabilir 🤔
🦋Bir de ayarsız enerji ⚡️
🦋Ayarsız enerjiden kaynaklı ben yaparım deyip, kendinizi zeyna sanıp da ağır işlere tek başınıza girişmeyin!
🦋Cömert zamanlar, isteyin♥️
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
21.486
1.556
0a.jpg


Ve ve ve Venüs tahtına geçti! 9 Mayıs’a kadar Boğa burcunda güçlü çalışacak. Maddi ve manevi değerlerinizi, ilişkilerinizi çok daha benimseyip sahipleneceksiniz. Güven, kalıcılık ön planda olacak. Uzun vadeli yatırımlarla meşgul olabilirsiniz. Koşullar stabil kalsın istersiniz. Ancak şartlar değişsin istemezken ani farkındalıklar yön değişimlerini getirebilir. Ama kimileri de sürprizli, ani çekimler yaşayabilir. Özellikle 23 Nisan civarı. 25 Nisan civarı da alma verme dengeleri hassas, ilişkide ve maddi konularda bazı şeyleri disipline gitmek gerekebilir. Zorlayıcı etkiler var. Zamanınızı verdiğiniz şeyleri ele alış biçiminize özen gösterebilirsiniz. 8 Mayıs civarı ise Venüs Jüpiter karesi durmak gereken yerleri hatırlatabilir özellikle işin işinde flört, aşk, eğlence, iyi vakit geçirmek ve parasal konular varsa... Belki de karşı tarafın alanına müdahele etmeden ancak kendi inandığımız değerleri de savunarak ilerleme kaydedebiliriz.

Venüs Boğa dönemi başlayan işler, ilişkiler kalıcı bakış açısına sahiptir. Ancak Venüs’ün zorlayıcı açılar var. Güvendiğiniz dağlara kar yağarsa dert etmeyin; önümüz bahar. Yine çiçek açarız. Ya da Şems-i Tebriz ne demiş; ‘Güvendiğiniz dağlara kar yağdığında en güzel çare dağ ile karı baş başa bırakmaktır. Gün gelip karlar eridiğinde, dağ yolunuzu gözlediğinizde en güzel cevap başka bir dağdan selam yollamaktır.’ 👋🏻

Venüs İkizler’e geçmeden önce Plüton ile güzel bir açı yapacak. 6 Mayıs civarı durumlar dönüşüme açık. Ancak Plüton retro olacak. Geçmişte üstü kapatılan konularla yüzleşmek gerekebilir. Yine maddi- manevi güç elde etme isteğiyle beraber etkin konuşmalar yapılabilir. Ancak takıntılara dikkat! Bazı şeylerin daha güzel olması için değişim ve dönüşüme ihtiyaç duyulabilir.

Toprak, alım-satım, gayrimenkul, seramik, kil, bahçe işleri, tarımla ilgili konular da gündemde olabilir. Yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Estetik operasyonları için de aynı şey geçerli. Ancak haritanız desteklemiyorsa hiç girmeyin o toplara. Risk almayın.

Herkese kolaylıkla gelmesini dilerim.
Kalbim sürpriz aşklardan şok yana. ❤️


Begumtells
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
21.486
1.556
0a.jpg

💟Venüs 9 Mayıs’ a kadar Boğa burcunda✨ .
.
.
🌹Venüs ilişki kurma şeklimizi ve değer verdiğimiz, keyif aldığımız alanları gösterir. . .
.
🍽Yeme içmeye, lükse ilgimizi arttırır. .
.
💵 Para konuları bolca gündeme gelir.
.
🧚🏼‍♀️Venüs Boğa hayatta her şeyden keyif almayı bilir👌🏼
.
💸Güçlü finansal dürtüleri vardır. .
.
🔞İlişkide tensel uyum çok önemli olur. . .
.
📴Sadakat vardır..
.
💪🏼İlişkiyi sağlamlaştırmak için gereken emeği göstermeye hazır oluruz.
.
😜Aynı zamanda tembelliği de sembolize ettiği için bu dönem rahata, konfora ve keyfe çok düşkün olabiliriz.

🌸Haritamızda Venüs’ün bulunduğu evin konuları hayatta en çok keyif aldığımız şeyleri gösterir.
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
21.486
1.556
Venüs'ün gücünü daha etkin göstereceği zaman aralığı, 24 Nisan itibariyle başlayıp, 8 Mayıs'a kadar devam edecek. (Mars, Plüton ve Neptün'den destek alacak) Tüm girişimler bu zaman aralığında yapılabilir. Ancak tabiki en doğru yönlendirme bireysel danışmanlıkta ortaya çıkacaktır.

Bu süreçte kalıcı, sadakate dayalı ilişkiler kurulabilir. Denenmiş, güven verene eğilim artabilir. Juno da retroda olduğu için yaşanamamış ya da yarım kalmış aşklar gündeme gelebilir. İlişkilerde sahiplenme davranışlarında aşırılık olabilir. Kendini güvende hissedebilmenin tek yolunun maddi ve manevi değerler yaratmak olduğu düşüncesi ağır basabilir. Burası Boğa'nın sınavıdır aynı zamanda: Ancak bir şeylere sahip olunca kendini değerli hissetmek... Buraya biraz kafa yoralım bakalım.😊Sevgiler 💓
Karma Astrolog Gizem Sak