15 - 21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.578
1.833

haftalık (2).jpg

Koç Burcu ve Yükselen Koçlar​

Yeni haftaya finansal olarak rahat bir nefes alabileceğimiz bir atmosfer altında başlayabiliriz. Kariyer alanlarımızda ve iş yerlerimizde yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz. Acele etmememiz ve hızlı kararlar almamamız gereken bir süreci deneyimlerken yaşamlarımızda önemli bir dönüm noktasında olabiliriz. Alma-verme dengemizi korumaya özen göstermemiz gereken hafta genelinde, geçmişten gelen, ödemeyi unuttuğumuz bir borç gündemimize gelebilir. Zamanı doğru kullanmayı öğrenebileceğimiz bir hafta olabilir. Haftanın enerjilerini bulunduğunuz ortamlarda tütsü kullanarak, aşırı kafein tüketmekten uzak durarak ve toprakla bolca temas ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Boğa Burcu ve Yükselen Boğalar​

Yeni haftaya kendi gücümüzü keşfederek, güvenimizi tazeleyerek ve istediklerimizi gerçekleştirebileceğimiz yeni farkındalıklar yaşayarak başlayabiliriz. Ufak dokunuşlarla yaşam alanlarımızda ya da dış görünüşümüzde değişimler yapmak isteyebiliriz. Kadersel yol arkadaşlarımızın ve aile büyüklerimizin sağlığı ile ilgili ani, beklemediğimiz yönde gündemler gelişebilir. Hayatımızdaki ilişkilerimizi sorguladığımız, var olan sorunlarımızı hızlı ve kalıcı olarak çözüme kavuşturmak istediğimiz bir hafta olabilir. Özel ilişkilerimizde iletişimimize ekstra olarak özen göstermemiz gereken bu zaman içinde gereksiz ego ve güç mücadelesine girmemeye özen göstermek bizler için faydalı olabilir. Düşünmeden adım atmamamız gereken bir süreci deneyimleyebiliriz. Özellik baş, boyun, boğaz sağlığımıza özen göstermemiz gereken bu hafta genelinde, zihinsel olarak gergin enerjiler altında olabiliriz ve gece uykuya dalmakta sorun yaşayabiliriz. Haftanın enerjilerini soft tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, gece yatağımızın başında bir bardak su bulundurarak ve suyla bolca temas ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler​

Yeni haftaya iş yaşamlarımızda ve günlük rutin işlerimizde sorumluluğumuzun arttığı bir atmosfer altında başlayabiliriz. İş ortamımızda gerginlik içeren enerjiler altında olabiliriz. Ruh ve beden sağlığımıza ekstra dikkat etmemiz gereken bu süreçte umumi tuvaletleri çok kullanmamaya özen gösterelim. Yaşamı biraz daha akışına bırakmamız ve şartlarımızı fazla zorlamamamız gereken bir süreçte olabiliriz. Kariyer ve iş alanlarımızda yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz. Gökyüzü önümüze yeni şanslar ve sürprizler sunabilir. Hislerimiz ve sezgilerimiz güçlenebilir ve bizden saklanmış, üstü örtülmüş gerçeklerle yüzleşebiliriz. Geçmişi sorgulamak yerine, yeni farkındalıklarla yaşamda sağlam adımlarla yol almak için ideal bir zaman içinde olabiliriz. Haftanın enerjilerini mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, iç sesimize yönelerek, bilinçaltı travmalarımızı şifalandırmak için bir uzmandan danışmanlık alarak ve bize huzur veren kişilerle beraber olarak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler​

Yeni haftaya yaşamımızda mücadele ettiğimiz, emek verdiğimiz isteklerimizin gerçekleşebileceği enerjilerle başlayabiliriz. İkili ilişkilerimizde yeni farkındalıklarla güçlü kararlar almak isteyebiliriz. Kişisel gelişimimize yönelmek ve yaratıcılığımızı gün yüzüne çıkarmak için ideal bir zaman olabilir. Duygusal kararlar almaktan uzak durmayı öğrenmemiz gereken bir dönemde olabilir ve sabırlı olmayı deneyimleyebiliriz. Çocuklarımızla ilgi beklenmediğimiz yönde aniden gelişen gündemlerimiz oluşabilir. Haftanın enerjilerini yeşil ve mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, ailemizle birlikte huzur bulabileceğimiz ortamlarda olarak, çocuklarımızla birlikte vakit geçirerek ve kareoke yapmayı deneyerek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar​

Yeni haftaya yoğun bir tempo ile başlangıç yapabiliriz. Kariyer hayatımızda köklü değişim ve dönüşümlerin başlangıcında olabilir ve iç sesimize yönelebiliriz. Bu süreç içinde yeni iş fırsatları ile karşılaşabiliriz. Yolunda gitmeyen ikili ilişkilerimizde bitişler gündemimize gelebilir ve bize hizmet etmeyen her duygumuzdan arınabilir ve belki de hayata bakış açımızı değiştirmek isteyebiliriz. Küçük ev kazalarına açık bir dönem içinde olabiliriz, tedbirli ve sakin davranmayı ihmal etmeyelim. Duygusal değil mantığımızla karar almamız gereken bu süreçte dürtüsel hareket etmemek ve ailemizle, köklerimizle ilgili konularda hassasiyet oluşturmamız gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz. Duygusal iniş ve çıkışlara açık hafta genelinde iç sesimize yönelerek, çözüm odaklı olarak, kafein alımını azaltarak, mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarları tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Başak Burcu ve Yükselen Başaklar​

Yeni haftaya yakın çevremiz, kardeş, kuzen gibi benimsediklerimizle olan ilişkilerimizi tekrar gözden geçirmek isteyebileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Planımızda olmayan kısa seyahatler gündemimizde yerini alabilir. Kazalara açık, dengesiz, sakar bir enerji akışı içinde olabileceğimiz bu süreçte trafik kurallarına uymaya ekstra olarak özen gösterelim. Enerjimizi doğru kullanmamız ve dengede kalmamız gereken hafta genelinde kendimizi önemsemeyi de ihmal etmemeliyiz. Yurt dışı bağlantılı bir işimiz var ise beklediğimiz yönde önemli imzalar gündemimizde olabilir. Haftanın enerjilerini duygusal anlamda kendimize önem vererek, kişisel gelişimimize katkı sağlayabilecek eğitimlere başlayarak, soft tonlarda kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, bulunduğumuz ortamları bolca havalandırarak ve açık havada yürüyüşler yaparak olumlu yönde dengelemeyi deneyimleyebiliriz.


Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler​

Yeni haftaya önemli bir değişimin başlangıcında olabileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Ortak gelirlerimizde yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz. Finansal anlamda şanlı ve bereketli bir süreci deneyimlerken aynı zamanda yanılgılara açık bir dönem içinde de olabiliriz, atmamız gereken bir imzamız var ise bu enerjinin farkında olarak tedbirli davranmayı ihmal etmeyelim. Gereksiz borçlanmalara karşı da dikkatli olalım ve haftanın ilk günlerini kişisel alışverişimiz için değerlendirmemeye özen gösterelim, abartılı ve gereksiz harcamalara yönelebileceğimiz bir zaman içinde olabiliriz. Kişisel algılamamayı ve yaşadığımız sorunları içselleştirmemeyi deneyimlememiz gereken bir dönem içinde olabiliriz. Haftanın enerjilerini bol sıvı tüketerek, bulunduğumuz ortamlarda tütsü ve buhurdanlık içinde paçuli yağı kullanarak, mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek ve ruhumuzu dinlendirebileceğimiz aktivitelere yönelerek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler​

Yeni haftaya kendimizi iletişim dilimizde daha net ifade edebileceğimiz, hayatımızda yeni değişimlerin ön ayak seslerini hissedebileceğimiz enerjilerle başlayabiliriz. Tartışmalardan, ani davranmaktan ve düşüncesiz davranışlardan uzak durmayı öğrenmemiz gereken bir haftayı deneyimleyebiliriz. Yeni ortaklıklar için uygun bir dönem içinde olmayabiliriz. Bekar olan Akrep burçlarının kapısını yeni bir aşk çalabilir. Karar vermemiz gereken bir süreç içindeysek fikrine, bilgisine güvendiğimiz kişilerle istişare etmek, ani harekete geçmemek bizler için faydalı olabilir. Yolunda gitmeyen ilişkilerimizi masaya yatırabilir ve ani farkındalıklarla yollarımızı ayırma kararı alabiliriz. Haftanın enerjilerini daha çok sakin, huzurlu bir atmosfer oluşturabileceğimiz kişilerle birlikte geçirerek, adaçayı, lavanta gibi bitki çaylarını tercih ederek, su kenarı yerlerde bulunarak ve bol sıvı tüketerek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yay Burcu ve Yükselen Yaylar​

Yeni haftaya kalabalıklar içinde yalnız kalmak isteyerek ve iç sesimize yönelerek başlayabiliriz. Ruh ve beden sağlığımızla ilgili yeni farkındalıklar yaşayabilir ve bağımlıklarımızdan kurtulmak isteyebiliriz. Kronik rahatsızlığımız var ise bu haftanın enerjileri ile beklemediğimiz yönde durumlarla karşılaşabiliriz. Yaşamı akışına bırakmayı ve yaşadığımız sorunları sorgulamamayı öğrenmemiz gereken bir sürecin başlangıcında olabiliriz. Gayrimenkul yatırımlarından yana şanslı bir dönem içinde olabiliriz. Kendimizi inzivaya çekmek isteyebileceğimiz bu süreç içinde bilinçaltı konularındaki travmalarımızı şifalandırmayı deneyebiliriz. Zihinsel olarak hızlı yol almak isteyebileceğimiz hafta genelinde yeni beslenme alışkanlıkları kazanarak, zihinsel şifa içeren çalışmalara yönelerek, bağışıklık sistemimizi yüksek tutabileceğimiz ekstra tabletler kullanarak ve ruhsal olarak huzur bulmak adına bir uzmandan destek alarak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar​

