15 - 21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.578
1.833
tumblr_bfe188185e2db260aa2664faca40a6e4_a1ed48ca_1280.jpg

Koç burcu​

Bu hafta hedeflerinizde ilerlemek, genişlemek, adımlar atmak isteyebilir fakat finansal alanda bazı denkleştirmeler yapmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Mevcut şartlarınızı gerçekçi olarak ele alarak ilerlemenizde fayda var. Borç, kredi gibi desteklerden faydalanabilirsiniz. Bunlar yaşanırken harcamalarınızı kısmak yerine tam tersi harcama niyetine girme ihtimaliniz var. Bu süreyi gereksiz para çıkışlarından sıyrılarak değerlendirmekte fayda var. Haftanın en önemli olayı ise Boğa burcundaki Ay Tutulması. Sahip oldukların ile ilişkin, kendin ile ilişkin nasıl bir kişi olduğunu belirliyor. Mutsuz olduğun taraflarından fedakarlık edip ayrılmanın, onları dönüştürmenin zamanı geldi.

Boğa burcu​

Özel hayatınızdaki bazı durumlardan memnun olduğunuz gibi, bazı durumlardan da şikayetçi olabilirsiniz. Bu durum geleceğe bakışınızı biraz bulandırıyor olabilir. Ani bir aşk, ani başlangıçlar ya da aniden ilişkinin seyrini değiştirme isteği gelebilir. Haftanın en önemli olayı ise Boğa burcundaki Ay Tutulması. İlişkiler içindeki rolünüzü sizi mutlu edecek şekilde evirmenin zamanı geldi. Kendiniz üzerinde çalışmalısınız. Alma-verme dengesini tutturduğunuzdan emin olun.

İkizler burcu​

İş hayatınız ile ilgili hedefleriniz ve idealleriniz üzerinde değişiklikler yapabilir, bazı olumsuzlukları giderme gayreti gösterebilirsiniz. Bu hafta sağlığınıza ekstra özen gösterin. Kendinizi hasta hissettiğiniz zamanlar aslında iş anlamında kendinize fazla yüklendiğiniz zamanlar olacaktır. Haftanın en önemli olayı ise Boğa burcundaki Ay Tutulması. Farkında bile olmadığınız maddi endişeler ortaya çıkabilir. Aslında bunun da kaynağı size yeterince değer verilmediğini düşünmeniz. Bakış açınızı değiştirdiğinizde endişeler büyük ölçüde azalacaktır.

Yengeç burcu​

Bu hafta, keyfi harcamaların dozunu biraz daha artırma eğiliminde olacaksınız; dikkat etmekte fayda var. Bireysel çabalarınız ya da aşk hayatınızdaki bazı gerilimler sizi sosyal çevrenize yöneltebilir. Yeni çevre, yeni arkadaşlıklar söz konusu olabilir. Haftanın en önemli olayı ise Boğa burcundaki Ay Tutulması. Gelecek planlarınızı ciddi bir şekilde ele almanızın zamanı geldi. Hem maddi, hem manevi olarak sizi doyuracak bir gelecek inşaa etmek için kolları sıvayabilirsiniz.

Aslan burcu​

Hayatınızdaki kişi ile ailelerin de içinde olduğu bazı inatlaşmalar yaşanabilir. Yetiştirilme şeklindeki farklılıklar ortaya çıkabilir. Bu durum sizi gelecek planlarındaki değişikliğe itebilir. Bununla beraber kariyerinizin yönünü ani olarak değiştirebilirsiniz. Haftanın en önemli olayı ise Boğa burcundaki Ay Tutulması. Kendinizi hangi statüde, ne yaparken hayal ettiğinizi tekrar hatırlayıp, bu hayali somuta indirgemek için adım atmanın zamanı geldi.

Başak burcu​

Çalışma hayatınızdaki kişiler -özellikle astlarınız- ile ilişkilerinizde bazı sürtüşmeler yaşanabilir. Fikirlerinizi ortaya atarken daha mesafeli ve objektif olmakta fayda var. Bununla birlikte ani gelişecek seyahatler ya da eğitimler söz konusu olabilir. Haftanın en önemli olayı ise Boğa burcundaki Ay Tutulması. Hayatınızın anlamını sorgulamak ve manevi olarak tatmin olabilmek için neler yapabileceğinizi araştırmak için güzel bir fırsat var önünüzde.

Terazi burcu​

Yeteneklerinizi keyif alarak gösterebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilir hatta bunlardan para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu hafta kendinize güveniniz tam olacaktır. Burada şansınıza çokça güvenip yapılması gerekenleri atlamamakta fayda var. Aksi taktirde özellikle maddi anlamda zorlanabilirsiniz. Haftanın en önemli olayı ise Boğa burcundaki Ay Tutulması. Finansal durumunuzu değerlendirirken aynı zamanda kendinizdeki bazı eksiklikleri ve pürüzlü yönleri de törpülemeye çalışabilirsiniz. Dönüşmek için güzel bir zaman.

Akrep burcu​

Bu hafta, kendinize yatırım yapmak için çok güzel fırsatlarınız olacak. Bu hafta itibari ile gerçekten yapmak istediklerinizi düşünerek kendinizi ve potansiyelinizi ortaya koyabilirsiniz. Bu arada kendiniz ile uğraşırken özel hayatınızdaki kişinin de hayatınızda rolünü gözden geçirebilir, yalnızsanız yeni biri ile tanışabilirsiniz. Haftanın en önemli olayı ise Boğa burcundaki Ay Tutulması. Bu tutulma, ikili ilişkiler ve ortaklık ilişkinizi etkileyecek durumda. Hayatınıza ne kadar hakimsiniz, diğerlerinin ne kadar etkisindesiniz fark etmenin zamanı geldi.

Yay burcu​

Ne zamandır içinizde belirlen düşünceler, korkular, endişeler ya da projeler anlatılmaya hazır. Ortaya çıkmayı bekliyorlar. Yakın çevrenizden başlayarak bu konular hakkında konuşabilirsiniz. Aksi taktirde kendinizi hasta hissedebilir, psikolojik olarak sarsılabilirsiniz. Haftanın en önemli olayı ise Boğa burcundaki Ay Tutulması. Çalışma hayatınız ve günlük rutinlerinizde bazı konfor alanları yaratmanın zamanı geldi. Değişkenliği seven yapınız zaman zaman da konaklamak için bir liman arıyor.

Oğlak burcu​

Bu hafta, popülerliğinizi ve çevrenizi kullanarak maddi anlamda ferahlayabileceğiniz fırsatlar karşınıza çıkacaktır. Tazminat gibi hak edilmiş bir para gelebilir. Bu parayı keyif aldığınız alanları keşfetmek ya da gerçekleştirmek üzere kullanabilirsiniz fakat aşırı harcama yapmamaya özen gösterin. Haftanın en önemli olayı ise Boğa burcundaki Ay Tutulması. Oldukça verimli bir dönemdesiniz. Projeler üretmeye, hareket etmeye, sanat, spor ve hobilerle uğraşmaya başlayın ya da hali hazırda yapıyorsanız mutlaka devam edin.

Kova burcu​

Şansınızın sizi tembelleştirmesine izin vermeyin. Geleceğiniz ya da hedefleriniz için çalışmaya devam etmelisiniz. Bu ara bolca fırsat var önünüzde. Ani taşınmalar, yer değişiklikleri söz konusu olabilir. Kariyerinizi şekillendirmek için güzel bir dönem. Haftanın en önemli olayı ise Boğa burcundaki Ay Tutulması. Aile kurmak, evde aileniz ile vakit geçirmek, sıcak bir yuva içinde olduğunuzu bilmek ve bunu yaşamak önemli olacaktır.

Balık burcu​

Hayatınızı anlamlı kılmak bu hafta çok daha önemli olacaktır. Bu yönde iç sesinizi dinlemek, kendinizle baş başa kalıp düşünmek çok daha verimli kararlar almanızı sağlayacaktır. Yeni bir eğitim, yurtdışı seyahatleri ya da taşınma söz konusu olabilir. Haftanın en önemli olayı ise Boğa burcundaki Ay Tutulması. Kendinizi güvende ve huzurlu hissedebilmek için yakın çevreniz ile vakit geçirmek, mutlu olabileceğiniz bir yerde yaşamak çok daha önem kazanacak.


Damla Güleç
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.578
1.833
s.jpg

Koç Burcu: Haftanıza kendinizi önemseyerek, beklentilerinizi gerçekleştirerek giriş yapacaksınız. Bu hafta sizin için önemli. Parasal düzeninizde ve işlerinizde dikkatli olmanız gerekebilir, enerjiniz yüksek çalışacak bu da gereksiz risk almaya yatkın olacağınızı gösteriyor. Cuma günü gerçekleşen parçalı Ay tutulmasıyla parasal konularda sahip olduklarınızı yaşayacağınız hızlı olaylarla sorgulayabilirsiniz. Elinize ani bir para geçebilir veya çıkabilir. Maddi konularda hırslı davranabilirsiniz. Ortaklaşa başladığınız bir işin sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Bu dönem ve sonrasında işlerinizde ve parasal kısmetinizde bir bolluk ortaya çıkabilir. Bir sıkıntı yaşarsanız gerekçelerini ve hatalarınızı iyi çözümleyin.

Boğa Burcu: Haftanız isteksiz ve geri planda durmak isteyeceğiniz enerjilerle başlıyor. Bu hafta işlerinizde abartıdan kaçınmalısınız. Çarşamba günü tehlikeli durumlar sizi ilişkilerinizden vurabilir. Karşı tarafın enerjisi yüksek çalışacak, bu dönem ilişkinizde ani kararlar almaya yatkın olabilirsiniz. Ortaklı işleriniz varsa çatışmalardan uzak durun. Cuma günü devreye giren parçalı Ay tutulması, özel hayatınızda ve kişisel hedeflerinizde, sağlığınızda hızlı olayları tetikleyebilir. Hayatınızla ilgili önemli bir olay veya karar devreye girebilir. Özel hayatınıza odaklı olduğunuz bu dönemde bir ortaklığı veya evliliği bitirme kararı ya da tam tersi evliliğe soyunma ve ortaklı işlerde bulunma kararı alabilirsiniz.

İkizler Burcu: Haftanıza sosyal çevrenizle beraber yapacağınız işlerle başlayabilirsiniz. Maddi konularda bu aralar güzel enerjiler devrede. Çarşamba günü şartları ve durumları çok fazla zorlamayın. Kazalara sebebiyet verecek oluşumlara karşı gözünüz açık olsun. İş arkadaşlarınızla yaşayacağınız gerginlikler yüksek olabilir. Cuma günü oluşan parçalı Ay tutulmasında bir işin gizli-saklı bir yanını öğrenebilir veya iş alanlarınızda problemlerinizin ardında yatan gerçek sebeplerle karşılaşabilirsiniz. Serinkanlılığınızı korumanız önemli olacak. Beklenmedik olaylara açık olacaksınız. Yine annenizin kardeş ve akrabalarının hayatında hızlı olaylar oluşabilir. Bu hafta tutamayacağınız sözlerden kaçının.

