14 şubata yanlız girecekler.

asumanduman

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2010
106
1
selamlar ben çok istiyordum sevgilimle girmek ama maalesef olmuyor çünkü askerde oldugu yerde bana baya uzak yada bi yolunu bulup yanına mı gitsem çok güzel bir süpriz olur

dıyette degılsenız gıtmelısınız bence:)..
ımkanınız varsa super olur..amayoksada olsun sızın sadece bı gununuz degıl hergununuz ozel olsun..a.s

selamlar ben çok istiyordum sevgilimle girmek ama maalesef olmuyor çünkü askerde oldugu yerde bana baya uzak yada bi yolunu bulup yanına mı gitsem çok güzel bir süpriz olur

aman canıııımmm Allah iyiliğinizi versin bende ayrıldınız sandım kaydirigubbakcemile3Allah kavuştursun arkadaşım yerinde olsam giderdim güzel bi sürpriz olur buna değecek biriyse gitmelisina.s

geçen iki yılda sevgililer günü harika bi şekilde geçirdim...hep çok romantik ve aşk doluydu
ama bu yıl yalnızım.......hemde tek başıma hiçbi anlamı olmayacak bu sevgililer gününün benim için.....dğer günler ne ise o günde öyle olucak ne yapalım kısmet böyle imiş:)

yada en acilinden bi sevgili..14 şubata kadar allahım en acilinden lütfen lütfen:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

delikafaduldendelikafadulden:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

biri bana mı seslendi:çok üzgünüm:
yalnız giricem malesef,artık sevgilim yokmafoldumben

aman kızlar:eek:

sallayın:teytey:

sevgili de neymişsırnaşık şey

kafanız dinç, huzurlu dertsiz geçirin günlerinizi ne güzel:lepi:

şimdiye kadar hiçbir sevgililer günüm güzel geçmedi... uzun bir zamanıda sevgilisiz geçirdim zaten.. varkende varolan odundu.. şimdi yine yalnızım.. umarım bi gün sevgililer gününü yaşarım nası bişey acabaaa:))))

Bana Sevgililer Gunu cok ticari bir gun gibi geliyor,sadece dogum gunlerini severim, sevdiklerimi hep ararim, dogrusu aranmak da isterim..o kadarbayanssulusmile

yaa keşke olsada sevgileler günü falan kutlamasamda olur..kaydirigubbakcemile3
her zaman ki gibi yek devam edicem hayatımaa:a015:

4 senelik bi ilişkim var maalesef 2 senedir ayrıyız askerlik dolayısı ile neyse Sevgililer gününden 1 hafta sonra yanımda o zamanda doğum günüm sonraki senelerde bol bol acısını çıkarırız inşallah aklinialirimsmile

benimde 5 yıllık ilişkim var askerde olduğu için bu sevgililer gününü ayrı geçiricez mafoldumben ama geldiğinde bu ayrı günlerin acısını fena çıkarıcaz :jeyyar:

oooof yaaa keşke ayrılmasaydıkta askerlik dolayısıyla ayrı oluyo olsaydık ooof oof ben onu çook özlüyorum :KK43: sevgililer gününde onunla olmak için neler vermezdim

sadece geçen yıl yalnız değildim .... ama yine yalnızım bu sene... alışkınım ben yalnızım hep dert yok tasa yok salllla..

bnde 14 şubata yalnız greceğim olmuyo napim napmalıyım bilmiyorm :))
inş olur diyorm kader kısmet diyorm ama olmuyoo
16 yaşıma gldim arada oldu bişler ama şimdi yok olsa süper olurr :)

keşke ayrılmasaydıkda, bu senede sevgililer gününü birlikte kutlasaydık bitanemle mafoldumben
bi mucize olsada tekrar birlikte olsak bilmiyorumkismile

Son düzenleme:
son 3 yıldr sewgililer günüm çok gzell geçtii kaydirigubbakcemile3 hatta 14.02.2008 tarihnde nişan yaptık ama olmadı 3 sene sonra tekimm...senağlama

Sevgililer Gunu nedir ki???.Ne koca, ne de sevgili ..hicbirini istemiyorum,uzun bir sure de istemeyecegime eminim!!!kötükedihüso

X