Yeni bir haftaya sosyal çevremiz içinde adeta güneş gibi parlayabileceğimiz ve fikirlerimize ihtiyaç duyabileceği enerjiler ile başlayabiliriz. Geleceğimizle ilgili yeni farkındalıklar kazanarak olumlu yönde fırsatlarla karşılaşabiliriz. Yeni yatırım fırsatları içinde olurken, spekülatif yatırımları acele etmeden değerlendirmemiz gereken bir süreç içinde olabiliriz. Beklenmedik bir şekilde, bekar olan Oğlakların yeni bir aşk kapısını çalabilir. Toplum önündeki statümüzün değişebileceği bir dönüşümün ayak seslerini duyabileceğimiz bir süreçte olabiliriz. Ailemizin ve kendi sağlığımızın kontörlümüz dışında olan değişimlere ve kayıplara açık olduğu bir dönemde olabiliriz, hijyen kurallarına uymaya özen gösterelim. Ebeveyn olmayı planlayan sevgili Oğlak burçlarına gökyüzü bu süreçte sürpriz enerjilerini gönderebilir ve müjdeli haberi alabilirler. Planımızda olmayan hızlı gelişen olaylara açık haftanın enerjilerini suyun ve toprağın şifasından faydalanarak, rüyalarımızda aldığımız mesajlara dikkat ederek, sezgilerimize güvenerek, açık hava yürüyüşlerinde kendi iç sesimize yönelerek ve soft renk tonlarında kıyafetler tercih ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Kova Burcu ve Yükselen Kovalar​

Yeni haftaya çalışma ve kariyer alanlarımızdaki sorumluluklarımızın artabileceği enerjiler ile başlayabiliriz. Yoğun çalışma tempomuzdan kaynaklı ruhsal iniş ve çıkışlara açık bir zaman olabilir, hızlı karar vermek isteyebiliriz ve zaman zaman dilimizi oktan çıkmış bir yay gibi kullanabiliriz. İletişimimize ekstra dikkat etmemiz gereken bir dönemi deneyimleyebiliriz. Yarım bıraktığımız işlerimizi bu haftanın enerjileri ile tamamlayabiliriz. Beklemediğimiz iş amaçlı kısa seyahatlerimizde artış olabilir. Annemizin sağlığı gündemimizde yerini alabilir. Beklettiğimiz bir emlak ya da gayrimenkul alım satım işlerimizi bu hafta hızlı bir şekilde sonuca ulaştırabiliriz. Daha çok içsel çatışma yaşayabileceğimiz bu süreç içinde haftanın enerjilerini kendimize dinlenebileceğimiz ortamlar oluşturarak, ruhsal ve bedensel detoks yaparak, bize hizmet etmeyen her duygumuzdan arınarak, yeşil ve soft tonlarda kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Balık Burcu ve Yükselen Balıklar​

Yeni haftaya uzaklardan beklediğimiz olumlu bir haberleri alarak ve kendimizi rahat akışta ortaya koyabileceğimiz enerjilerle başlayabilir ve yaşamımızda bereketli ve şanslı bir dönemi deneyimleyebiliriz. Önümüze çıkan fırsatları doğru değerlendirmek, ileriki günlerde bizler için önemli olabilir. Hafta ortasında finansal olarak rahat bir nefes alabiliriz. Yakın çevremizle bazı fikir ayrılıkları yaşayabileceğimiz bu süreçte ani farkındalıklarla iş ve sosyal çevremizi yeniden dizayn etmeye karar verebilir ve bazı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Hayatımızda olumlu etkiler alabileceğimiz değişim ve dönüşümlerin ayak seslerini derinden hissedebiliriz. Sezgilerimizin çok güçlenebileceği hafta içinde enerjimizi astrolojik bir danışmanlık alarak, mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, duygularımızla değil mantığımızla hareket etmeyi tercih ederek, bulunduğumuz ortamları bolca havalandırarak, açık havada yürüyüşler yaparak ve suyun şifasından faydalanarak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.578
1.833
haftalık (5).png

Koç
Pazartesi ve salı günleri ben ve biz olmak gibi ilişkilerde değer duygusu ön planda olacak. Sosyal çevrenizdeki kişilerle yoğun iletişim içerisine girebilirsiniz. Çarşamba, perşembe ve cuma günleri maddi konular gündeme gelebilir. Ay Tutulması sizin 2-8 ev aksında gerçekleşecek. Finansal konular ile ilgili konular gündeme gelebilir. Cumartesi ve pazar günleri yazılı, sözlü iletişim, medya, haberleşme konuları gündeminizde olabilir. Seyahat etme isteği açığa çıkabilir.

Boğa
Pazartesi ve salı günleri kendi iç dünyanızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Ayrıca gizli düşmanlarınız varsa bunlar açığa çıkabilir. Meditasyon, kişisel gelişim gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Çarşamba, perşembe ve cuma günleri kendinizle ilgilenmek, fiziksel görünüşünüzde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Ay Tutulması sizin 1-7 ev aksında gerçekleşecek. Cumartesi ve pazar günleri maddi ve manevi konular gündeminize gelebilir. Finansal konularda kararlar alabilirsiniz.

İkizler
Pazartesi ve salı günleri sosyal çevrenizle olan iletişimizde artma olacaktır. İçinde olduğunuz bir sosyal grup varsa bu gruplardan haberler alabilirsiniz. Çarşamba, perşembe ve cuma günleri kendi iç dünyanızın gelişmesi için meditasyon yapabilir, kişisel gelişim ve astroloji gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Bir kursa katılmak isteyebilirsiniz. Ay Tutulması sizin 12-6 ev aksında gerçekleşecektir. Cumartesi ve pazar günleri dış görünüşünüz, kişisel bakımınız, sağlığınız gibi konularla ilgilenebilirsiniz.

Yengeç
Pazartesi ve salı günleri iş yoğunluğunuz artabilir. Mesai arkadaşlarınızla ortak çalışmalar yapabilirsiniz. Maddi kazançlar gündeminizde olabilir. Çarşamba, perşembe ve cuma günleri sosyal çevrenizle olan iletişiminizde artma yaşamanızı sağlarken, arkadaşlıklar, yeni bir sosyal çevreye girme olasılığını hayatınıza getirebilir. Ay Tutulması sizin 11-5 ev aksında gerçekleşecek. Cumartesi ve pazar günleri sakin kalmak isteyebilirsiniz. İç dünyanıza yönelebilirsiniz. Meditasyon yapabilirsiniz. Sağlık konularına dikkat etmeniz gerekebilir.

Aslan
Pazartesi ve salı günleri eğitim konuları gündeminize gelebilir. Seyahat etmek isteyebilirsiniz. Yurt dışı ile iletişiminizde artma olabilir. Çarşamba, perşembe ve cuma günleri kariyerinizde gelişmeler gündeme gelebilir. Kariyerinizde yaşayacağınız gelişmelerle birlikte yeni bir sosyal çevreye girebilirsiniz. Ay Tutulması sizin 10-4 ev aksında gerçekleşecek. Cumartesi ve pazar günleri sosyal çevrenizle olan iletişim daha çok artabilir. Yeni gruplar ve eski dostlarınızla iletişim içinde olacağınız yoğun iki gün yaşayabilirsiniz.

Başak
Pazartesi ve salı günleri krediler, ödemeler gündeminize gelebilir. Eğitim, hukuk gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Manevi yönden içsel huzuru artırmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Ticari bir girişime girebilirsiniz. Manevi konulara yönelebilirsiniz. Çarşamba, perşembe ve cuma günleri işinizle alakalı görüşmelerinizde artma yaşayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Toplantılara katılabilirsiniz. Ay Tutulması sizin 9-3 ev aksında gerçekleşecek. Cumartesi ve pazar günleri kariyerinizle ilgili konularda çalışmalar yapabilirsiniz. Bu konularda eğitim alabilirsiniz.

Terazi
Pazartesi ve salı günleri ikili ilişkiler ve sözleşmelerle ilgili konular gündeminize gelebilir. Ödemeler ve kredi gibi konular haftanın ilk gününde sizi meşgul edecek konular arasında olabilir. Çarşamba, perşembe ve cuma günleri yapmanız gereken ödemeler varsa bunları ödeyebilirsiniz. Miras konusu gündeminize gelebilir. Kronik rahatsızlıklarınızla ilgili yeni tedavi yöntemleri karşınıza çıkabilir. Ay Tutulması sizin 8-2 ev aksınızda gerçekleşecek. Cumartesi ve pazar günleri yurt dışındaki tanıdıklarınızla olan iletişiminiz artabilir. Yurt dışı ticaret işleri ile uğraşanlar yeni sözleşmelere imza atabilir.

Akrep
Pazartesi ve salı günleri partnerinizle olan ilişkiniz ön plana gelebilir. Rutin işlerinizle ilgilenmek zorunda kalacağınız bir gün olacak. Kendinizi aşırı yormamalısınız. Çarşamba, perşembe ve cuma günleri ikili ilişkilerde ben yerine biz demek en iyisi olacak. İkili ilişkilerde problemler ortaya çıkabilir. Ay Tutulması sizin 7-1 ev aksınızda gerçekleşecek. Cumartesi ve pazar günleri kredi, ödeme ve borçlarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Ayrıca miras ile ilgili konular gündeminizde olabilir.