Yengeç Burcu: Haftanıza hızlı enerjilerle, hareketli bir şekilde başlıyorsunuz. Maddi konularda abartılı harcamalardan kaçının. Çarşamba günü enerjinizi doğru yönlendirmeye çalışın. Tehlikeli ortamlardan uzak durun ve sosyal çevreniz ve özel hayatınız arasındaki gerilimleri iyi kontrol edin. Cuma günü devreye giren parçalı Ay tutulmasıyla birlikte arkadaşlarınızdan alacağınız haberler sizi hassaslaştırabilir. Ya da ortaya çıkacak bir organizasyon, özel hayatınızda dengesizliğe neden olabilir. Ani çevre değişimlerine açık olacağınız gibi arkadaşlarınızın hayatındaki değişimlerle, fikirleriniz, vizyonunuz değişebilir.

Aslan Burcu: Haftanıza dış ortamlardan alacağınız haberlerle giriş yapacaksınız. Aile hayatınızda vereceğiniz sözlere dikkat edin. Bu hafta özel hayatınızda sevdiğinizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. İşin içinde aileler de olabilir. Ev, aile ve kariyer arasındaki zorlanmalar karşınıza gelecek. Yine eşinizin işiyle ilgili bir konuda zorlandığını görebilirsiniz. Cuma günü oluşan parçalı Ay tutulması aile ve iş hayatınızda önemli gelişmelere neden olabilir. Özellikle aile hayatınızdaki yoğunluğunuz, iş alanlarınızda kritik kararlar almanıza veya iş konularında ani, hızlı olaylar yaşamanıza yol açabilir. Hırsınızı ve gücünüzü işinize kaydıracağınız bu dönem farklı projelerde kendinizi gösterebilirsiniz.

Başak Burcu: Bu hafta halledilmesi gereken parasal konularda hızlı kararlar alabilirsiniz. İş ortamlarınızda vereceğiniz sözlere dikkat edin. Çarşamba günü enerjiniz yüksek çalışabilir. Önemli işleri halletmek için uygun olacak ama sizi zorlayan enerjiler varsa dikkatli adımlar atmaya çalışın. Tepkileriniz yüksek olabilir, adrenalini seveceksiniz. Cuma günü oluşan parçalı Ay tutulması, yakın çevrenizle uzak bağlantılarınız arasındaki dengeyi iyi korumanız gerektiğine dikkat çekiyor. Ortaya çıkacak ani bir seyahat, eğitim konusu işlerinizi organize etmeniz açısından sizi zorlayabilir. Sevdiğiniz insanlardan yardım alarak yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Bu dönem kendi bildiğinizi okumayın.

Terazi Burcu: Bu hafta ilişkilerinizde karşı tarafın özgür ve aceleci tavırları karşısında kafanıza estiği gibi davranmak isteyebilirsiniz. Parasal konularda çekişmeler oluşabilir. Bu dönem hızlı gelişmelerden kaynaklı olarak harcamalarınız artabilir. Tehlikeli para oyunlarından, yatırımlardan uzak durmalısınız. Cuma günü gerçekleşen parçalı Ay tutulması, ortaklaşa para alanlarınızı etkileyecek. Sevdiğiniz insanın para durumunda oluşan bir gelişme sizi hassas kılabilir. Veya ortaya çıkan bir borç sizi sıkabilir. Her durumda parasal konularda hızlı gelişmeler altında olacaksınız. Eviniz için alışveriş yapabilirsiniz.

Akrep Burcu: Haftanıza gündelik koşturmalarınızla başlıyorsunuz ama bu hafta başı beyin ve sinir sisteminizi sağlam tutmanız gerekebilir. Çarşamba günü özel ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Sevdiğinizle aranızdaki bağlar kopma noktasına gelebilir. Müdananız olmayacak ve kafa tutmayı seveceksiniz. Cuma günü oluşan parçalı Ay tutulmasında sevdiğiniz insanla ilişkinizde zorlanmalar veya birtakım olaylar oluşabilir. Kendi hayatınıza odaklandığınız bu dönemde, karşı tarafı anlamak kolay olmayabilir. Yine sevdiğiniz insanın hayatındaki hızlı duygusal konular bu tutulmada karşınıza gelebilir. Sevdiğiniz insanın gezileri veya seyahati varsa onu desteklemelisiniz. 6 ay boyunca taşınma gündeminizde olacak.

Yay Burcu: Bu hafta size keyif veren olaylar, spor, hobileriniz önemli olabilir. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız programlarda değişiklikler oluşabilir. Çarşamba günü sağlığınıza ve iş hayatınıza dikkat edin. Enerji kontrolünü sağlayamamaktan kaynaklı olarak kazalara ve riskli adımlara karşı dikkatli olun. Spor yapıyorsanız bugünlerde tehlikeli hareketlerden kaçınmalısınız. Cuma günü oluşan parçalı Ay tutulması iş ve sağlık alanlarınızda hızlı olayları tetikleyebilir. Hormonal dengesizlikler, şeker, insülin direnci, tiroit ve boğaz ve boyun bölgesi dikkat etmeniz gereken alanlarınız olacak. Yine iş alanlarınızda değişimler oluşabilir. Bu değişimler sizi maddi yönden destekleyebilir.

Oğlak Burcu: Haftanız aile hayatınız ve ev ortamlarınızda yapılması gereken acil işlerinizle başlıyor. Bu hafta para konularında ekstra açılmayın. Çarşamba günü sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla, sevdiğiniz insan karşı karşıya gelebilir. Bu dönem enerjiniz yüksek olacağı için kendinizi tehlikeli yerler ve ortamlar içinde bulabilirsiniz. Cuma günü gerçekleşen parçalı Ay tutulması aşk evinizi hareketlendirecek. Bu tarih sonrasında aşk karşınıza gelebilir. Çocuk isteyenler için bu tutulma çocuk konularını hızlandırıyor. Yine çocuğunuz varsa onun hayatında hızlı gelişmeler oluşabilir. Sanatsal işler, eğitim alanlarınız aktive olacak. Fazla hırslı ve baskıcı olmadığınız müddetçe güzel şanslar yakalayabilirsiniz.

Kova Burcu: Bu hafta iletişim işlerinizde hızlı, çabuk ve yaratıcı davranacaksınız. Yakın çevrenizle beraber planlarınız devreye girebilir. İş hayatınızda keyfiniz yerinde olurken coşkulu ve iyimser tavırlarla tutamayacağınız sözler altına girmeyin. Çarşamba günü işlerinizdeki yoğun koşturmalar ve mücadeleler aile hayatınızda gergin ve patlamaya hazır duygu halinizi tetikleyebilir. Anne ve babanızın hayatındaki sorunlarla uğraşırken siz onlardan daha sinirli olabilirsiniz. Cuma günü oluşan parçalı Ay tutulması eviniz, aileniz ve yuvanızla ilgili alanları öne çıkartacak. Ev değiştirme, yuva kurma, aile hayatınız için ani kararlar alma hızlanabilir. Ailenize gereken desteği vereceksiniz.

Balık Burcu: Haftanız halletmeniz gereken parasal işlerinizle başlıyor. Maddi konularda hızlı, aceleci olabilir, eğitim işlerinizde güzel sonuçlar alabilirsiniz. Çarşamba günü bulunacağınız çevrelerde sizin dışınızda gelişen olaylardan kaynaklı olarak gergin ve sinirli olmanız mümkün. Araba kullanırken dikkatli olun. Kardeş ve akrabalarınızın ilişkilerinde zorlanmalar oluşabilir. Cuma günü gerçekleşen parçalı Ay tutulması gündeminizi epeyce kurcalayacak. Eğitim, iletişim, tanıtım, satış, sosyal medya, ulaşım alanlarınızda hızlı duygusal kararlar alabilirsiniz. Yakın çevre konularınız hızlanırken, sosyal çevrenizdeki insanlardan göreceğiniz destekle önemli işlere kalkışabilirsiniz.Hande Kazanova
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.578
1.833
BURÇLARA GÖRE HAFTALIK YORUM VE AY TUTULMASI HANGİ KONULARDA ETKİLİ OLACAK

tumblr_2eb745864849a8cfce49cc9f1d2d8f7e_273d8f38_1280.jpg


KOÇ: Bu Ay tutulması sizlerin para kaynakları alanınızda yer alacağı için maddi konularda hem kazançlarınızı artırmak hem de birikimlerinizi iyi değerlendirmek konusunda daha dikkatli olmaya karar verebilirsiniz. Ay yüceldiği bu burçta maddi alanda akılcı olmayı getirecektir. Karşısında burcunuzun yönetici gezegeni Mars Merkür ve Güneş yer alacağı için ticari atılımlar yapmak, paranızı iyi idare etmek bakımından size farkındalık kazandıracak. İlişkilerde değer duygunuzu sorgulayacağınız ve ilişkilerin fiziksel boyutunu, ruhen ve bedenen size ne kattığı veya neyin eksik kaldığı mutlu olup olmadığınızı konusunu düşünebilirsiniz. Varacağınız çıkarımlar sizi somut ama biraz ani kararlara taşıyabilir. Bu hafta başında itibaren yer alacak Mars Uranüs karşıtlığı da üzerine tüy dikecek Ay da burcunuzda geçiş yapacağı için gerçekten köprüleri atabileceğiniz tabureye tekmeyi atıp ya Allah çekip gidebileceğiniz bir süreçtesiniz. Ay tutulması ayrıca Medusa yıldızı ile yakın etkileşimde olacak. Baş boyun ve sindirim sisteminize dikkat etmekte fayda olacaktır.


