Cuma Zayıflama Yarışması 14. Takım

Selam kızlar anca girebildim bugün aşırı yoğun bir gündü benim için o yüzden tartilamadim şimdi tartılsam da hatalı olur artık yarın sabah bakıp ona göre haftalık hedefimi belirlerim.
P Pinarbartu canim yoğunsun sende tek başına ilgilenmek çocukla çok zor. Bende yapamam ama kaptanlık zaten yeni sayılırım buradaki dünyadan habersizim. SchonerDuft SchonerDuft yaparsa iyi olur baya hakim konuya.
Sizden aktif olma sözü alıyorum uyarsanız alacam her gün menu yazıldığı kadar menü de yorumlarız derseniz alacam 😉

Ben aktif olunmasından yanayım zaten herkes birbirinin eksisini artisini söylesin şöyle motive etsin kilo vermeye.
Hadi bakalım bekliyorum sizlerden böyle şeyler.
Olması gereken de bu zaten
Evet kızlar katılıyorum size
Hadi bakalım grup olarak canlanalım
Bugün menü sabah
Peynir
Zeytin
Domates
1 haşlanmış yumurta
2 dilim ekmek

1 sade Türk kahve
Akşam
Çiğköfte
yeşillik
turşu

Bugün cuma serbest gün yaptım
Baklava yedim ben
Yarın yine kaldığım yerden devam

Evet kızlar katılıyorum size
Hadi bakalım grup olarak canlanalım
Bugün menü sabah
Peynir
Zeytin
Domates
1 haşlanmış yumurta
2 dilim ekmek

1 sade Türk kahve
Akşam
Çiğköfte
yeşillik
turşu

Bugün cuma serbest gün yaptım
Baklava yedim ben
Yarın yine kaldığım yerden devam
1 öğün yapmışsın bugün baklava için 15 dk fazla yürürsün. Dengelemiş olursun afiyet olsun

Merhaba hanımlar
1 öğün yapmışsın bugün baklava için 15 dk fazla yürürsün. Dengelemiş olursun afiyet olsun
Dün spor yapamadım ama bugün yapıcam inşallah eliptik bisiklett sürücem biraz
Eee kızlar neredesiniz bakalım.
Kaçamak yapmıyorsunuz değil mi
Yok kaptanım ben yapmıyorum bomba gibi geliyoz cumaya inşallah
Bugün yataktan cikasim gelmedi ya zor ciktm kahvalti yaptik simdi kahvemi iciyorum ev islerini yarina birakcm sanirim hava da yagmurlu ayy kış geldi vallahi
bizim burasıda Akdeniz havası günlük güneşlik bi kış geleydi diyoz valla

14. Takımın sevgili üyeleri,

Kaptanınız takımı bıraktığını açıkladı.
Zaten uzun zamandır ite kaka giden bir takımdı.

Bu nedenle de herhangi bir kişinin kaptanlığında devam etmesini uygun görmüyorum. 14. Takımı kapatıyorum.

Az önce diğer kaptanlara da duyurdum. Yarışmada kalmak isteyenler olursa diğer takımlara geçiş yapabilirler. Diğer takımların hepsinde sistem oturmuş durumda ve çok güzel devam etmekteler. Üye ihtiyacında olan takım kaptanı topiğinize gelerek duyuruda bulunacaktır. Ya da sizlerin içinin ısındığı bir takım varsa kaptanı ile temasa geçebilirsiniz.

Gerekli iletişmleri sağlayabilmeniz adına bir hafta süre ile takım topiğinizi açık tutacağım, daha sonra kilitleyeceğim.

İyi günler diliyorum.

Dünki menüm:
Sabah:domates salatalık 1 haşlanmış yumurta 10 zeytin 1 dilim peynir 1 dilim kaşar 1 dilim beyaz ekmek
Öglen:küçük kase karışık kızartma,1 kase salata
Ara:2 mandalina, 1 şekersiz türk kahvesi,1 avuç çiğ fındık
Aksam:1 tabak patatesli tavuk,3kasik kızartma,3 kaşık pilav

Su:2 lt
Spor:10000 adim+10 dk spor

X