Yay
Pazartesi ve salı günleri yatırımlarınız, aşk ilişkiniz, çocuğunuz varsa çocuklarınız ile ilgili konularla haftaya başlayacaksınız. Ara ara gergin hissedebilirsiniz. Çarşamba, perşembe ve cuma günleri sağlığınızla ilgili konuları gündeme getirebilir. Evcil bir hayvanınız varsa sağlık sorunu yaşayabilir. Rutin işlerinizle ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Ay Tutulması sizin 6-12 ev aksınızda gerçekleşecek. Cumartesi ve pazar günleri ikili ilişkilerde iletişim artabilir. Sözleşmeler gündeme gelebilir. Avukatlık işleriniz varsa avukatınızla iletişim içerisine girebilirsiniz.

Oğlak
Pazartesi ve salı günleri aile içinizi ilgilendiren konular gündeme gelebilir. Çocuğu olanlar çocuklarıyla yakından ilgilenebilir. Çarşamba, perşembe ve cuma günleri sanatsal faaliyetlere, eğlenceye yönelebilirsiniz. Partnerinizle problemler yaşayabilirsiniz. Yatırım ile ilgili konular ilginizi çekebilir. Ay Tutulması sizin 5-11 ev aksınızda gerçekleşecek. Cumartesi ve pazar günleri kendinizi rutin işlerinizin içinde bulabilirsiniz. İşlerinizi planlayabilirsiniz.

Kova
Pazartesi ve salı günleri yakın çevrenizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Kardeşleriniz varsa onlarla ilgilenebilirsiniz. Çarşamba, perşembe ve cuma günleri aile içi iletişim konularını, ev ile ilgili dekorasyon konularını gündeme getirebilir. Taşınmak ya da evinizi satmak isteyebilirsiniz. Yaşlı aile bireylerinizle ilgilenebilirsiniz. Ay Tutulması sizin 4-10 ev aksınızda gerçekleşecek. Cumartesi ve pazar günleri yatırım konuları gündeminize gelebilir. Çocuğu olanlar çocukları ile ve partnerleri ile eğlenceli zaman geçirebilir.
Balık
Pazartesi ve salı günleri finansal konular gündeminizde olacak. Gelirleriniz ve harcamalarınızla ilgili planlar yapabilirsiniz. Çarşamba, perşembe ve cuma günleri yakın çevreniz, kardeş, akraba ile ilişkilerinizi gündeme getirebilir. Eğitim konuları, seyahat etmek, ticaret konuları gündeminize gelebilir. Yakın çevrenizle yoğun iletişim içerisine girebilirsiniz. Ay Tutulması sizin 3-9 ev aksınızda gerçekleşecek. Cumartesi ve pazar günleri aile içi iletişiminiz artabilir. Evinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz.
Emel Açıkel
Milliyet
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.578
1.833

tumblr_4b40eb547c3b1582a22bc8d68c4650d4_4508ca9c_1280.jpg

KOÇ BURCU

Haftaya başlarken Ay sizin burcunuzda seyahat ediyor. Özgüveniniz çok yüksek olabilir, ancak hedefleriniz, plan ve projelerinizle ilgili fazla iddialı adımlar atmamaya dikkat etmelisiniz. Dönüşüme açık olduğunuz bir dönemdesiniz. Çarşamba günü yöneticiniz Mars ile Uranüs arasında gerilimli bir açı olacak. Özellikle parasal konularda dikkatli olun. Cuma günkü Ay tutulması da yine para evinizde gerçekleşiyor. Yoğun şekilde maddi güvenlik ihtiyacı duyabilir, bütçenizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Yatırımlarınızı ve birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz.

BOĞA BURCU

Haftaya biraz duygusal ve içedönük olarak başlayabilirsiniz. Ay tutulması öncesi yeni farkındalıklara açıksınız. Spiritüel çalışmalar yapın. Tutulma sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Aynı gün yöneticiniz Venüs’ün Uranüs’le olumlu etkileşimi sizi hayatınızla ilgili yeni kararlar alma noktasında destekliyor. Ani gelen ilhamlar, yeni fikirler, farklı bakış açıları sayesinde kendinize yeni bir yön çizebilirsiniz. Hafta sonu ise parasal konular gündeminize gelecek. Mali açıdan sizi güçlendirecek yeni iş fikirleri bulabilir, gelirinizi arttıracak kararlar alabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Sosyal çevrenizle olan ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekiyor. Farkına varmadan benmerkezci davranabilir, kırıcı konuşmalar yapabilirsiniz. Empatiye ve konuştuğunuz kadar dinlemeye özen gösterirseniz ilişkileriniz güçlenecek. Sosyal çevreniz büyüyebilir, hatta değişimler olabilir. Ay tutulması ise sizi bilinçaltı düzeyinde etkileyecek ve yeni farkındalıkların kapılarını açacak. Özellikle Perşembe gecesi rüyalarınıza dikkat edin. Cuma akşamından itibaren Ay sizin burcunuza geçiş yapacak. Hafta sonunda hedef ve planlarınıza odaklanabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Hafta başında kariyerinizle ilgili konularda zorlanabilirsiniz. Yöneticiniz ya da patronunuzla çatışmalar yaşanabilir ve krizler büyüyebilir. Soğukkanlı kalmanız, duygularınızı işe karıştırmamanız önem taşıyor. Salı günü bu anlamda daha rahatlatıcı enerjiler var. Ay tutulması Cuma günü sizi arkadaşlık evinizden etkiliyor. Sosyal çevrenizle ilgili farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Kalıcı dostluklara ihtiyacınız var, bu nedenle bazı kişilerle yol ayrımına gelmiş olabilirsiniz. İnsanlardan ayrılmakta zorlanıyorsunuz ancak zor da olsa bir karar vermeniz gerekecek.

ASLAN BURCU

Haftaya başlarken yöneticiniz Güneş’in Jüpiter ile olumsuz, Plüton ile olumlu etkileşimi var. Bu durum sizi yurt dışı hedefleriniz, seyahatleriniz ya da eğitim konularıyla ilgili dikkatli adımlar atmanız yönünde uyarıyor. Abartılı büyümek, fazla yatırım yapmak, aşırı iyimser olmak size zarar verebilir. Doğru kararlar ise sizi güçlendirecektir. Ay tutulmasının etkilerini de kariyer evinizden alıyorsunuz. Bazı bitişler yaşanabilir, ancak sizin hayrınıza olacaktır. Bitmesi gereken bir işi, projeyi tamamlamak ve elinizden çıkarmak için de uygun bir zaman.

BAŞAK BURCU

Hafta başında miras, ortak kazançlar ya da resmi kurumlardaki işlerinizle ilgili bazı krizler çıkabilir ve büyüyebilir. Ortaklık konularında zarar görebilirsiniz, para kayıpları söz konusu olabilir. Ay tutulması olan Cuma günü yurt dışı bağlantılı işler, yüksek öğrenim konuları ya da seyahatler gündeminize gelebilir. Tamamlamanız gereken işler olabilir, bazı sonlanmalar yaşanabilir. Hafta sonu yöneticiniz Merkür’ün Jüpiter’le olumsuz, Plüton’la olumlu açısı var. Kariyerinizle ilgili kararlar alabilirsiniz ancak büyük risklerden uzak durmalısınız.

TERAZİ BURCU

Bu haftaya ilişki konularına yoğunlaşan bir gündemle başlıyorsunuz. Evliliğiniz ya da ilişkinizde ego çatışmaları, güç savaşları söz konusu olabilir. Empati yeteneğinizi devreye sokma zamanı. “Ben” dediğinizde kaybedecek, “ biz” dediğinizde ise ilişkinizi güçlendireceksiniz. İlişkiniz yoksa kadersel karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Ay tutulması ise krizli bir sürece işaret ediyor. Tam bir dönüşümün eşiğindesiniz, yapmanız gereken tek şey hayata ve kendi içsel kaynaklarınıza güvenmek. İlişkilere değil kendinize yaslanmayı öğreniyorsunuz.

AKREP BURCU

Haftanın ilk günlerinde sağlığınıza maksimum özen gösterin. Ufak tefek sorunlar büyümeden önleminizi almanızda ve kontrollerinizi yaptırmanızda fayda var. Günlük rutinlerinizi de yeniden ele alıp düzenlemeniz gerekebilir. Daha fazla planlı programlı olmak sizi rahatlatacak. Ay tutulması etkilerini ise evlilik ve ortaklık evinizden alıyorsunuz. Bazı defterler kapanabilir, bitişler yaşanabilir. Bırakmakta ve kopmakta en çok zorlanan burçlardan birisiniz, ama hayat sınavlarınız tam da buradan geliyor. Size güven vermeyen bir ilişkiden çıkmak için gücünüzü toplayabilirsiniz.