BOĞA: Sevgili Boğalar Bu Ay tutulması burcunuzda gerçekleşiyor. Ocak ayından itibaren,18 ay boyunca tutulma aksları burcunuza geçiş yapacağı için değişim ve dönüşüm yaşayacağınız hayatınıza yenilikler katacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Fiziksel anlamda kendinizi değiştirmek, ruh ve beden bütünlüğünüze daha fazla önem vermek ve ilişkilerde sağlam temeller atmak ve köklenmek için fırsatınız olacak. Hayatınızda size güven korunma ve konfor duygusu yaratmayan konular ayıklanacak. 19 Kasım’da yer alacak olan Ay tutulması sizi hayattan daha fazla keyif almak mutlu olmak ve duygusal anlamda ve maddi konularda güvende hissetmek ihtiyacı ile dolduracak. Düzeni korumak ve ait olduğunuz konfor alanından çıkmamak için çaba sarf edeceksiniz. Ay tutulmaları sembolizm olarak yuva aile duygusal bağlar ve güvende hissetmek konularını ifade ettiği için siz de bu tutulma döneminde bu konularda daha hassas ve duygusal hissedebilirsiniz. Bu hafta gerçekleşecek Mars Uranüs karşıtlığı sebebiyle de hayat planlarınızda değişiklikler yapmak üzere radikal kararlar alabilirsiniz. Boğa için değişimi karşılamak oldukça zordur güvenlik ağından çıkmak ve risk almak hiç istemediğiniz için bu tutulma dönemi size güç gelebilir. Değişimleriniz olacaksa bunu sakin mantıklı ve sizin için daha iyi olacağı kafası ile karşılarsanız stres yaşamaktan kaçınmış olursunuz. İlişkiler alanında da sevdiğiniz kişi ile hem bedenen daha mutlu hem de daha köklü bir ilişki kurmak için bu tutulmaları değerlendiriniz. Bağlanmak ve kök salmak bu tutulmanın genel teması bu olacaktır.
İKİZLER: Bu tutulma döneminde ruh ve beden sağlığınızı çalışma ve günlük işlerinizi nasıl yaptığınızı ve sizi bu konularda zorlayan ve geride tutan sebepleri görmeye başlayabilirsiniz. Her şeyden evvel nasıl çalıştığınız ve ne yaparak mutlu olduğunuzu keşfetmek zamanındasınız. Duygusal ilişkilerde ve çalışma hayatınızda kurduğunuz bağlarda nasıl kök salıyorsunuz veya güven buluyorsunuz, çalışma sisteminiz ve düzeniniz nedir, bu temaları değişime uğratabileceğiniz kararlar alabileceğiniz 18 aylık bir döneme giriş yapmaktasınız. Sezgisel ve spritiüel yanınızı açığa çıkarabilecek, bilinçaltınızın dehlizlerini keşfetmeye çıkacağınız ve sizi kökten mutlu eden şeyin aslında ne olacağını göreceksiniz. İş ve çalışma ortamında stratejik çıkarını kollayan ve rekabet hırsı ile davranan kişilerle karşılaşmak sizi yorabilir ama sizde sakin ve ketum kalarak hesaplarınızı iyi yaparak bu durumun üstesinden gelebilirsiniz. Sağlığınıza bakın ve güven alanlarınızı iş yaşamında kurun ve bunu yaparken maddi koşullarınızı iyi ele almayı ihmal etmeyin. Bu haftaya hakim olacak Mars ve Uranüs arasındaki karşıtlık sebebiyle iş ve çalışma ortamınızda ani ortaya çıkabilecek krizleri iyi yönetmeye çalışınız.
YENGEÇ: Bu tutulma döneminde arkadaşlarınızla kurduğunuz duygusal bağları mercek altına alabilecek bir tutulma enerjisi açığa çıkıyor. Arkadaşlarla veya sosyal çevrenizde kurduğunuz ilişkilerde güven bulma konusu bu tutulmalarla önemli olacak. Bir yandan da yaratıcı yanınız aktif olacak ve yapacağınız gelecek planlarında değişimi arzu ettiğiniz maddi veya manevi konular yer alabilir. Çocuklarınızın geleceği ve yeteneklerini iyi kullanması ve onların iyiliği sağlığı aklınızda olacak. Gönlünüze hitap edebilecek bir aşk yaşamak bu aşkı yaşarken mutluluğu yakalayabileceğiniz güven ve kalıcılık bulacağınız biri ile birlikte olma arzunuz tetiklenebilir. Var olan ilişkiniz içinde kurduğunuz bağı güçlendirmek ve endişelerinizi gidermek üzere kararlar alabilir varsa sorunların üstesinden gelmeye çalışabilirsiniz. Bireysel olarak yapacağınız girişimler ve topluluklar arasında yapacağınız faaliyetler arasında bir denge kurmak gerekebilir. Hobilerinizi ve yeteneklerinizi destekleyecek projeler içinde olabilirsiniz. Bu hafta gerçekleşecek Mars Uranüs karşıtlığı sebebiyle sevdiklerinizle kurduğunuz ilişkilerde mantıklı sakin ve stratejik davranmak ani ve dürtüsel tepkiler vermemek avantajınıza olacaktır.
ASLAN: Bu tutulma döneminde iş ve kariyer konuları sizler için ön plana çıkıyor. Mesleki hedeflerinize odaklanacağınız ve mesleğinizle ilgili sizi neyin tam anlamıyla mutlu ve güvende hissettireceği konusunda açılımlar yaşayabileceğiniz 18 aylık bir sürece başlamaktasınız. Bir yandan da ailenizle ve evinizle daha fazla ilgilenmek ebeveynlerinizin iyiliği sağlığı ile meşgul olmak konusunda sorumluluk üsteleneceksiniz. Ev almak satmak kalıcı bir yatırım yapmak ve geleceğinize güvenle bakmak üzere kararlar alabilirsiniz. Evinizi yenilemek evdeki konfor alanlarınızı yeniden düzenlemek üzere girişim yapabilirsiniz. İş kurmak evden çalışmak ve size ekstra gelir getirecek bir işe el atmanız da olası. Bu süreçte yuva kurmak için adımlar atılacaktır. Aile olmak, bireysel yaşam alanınızı kurmak, çocuk sahibi olmak veya hayatınızın en önemli parçaları olarak kabul ettiğiniz ne varsa bu konularda duygusal olarak güvende olma, konfor alanlarını düzenleme ve özel hayatına önem vermek için hem farkındalıklar hem de açılımlar yaşayacaksınız. Anneler veya annelik etmek öne çıkacak. Özellikle bu hafta aile ve kariyer aksında Mars Uranüs karşıtlığı olacağı içi işte ve evde sakin kalmak risk almamak sivri kesici çarpıcı delici vb ne alet varsa dikkatli kullanmak gerekir.
BAŞAK: Bu tutulma döneminde uzaklarla kurduğunuz bağlar, şehir dışı işler, akademik çalışmalar, resmi ve hukuki işler, basın yayın sosyal medya veya baskılı işler alanında yer alacak. Bu ay tutulması, hayatın sizin için değerini ve taşıdığı anlamını yeniden keşfettirecek, hem duygusal hem zihinsel anlamda sizi mutlu edecek keyif verecek konuların ne olduğuna dair bir düşünme ve derlenme toparlanma sürecine sokuyor. İnançlar felsefeler hak hukuk etik ve ahlaki prensiplerle ilgili konularda daha hassas ve dikkatli olacağınızı söyleyebiliriz. Bu dönemde hukuki veya resmi devlet kapısıyla vb işleriniz varsa daha sağlam ve somut adımlarla ilerleyebilirsiniz. Yurt dışına gitmek bir akademik çalışmaya girmek veya bitirmek gibi şanslarınız olabilir. Taşınmak yer değiştirmek yeni bir çevreye veya ortama girmek için istek duyabilirsiniz. Kardeşler ve yakın akrabalar ile ilişkiler ön plana çıkacaktır onlara dair krizleri çözmek ve hep birlikte bir güven ortamı oluşturmak için çaba sarf edebilirsiniz. Kurslar eğitsel işler zihinsel atılımlar satış pazarlama ve doğadan gelen doğal olan her şey ilginizi daha fazla çekmeye başlayabilir. Bu hafta yer alacak Mars Uranüs karşıtlığı sebebiyle yollarda ve trafikte bir nebze daha dikkatli yolculuk etmekte fayda var. Kesici ve delici aletlerden uzak durunuz.
TERAZİ:


Bu tutulmada ve önümüzdeki 18 aylık dönemde bütçe, harcamalar, krediler borçlar vergi sigorta tazminat veya miras işleri alanında açılımlar yaşayabilirsiniz. Aileyle para paylaşımınızı, ticari girişimleri, iş ortaklıklarından gelen parayı sembolize eden bu alan sizleri bütçenizi dengelemek alacak verecek listenizi çıkarmak ve akılcı bir mali profil çıkarmak için istekli kılacak. Para konularında kendinizi güvende hissetmek ve geleceğe sağlam bir yatırım yapmak adına somut düşüneceksiniz. Metafizik konular, ruh ve beden sağlığı , terapilerle ilgili konular önem kazanabilir. ilişkilerde bedensel mutlulukları artırmak ve varsa yakın ilişkilerde yer alan krizlerinizin kök sebeplerine inebileceğiniz bir süreç olacaktır. Gelecek dönemde iş kurmak ortaklık yapmak ve ticari atılımlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Bunun yaparken banka kredisi, aileden veya bir ortaktan destek almak söz konusu olabilir. Bazı Teraziler de bu dönemi borçlarını kapatmak ve maddi durumlarını düze çıkarmak için kullanabilirler. Bu hafta yer alacak Mars Uranüs karşıtlığı sebebiyle ani beklenmedik harcamalar çıkabilir alışveriş ve keyiflere ve yapılması gereken ödemelere dair para çıkışı artabilir.
AKREP: Bu tutulmadan başlayarak 18 ay boyunca ilişkiler ve yaşam hedeflerinizi ve dış görünümünüzü sembolize eden alanda yer alacak bu tutulmalar sizlerin hayata ve ilişkilere bakış açısını gözle görülür bir biçimde değiştirebilir. 19 Kasım’daki bu ilk Ay tutulması Boğa burcunda ve evlilik özel hayat ve iş ortaklıkları alanında gerçekleşiyor. Bu süreçte evlilik alanında kendinizi ne kadar mutlu ve güvende hissettiğinizi sorgulayabilirsiniz. Evli olmayan ancak uzun süreli bir ilişki içinde olanlarınız varsa evlenmek yuva kurmak planları içinde olabilir. Bu dönemde asıl mesele duygusal olarak kendinizi ilişkide ne kadar sağlam köklü mutlu ve tatmin bulmuş olduğunuzu düşünmektir. Önümüzdeki 18 ay içinde evlenmek yuva kurmak için adım atacak birçok Akrep te olacaktır. Bu hafta gerçekleşecek Mars Uranüs karşıtlığı sebebiyle ilişkilerde ani ve beklenmedik stresli durumlar çıkabilir. Sakin ve kontrollü kalmak birçok stresi önler. Sağlığınıza da ekstra özen göstermek ve baş, boşaltım ve üreme organları bölgesini korumak akıllıca olacaktır.


