Cuma Zayıflama Yarışması 14. Takım

Bugün kardesim Hatay'dan acili ekmek yaptirmis getirdik lahmacun gibi ama peynirle salcayla filan yapiliyor. 3 tane yiyince baska sey yiyemedim. Iste sonra yarim paket bisküvi bitirdim. Su adeti olaydim seker ihtiyaci biterdi.

Merhaba:KK25:

10. Takım olarak kapımız hepinize açık.:KK5:

:KK200:

Ben katilayim bari.Takım olmadan yapamiycam sanırım diyet falan. hepi topu 3 kg verdim zaten 10 kg olarak geri dönmesin en azından 😔 yalnız küçük bebişim var çok aktif olamıyorum anca akşam uyuyunca girebiliyorum

Ben katilayim bari.Takım olmadan yapamiycam sanırım diyet falan. hepi topu 3 kg verdim zaten 10 kg olarak geri dönmesin en azından 😔 yalnız küçük bebişim var çok aktif olamıyorum anca akşam uyuyunca girebiliyorum
Takıma gelip kendini tanıtır mısın. :KK5:

Üzüldüm takımın kapanmasına. Hayırlısı olsun ne diyelim. İnşaallah hepiniz hedeflediğiniz kilolara ulaşırsınız kızlar.

Günaydın 14. takım bende tam kilo verme kararı alıp size katılmayı planlarken şimdi takımın kapanması beni çok üzdü. SchonerDuft SchonerDuft senin için kaptanım yazılınca sen devralacaksın sandım. Şimdi neden böyle bir karar alındıki.
Hayırlısı olsun canım ne diyelim. Zipzip in takımına gidebilirsin kardeş takım zaten

Merhaba :KK25:
Listede olan 14. takımın sevgili üyeleri, malum takımınız bu hafta kapanıyor ve kaptanınızın da cenazesi olduğundan uğrayamayabilir. Hoppa
Listenizi düzenleyebilmek adına lütfen ne karar verdiğinizi belirtir misiniz.:KK56:
İzne ayrılmak, yarışmadan ayrılmak, başka takım ile devam etmek gibi.:KK28:

mirjam mirjam
Lenochka Lenochka
B black cat
G Gazetekolik
E EDMLM
sedulu sedulu

***14.TAKİM 701.Etap***

Mirjam (71.6///%)
Nurdeva (62.2///%)
black cat (73.4///%)
Gazetekolik (76,0///%)
EDMLM (67.10///%)
sedulu (77,40///%)Geçen etap bildirimde bulunmadı.

14.Takım Ortalaması:

Listede olan 14. takımın sevgili üyeleri, malum takımınız bu hafta kapanıyor ve kaptanınızın da cenazesi olduğundan uğrayamayabilir. Hoppa
Listenizi düzenleyebilmek adına lütfen ne karar verdiğinizi belirtir misiniz.:KK56:

mirjam mirjam
Lenochka Lenochka
B black cat
G Gazetekolik
E EDMLM
sedulu sedulu

***14.TAKİM 701.Etap***

Mirjam (71.6///%)
Nurdeva (62.2///%)
black cat (73.4///%)
Gazetekolik (76,0///%)
EDMLM (67.10///%)

14.Takım Ortalaması:
Ben sizle devam ediyorum yoluma ☺️

mirjam mirjam
Lenochka Lenochka
B black cat
G Gazetekolik
E EDMLM
sedulu sedulu

***14.TAKİM 701.Etap***

Mirjam (71.6///%)
Nurdeva (62.2///%)
black cat (73.4///%)
Gazetekolik (76,0///%)
EDMLM (67.10///%)

14.Takım Ortalaması:
Merhabalar ben zaten izne ayrilmak istiyodum cunku yogunlugumdan dolayi fazla giremiyorum kimseye haksizlik etmek istemem

mirjam mirjam
Lenochka Lenochka
B black cat
G Gazetekolik
E EDMLM
sedulu sedulu

***14.TAKİM 701.Etap***

Mirjam (71.6///%)
Nurdeva (62.2///%)
black cat (73.4///%)
Gazetekolik (76,0///%)
EDMLM (67.10///%)

14.Takım Ortalaması:
Ben yarışmadan ayrılıyorum. Belki bir süre sonra tekrar dahil olurum, bilemiyorum ama şimdilik ayrılsam daha iyi.

B black cat
G Gazetekolik

EDMLM (67.10///%)10. takıma transfer.
sedulu (77,40///%) 4. takıma transfer.

***14.TAKİM 701.Etap***

Mirjam (71.6///%)İzinli.
Nurdeva (62.2///%)İzinli.
black cat (73.4///%)
Gazetekolik (76,0///%)

14.Takım Ortalaması:

14. Takımın sevgili üyeleri,

Kaptanınız takımı bıraktığını açıkladı.
Zaten uzun zamandır ite kaka giden bir takımdı.

Bu nedenle de herhangi bir kişinin kaptanlığında devam etmesini uygun görmüyorum. 14. Takımı kapatıyorum.

Az önce diğer kaptanlara da duyurdum. Yarışmada kalmak isteyenler olursa diğer takımlara geçiş yapabilirler. Diğer takımların hepsinde sistem oturmuş durumda ve çok güzel devam etmekteler. Üye ihtiyacında olan takım kaptanı topiğinize gelerek duyuruda bulunacaktır. Ya da sizlerin içinin ısındığı bir takım varsa kaptanı ile temasa geçebilirsiniz.

Gerekli iletişmleri sağlayabilmeniz adına bir hafta süre ile takım topiğinizi açık tutacağım, daha sonra kilitleyeceğim.

İyi günler diliyorum.

Daha önce yapmış olduğum açıklamaya dayanarak takım topiğini kilitliyorum.

X