YAY BURCU

Haftanın ilk günlerinde gündeminizde aşk var. Pazartesi günü yöneticiniz Jüpiter’in Güneş’le gerilimli açısı ilişkilerde büyüyebilecek gerilimlere, ego savaşlarına işaret ediyor. “Ben” yerine “biz” demeyi öğrenmeli ve zorlandığınızda kaçıp gitmemelisiniz. Yıkıcı değil yapıcı olduğunuzda ilişkiniz güçlenecek. İlişkiniz yoksa, kadersel karşılaşmalara hazır olun. Ay tutulması etkilerini ise sağlık evinizden alıyorsunuz. Sağlığınızı gözden geçirmek, size iyi gelmeyen nelerle vedalaşmanız gerektiğine bakmak için uygun zaman. Yeni bir günlük rutin oluşturabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Haftaya başlarken ailevi konular gündeminize gelebilir. Kişisel isteklerinizle ailenizin beklentileri çatışabilir. Fazla yöneten tarzda davranıyor olabilirsiniz ve bu bazı krizler doğurabilir. Cuma günü Ay tutulması etkilerini ise aşk evinizden alacaksınız. Hem bitişler, hem de yeni başlangıçlar olabilir, hazır olun. Güvenlik ihtiyacınızın maksimumda olacağı bu tutulmada size güven vermeyen bir ilişkideyseniz bitirebilirsiniz. Aynı şekilde geleceği olmayan ya da sağlam zemine oturmayan ilişkiler de sonlanabilir. Hafta sonu sağlığınıza dikkat edin.

KOVA BURCU

Haftaya başlarken yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekiyor. Farkına varmadan benmerkezci davranabilir, kırıcı olabilirsiniz. Empatiyle yaklaşırsanız ilişkileriniz güçlenecektir. Ay tutulması etkilerini yaşadığınız yer, eviniz ya da ailenizle ilgili konularda alıyorsunuz. Kendinizi güvende hissetmek sizin için önem kazanacak, bu nedenle özellikle emlak alım-satım konularında doğru kararlar vermeli, şehir değişikliği ya da taşınma gibi önemli adımları uygun şekilde atmalısınız. Hafta sonu ilişkiniz odak noktanızda olacak.

BALIK BURCU

Haftaya başlarken mali konular gündeminize gelebilir. Abartılı harcamalardan, yüksek miktarlarda borç ya da kredi almak gibi kararlardan uzak durun. Salı günü bütçenizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Ay tutulması etkilerini yakın çevre ilişkilerinizde hissedeceksiniz. İlişkilerinizde güven ihtiyacınız artıyor. Bazı dostluklarınızı sorgulayabilir ya da bir süredir ihmal ettiğiniz yakınlarınızla ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Hafta sonunda ev emlak alım-satım kararlarında dikkatli olun. Bu hafta her türlü abartıdan ve aşırı riskten uzak durmanızda fayda var.
Astrolog Sibel Süslü
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.578
1.833
🍀

Haftanın Gündemi

  • 15 Kasım Güneş Jüpiter Karesi
  • 18 Kasım Venüs Uranüs Üçgeni
  • 19 Kasım Boğa Dolunayı
haftalık (3).jpg

Koç

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, haftanın ilk iki gününde Ay burcunuzda hareket ediyor olacak. Kendi doğanıza uygun bir günde olduğunuz için işlerinizle heyecanlı ve hızlı şekilde ilgileniyor olabilir. Psikolojik ve fiziksel kazalara maruz kalmamak için tamamen dürtülerinizi dinlemediğinizden emin olun.


Boğa

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, bu haftanın ve hatta bu ayın sizin için önemli gündemi 19 Kasım’da burcunuzda gerçekleşecek olan ay tutulmasıdır. Başka bir sayfayı değil, başka bir defteri açmanız söz konusu olabilir. Bazı konulara direndiniz, şimdi bu direncin kırılması huzursuzluk ve yorgunluk verebilir. Bu noktada sağlığınızı ve motivasyonunuzu düşünerek hareket etmenizde fayda var. Sizi bu anlamda tehdit eden beslenme alışkanlıkları, insan ilişkileri ya da kendinizle ilgili tutumlarınız varsa artık hepsine son vermelisiniz. Özellikle ilişkileriniz konusunda önemli gelişmeler yaşayabilir, hayatınızda hangi değerlere ve insanlara yer vermeniz gerektiğinden emin olabilirsiniz.


İkizler

Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar, Güneş Jüpiter karesinin etkileri hafta başı itibariyle günlük yaşantınızda bazı çıkmazlara girmenize neden olabilir. Kontrolü yitirdiğiniz noktalarda güç savaşına girmek yerine bir özeleştiri yapmanız, sorumluluklarınıza olan yaklaşımlarınızı değerlendirmeniz gerekebilir. Çalışmalarınızın istediğiniz sonuca bağlanamadığını düşündüğünüzde, olaylara bakış açınızı değiştirmeyi denemelisiniz. Dalgınlık psikolojik ve fiziksel bazı hasarlar almanıza neden olabilir.


Yengeç

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, hafta başında yönetici gezegeniniz Ay Koç burcunda seyrediyor olacak. Ay’ın Koç burcundaki hareketiyle başlamak, sizi aksiyon almak konusunda zorlayabilir. birtakım yönetici figürlerinden manipülasyon ya da restleşmelere gitme kararı içine girebilirsiniz. Venüs ve Chiron arasındaki açıyı da hesaba kattığımızda, Kendinizi kısıtlanmış ya da size yakışmayacağını düşündüğünüz bir konumda hissedebilirsiniz. Aceleci olmak ya da dalgınlığa karışmak, hem fiziksel hem de duygusal açıdan size zarar verebilir. Sakin ve makul kalın, insanları dinlemeye ve anlamaya çalışın. Bu tüm sorunları çözmenize büyük katkı sağlayacaktır.


Aslan

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, yönetici gezegeniniz Güneş’in Kova burcundaki Jüpiter ile kare açısı ilişkileriniz konusunda sizi zorlayabilir. Farkında olarak ya da olmayarak sergileyeceğiniz bazı tutumlar, ailenizin ya da partnerinizin sizinle ilgili negatif kararlar almasına yol alabilir. Ne yaşadığınızın, nasıl bir aileye ve ortaklıklara mensup olduğunuzun farkına vardığınızda var olan sorunları çözebileceğiniz gibi durumu iyileştirmek adına da fırsatlar yakalayabilirsiniz.Başak

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, Venüs ve Uranüs’ün gökyüzündeki etkileşimi bu haftayı sizi için farklı bir anlama taşıyabilir. Ne yönde çalışmak, yeteneklerinizi hangi alanda çalıştırmak istediğinize dair sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Yurtdışı bağlantılı işleriniz ve bunların maddi yönleriyle ilgili haberler, daha sağlam bir plan yapmanızı sağlayacaktır.Terazi

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, yeni hafta Ay’ın Koç burcundaki seyriyle başlıyor. İlişkilerinizle ilgili önemli ve hareketli gündemleriniz olabilir. Ortaklarınız varsa aranızda gerilim yaşanmaması için dürtüsel davranmaktan kaçınmalısınız. Yönetici gezegeniniz Venüs’ün Uranüs ile işbirliği bu kişilerle yürüttüğünüz ya da farklı bir kanaldan gelir elde ettiğiniz noktalarda size şans verebilir. Planlarınızın dışında gelişen bir ödeme ya da harcama, hem korkularınızı aşmanızı hem de kendinizi fark etmenizi sağlayabilir. Değiştirmeyi, kazanmayı ve hayata cesaretle atılmayı öğreniyorsunuz; şaşırtıcı bir şekilde çok hazırsınız.Akrep

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, Ayın ikinci yarısı Ay’ın Koç burcundaki seyriyle başlıyor. Sıkıştığınız köşelerden çıkmak için girişimleriniz olabilir. Artık özgürleşiyorsunuz, ilişkileriniz iyileşiyor. Burcunuzda ilerleyen Güneş ile Jüpiter’in kare açısı, kendiniz ve aileniz arasındaki bazı sorunlara ışık tutabilir. Koşullara uyum sağlamayı öğrenmeli, aile ve yaşam alanlarınızla ilgili konularda üzerinize düşen sorumlulukları almalısınız.Yay

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, Güneş’in yönetici gezegeniniz Jüpiter ile kare açısı yakın çevrenizle olan iletişiminize dikkat çekiyor. Öğrendiğiniz bazı bilgiler ışığında önemli kararlar alabilir, işbirliklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sosyal mecralardaki paylaşımlarınız ve söylemleriniz konusunda özenli davranırsanız, iyi etkileşimler yakalayabilirsiniz. Acınızın ya da yaşadığınız sorunun, hayatınızın fırsatının önüne geçmesine müsaade etmeyin.Oğlak

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, 15 Kasım’da Venüs Chiron karesinin kesinleşmesi, daha önce aldığınız yaralara dikkat çekiyor. Sınırlarınıza birini dahil etmek fikri sizi endişelendirse de bunun geçici bir etki olduğunu unutmamalısınız. Evliliğinizde sizi yıpratan konular varsa bunları muhtemelen ilk kez masaya yatırıyorsunuz. Çünkü artık ne siz eski sizsiniz, ne de o yaralar eskisi gibi kanıyor. Artık bunun farkındasınız ve kendinize zaman tanıyor, kalbinize bir şans veriyorsunuz. Hayatın mutlu yanları sizi bulduğunda onu görmezden gelmeyin, bu sizi her şeyden daha fazla iyileştirecektir.Kova

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, Güneş’in burcunuzda ilerleyen Jüpiter ile kare açısı çalışma ortamınızda ve toplum içinde kendini farklı bir şekilde ifade etmenize, göstermenize neden olabilir. Elinize geçen fırsatların, size tanınan imkanların en verimli şekilde kullanmak için tepkilerinizi kontrol altında tutmalısınız. Bu hafta üzerinize düşen en önemli göreviniz, sorumluluğunuz olaylara olan yaklaşımlarınızda fazla eleştirel olmamaya ve üst perdeden konuşmamaya dikkat etmektir. İşinizi büyütecek, sizi geliştirecek gelişmeler için çalışın.Balık

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, 15 Kasım’da Ay’ın Koç burcuna geçmesi sizi hareketli, bu hareket yüzünden de yorgun hissettirebilir. Düşünceli ve dalgın halinizin motivasyonunuzu etkilemesine müsaade etmemelisiniz. Bu enerjiyi kendi içinizde bir mücadele vererek dönüştürmeyi deneyin. Günlük hayatınızın, kazançlarınızın akışını zorlaştırmamalısınız.