YAY: Bu tutulma sizlerin günlük yaşam sağlık ve çalışma alanınızda gerçekleşecek ve 18 ay boyunca da bu tutulma aksında gerçekleşecek tutulmalar sayesinde sağlık konularında kendinize özen göstermeyi hedef alacaksınız. Çalışma alanınızda sahip olduğunuz güven ve konfor duygusunu düşüneceğiniz, işin maddi ve manevi yönünü ele alacağınız ve bu konularda farkındalık yaşayabileceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu dönemde iş aramak iş bulmak işe başlamak için girişimde bulunacak birçok yükselen Yay da olacaktır. İş ortamında kurduğunuz ilişkileri ve duygusal bağları sorgulayacağınız ve size kimin neyin güven verip vermediğini fark edeceğiniz etkiler ortaya çıkabilir. İş alanında çalışmanızın karşılığını maddi manevi anlamda almak isteyeceksiniz. Ruh ve beden bütünlüğünüzü göz önüne alacağınız günlük yaşam ve çalışma ortamı kalitenizi yükseltmek için çaba sarf edeceğiniz günlerde olacaksınız. Bu hafta gerçekleşecek Mars Uranüs karşıtlığı sebebiyle sağlığınıza bağırsak boşaltım ve sindirim konusunda özenli olmak akıllıca olabilir. Kısacası beslenme konusunda önem vermelidir.
OĞLAK: Bu tutulma sizlerin aşk romantizm ve yaratıcılık alanınızda yer alıyor. Önümüzde yer alacak 18 aylık dönemde aşk ve flört hayatınızla ilgili somut ve akılcı kararlar alabileceğinizi görüyoruz. Aşk ve ilişkilerde ne kadar mutlusunuz nasıl daha mutlu olabilirsiniz, var olan ilişkiniz sizi güvende hissettiriyor mu birlikte geleceğe dair kök salabileceğiniz planlar yapabiliyor musunuz bunları sorgulayabilirsiniz. Bu tutulma bildiğiniz gibi aslında çok güçlü bir dolunay ve bu hafta ayrıca bu alanda mars ile Uranüs arasında bir karşıtlık yer alacağı için açıkçası flört ve aşk konuları bir miktar gerilim içerebilir. Bu dışarı yansımasa bile içten gergin ve her an arıza çıkarmaya hazırmış gibi hissedebilirsiniz. En iyisi sakin ve kontrollü kalmak ve içten içe derin bir farkındalık yakalayarak sizi mutlu eden etmeyen şeylerin sağlamasını yapabilirsiniz. Yaratıcı çalışmalar hobiler ve bu çalışmalardan elde edebileceğiniz kazanımlarla ilgili kararlar alacaksınız. Kısacası sevgili Oğlaklar bu dönemde mutlu olmak için elinizden geleni yapmaya ve sizi mutsuz eden ne varsa stratejik bir biçimde eleme çıkarma işlemi yapmaya başlayacaksınız.
KOVA: Bu tutulma sizlerin ev aile ve yerleşim alanınızda yer alacak ve önümüzdeki 18 ay boyunca da bu alana etki edecek tutulmalar gerçekleşecek. Evinizde konfor bulmak ve ailenizle güvenle geleceğe bakabilmek için ne yapmanız gerektiğini ve yaşam alanınızı nasıl düzenlemeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Bu süreçte evlenecek yuva kuracak birçok yükselen Kova da olacaktır. Ev almak satmak arsa veya taşınmaz mülke yatırım yapmak evden taşınmak veya kiralamak gibi işleri olan Kovalar bu ay tutulması ile birlikte kararlarını somutlaştırabilirler. Ebeveynlik sorumluluğunu iyi yerine getirmek ve ebeveynlerinizin iyiliği ve sağlığı ile ilgilenmek söz konusu olabilir. İş kurmak ve evden işlerini götürmek isteyen bir çok Kova olacaktır. Bu hafta gerçekleşecek Mars Uranüs arasındaki karşıt açı sebebiyle evde aile içinde ve özel hayatınızdaki yakın kişilerle kurduğunuz ilişkilerde özenli sakin ve kontrollü ilerlemekte fayda var böylelikle ani ortaya çıkabilecek gerginliklerden uzak durmuş olursunuz.
BALIK: Bu tutulma sizlerin iletişim ve zihinsel faaliyetler alanınızda yer alacak ve 18 ay boyunca sürecek bu tutulmaların etkilerini bu alanda karşılamaya devam edeceksiniz. Eğitimler kurslar satış pazarlama web siteleri ve internet işleri ile meşgul olabilirsiniz, yeni beceriler ve yetenekler geliştirerek kendinize yeni kazanç alanları açabilirsiniz. Kardeşler yakın akrabalar okul arkadaşları ve komşularla kuracağınız bağlar bu süreçte sizlere güven verecek. Yakın çevre ilişkilerinize güven anlayış ve somut köklü bir iletişim katmak önceliğiniz olacak. Bazılarınız kurduğu yakın bağlarda sağlam ve net bir iletişim kurmanın önemini fark edecekler. Taşınmak mahalle veya şehir değiştirmek isteyen Balıklar da olabilir. Araba değiştirmek satın almak veya satmak, bilgisayar, cep telefonu ve işinizi kolaylaştıracak alet ve edavat alışverişi yapmak veya tamir işlerine el atmak gerekebilir. Bu hafta yer alacak Mars Uranüs karşıtlığı sebebiyle yollarda trafikte yolculularda bir nebze dikkatli olmakta fayda olacaktır. Ani hareketlerden kaçınmak dili kontrol etmek ve sonradan pişman olacak şeyler söylememek için özenli bir iletişim içinde bulunmak avantajınıza olabilir.
Naz Bayatlı
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.578
1.833
tumblr_3f3f10da1e907daa2d93849f589f7d8e_0fa505ff_640.jpg

Koç Burcu Haftalık Yorum​

15 – 21 Kasım 2021
Mucizelere hazır mısın diyen bir hafta sevgili Koç..
Öncelikle bu hafta itibari ile yakın geçmiş 2014 – 2016,
uzun geçmişten 2003’ten bu yana getirdiğin olumsuz inanç kalıplarını, olumsuz bilinçaltı kayıtlarını, soyağacından, atalarından, geçmiş yaşam deneyimlerinden getirdiğin tüm tüm olumsuz etkileri, blokajları aşmak adına gökyüzü sana 2.5 yıllık bir kapı açıyor. Astroloj, Spiritüel, Psikoloji, Çakra Dengeleme çalışmaları, danışmanlıkları alarak hayatına yepyeni sayfalar açabilir, kendin için mucizelere kapılar aralayabilirsin. Son derece önemli bir başlangıcın eşiğindensin, bu süreci mutlaka değerlendirmelisin..
Kariyer, eğitim, finans hayatın adına son derece değişime açık bir döneme giriyorsun, bilgine. Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili uzun zamandır üzerine çalıştığın meselelerle ilgili önemli aşamalar kat edebilirsin. İş değiştirebilir, sektörel değişimler yapabilir, önemli işbirliklerine imza atabilirsin. Finansal anlamda önemli başlangıçlar, borçların tahsilleri, alacaklarının sürpriz geri dönüşleri, bereketli iş başlangıçları gündeme gelebilir. Kendini daha net ifade edebileceğin iş sahalarına çekilebilir, kendini ifade edebileceğin alanlardan teklifler alabilirsin.
Bekar bir Koç isen, bu dönem fazlası ile dönüşeceksin. Hayattan, bir partnerden beklentilerin değişebilir. İdealize edindiğin tip, model, kalıp değişebilir, yeni normlar, formlar edinebilir, başka özelliklerden hoşlandığını fark edebilirsin. Yeni iletişimlere açık olabilir, ciddi bir ilişki beklentisine girebilirsin.
Evli, ilişkisi olan bir Koç isen, eşin, partnerin ile açık konuşmalar yapabilir, yüzleşmeler yaşayabilir, sevgi, saygı temelli bir ilişki içerisinde isen karşılıklarını alabilirsin. Ancak verim alamadığın, kendinden verdiğin ve karşılığında vefa göremediğin bir evlilik, ilişki söz konusu ise bitirme yollarına gidebilirsin. Çocukları olan bir Koç isen, fazlası ile sevgi gösterebilir, duygularını çok yüksek yaşayabilirsin.
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına önü-arkası, başı-sonu maddiyat olacak bir hafta. Ailevi ilişkilerin adına bilhassa finansal meseleleri konuşacağınız, geleceğe yönelik kaygılarınızın öne çıkacağı, aile üyeleri ile finansal meseleler üzerine uzun uzun konuşmalar, planlar yapabilirsiniz. Dostluk, yakın ilişkiler adına yine önceliklerinin değişeceği, hayata farklı pencereler açacağın bir süreç olacak.

Boğa Burcu Haftalık Yorum​

15 – 21 Kasım 2021
Hayati alanlara dokunacak bir hafta sevgili Boğa..
Bu hafta özburcunda meydana gelecek olan Ay Tutulması ile birlikte geleceğe yönelik 2.5 yıllık bir sürece adım atıyorsun. Dış görünüşünden, imajına, stilinden, toplum önündeki duruşuna, duygu ve düşüncelerinde dönüşüme kadar son derece önemli değişimler yaşayacağın bir sürece giriyorsun. Duygusal anlamda seni yoran meseleleri geride bırakacağın bu dönemde, düşünsel anlamda tazeleneceksin.
Ruh, zihin, beden dengesi yakalamak adına Astroloji, Psikoloji, Spiritüel, Çakra Dengeleme çalışmaları alacaksın ve bu şifa dönemi 2.5. yıl boyunca devam edecek ve sen bir Anka Kuşu gibi küllerinden doğacaksın. Bu dönemi ihmal etme, değerlendir olur mut?
Bekar bir Boğa isen, sana şimdiden söyleyeyim bu 2.5 buçuk yıllık süreçte çok önemli bir ilişki, evlilik söz konusu olacak. Aşka bakışın yeniden şekillenirken tutkuyu önemseyecek olsan da asıl meselen sevgi, vefa, empati, sağduyu olacak.
Evli, ilişkisi olan bir Boğa isen, eşin, partnerin ile karşılıklı özveriye fazlası ile önem vereceksin. Eşinin, partnerinin duygu ve düşüncelerini yakından takip edip, hassasiyetlerini fazlası ile dikkate alacaksın. Hayatın keşmekeşinden eşinin, partnerinin varlığı ile kurtulmak, arınmak isteyeceksin diyebilirim. Ancak tükenmiş, bitmiş bir evlilik, ilişki içerisinde isen bu hafta çok radikal adımlar atabilir, elini taşın altına koyabilir ve hayata cesaretle yeni bir kapı aralayabilirsin. Çocukları olan bir Boğa isen, fazlası ile eğitim, bilgi, kültür odaklı olabilir, çocuklarının gelişimlerini fazlası ile yakından takip edeceksin.
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına hassasiyetleri olan bu dönem alınganlıklara meyilli olabilirsin, dikkat. Duygu ve düşüncelerini yönetmeli, agresyondan kaçınmalı, tepkilerinde mutlaka ölçülü olmalısın. Aile üyelerinin bilhassa ebeveynlerinin sağlık sorunları gündeme gelebilir, krizlerden kaçınmalı ve bu süreci akıl ışığında yönetmelisin. Dostluk, arkadaşlık ilişkilerin adına vefa arayacağın bir süreç olacak. Boş konuşan, üst perdeden konuşan ve içinin dolu olmadığını düşündüğün ilişkileri bitirebilirsin.
Kariyer, eğitim, finans hayatın adına çok çok özel, çok çok önemli bir dönem başlıyor. Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili düzenlemelere gidebilirsin. Yeni başlangıçlara, girişimlere yönelebilirsin. Ortaklıklara, işbirliklerine açık olacağın bir dönem olacak. Enerjisi tükenmiş bir projeyi noktalayabilir, yarım kalmış ve sürekli karşına çıkan projeleri, işbirlikleri tamamlayabilir, uzun zamandır emek verdiğin ve ümitli olduğun projeleri gündeme alabilir, popülerlik, ün, şöhret yakalayabilirsin.

İkizler Burcu Haftalık Yorum​

15 – 21 Kasım 2021
Dönüştürecek, şifalı, mistik bir hafta sevgili İkizler..
Ruh, zihin, beden dengeni, enerjini korumak adına
fazlası ile özen göstereceğin, kendine eğileceğin, bu yönde araştırmalar yapacağın bir dönem başlıyor. Astroloji, Psikoloji, Spiritüel Danışmanlık, Çakra Dengeleme çalışmalarına yöneleceğin, profesyonel destekler alacağın bir süreç olacak. Bireysel anlamda ise meditatif çalışmalara yöneleceksin, yoga, doğa yürüyüşleri, egzersiz, diyet yapabilirsin. Sağlığın senin için önemli olacak üstelik her anlamda.
Evli, ilişkisi olan bir İkizler isen, eşin, partnerin ile aranızdaki duygusallığı fazlası ile önemseyebilirsin. Aranızdaki duyguların sahici olduğuna, gerçekçi olduğuna takılabilirsin. Erdemleri, insani değerleri karşılıklı ne kadar taşıdığınıza ve bu konularda ne kadar anlaştığınıza önem verebilirsin. Eşin, partnerin ile her şeyi konuşmak, karşışıklı şeffaflık isteyebilirsin. Duygusal, ruhsal tatmine önem vereceğin bu hafta son derece hassas olabilirsin. Çocukları olan bir İkizler isen hakeza yine bu yönde çocuklarınla bağ kurmak isteyebilirsin.
Bekar bir İkizler isen, duygusal anlamda seni tamamlayacak bir bireye ihtiyaç duyabilirsin. Ruhsal bir birliktelik yakalamak, karşılıklı ahenk yakalamak, yaşamın ritmini hissetmek isteyebilir, seni tamamlayacak biri ile hayata anlam katmak isteyebilirsin.
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına fazlası ile iletişime açık bu dönemde dostlarının, aile üyelerinin hayatlarına dair beklenmedik gelişmeler öne çıkabilir. Fazlası ile aksiyona açık bu hafta gündemi takip etmekte güçlük çekebilirsin.
Kariyer, eğitim, finans hayatın adına yoğun akacak bu hafta, yurtdışı, şehir dışı bağlantılar, uluslararası ilişkiler, ticari anlaşmalar, eğitimler, online çalışmalar gündeme gelebilir.


Yengeç Burcu Haftalık Yorum​

15 – 21 Kasım 2021
Gelecek odaklı bir hafta sevgili Yengeç..
Kariyer, eğitim, finans hayatın adına
odaklanacağın, geleceğe yönelik planlar yapacağın bir 2.5 yıllık süreç başlıyor. Son derece titiz, detaycı, hassas hareket edebilir, her detayı inceleyerek ilerleyebilirsin. Süregelen işbirliklerin, projelerin yeni bir boyuta geçebilir. Yeni işbilikleri başlayabilir. Kendi işini kurmak için adımlar atabilir, bürokratik işlemlere başvurabilir, devlet, resmi daire işlemlerine yönelebilirsin. Finansal anlamda düzenlemeler, kredi yapılanmaları gündeme gelirken, eskiye dönük borçlarını kapatma yoluna gidebilirsin. Hukuksal anlamda önemli gelişmelere açık bir dönem.
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına son derece hassas akacak bu hafta, mutlaka sevdiklerini incitmemeye özen göstermelisin. Tepkilerin yüksek olabilir, fazlası ile üst perdeden ifade edebilirsin kendini. Aile üyelerinin tavır ve söylemlerini baskıcı bulabilir, manipülatif etkileri püskürtmek adına evden ayrılmak isteyebilir, değişime açık olabilir, bireysel alanlarını koruyabilirsin. Yakın ilişkiler, dostluk adına kadın kıskançlıkları öne çıkabilir, sen de kıskanabilirsin, bu durum ruhsal olarak aşağı çekilmene neden olabilir, dikkat.
Evli, ilişkisi olan bir Yengeç isen, eşin, partnerin ile ortak hareket etmek senin için önemli olacak. Ancak farkında olmadan fazlası ile kontrolcü tutumlar sergileyebilirsin. Lütfen bu dönem sakin ve sağduyulu ilerlemeye özen göster, olur mu? Eşini, partnerini farkında olmadan çok ciddi bir şekilde kısıtlayabilirsin bu durum krizlere neden olabilir. Çocukları olan bir Yengeç isen, çocukların ile iletişimde çekişmeler gündeme gelebilir. Sağduyu isteyen bir hafta.
Bekar bir Yengeç isen, duygusal anlamda karmaşık bir hafta, aceleden kaçınmakta fayda var. Emin olmadığın bir hukukun içine girmektense sakin ve ihtiyatlı ilerlemeyi tercih etmelisin.


Aslan Burcu Haftalık Yorum​

15 – 21 Kasım 2021
Değişimi tetikleyen bir hafta sevgili Aslan..
Kariyer, eğitim, finans hayatın
ile ilgili çok çok önemli değişimleri başlatacak bir sürece giriyorsun ve bu süreç 2.5 yılda tamamlanacak. Tanınırlık, ün, istikrar, toplum önünde saygınlık kazanabilirsin. Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili önemli adımlar atabilir, girişimlerde bulunabilir, akından geçenleri hayata geçirmek adına riskler alabilirsin. Finansal anlamda beklentilerine kaşrılık verecek bir döneme giriyorsun.
Günlük rutinlerin, yerleşik düzenin ile ilgili önemli değişimleri başatacak bu süreçte ev değiştirebilir, taşınabilir, şehir dışına, yurtdışına gidebilirsin. Evinle ilgili dekoratif değişimler yapabilirsin. Günlük rutinlerine hareket kazandırabilir, spor, diyet başlangıçları yapabilirsin.
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına yüzleştiren bir hafta olacak. Fazlası ile sorgulayıcı tutumlarla karşılaşabilir kendini kısıtlanmış hissedebilirsin. Manipülasyonu püskürtmek adına bir nevi baş kaldırabilirsin. Dostlarının iğneleyici sözleri, tavır ve tutumları seni fazlası ile yorabilir. Öte yandan dostluk ilişkilerine güven duymakta güçlük çekebilirsin. Yeni arkadaşlıklara mesafeli olabilirsin.
Evli, ilişkisi olan bir Aslan isen, eşin, partnerin ile hiç bir şekilde ayrı kalmak istemeyebilir, fazlası ile tutkulu, duygusal yaklaşımlar sergileyebilirsin. Eşin, partnerin ile ortak hareket etmek, ortak kararlar almak, uyum yakalamak önceliğin olabilir. Eşinin, partnerinin kariyer, eğitim hayatı ile yakından ilgilenebilirsin. Eşinin, partnerinin ailevi ilişkileri senin için son derece önemli olabilir. Çocukları olan bir Aslan isen, çocuklarının ruhsal, zihinsel, fiziksel gelişimleri ile yakından ilgilenebilirsin.
Bekar bir Aslan isen, sürprizlere hazır olmalısın.. Zira beklenmedik başlangıçlar, karşılaşmalar gündeme gelebilir.

Başak Burcu Haftalık Yorum​

15 – 21 Kasım 2021
Yenilikleri başlatacak, hızlı bir hafta sevgili Başak..
Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili
önemli değişimleri tetikleyecek bir sürece giriyorsun, bu başlangıcın sonunda 2.5 yıl sonunda istediğin noktaya gelmiş olabilirsin. Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili önemli değişimleri tetikleyecek bir Tutulma meydana gelecek 19 Kasım 2021’de.. Seni kariyer, eğitim, finans hayatından, toplum önündeki duruşun gibi alanlardan etkileyecek bu Tutulma süreci yukarıda da belirttiğim gibi 2.5 yıllık süreçte tamamlanacak. Süregelen işbirliklerin, ortaklıkların, anlaşmaların ile ilgili uyumsuzluk, anlaşmazlıklar varsa bitirebilir, riskler alabilirsin. Yeni bir iş arayışında isen yeni bir iş bulabilir, yeteneklerini ifade etmek istiyorsan kendini ifade edebileceğin bir sektöre girme şansı bulabilirsin. Öte yandan online çalışmalar, eğitimler, ihracat, ithalat işleri gündeme gelebilir.
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin ile ilgili gerçekleri gündeme getirecek, yüzleştirecek bir hafta olacak. Agresyondan kaçınmalı, tepkilerinde ölçülü olmalısın. Ailevi ilişkilerine karşı fazlası ile meraklı, fazlası ile tepkili olabilirsin. Bazı krizleri kendin tetikleyebilrisin, dikkat. Yine ev değişimi, ofis değişimi, yerleşik düzen değişimleri gündeme gelebilir. Öte yandan kardeşlerinin hayatlarına dair önemli gelişmeler gündeme gelebilir.
Evli, ilişkisi olan bir Başak isen, eşin, partnerin ile fikir ayrılıkları gündeme gelecek olsa da günün sonunda uzlaşmanın bir yolunu bulacaksınız. Risklere açık oluşun, yüksek cesaretin eşini, partnerini endişelere sevk edebilir, dikkat. Kendini doğru ifade ettiğinden emin olmalı, duygu ve düşüncelerini sağduyu ile, anlaşılır bir üslupla dile getirmeyi tercih etmelisin.
Bekar bir Başak isen, özel hayatına etki edecek bir hafta olacak diyebilirim. Yeni başlangıçlara fazlası ile meraklı, hevesli, ilgili olacaksın. Sosyal ilişkilerin hareketlenirken seyahatlere açık olacaksın. Uzaklara gitmek, uzaklardaki insanlarla iletişimler kurmak adına hevesli olacaksın. Uzaklardan biri ile ciddi anlamda etkilendiğin bir ilişkiye adım atabilirsin.Terazi Burcu Haftalık Yorum​

15 – 21 Kasım 2021
Dönüşüme açık bir hafta sevgili Terazi..
Ruhi zihin, beden sağlığını
fazlası ile önemseyeceğin bir dönem başlıyor. Kronik, akut sağlık sorunlarınla yakından ilgilenecek, fazlası ile özenli olacaksın. Öte yandan estetiğe fazlası ile açık olacağın bir dönem olacak. Ruhsal, zihinsel anlamda arınmak, dönüşmek, iyileşmek adına son derece şifalı bir sürece girdin, farkında olmalısın. Astroloji, Psikoloji Danışmanlıkları, Spiritüel, Çakra Dengeleme çalışmaları alabilir, geçmişin küllerinden arınarak geleceğe güvenle bakmak isteyebilirsin.
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerini son derece önemseyeceğin bir dönem olacak. Aile üyeleri ile aranızdaki mesafeleri aşmak adına fazlası ile yapıcı bir ruh haline bürünebilirsin. Annen, baban, kardeşlerin ile son derece yakından ilgilenebilirsin. Arkadaşlık, dostluk ilişkilerin adına paylaşıma açık, fazlası ile iletişim halinde olacağınız, karşılıklı fikir alışverişlerini tetikleyen bir dönem olacak.
Evli, ilişkisi olan bir Terazi isen, eşin, partnerin ile aranızdaki uyumun artması yüzünü güldürecek. Eşinin, partnerinin gücünü, desteğini yanında hissedeceğin bir dönem. Eviniz, düzeniniz, geleceğiniz önemli olacak. Çocukları olan bir Terazi isen, çocuklarının artan enerjisi seni fazlası ile yorabilir ancak unutmamalısın senin desteğine ihtiyacı olan ve seni rol model benimsemiş bu küçük yavrulara destek olman önemli.
Bekar bir Terazi isen, sosyal ortam hareketlenirken yeni arkadaşlıklar gündeme gelebilir. Yeni bir ilişki, şanslı bir ilişki karşına çıkabilir.
Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili ivme alacağın bir sürece giriyorsun, değerlendirmelisin. Mevcut işinde terfi alabilir, zam alabilir, memnun değil isen iş değiştirebilir, istediğin standartlarda bir işe adım atabilirsin. İşbirlikleri kurmak adına, online çalışmalar, işbirlikleri adına şanslı bir dönem olacak.
Akrep Burcu Haftalık Yorum​