Aygül Aydın
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.578
1.833

tumblr_3c39be09a32bfaa1b32b4592a7cbd77a_28db3b7f_1280.jpg

Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan)​

Pazartesi için biraz fiziksel aktivite planlamayı düşünün. Ya ağır bir antrenman ya da uzun bir yürüyüş ya da koşu. Ayrıntılarla boğulacaksınız ve tüm bu zihinsel hayal kırıklığı için bir çıkış, günün daha kolay geçmesini sağlayabilir. Salı ve Çarşamba günleri, önce diğer adamı koyun – ilerlemek istiyorsanız her zamanki rekabet gücünüzü (en azından bir kez) aşmanız gerekir. Perşembe gününden hafta sonunun başlangıcına kadar, biraz sessiz zaman ve derin düşünme bekleyin. Aklında çok şey var ve olayları çözmene yardımcı olmak için bilinçaltı bir dalga kabarıyor. Cumartesi ve Pazar günleri macera arayın!

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs)​

Arkadaşlarınız ve ışıltılı bir çekicilik ile çevrili olduğunuz için Pazartesi size eğlence ve flörtten başka bir şey getirmemelidir. Heyecan, muhtemelen daha sıradan bir çeşitlilik olmasına rağmen Salı ve Çarşamba günleri devam ediyor. Her zamanki iş veya ev rutininiz, hoş ve yeni bir şeyin tanıtılmasıyla yeniden düzenlenecek. Kendinizi şımartın, ancak aşırıya kaçmayın. Perşembe gününden hafta sonunun başlangıcına kadar, her zamanki sabrınızın test edilmesini bekleyin. Tutkularınızı harekete geçiren bir şey var ve beklemeyi bırakıp harekete geçmeniz gerekebilir. Cumartesi ve Pazar günleri risk alırken dikkatli olun. İşler göründüğü gibi değil.

İkizler Burcu (21 Mayıs-20 Haziran)​

Bu senin gibi değil! Genelde çok akıcı bir iletişimcisiniz, ancak Pazartesi günü kendinizi netleştirmek için fazladan çalışmanız gerekecek (özellikle aile üyeleri ve size yakın olan diğer kişilerle). Salı ve Çarşamba günü, gümüş diline geri döneceksin – ve diğerleri, yaşadığın tüm eğlenceye katılmak için sıraya girecek. Devam etmeye niyetiniz olmasa bile bir şeye başlamaktan korkmayın. Topu başkası alacak. Perşembe gününden hafta sonuna kadar, gizli bilgileri ortaya çıkarmak için zekanızı ve içgörünüzü kullanın. Cumartesi ve Pazar günleri, eski moda bir takım çalışmasıyla iyi vakit geçirmeyi garanti edebilirsiniz.

Yengeç Burcu (21 Haziran-22 Temmuz)​

Pazartesi günü ilgi odağını çalıyorsun. Başkalarının daha iyi niteliklerinizi fark etmediğini ve takdir etmediğini düşünmeyin ve onların size hatırlatmak için yanınıza akın ettiğini görünce şaşırmayın. Salı ve Çarşamba günleri, iç cephede sürtüşme yaşayabilirsiniz. Hala yeni projelerde ilerleyebilirsiniz, ancak karışık duyguları yatıştırmak için başkalarını dinlemeye çalışın (ve hatta onları planlarınıza dahil edin). Perşembe ve Cuma günleri, duygusal dünyanızın sona erdiğini hissedebilirsiniz. Yine de aşırı tepki vermeyin – sadece sessiz kalın ve bu aşamanın geçmesine izin verin. Bu hafta sonu kendin için bir şeyler yap ve özür dileme ihtiyacı hissetme.

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)​

Haftaya başlarken, kendi açınızdan alışılmadık bir içe dönüklük bekleyin. Zaman ayırmak ve büyük resmi yeniden değerlendirmek için Pazartesi’yi kullanın. Şimdi uzun vadeli stratejiler ve planlar yapmak için harika bir zaman. Salı ve Çarşamba günleri, özgüveniniz ve karizmanız, herkesin sizinle aynı fikirde olmasını ve sadece sizinle birlikte olmasını sağlayacak! Planladığın eğlenceyi başkaları harekete geçirebilir. Perşembe gününden hafta sonuna kadar biraz daha dikkatli olmanız ve gizli motivasyonlar aramanız gerekecek. Paranoyaya gerek yok, ancak durumu daha iyi anlamak için kesinlikle dayanabilirsiniz. Bu hafta sonu, sesi açın! Ateşli duygular ve neredeyse inanılmaz bir macera bekleyin.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)​

Daha iyi bir Pazartesi isteyemezdiniz. (Bunu ne sıklıkta söyleyebilirsin?) Hafta seninle süper organize, aşırı başarılı olanla başlar. Tüm bu programları, bütçeleri ve sinir bozucu küçük ayrıntıları şekillendirin ve hemen hemen her şeyi başarabileceksiniz (veya en azından iyi bir başlangıç yapabileceksiniz). Bu enerjiyi salı ve çarşamba gününe kadar dürtüsellik ve (sizin için) olağandışı spontane kararlarla takip edin. Perşembe gününden hafta sonuna kadar, aklınızın ve merakınızın canlanmasını bekleyin – şimdi kafa karıştırıcı düşünceler ve derin sohbetler için iyi bir zaman. Bu hafta sonu, sorumluluklarınızın bir kısmının elinizden gitmesine izin vermek anlamına gelse bile akışa devam etmeye çalışın.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)​

Pazartesi, iletişim için olağanüstü fırsatlar sunabilir. Hem arkadaşlar hem de müstakbel arkadaşlar, sadece insanlarla konuşarak çok şey öğrenebilir (ve çok eğlenebilirsiniz). Konuştuğunuz kadar dinlediğinizden emin olun. Salı ve Çarşamba günleri kesinlikle yanıyorsunuz — elbette mecazi anlamda. Tüm gözler üzerinizde ve insanlar sizin özgüveninize ve çekiciliğinize doyamıyor. İlginin tadını çıkarın ve romantizme açık olun. Perşembe gününden hafta sonuna kadar düşünceleriniz maddi şeylere kayabilir. Şimdi, eşyalarınızı yeniden değerlendirmenin, bütçe ve finansman birikimi almanın tam zamanı. Bu hafta sonu, keşfetmeyi bekliyoruz. Yeni zemini kaplayacak ve yeni fikirleri paylaşacaksınız.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım)​

Her şey Pazartesi günü ayrıntılarla ilgili. Pek çok etkinlik ve plan arasında gezinebilmeniz koşuluyla, harika bir gün geçireceksiniz (ve hatta bir veya iki ilginç sır bile öğrenebilirsiniz). Salı ve Çarşamba günleri arkadaşlarınızla takılmakla daha az ilgileneceksiniz, ancak bu olağandışı içe dönüklüğü iyi bir şekilde kullanabilirsiniz. Sizi rahatsız eden herhangi bir şey üzerinde gerçekten kafa yormak için biraz zaman harcayın ve çok ihtiyaç duyduğunuz bir çözümü bulabilirsiniz. Perşembe gününden başlayarak hafta sonuna kadar bir insan mıknatısı olacaksınız. Karizma ve güven yaydıkça, diğerleri sizi sihirli bir şekilde çekmiş gibi görünecek. Bu hafta sonu daha sonra, kendinizi unutun ve o ana dalın.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)​

Kendinizi otorite figürleriyle kafa yorarken ve çok fazla ayrıntıyla hokkabazlık yaparken bulurken, Pazartesi bir mücadele olabilir. Derin bir nefes alın ve rahatlayın, çünkü haftanız çok daha iyi olacak. Salı ve Çarşamba günleri, yalnızca arkadaşlarınız tarafından değil, tanıştığınız herkes tarafından evrensel olarak sevileceksiniz. İsteklerinizin bilinmesine izin verin. Perşembe gününden hafta sonuna kadar ruh haliniz birkaç vites düşürerek daha rüya gibi bir duruma gelebilir. Hayal gücünüzü şımartın ve içe dönüklüğün tadını çıkarın. Bu hafta sonu, eski güzel sokulganlığa geri dönecek ve en çok büyük, kalabalık gruplarda eğleneceksiniz.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)​

Pazartesi günü hırsınızı gerçekleştirin. Büyük planlar yapın ve cesur fikirler alın. Doğru hazırlık ile çok şey başarabilirsiniz. Salı ve Çarşamba, yeni projelere başlamak ve yeni zorluklarla mücadele etmek için mükemmel günler. Şu anda usta bir iletişimci olmayabilirsiniz, ancak işleri kendi başınıza halletmek için bolca enerjiniz var. Perşembe gününden hafta sonuna kadar, kararları ve ayrıntıları ele almak için kolay bir zamanınız olacak. Olaylara karşı tarafsız, objektif yaklaşımınıza hayran olan arkadaşlar, ihtiyacınız olan her türlü yardımı size seve seve verecektir. Bu hafta sonu, ayrıntılara takılmayın. İmkansız gibi görüneni başarma konusunda sebat etme yeteneğinize güvenin.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat)​