15 – 21 Kasım 2021
Bambaşka bir düzeni başlatacak bir hafta sevgili Akrep..
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına
fazlası ile hareketli bir döneme giriyorsun, hazır mısın? Aile üyelerinin sana olan ilgisi, alakası, sempatik yaklaşımları ruhsal olarak yükselmene yardımcı olacak. Öte yandan sen de sevgini açıkça dile getirmekten çekinmeyeceksin. Duygusal anlamda tatmin edici paylaşımlara, iletişimlere açık bir dönem başlıyor. Ruhsal anlamda tatmin olmaya, doyum yaşamaya önem verecek, içi dolu ilişkilere yöneleceksin. Dostluk, arkadaşlık ilişkilerin adına destekler göreceğin, sosyal yaşamının hareketleneceği bir dönem olacak. Etkinlikler, organizasyonlar, buluşmalar ön plana çıkacak.
Evli, ilişkisi olan bir Akrep isen, bu hafta öz burcunun tam karşısında meydana gelecek Ay Tutulması ile birlikte sevgi, saygı, şefkat temelli bir ilişkin, evliliğin var ise mevcut pürüzleri aşacağın, eşin, partnerin ile aranızdaki mesafelerin kalakacağı, karşılıklı uyumun artacağı bir döneme giriyorsun. Ancak menfaat, çıkar, sağlıksız, gerçeklerden kaçındığın, yüzleşmek istemediğin bir ilişki, evlilik söz konusu ise bu hafta itibari ile bitime doğru gittiğini fark edebilir, son derece önemli bir yol ayrımı yaşayabilirsin. Çocukları olan bir Akrep isen, çocuklarına karşı fazlası ile abartılı, kontrolcü yaklaşabilir, çocukların ile zaman geçirmekten fazlası ile keyif alabilirsin.
Bekar bir akrep isen, şöyle söyleyeyim bu hafta itibari ile 2.5 yıl içerisinde çok değerli bir ilişki kazanabilir, evlenebilirsin. Duygusal anlamda dönüşüm yaşadığın günlerden geçerken bu yönde Astroloji, Psikoloji Danışmanlıkları, Spiritüel, Çakra Dengeleme çalışmaları alabilir, kendinde eksik gördüğün noktaları iyileştirmek adına adımlar atabilir, birnevi geleceğe yatırım yaabilirsin.
Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili aslında destekleneceğin, pozitif bir dönem olacak. Finansal anlamda yeni gelir kaynakları edinebilir, ileri gitmek adına şanslar bulabilirsin. Ancak çirkin rekabete maruz kalabilir, rakiplerinin etik dışı tutumları ile karşı karşıya kalabilirsin bu bağlamda güvenlik tedbirlerini arttırmalısın mutlaka. Şehir dışı, yurtdışı bağlantılar, online eğitimler, işbirlikleri, projeler gündeme gelebilir.Yay Burcu Haftalık Yorum​

15 – 21 Kasım 2021
Özen isteyen, karşına çıkan fırsatları değerlendirmen gereken bir hafta sevgili Yay..
Kariyer, eğitim finans hayatın
ile ilgili önemli yol ayrımları, önemli değişimler, önemli kararlar gündeme gelebilir. Bulunduğun firmadan, kurumdan ayrılmak isteyebilir yahut bölüm değiştirmek isteyebilirsin. Süregelen projelerin, işbirliklerin ile ilgili negatife odaklanabilir, olumsuz detayları çok fazla gözünde büyütebilirsin. İş arayışında olan bir Yay isen, bu dönem yeni bir başlangıç gündeme gelebilir, yeni alanlara, denenmemişi denemeye meraklı olabilirsin. Sorumluluk alanların ile ilgili düzen isteyen bu dönemde mutlaka toparlayıcı olmalı, pratik tutumlar sergilemeli ve miskinlikten kaçınmalısın.
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına karşılıklı anlayış bekleyen bu hafta son derece hassas olabilirsin. Alınganlıklarını bir kenara bırakmalı, kendini doğru ifade ettiğinden emin olmalısın. Kardeşlerin, kuzenlerin ile ilgili güven duymakta güçlük çekebilir, mesafeler koyabilirsin. Öte yandan yalnızlığa fazlası ile meyilli olabilir, inzivaya çekilebilirsin. Astroloji, Psikoloji, Spiritüel, Çakra Dengeleme alanlarına ilgi duyabilir, bu alanlarda Danışmanlık yahut eğitimler alabilirsin.
Evli, ilişkisi olan bir Yay isen, eşin, partnerin ile aranızdkai uyumu fazlası ile önemseyebilirsin. Sevgi temelli paylaşımlara son derece özen gösterebilir, ihtiyaç duyabilirsin. Eşinin, partnerinin ailevi, sosyal ilişkilerine takılabilir, gerkesiz yere kederlenebilirsin. bazı şeyleri irdelemekten kaçınmalı, kendini doldurmaktan uzak durmalı ve mutlaka akışa bırakmalısın. Çocukları olan bir Yay isen, çocukların ile zaman geçirmek sana fazlası ile iyi gelecektir, değerlendirmelisin. Çocuklarınla zaman geçirmeli, onlarla eğlenceli aktivitelere yönelmelisin.
Bekar bir Yay isen, yeni bir ilişki kurmak istiyor olsan da fazlası ile mesafeli olabilir, miskinlik yapabilirsin. Sosyal medya hesaplarından yeni arkadaşlık istekleri alabilir, yeni iletişimler kurma şansı bulabilirsin ancak güven duymakta güçlük çekebilirsin.Oğlak Burcu Haftalık Yorum​

15 – 21 Kasım 2021
Aşık, duygusal anlamda yüceltecek bir hafta sevgili Oğlak..
Özel hayatına vurgu yapacak bir sürece adım atıyorsun, hazır mısın?
Bu hafta önücüsü, lideri olduğun toprak gurubunun sabit üyesi Boğa burcunda meydana gelecek olan Ay Tutulmasının yükselen konumunda sen varsın.. Hayatını çok çok yakından ilgilendiren, özel hayatına çok ciddi vurgu yapacak bir süreç olacak.
Bekar bir Oğlak isen, bu hafta itibari ile 2.5 yıl içerisinde evlenebilirsin, bilgine. Yine hayatına çok çok değer, çok çok farkındalık kazandıracak bir ilişki hayatına dahil olabilir. Bu dönem karşına çıkan insanlara dikkat etmeli, mutlaka iletişime açık olmalı, duygusal, ruhsal anlamda dolu, düşünsel anlamda nitelikli insanlarla bir araya gelme şansı bulabilir, ciddi, tatmin edici, güzel, uyumlu bir birlikteliğe adım atabilirsin.
Evli, ilişkisi olan bir Oğlak isen, eşinin, partnerinin desteğini, güvenini yanında hissedeceğin bir dönem olacak. Eşin, partnerin ile karşılıklı denge yakalayacağınız, geleceğe pozitif, sağlıklı adımlar atacağınız bir dönem olacak. Yine eşin, partnerin ile geleceğe yönelik adımlar atacağınız bu dönemde ev değişim, dekoratif değişimler, düzenlemeler gündeme gelebilir. Sen de, eşin, partnerinde konfora çok fazla önem verebilir, yaşam alanınıza konfor, yenilik, renk katmak adına girşimlerde bulunabilir, alışverişler yapabilirsiniz. Çocukları olan bir Oğlak isen, çocukların için alışverişler yapabilir, onlara fazlası ile ilgili, özenli yaklaşabilir sanki biraz şımartabilirsin.
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına değer göreceğin, desteklerini yanında hissedeceğin, takdir göreceğin bir döneme giriyorsun. Sevdiklerin sana fazlası ile ilgili, fazlası ile yapıcı, iyimser, destekçi yaklaşabilir. Anan, baban, kardeşlerin ile zaman geçirmenin tadını çıkarabilir, samimi iletişimler, paylaşımlar tercih edebilir, ruhsal doyum yaşayabilirsin. Arkadaşlık, dostluk ilişkilerin adına popülaritenin artacağı, ilgi göreceğin bir döneme giriyorsun.
Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili son derece düzenleyici, toparlayıcı, destekler göreceğin, aradığın fırsatların karşına çıkacağı bir döneme giriyorsun. Süregelen, uzun zamandır emek verdiğin projelerle ilgili sonuçlar alacağın, emek verdiğin, uğraş verdiğin alanlarla ilgili geri dönüşler alacağın bir süreç olacak. Online çalışmalar yapabilir, eğitimler alabilir, yurtdışı, şehir dışı bağlantılar kurabilirsin. Bulunduğun sekörde öne çıkma şansları bulabilirsin. Varolan yatırımlarını değerlendirebilir, yeni yatırımlar yapabilirsin. Finansal anlamda şanslı bir döneme giriyorsun asla miskinliğe kapılma, enerjini düşürmek ve geleceğe odaklanmaktan vazgeçme.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu​

15- 21 Kasım 2021
Duygularının dile geleceği bir hafta sevgili Kova..
Duygusal anlamda dönüştüren
, fazlası ile destekleyen bir döneme giriyorsun sevgili Kova. Senin gibi sabit nitelikli bir burç olan Boğa burcunda bir Ay Tutulması meydana gelecek. Yine geleneksel yöneticin Satürn’ün öz çocuğu Oğlak burcunun yüklen konumunu yönettiği bir Tutulma olduğu için hayatına büyük dokunuşmalar yapacak etkilere sahip ve bu etkiler 2.5 yıl sürecek diyebilirim. Kendini özgürce ifade etmek, içsellikle yaklaşmak, düşüncelerini sakinleştirmek isteyeceğin bir dönem olacak. Ruhsal, zihinsel, fiziksel anlamda arınmak isteyebilir Astroloji, Psikoloji, Spiritüel, Çakra Dengeleme çalışmaları olabilir, meditatif çalışmalar yapabilirsin.
Evli, ilişkisi olan bir Kova isen, eşin, partnerin ile daha sık bir araya gelmek, eşini, partnerini daha çok dinlemek isteyebilir, anlamak adına efor sarf edebilirsin. Eşinin, partnerinin hassasiyetlerine önem verebilir, eşinin, partnerinin senden beklentilerine fazlası ile önem verebilir, önceliklerini bu yönde geliştirebilirsin. Yine eşinin, partnerinin sana kaşrı fazlası ile uyumlu, dostane, sempatik yaklaşımlar sergileyeceği bu dönemde, hobileriniz, aktiviteler, karşılıklı birbirinizi motive edecek tutumlar öne çıkabilir. Çocukları olan bir Kova isen, çocuklarına karşı eğitici yaklaşabilir, kültürel gelişimlerine önem verebilirsin.
Be kar bir Kova isen, aşk adına destekleyen enerjilere sahip bu hafta, sosyal ilişkilerin yeniden şekillenebilir. Eski, yeni dostlukların ile ilgili son derece yoğun, hızlı akacak bu hafta etkinlikler, aktiviteler, sanatsal faaliyetler ilgini çekebilir. Yine bu alanlarda uğraş veren insanlara çekilebilirsin.
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerin adına samimiyeti, içtenliği pekiştirecek bir hafta olacak. Aile üyelerin ile uyum yakalamak adına içten adımlar atabilirsin. Ebeveynlerinin sağlık sorunları ile yakından ilgilenebilir, yaşam alanlarına renk katmak adına hediyeler alabilir, değişimler yapabilirsin. Kardeşlerinin eğitim, iş hayatları ile ilgili değişimler yakından takip edebilir, yoğun iletişim kurabilirsiniz. Arkadaşlık, dostluk ilişkilerin adına ise sık sık bir araya geleceğiniz, ev buluşmaları yapacağınız bir hafta.

Balık Burcu Haftalık Yorum​

15 – 21 Kasım 2021
Dönüştüren, yenilikçi bir hafta sevgili Balık..
Öncelikle ruhsal, zihinsel, fiziksel anlamda fazlası ile
şifalı, yenilikli, farkındalığı yüksek bir dönem olacak. Son derece meraklı, araştırmacı, girişimci bir ruha sahip olabilirsin. Kendine yenilikler katmak, farkındalıklar kazanmak, stilin, imajın ile ilgili yenilikler yapmak, keşfetmek, öğrenmek, sosyalleşmek için her koşulu, fırsatı, şansı değerlendireceğin bir dönem başlayabilir.
Ailevi, yakın, dostluk ilişkilerine yönelebilir, sevdiklerin ile zaman geçirmekten keyif alabilir, fazlası ile iletişime açık olabilir, sevdiklerinle samimi iletişimler kurabilirsin. Annen, baban, kardeşlerin ile zaman geçirmenin, karşılıklı geçmişi anmanın, bugün bulunduğunuz konumların ve buralara nasıl geldiğinizin çıkarımlarını yapabilir, karşılıklı uzun uzun sohbetler yapabilirsiniz. Yine sevdiklerinin ilgisini yakından hissetmek isteyebilir biraz abartabilirsin, dikkat. Öte yandan sosyal ilişkilerin hareketlenirken uzaklardan gelenler, seyahatler, buluşmalar, etkinlikler gündeme gelebilir.
Evli, ilişkisi olan bir Balık isen, eşin, partnerin ile zaman geçirmek sana fazlası ile iyi gelebilir. Eşinin, partnerinin tekliflerine karşı fazlası ile heyecan duyabilirsin. Eşin, partnerin ile kısa, uzun tatil planları yapabilir, eşini, partnerini bu yönde motive edebilirsin. Yine yeni lezzetler denemeye meraklı olabilir, renkli sofralar kurabilirsin. Eşinin, partnerinin ailesini, yakın arkadaşlarını evinizde ağırlamak, sık sık bir araya bulunmak isteyebilirsin. Çocukları olan bir Balık isen, çocukların ile planlar yapabilir, tatillere çıkabilir, birlikte aktiviteler yapabilirsiniz.
Bekar bir Balık isen, aşk adına fazlası ile şanslı, hızlı, yoğun bir dönem. Aşk adına biraz şıp sevdi, biraz romantik, biraz tutkulu bir dönem. Aynı anda birden fazla insan ilgi odağına girebilir yine seninle ilgilenen insanlar kafa karışıklığı yaşamana neden olabilir.
Kariyer, eğitim, finans hayatın ile ilgili şanslı bir dönem. Yaratıcılık gerektiren bir işe sahip isen ilham perilerinin gücünü yanında hissedeceksin. Yeni işbirlikleri, yeni bağlantılar kurabilirsin. Yeteneklerini sergileyebileceğin şanslar, fırsatlar yakalayabilirsin. Finansal anlamda şanslı bir dönem olacak. Ancak harcamaya, abartmaya da fazlası ile meyilli olabilirsin, dikkat.


-Astrolog Seda Turan
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.578
1.833
hh (1).jpg

Koç burcu​

Pazartesi ve salı Koç burcunda olan Ay odağınıza özel hayatınızı, evinizi ve ailenizi yerleştirebilir. Normale kıyasla daha hassas ve duygusal hissedebilirsiniz. İlişki problemlerinizi konuşmak duygularınızın daha farkında olduğunuz için faydalı olabilir. İç huzur ve dengeniz yeni insanlarla tanışmak ve kaynaşabilmek için ihtiyacınız olabilecek özgüveni sağlayabilir. Çarşambadan pazara kişisel özgürlüğünüzün ve sosyal çevrenizin keyfini çıkarabilirsiniz. Yaşayacağınız ilham anlarını yaratıcılığınızı geliştirmenize yardımcı olabilir.

Boğa burcu​

Pazartesiden perşembeye artan çekiciliğiniz sizi ilgi odağına koyabilir. İletişimizin kibar fakat bir o kadar güçlü olması çevrenizi etkilemenizi, onlardan isteyeceklerinizi yerine getirmelerini sağlayabilir. Sözlü olmayan bir seviyede de iyi iletişim kurabildiğinizi gözlemleyebilirsiniz. Cumadan pazara Boğa burcunda gerçekleşecek ay tutulması duygusal tarafınızı daha baskın konuma getirebilir. Anılarınız, ebeveynlik güdüleriniz, koruma ve kollama içgüdüleriniz hayatınızı etkileyebilir.

İkizler burcu​

Pazartesiden cumaya kendinizi daha hassas, sezgisel, yaratıcı hissedebilir, hayal gücünüzün genişlediğini deneyimleyebilirsiniz. Düşünceleriniz ve iletişimiz daha spiritüel konulara dönebilir. Meditasyon gibi Mindfulness pratikleri sayesinde önemli öğretiler kazanabilirsiniz. Hafta sonu daha derinden duygular hissedebilir, çevrenizle daha güçlü bağlar kurabilirsiniz. Aile bağlarınızın kuvvetlendiğini, görünmez iplerin sizi evinize daha yakınlaştırdığını düşünebilirsiniz.

Yengeç burcu​

Pazartesiden cumaya hayatınızda değişiklikler yapmak hızlı ve sorunsuz geçebilir. Zorlu bir görevi üstlenmek veya ertelediğiniz işleri yapmak için ekstra motivasyon, yaratıcılık ve aksiyona geçme güdüsünden faydalanabilirsiniz. İlk hamleyi yapabilmenizi sağlayacak cesarete sahip olabilirsiniz. Hafta sonunda bir konuda daha derin bilgi almanızı sağlayan entellektüel yetileriz güçlenebilir. Fikir ve teorileri daha anlamlı şekilde kavrayabilirsiniz. Öğrenmek aynı zamanda öğretmek için iyi bir zaman olabilir.

Aslan burcu​

Pazartesiden çarşambaya olan sürecin dayanıklılık ve tutku getirmesi; gücünüzün ve özgüveninizin artmasını sağlayabilir. Güçlü duruşunuz ve karizmanız sayesinde insanlar kendilerini size doğru çekilmiş bulabilir. Güçlü insanlar ile oluşturacağınız işbirlikleri, hem siz hem de onlar için faydalı olabilir. Çekiciliğiniz ve güçlü özgüveniniz, aşk hayatınızı da olumlu etkileyebilir. Perşembeden pazara sevecenliğiniz ile heyecan verici yeni bir romantizm yaşayabilirsiniz. Eğer partneriniz varsa rutinlerden dışarı çıkmak ve yenilikler peşinde koşmak ilişkinizi olumlu yönde etkileyebilir. Tüm bunların yanı sıra finansal açıdan şanslı bir haber alabilirsiniz.

Başak burcu​

Pazartesiden cumaya, kişisel güç ve otoritenizi arttırmaya yönelik fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Kendinize olan güveninizin artması, hayatınızı düzeltmenize de yardımcı olabilir. Hedefleriniz doğrultusunda ilerlemek için daha istekli olabilirsiniz. Hayatınızdaki önemli kişilerden veya şirketlerden yardım isteyebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri kendinizi daha duyarlı, romantik, şefkatli, hayal gücü yüksek ve yaratıcı hissedebilirsiniz. Başka kişilerin duygularına karşı hassas yapınız, ilişki konularında içgüdülerinize güvenmenizi sağlayabilir. İdeallerinize yakışır bir dostluk geliştirebilir veya derin bir bağ kuracağınız yeni bir kişi ile tanışabilirsiniz. Meditasyon yapmak veya spiritüelliğinizi güçlendirmek size iyi gelebilir.

Terazi burcu​

Pazartesiden cumaya hayatınızı renklendirecek olumlu değişim ve heyecanlar ile karşılaşabilirsiniz. Yeni maceralar, iş ve ilişki arayışında olabilirsiniz. Arzularınızı ve tutkularınızı takip edip içgüdüleriniz ile hareket etmek için ideal bir zaman olabilir. İçgüdüleriniz ile hayatınızda şaşırtıcı yeni fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Cumartesi ve pazar yoğun düşünceler içinde bulunabilir ve bu doğrultuda konuşmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinizin ve zekanızın birleşmesi, güçlü bir ortaklık oluşturarak sizi oldukça etkileyici kılabilir. İkna gücünüzün artması ile çevrenizdeki kişileri etkileyebilirsiniz. Sınavlarınız ve çalışmalarınız için de uygun bir zaman dilimi olabilir.

Akrep burcu​

Pazartesiden çarşambaya olan süreçte çekiciliğinizin artması, insanlar üzerinde çok fazla etkiye sahip olmanızı sağlayabilir. Büyük başarılar elde etmek için bu gücünüzü kullanabilirsiniz. Ortaya etkileyici işler koymak için içinizdeki derin arzularınız ile beslenen azim ve kararlılığınızdan yararlanabilirsiniz. Sahip olduğunuz aşırı eğilimleri, daha yapıcı bir kararlılık oluşturmak için kullanabilirsiniz. Perşembeden pazara yeni deneyimler denemek için dürtüleriniz canlanabilir. Hayatınıza girecek olan yeni biri farklılığı, teşvik ediciliği ve açık fikirliliği ile öne çıkabilir. Kendinizden farklı kültürlerdeki insanlara çekim hissedebilirsiniz.

Yay burcu

Haftanın ilk beş günü, içinizde güçlü bir bağımsızlık arzusu hissedebilirsiniz. Engellere takılmadan kendi yolunuzda ilerlemek isteyeceğiniz bu süreçte, tutkulu olduğunuz şeyler için savaşabilir veya yeni projelere adım atabilirsiniz. Risk almaya ve deneysel yöntemler denemeye isteklisiniz. Hafta sonu ise artan ikna gücünüz sayesinde çevrenizdekileri etkileyebilirsiniz. Güçlü iletişim becerileriniz sayesinde sorunlu olan ilişkilerdeki pürüzleri giderebilirsiniz.

Oğlak burcu

Hafta içi, sosyal ilişkilerinizi, aşk hayatınızı ve yaratıcılığınızı güçlendirmek için ideal bir zaman olabilir. Daha açık fikirli ve yenilikçi bir bakış açısı ile hedeflerinize engellere takılmadan ulaşabilirsiniz. İçinizde hissedeceğiniz bu güç, yeni arkadaşlar edinmenizi veya üstlerinizle ertelediğiniz önemli konuşmaları yapmanızı sağlayabilir. Cumartesi ve pazar ise artan keskin zekânız sayesinde satış işlerinde, münazaralarda, pazarlıklarda veya ev ve araba gibi büyük satın alımlarda uygun anlaşmalar yapabilirsiniz. Bu süreç, karmik bir dostluğun veya başarılı bir ortaklığın başlangıcını da yapmanızı sağlayabilir.

Kova burcu

Haftanın ilk iki günü, kendinizi oldukça umutlu ve iyimser hissedebilirsiniz. Bu size iyi şans ve başarı getirebilir, ancak unutmayın abartılı öz güven kayıplara yol açabilir. Bu sebeple hedeflerinize doğru ılımlı ve disiplinli bir şekilde ilerlemeye önem göstermelisiniz. Çarşambadan pazara ise sosyal ve aşk hayatınızda eğlence ve heyecana doyabilirsiniz. Bu süreçte, size yeni perspektifler kazandıracak insanlarla tanışabilir, yeni dostluklar edinebilirsiniz. Flört için ideal olan bu zamanı, mevcut ilişkiniz varsa bağlarınızı güçlendirmek ve yeni insanlar tanımak için değerlendirmelisiniz.