Pazartesi günü çok dikkatli olun! Özellikle para veya işle ilgili her şeyde neyle (ve kiminle) uğraştığınızı bildiğinizden emin olmanız gerekir. Gerçekleri bulmak için yüzeyin altına bakın. Salı ve Çarşamba günleri yeni bir şey deneyin. Deneyim mükemmel bir öğretmendir ve bazı yeni etkinliklerden çok şey öğrenebilirsiniz. İşleri başlatmak için normalde yapmayacağınız biriyle bağlantı kurun. Perşembe gününden hafta sonuna kadar, yavaşladığınızı ve düşüncelere daldığınızı hissedebilirsiniz (özellikle kariyeriniz veya diğer büyük resim endişeleriniz hakkında). İçine kapanıklığa teslim olun ve biraz mahremiyet arayın. Bu hafta sonu, büyük gruplarda en eğlenceli olanı bulacaksınız.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)​

Önce tüm gerçeklere sahip olmak zorunda değilsin, değil mi? Pazartesi günü, tüm cevaplara sahip olmasanız bile harekete geçmekten korkmayın. Bu fırsatı kaçırmak istemezsiniz ve ayrıntıları daha sonra her zaman çözebilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri, bir ortaklıkta sorun arayın. Borçları ve geçmiş sorunları çözerek çatışmaları azaltabilirsiniz. Eskiyle çık, yeniyle gir! Perşembe gününden hafta sonuna kadar, özellikle büyük, yasal veya ticari konularda kendinizi savunmak için ekstra çaba göstermeniz gerekecek. Bu hafta sonu, kendi saçma sapan şansınıza güvenin.Kaynak: yahoo
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.578
1.833
tumblr_0788646897af6ce6df5ec0bd2520eb01_cf6d048e_1280.jpg

Koç Burcu

Bu hafta 11. evinizde Jüpiter'in olumlu etkisini göreceksiniz. Bu hafta iç meseleler kolayca çözülecek. Mühendislik ve mimarlık alanındaysanız, bu hafta büyük kazançlar göreceksiniz. Finansal konularda diğer insanlara güvenmediğinizden emin olun.

İlişki cepheleriniz bu hafta harika görünüyor. Partnerinizle kendinizi iyi bir şekilde bağlayabileceksiniz. Bu zodyaktaki kızlar için doğru eşi bulmak söz konusu olduğunda dikkatli olmanız gerekebilir. Sağlığınız haftanın ilk yarısında biraz acı çekecek.


Boğa Burcu

Bir süredir kendinizi çok fazla eleştirinin altına sokmayı hedefliyorsunuz. Bu hafta sizin için dinlenme ve rahatlama haftası olacak. Dört gözle beklediğiniz harika şeyler sonunda geldi. Perşembeden cumartesiye hayatınızın bazı yönleri değişecek. Bu hafta içgüdüleriniz bazı gerçekleri ortaya çıkaracak ve bazı önemli kararlar vermeniz gerekecek. Rekabet temelinde, anlaşamadığınız ancak fikirlerine saygı duyduğunuz kişilerden yardım isteyeceksiniz. Listelemeniz gereken öncelikleri belirleyebileceksiniz ve işinize daha fazla odaklanmanız uzun vadede size fayda sağlayacaktır. Kazançlarınızı tahmin etmeye çok konsantre olursanız, biraz para kaybedersiniz.

Romantik cephelerde, duygusal patlamanız konusunda daha dikkatli olmanız gerekecek. Zaten evliyseniz, bu hafta birden fazla sorunla karşılaşmanız gerekebilir. Sağlığınız bu hafta iyi olacak. Bu hafta çocuklarınızdan fazladan almanız gerekebilir.

İkizler burcu

Bu hafta sizin için canlı deneyimlerle dolu olacak. Yeteneğin iyi kullanılacak. Dikkatli olmanız gereken konularda gardınızı düşüreceksiniz, bu yüzden dikkatli olun. Profesyonel hayatınız ile ilgili olarak, harcamalarınızı birçok kez yeniden düşünmeniz gerekecek. Haftanın ikinci yarısında fonlarınızı yanlış girişimlere tahsis etme hatasına düşersiniz. Bu hafta hafta sonları finansal piyasalardan kaçının. Gayrimenkul geliştirme sektöründe çalışanlar için bu hafta nispeten sakin geçecek.

Siz ve eşiniz bu hafta romantik ilişkinizi yönetmekte zorlanacaksınız. Kariyeriniz nedeniyle hafta boyunca ayrı kalacaksınız, ancak Cumartesi günü birbirinize katılmaktan mutlu olacaksınız. Sağlığınız açısından haftanın çeşitli gecelerinde yorgunluk yaşayabilirsiniz, ancak her hafta egzersiz programınıza bağlı kalmak faydalı sonuçlar verebilir.

Yengeç Burcu

Venüs ve Satürn burcunuzda olumlu bir hizada olacağı için ödüllendirileceksiniz. Otomobil ve inşaat alanlarında faaliyet gösterenler, teknolojik cephede zengin bir şekilde tazmin edilecek. Programın ekip üyeleri, işyerinde olumlu mesajı almak için bir haftanın çeyreğine katlanmak zorunda kalacaklar. Bu hafta ödenmemiş vergi ücretlerini geri ödemeye hak kazanacaksınız.

Bireysel bazda, eşinizin ailesinden veya akrabalarından gelen eleştirilerin bir sonucu olarak bazı zorluklar öngörebilirsiniz, ancak kendinize iyileşmek için zaman vermelisiniz ve doğru dönem gelecektir. Evli çiftler, yeniden bağlantı kurmak ve ilişkilerinin önemini geri kazanmak için zaman ayıracaklar. Tembelliğe yenik düşecek ve her zaman bitkin ve huysuz olacaksınız. Bu hafta sağlığınızı korumak için, bir sabah kardiyovasküler aktivite veya tempolu yürüyüş programına başlamaya çalışın. Kalbiniz ve ciğerleriniz bu hafta daha fazla güç talep edecek.

Aslan Burcu

Ufukta teşvikler ve değerlendirmeler ile bu hafta programınızda çok şey var. Bu, arkadaşlarınızla bir bağ kurmak için harika bir fırsat. Bu haftanın sonunda eğitimli bir yönetim danışmanıyla genişleme stratejinizi inceleyin ve genellikle onların tavsiyelerini uygulayın. Bu astrolojik işaret, Venüs'ten özel bir iyilik aldı. Hafta boyunca gayrimenkule yatırım yapmak müthiş bir konsept. Son birkaç hafta içinde ortaya koyduğunuz iş bu hafta ödül verecek.

Romantizm arenasında, partneriniz bu hafta kalbinize sadık kalacak. Durumla başa çıkmanıza yardımcı olacaklar. Soruna birbirinizin bakış açısından bakacaksınız. Sağlığınızla ilgili olarak, hafta ortasında migreniniz olacak, ancak geçecekler.

Başak Burcu

Bu hafta biraz daha sıkı çalışmanız gerekecek. Bakış açılarınız bu hafta önemli ölçüde değişecek. Edineceğiniz bilgi sayesinde kendinizi alt edebileceksiniz. İş yerinde performansınızda titiz davranacaksınız ve bu titiz yaklaşım sizi benzersiz kılacak. Doktorlar ve avukatlar iyi bir hafta geçirirken, bilim sektöründekiler ikinci yarıda zor zamanlar geçirecekler. Hafta boyunca finansal istikrarınız için endişelenmenize gerek kalmayacak.

İlişki cepheleriniz bu hafta daha iyi olacak. Venüs'ün olumlu etkisi bu hafta boyunca bereketlerini gönderecek. Bu hafta partnerinize bağlı kalacaksınız. Nişanlanmayı düşünüyorsanız, bunu planlamak için en uygun günler Cumartesi ve Pazar olacaktır. Sağlığınız iyi olacak ve endişelenecek bir şey yok.

Terazi Burcu

İş yerinde baskılanmak yerine kısıtlanmayacağınız için, bu hafta öncekilerden daha iyi görünecek. Bu hafta, kendiniz üzerinde derinlemesine düşünmenize ve kendiniz hakkında daha önce fark etmediğiniz dersleri keşfetmenize izin verecek. Ticari sahnede o kadar aktif olmayacaksınız, ancak koyduğunuz küçük seviyeli çalışmanın büyük bir etkisi olacak. İşleri bozmak söz konusu olduğunda, liderlik yeteneğiniz yardıma koşacaktır. Aileniz ve üniversite arkadaşlarınızla etkileşim kurmak için fazlasıyla fırsatınız olacak.

Romantik ilişkinize ilişkin olarak, siz ve eşiniz, sizi daha da yakınlaştıracak deneyimlere daldıracak ortak bir sıra dışı tutku bulmaya çalışacaksınız. Kusursuz bir uyum arıyorsanız, uygun partneri zorlukla keşfedeceksiniz. Kaderinize sonsuza kadar kazınacak biri henüz sizinle tanışmadığı için kendinize daha fazla alan bırakın. Kondisyonunuz açısından iyi olacaksınız. Bu hafta solunum problemlerinize daha iyi dikkat etmeyi başarırsanız, iyi olmalısınız.

Akrep Burcu

Bu hafta hatalarınız için özür dileyecek durumda olacaksınız. Becerilerinizi mükemmel bir avantaja dönüştürebileceksiniz. Ayrıca daha önce belirlediğiniz ama devam etmediğiniz bilinç hedeflerini takip etmek için daha fazla motive olacaksınız. Profesyonel sınırlarda, çok fazla gelir elde edeceksiniz. Müthiş bir fiyat alacak olsanız bile gayrimenkul satın almak için mükemmel bir zaman. Bu hafta hiç para kaybetmeyeceksiniz. Düzenli bir işiniz varsa, Çarşamba ekstraları ruh halinizi mahvedecek, ancak hafta sonu planlaması bunu telafi edecek. Bu hafta iş dünyasında Yay ve Koç burçlarından kaçının.