Balık burcu

Pazartesiden cumaya, hedeflerinize ulaşmak için önemli adımlar atabilirsiniz. Diğer insanlar üzerindeki etkinizin farkındalığı ve etkili girişimleriniz sayesinde başarılarınızdan gurur duyulabilirsiniz. Bu, güçlü ve etkili konumlardaki insanlarla iyi ilişkiler geliştirmenize de neden olabilir. Hafta sonu ise artan duygusal duyarlılığınız, diğer insanlarla daha kolay duygusal bağlar kurmanıza olanak tanıyabilir. Aile üyelerinizle geçmişi yad edebilir, açıklığınız ve anlayışınız sayesinde dostluklarınızı pekiştirebilirsiniz.livetobloom
 

Deryat

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2021
531
1.401
26
50bc348fb525f9be832ad7af28476d017dada0e3.jpgKOÇ
Bu hafta kendinizle ilgili kararlar alabilir , daha enerjik ve girişimci bir ruh hali ile haftaya başlayabilirsiniz sevgili Koçlar. Boğa Dolunay ‘ı 2.evinizde gerçekleşecek bu dolunayın Algol sabit yıldızı ile kavuşumu parasal konularda azimli bir şekilde çalışarak maddi kazançlar sağlamayı anlatıyor. Öncesinde aksilikler, sıkıntılar yaşasanız da parasal konularda rakiplerinize karşı başarı sağlayabilirsiniz. Doğum haritalarınızda dolunay derecesine olumlu açılarınız varsa maddi anlamda kazanç elde etmeniz söz konusu olabilir, olumsuz açılar varsa tam tersi maddi kazanç elde etmede zorlanma gibi sizi zor da bırakacak durumlar söz konusu olabilir.

BOĞA
Bu hafta kendinizle kalmak, içsel olarak ruhunuzu dinlendirmek isteyebilirsiniz, sevgili Boğalar .Boğa Dolunay’ı 1.evinizde gerçekleşecek bu dolunayın Algol sabit yıldızı ile kavuşumu ile duygusal yoğunluğunuz son derece artacaktır. İçinizdeki kızgınlık ve öfke özellikle de ilişkilerinizle ilgili olarak görünür hale gelebilir. Doğum haritalarınızda dolunay derecesine olumlu açılar varsa toplum önünde tanınma, beğenilme ve takdir getirebilir ancak olumsuz açılar varsa tam tersi toplum önünde zorlanma ve şiddete maruz kalma gibi sizi zor da bırakacak durumlar söz konusu olabilir.

İKİZLER
Sevgili İkizler haftaya hareketli başlıyorsunuz, sosyal gruplar, arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Boğa Dolunay’ı 12.evinizde gerçekleşecek, geçmişiniz, hatıralarınız, kalıplarınız, inançlarınız bu süreçte ortaya çıkabilir ve sizi geride tutan şeylerin farkına varabilirsiniz. İçinizdeki derinliklerden kaynaklanan sorunlar ortaya çıkabilir, bunlarla yüzleşebilirsiniz. Bu zamanda rüyalarınız çok canlı olabilir. Birtakım elinizde olmayan koşullar yüzünden yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde gizli veya özel bir konu açığa çıkabilir veya bir sağlık sorunu ortaya çıkabilir ya da yaptığınız bir iş projesi doruğa ulaşabilir

YENGEÇ
Bu hafta kariyer konuları ile harekete geçeceğiniz bir süreçte olacaksınız sevgili Yengeçler, bazılarınız da sözlenme, nişanlanma, evlilik kararı alabilir, Boğa Dolunay’ı 11.evinizde gerçekleşecek bu dolunayın Algol sabit yıldızı ile kavuşumu ile duygusal yoğunluğunuz son derece artacaktır. İçinizdeki kızgınlık ve öfke özellikle de arkadaşlarımızla ve sosyal çevremizdeki ve iş alanımızdaki ilişkilerinizle ilgili olarak görünür hale gelebilir. Doğum haritalarınızda dolunay derecesine olumlu açılar varsa toplum önünde özellikle de sosyal alanınızda tanınma, beğenilme ve takdir getirebilir ancak olumsuz açılar varsa tam tersi topum önünde zorlanma ve şiddete maruz kalma gibi sizi zor da bırakacak durumlar söz konusu olabilir.

ASLAN
Sevgili Aslanlar haftaya hayat amaçlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçeceğiniz bir enerji ile başlıyorsunuz, seyahatler, medya, internet ile ilgili işler , yabancılarla ilgili konular gündeminizde olabilir. Boğa Dolunay’ı ile kariyer hayatınızda ve statünüzü etkileyen durumlarda aksilikler yaşamanıza sebep olabilir. Bazılarınız bu dönemde bir iş projesine veya kariyerine son verebilir. Daha kişisel bir düzeyde, yaşam yolunuzu ve kariyer yönünüzü çevreleyen gerçek hisleriniz ortaya çıkabilir. Bu Dolunay sizi hayatınızda yapmanız gerekenler konusunda aydınlatabilir. 10. Ev anneyi de anlattığından ve Algol sabit yıldızı Ay ile kavuşumda olduğundan daha önce fark etmediğiniz annenizle ilgili sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Aynı zamanda iş yerinizde kazalara veya sakarlıklara maruz kalabilirsiniz dikkatli olmanızda fayda vardı

BAŞAK
Haftaya bütçe ayarlamaları, vergi, sigorta işleri ya da ameliyatlarla ilgili konular, miras konuları veya okült konularla ilgilenme gündemlerinizle başlıyorsunuz sevgili Başaklar. Boğa Dolunay’ı 9.evinizde gerçekleşecek bu dolunayın Algol sabit yıldızı ile kavuşumu ile duygusal yoğunluğunuz son derece artacaktır. İçimizde kızgınlık ve öfke özellikle de çevrenizdeki kişilerle ve yabancılarla veya eşinizin akrabaları ile ilgili olarak görünür hale gelebilir. Seyahatler konusunda dikkatli olmanız gerekebilir, kazalara açık bir süreçte olabilirsiniz.

TERAZİ
Sevgili Teraziler bu hafta gündeminizde her türlü ikili ilişkiler, ortaklıklar ve davalarla ilgili konular gündeminizde olabilir, bazılarınızın taşınma konuları gündeme gelebilir, bu konularla ilgili inisiyatif alma , harekete geçme söz konusu olabilir. Boğa Dolunay’ı 8.evinizde gerçekleşiyor, bütçe ayarlaması yapmak gerekebilir. Borçlarınızın bir kısmını finansal veya başka bir şekilde tahsil etmek için uygun bir zamandır. Ortaklıklardan gelen kazançlarla ilgili konularda, vergi, sigorta, kredi ile ilgili konularda daha önce fark etmediğiniz şeyler ortaya çıkabilir, Algol sabit yıldızı ile kavuşumda olan Dolunay tüm bahsettiğimiz konularda gözü karalık verebilir, bazı aksilikler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde bazılarınız ameliyat olabilirler. Bazılarınız psikolojik rahatsızlıklar çekebilirsiniz.

AKREP
Sevgili Akrepler bu hafta günlük rutin işler , çalışma hayatınız ve sağlıkla ilgili konularda hareketli olacağınız bu konularla ilgili harekete geçmeniz gereken bir süreçte olabilirsiniz. Boğa Dolunay’ı 7.evinizde gerçekleşecek bu dolunayın Algol sabit yıldızı ile kavuşumu ile duygusal yoğunluğunuz son derece artacaktır. İçimizde kızgınlık ve öfke özellikle de yakın ilişkilerinizle, eşinizle, ortaklarınızla ilgili olarak görünür hale gelebilir. Doğum haritalarınızda dolunay derecesine olumlu açılar varsa eşinizle, ortaklarınızla aranızda beğenilme ve takdir getirebilir ancak olumsuz açılar varsa tam tersi her türlü yakın ilişkilerinizde , davalarda , taşınma ile ilgili konularda zorlanma ve şiddete maruz kalma gibi sizi zor da bırakacak durumlar söz konusu olabilir.

YAY
Sevgili Yaylar haftaya ; aşk hayatınız, çocuklarla ilgili konular, yaratıcılık gerektiren çalışmalar ve hobilerinizle ilgili konularda harekete geçeceğiniz, girişimlerde bulunacağınız bir gündemle giriyorsunuz. Boğa burcundaki Dolunay 6.evinizde gerçekleşiyor, bu Dolunay tamamen vermek ve almakla ilgilidir. Çalışma hayatınız , günlük rutin işleriniz ve sağlıkla ilgili konularda daha önce fark etmediğiniz şeyler ortaya çıkabilir, Algol sabit yıldızı ile kavuşumda olan Dolunay tüm bahsettiğimiz konularda gözü karalık verebilir, bazı aksilikler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde bazılarınız ameliyat olabilirler. Bazılarınız psikolojik rahatsızlıklar çekebilirsiniz.

OĞLAK
Bu hafta gündeminiz, ev, aile ,kariyer ve ebeveynlerinizle olacak sevgili Oğlaklar bu konularla ilgili harekete geçeceğiniz , girişimlerde bulunacağınız bir süreçte olacaksınız. Boğa Dolunay’ı 5.evinizde gerçekleşecek bu dolunayın Algol sabit yıldızı ile kavuşumu ile duygusal yoğunluğunuz son derece artacaktır. İçinizde kızgınlık ve öfke, özellikle de arkadaşlarınızla, çocuklarınızla ve partnerinizle ilişkilerinizle ilgili olarak görünür hale gelebilir. Doğum haritalarınızda dolunay derecesine olumlu açılar varsa yaratıcı yönleriniz ve yetenekleriniz sayesinde toplum önünde özellikle de sosyal alanınızda tanınma, beğenilme ve takdir getirebilir ancak olumsuz açılar varsa tam tersi topum önünde zorlanma ve şiddete maruz kalma gibi sizi zor da bırakacak durumlar söz konusu olabilir.

KOVA
Sevgili Kovalar haftaya yakın çevre ile ilgili ilişkiler, eğitim, kısa seyahatler konuları, kardeşler ve kuzenler akrabalar ile ilgili gündemi ile başlayacaksınız. Boğa Dolunay’ı 4.evinizde gerçekleşiyor, bu Dolunay tamamen vermek ve almakla ilgilidir. Ailevi konularda ,ev ve yuvaya ait konularda ,ebeveynlerinizle ilgili konularda daha önce fark etmediğiniz şeyler ortaya çıkabilir, Algol sabit yıldızı ile kavuşumda olan Dolunay tüm bahsettiğimiz konularda gözü karalık verebilir, bazı aksilikler yaşayabilirsiniz.

BALIK
Sevgili Balıklar haftaya parasal konularla ilgili konularda harekete geçmek ,inisiyatif almak ile başlıyor olacaksınız. Boğa Dolunay’ı 3.evinizde gerçekleşecek bu dolunayın Algol sabit yıldızı ile kavuşumu ile duygusal yoğunluğunuz son derece artacaktır. İçinizde kızgınlık ve öfke, özellikle de yakınlarınızla, çocukluk arkadaşlarınızla, kardeşlerinizle ilişkilerinizle ilgili olarak görünür hale gelebilir. Doğum haritalarınızda dolunay derecesine olumlu açılar varsa yaratıcı yönleriniz ve yetenekleriniz, yazarak kendinizi anlatma sayesinde özellikle de toplum önünde, sosyal medyada tanınma, beğenilme ve takdir getirebilir. Ancak olumsuz açılar varsa tam tersi topum önünde, sosyal medyada zorlanma ve şiddete maruz kalma gibi sizi zor da bırakacak durumlar söz konusu olabilir. Hepimiz için iyi bir hafta olsun sevgiler.


Astrolog Yasemin Özbek
Teşekkürler 🙏