Aşk konularında, eşinizin beklenmedik bir şeyle sizi şaşırtmasını isteyebilirsiniz. Eşinizle geçirdiğiniz bu an, her biriniz tarafından uzun süre sevgiyle hatırlanacak. Venüs'ün sizin lehinize olduğu günümüzde, bekarların harika biriyle karşılaşma olasılığı daha yüksektir.

Yay Burcu

Bu hafta çok önemli olacak. Dürtüyle hareket eden biri yerine daha çok bir stratejist edinmeye başlayacaksınız. Yeni bir şeye başlamayı düşünüyorsanız, şimdi en iyi an değil, ama hazırlanmak için harika bir zaman. Mali cephede, bu hafta hedeflerinize ulaşabileceksiniz. Ayrıca bu hafta son derece önemli bazı konularla ilgileneceksiniz ve cesaretiniz için övüleceksiniz. Hisse senedi sektörü bu hafta tahmin edilemez olacak, bu yüzden hafta boyunca dikkatli olun.

Aşk konusunda, bu hafta şanslı olacaksınız. Yedinci eviniz de bu hafta güçlü görünüyor. Aşk hayatınız bu hafta her şey hazır olacak. Sağlığınız iş yükünüz ile birlikte değişecektir. Hafta boyunca sağlıklı beslendiğinizden emin olun.

Oğlak Burcu

Bu hafta, insanlarla uyum sağlamakta zorlanacaksınız. Endişeli olacaksınız ve sonuç olarak bütünlüğünüz bozulacak. Pazar günü geldiğinde kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Bu hafta işyerinde olası herhangi bir tehlikeyi göze almaya hazır olmayacaksınız, bu nedenle bunun yerine hızlı projelerle meşgul olmanız gerekecek. Sağlık sektöründe çalışıyorsanız, haftanın ikinci ve üçüncü günleri son derece yoğun olacaktır. Tüm bireylerin iyi bir amaç için gönüllü olmaları veya sosyal bir amaca maddi katkıda bulunmaları için ideal bir zamandır.

Sadece romantizm arenasında, bu hafta partnerinizle anlamlı vakit geçireceksiniz. Uygun bir zaman belirlemeye çalışıyorsanız, Pazartesi ve Salı bunun hakkında konuşmak için ideal günlerdir. Belirli günlerde sekizinci sektörünüz büyütülecek. Sağlığınız söz konusu olduğunda, hassas olduğunuz maddelerden kaçınmalısınız. Haftanın her günü rahatlamak için çaba gösterin.

Kova Burcu

Bu hafta, kendinize oldukça bağlı hissedeceksiniz. Bu hafta gündeminize iyi hakim olacaksınız. Profesyonel hayatınız açısından, haftanın ilk yarısında gelirinize dikkat etmelisiniz. Parmak uçlarınızı çeşitli alanlara sokarsanız kontrolü kaybedersiniz. Reklamcılık alanında çalışıyorsanız, Jüpiter'in elverişli bir konumdan geçişi nedeniyle haftanın ikinci yarısı daha avantajlı olacaktır. Öğrenciyseniz, sınıfta işlerin gidişatından hoşlanmayabilirsiniz ama sakinliğinizi kaybetmeyin.

Entelektüel bir bağlantıda, haftanın sonu, ailenize nişanınızı anlatmak için ideal bir zaman olabilir. Ailen bir süre düğününü düşünecek ama hazırlanacaklar. Kendinize çok fazla stres yüklemek yerine harikalarına odaklanma fırsatı verin. Bir karı koca geçmişleri hakkında düşünecek ve bir olay romantizmlerini yeniden alevlendirecek.

Balık Burcu

Psikolojik durumunuz bu hafta daha fazla inceleme ve yardım talep edecek. Yorucu bir spor veya tutarlı bir yürüyüş rejimi deneyin. Uzun mil seyahat etmeniz gerekiyorsa, bunu bir refakatçi ile yapmaya çalışın. Kurumsal bir arenada ani kararlar almak kolaydır. Aceleci kararlar vermekten kaçının ve nihai bir karar vermeden önce her şeyi iki kez kontrol edin. Endişeliyseniz en büyük kararları veremezsiniz, bu yüzden sakin olun. Bir şeylerin ters gitme olasılığı var, bu yüzden endişelenme.

Aşk hayatınız bu hafta küçük bir aksilik yaşayacak. Partneriniz birçok şeyi yanlış anlayacak ve bu da kavgalara yol açacaktır. Bu, Venüs'ün burcunuzdaki olumsuz geçişinden kaynaklanacaktır. Stres yapmayın, işler beklediğinizden daha hızlı bir şekilde yerleşecek.


Kaynak: makrokedi
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.578
1.833

haftalık (4).png

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu​

Biraz dürtüsel olabilirsin, Koç . Bunu biliyoruz ve bunun için sizi seviyoruz. Hayatınızın başka yerlerinde dolaşmaya devam edebilir ve başınız belaya girebilir, ancak mali durumunuzu daha ciddiye almaya başlamanın tam zamanı. Bu Cuma günkü Boğa Ay tutulması, değerler ve finans bölgenize giriyor. Bu astronomik olayın güçlü doğası göz önüne alındığında, bu finansal tavsiye biraz daha az tavsiye ve daha fazla emir verebilir. Savunmacı doğanızı yumuşatın ve bir kez olsun dinleyin! Cüzdanınız size daha sonra teşekkür edecek.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu​


Boğa, senin için büyük bir hafta olmaya hazırlanıyor! Romantizm sektörünüzde oturan tüm enerji, sonunda burcunuzda Cuma günkü dolunay ay tutulmasında bir parça bulacak. İşleri daha da ilginç hale getirmek için, bu dolunay görünüş sektörünüzde harika bir etki yaratıyor. Estetik bir revizyon düşünüyor musunuz? Şimdi bu düşünceleri eyleme geçirmek için en iyi zaman olmasa da, bunu yeni bir şeyin başlangıcı olarak düşünebilirsiniz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu​

Duygusallık genellikle İkizler yolu değildir . Siz uçarı bir grupsunuz ve daha ağır duyguların sizi üzmesine izin vermemeyi tercih ediyorsunuz ve bu anlaşılabilir bir durum. Ancak Cuma günkü Boğa Ay tutulması bu konuda fazla seçenek bırakmayabilir. Bu dolunay bilinçsiz bölgenize iniyor, bu nedenle her zamanki gürültülü benliğinizden daha fazla ayrılmış hissediyor olabilirsiniz. Dolunayın dalgalarına karşı boş yere savaşmak yerine, bu zamanı yansıtmak ve kendinizi zor duygulara daldırmak için ayırın. Bir süredir sizi rahatsız eden bir şeyin anahtarını bulabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu​

Tatlı Yengeç , özellikle de Boğa ay tutulması ağınızı ve arkadaşlık sektörünüzü etkiliyor. Dost kara günde belli olur. Dolunay Boğa burcundayken arkadaşlıklarınızın biraz daha ilgilenmeye ihtiyacı olduğunu fark edebilirsiniz. Bunu yaparken, bu ilişkilere iyi bir göz atmak için zaman ayırın ve hangisinin – eğer varsa – biraz daha fazla ilgiye ihtiyacı olduğuna karar verin. Biraz çaba uzun bir yol kat eder.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu​

Bu Cuma günkü Boğa Ay tutulması kariyer cephesinde senin için büyük şeyler hazırlıyor olabilir, Aslan. Bu promosyonu alacağınız hafta bu mu olacak? Ya da belki de aradığın zam? Havada böylesine güçlü bir enerji varken, büyük bir şey olmak zorunda! Ancak Cuma gününü kutlarken, Pazartesi günkü güneş-Jüpiter karesine kurban gitmemeye dikkat edin. Evdeki ve romantik cephelerdeki durumlar biraz abartılı görünebilir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu​

O güzel zihninde neler oluyor Başak ? Son birkaç haftanın Akrep enerjisi, iletişiminize ve düşünce süreçlerinize çok fazla vurgu yaptı. Bununla birlikte, Cuma günkü Boğa burcundaki ay tutulması, tüm gevezeliklerden bir rahatlama sağlayarak seyahat ve hatta eğitim gibi daha geniş uğraşlara odaklanmanıza olanak tanır. Bu dolunay sizi bir seyahate çıkma, ders alma veya okuldaysanız anadalınızı değiştirme fikriyle oynarken bulabilir.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu​

Son birkaç hafta içinde, ellerin, cüzdan üzerine sıkıca yerleştirilmiş Terazi. Umarım servetinizi inşa etme fırsatlarından yararlanmışsınızdır çünkü Pazartesi günkü güneş-Jüpiter karesi planlarınızı biraz zorlar. Son birkaç hafta içinde para akışı olmuş olabilir, ancak bu hafta kuyu kuruyor gibi görünebilir, bu yüzden biraz daha fazla finansal yönetim uyguladığınızdan emin olun.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu​

Akrep, bu hafta duygular yüksek olabilir. Hem güneş hem de burcunuzdaki Mars, bu hafta sırasıyla ailenizdeki dış gezegenlerle ve romantizm sektörleriyle rahatsız edici bağlantılar kuruyor. Bu nedenle, yakın ilişkileriniz alanında birdenbire bazı sarsıntılar bekleyebilirsiniz. Sabır bir Akrep erdemi olmayabilir ama sevdiklerinize karşı biraz sabırlı olmaya çalışın. Önümüzdeki hafta, bu anlaşmazlıklar sadece bir hatıra olacak.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu​

Genelde iyi hisleri korurken, bu hafta yüzeye çıkmaya çalışan rahatsız edici duygular görebilirsin, Yay . Akrep enerjisi doğada dönüşümseldir ve bu burçtaki birden fazla gezegen bilinçsiz sektörünüzde dolaşıyor, bazı içsel çalışmalara ilham veriyor. Akrep güneşi Jüpiter’i ve Akrep Mars’ı Uranüs ile karşı karşıya getirirken, bu içsel gürleme, değerleriniz ve rutinleriniz söz konusu olduğunda sert bir şekilde başını kaldırabilir.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu​

Bildiklerinin değil, kimi tanıdığın olduğunu herkesten çok sen biliyorsun, Oğlak . Son birkaç haftadır, muhtemelen ortalıkta dolaşıp güçlü müttefikler edindiniz, ancak bu hafta bu ağ oluşturma treninde bir yavaşlama olabilir. Özellikle Pazartesi, Akrep’te Jüpiter’i Kova’da kareleyen güneş ile ağınız ve değerleriniz arasında bir çatışma görüyor. Yaptığınız bu bağlantılar kişisel inançlarınızla uyumlu mu? Değilse, şimdi biraz itlaf zamanı olabilir.-

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu​

Verimlilik treni bu hafta biraz yavaşlıyor Kova. Pazartesi günü, Akrep’teki güneş Jüpiter’i burcunuzda karelerken, iş söz konusu olduğunda pekmezin içinden geçiyormuş gibi hissetmeye başlayabilirsiniz. Kariyeriniz ve bilinçsiz sektörleriniz aracılığıyla güneş-Plüton altmışlığı ile eşleştiğinizde, bu hafta sizin için birkaç şey kolayca gelecek, bu yüzden kollarınızı sıvamaya ve işe koyulmaya hazırlanın!

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu​

Akrep mevsimi, hayata geniş fikirli bir yaklaşım getirdiğinizi gördü, Balık . Belki bir veya iki seyahate çıktınız. Ya da akıllara durgunluk veren birkaç kitap okuyun. Her iki durumda da, muhtemelen yeni ufuklar keşfetmiş ve maceralara atılmışsınızdır. Bu, elbette, Akrep burcundaki gezegenlerin zenginliği ile devam edecek, ancak Cuma günkü Boğa burcundaki ay tutulması, iletişiminizi yansıtmak için biraz dünyaya geri dönmenizi istiyor. Bu hafta, güçlü tutulma enerjisiyle, birkaç kelime daha iyiye doğru değişebilir!
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.578
1.833

haftalık (4).jpg

Koç burç yorumları: Bu hafta gündeminiz kendinize nasıl değer katacağınız yönünde ilerleyecektir. Venüs ve burcunuzdaki Chiron’un 15 Kasım’daki kare açısı, sizi birtakım manipülasyonlar konusunda uyarıyor. Üzerinizdeki yükü atabilmek adına harcamalar yapmaktan, insanlarla özellikle önemli kadın figürlerle tartışmaya girmekten kaçınmalısınız.

Kıskanılma ya da önüne taş konulması konusunda bazı girişimler duyabilirsiniz. Sabırlı olmanız, olayları daha iyi analiz etmenizi sağlayacağı için ilişkileriniz konusunda iyileştirici fırsatlar da yakalayabilirsiniz. Siz her zamanki gibi sadece işinizi yapın. Bu hafta gerçekleşecek tutulma size hem aşk hem parasal koşullarda önemli bir tükenmişliği bitirip yeni bir kapı açıyor. Korkularınızı silip atın. Yeniden muhteşem bir döneme başlıyorsunuz. Tüm çalışmalarınızda, ilişkilerinizde en önemli kriter güvence ihtiyacınızın karşılanması olabilir.

Koç burçlarının gündemlerinde para olacak. Dolunay’la birlikte finansal durumlarını düzeltmek için harekete geçecekler. Bunu yaparken pratik ve yapıcı bir yaklaşım sergileyecekler. Hayatlarındaki finansal dengesizliklerin hayatlarının büyük bir kısmını olumsuz etkilediğini ve bunu düzeltebileceklerini görecekler. Bu dönemde gerek kendi gerekse çevrenizdeki insanların ekonomik sorunları ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Her türlü ekonomik kayıplara karşı hazırlıklı olmalısınız.

21 Kasım’da Güneş, Yay burcunda seyahatine başlıyor. Önümüzdeki bir aylık süreçte odaklanacağınız konular; uzak yerlere seyahatler, uzak akrabalar, hukuksal konular, uluslararası ilişkiler, ithalat, ihracat, satış, pazarlama, halkla ilişkiler, tanıtım, sahibi hatırı sayılır kişiler, promosyon gibi konular etki altında olacaktır. Hukuksal konularla ilgili güzel olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz, yurt dışı seyahatleri gündeme gelebilir, iş arayanlar bu dönem özellikle çok uluslu bir firmada işe başlayabilirsiniz.
Boğa burç yorumları: Bu hafta gerçekleşecek Ay tutulması hayatınızın yeni resmini gözler önüne serecek. Gösterdiğiniz direncin son bulması sizi huzursuz hissettirebilir. Üzülebilir, yorgun hissedebilirsiniz. Sağlığınızı ilgilendiren hususlarda özenli ve kontrollü olmanız gerekebilir. Sizi zorladığını, hayatınızı ve ilişkilerinizi çıkmaza sürüklediğini düşündüğünüz her şeyin aslında size bir kapı açtığını fark ediyorsunuz. Doğru kararlar aldığınızı zaman size gösteriyor. İlişkileriniz konusunda önemli gelişmeler yaşanabilir. Yolunuza kimlerle devam edeceğinden emin oluyorsunuz.

Burcunuzda gerçekleşecek Ay tutulması ve Dolunay, siz Boğa burçları için önemli fırsatlar anlamına geliyor. Kendinizi çok daha güçlü ve motive hissedeceksiniz. Adeta son aylarda kaybettiğinizi düşündüğünüz güçlerinizi geri kazanacaksınız. Gelişmenin ve ilerlemenin kaçınılmaz olduğunu fark edeceksiniz. Bu yüzden bu dönemde değişime meydan okumak yerine benimsemek yapacakları en mantıklı şey olacaktır.

Zihnen ve duygusal olarak bir hayli yoğun olacaksınız. Ani öfke patlamalarına dikkat etmelisiniz. Çevrenizdeki insanlarla iletişiminize dikkat etmelisiniz. Eleştirilere açık olmalısınız. Hayatınızın her alanında değişiklik yapmaktan uzak durmalısınız. Spor veya diyete başlamak için uygun zamanda değilsiniz.

21 Kasım’da Güneş, Yay burcunda seyahatine başlıyor. Başkalarına ait kazançlar, miras, ortaklaşa kazanımlar, çok çaba sarf etmeden elde edilecek olan gelirler, kredi, borç, alacak ve verecek ilişkileri, ölüm, kayıplar, burs, sigorta primleri gibi konular bu bir aylık süreçte odak noktanız olacaktır. Bu konularla ilgili bilgi ve iletişim hızı artabilir. Özellikle boşanma ile ilgili durumlarda nafakaya ilişkin özellikle güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ancak harcamalarınızı biraz denetim altına almakta fayda var.
İkizler burç yorumları: Kendinize yüklenmenize neden olan her şeyi geride bırakmaya hazırsınız. Bazı insanların gerçek yüzüyle, bazı olayların aslıyla tanışabilirsiniz. Üstü örtülü konuların açığa çıkmasıyla kime ne kadar güvendiğiniz hususunu gözden geçiriyorsunuz. Sağlığınızı tehdit eden konular varsa veya belli bir rahatsızlığınız söz konusu ise, artık iyileşme ve şifalanma da mümkün olacaktır. Hayatınıza devam edeceksiniz ama yolunuz da, yoldaşınız da değişecek. Buna izin vermek, kendinize yapacağınız en büyük iyilik olabilir.

İkizler burçları bu Dolunay’la birlikte biraz dinlenmeye ihtiyaçları olduğunu hatırlayacaklar. Ancak bu mesajı geri çevirmemeleri ihtiyaçları olan zamanı kendilerine ayırarak dinlenmeliler. Şu sıralar fazla sorumluluk alıp kendilerini yıpratıyorlar ancak önemli olan fazla sorumluluk almak değil sorumlulukları başarılı bir şekilde yerine getirebilmek.

Her türlü maddi ve manevi zarara açık olduğunuz bu döneme kendinizi zihnen ve duygusal olarak hazırlamalısınız. Özellikle aileniz tarafından manevi baskı görebilirsiniz. Sizlerin hayatınıza dair bazı planlarınızı aileniz ve çevrenizdeki bazı insanlar tarafından destek görmeyebilir. Bilinçaltınız bu dönemde sizleri çok ama çok yoracak ve biraz yalnızlığa ihtiyaç duyacaksınız.

21 Kasım’da Güneş, Yay burcunda seyahatine başlıyor. Birliktelikler, ortaklıklar, evlilik bu kişilerin sağlığı, eşinizin, partnerinizin veya ortağınızın hayatındaki önemli başlangıçlar, anlaşmalar, sözleşmeler bu bir aylık süreçte odak noktanız olabilecektir. Bu konularla ilgili hayatınızda yeni enerjiler, yeni başlangıçlar söz konusu olacaktır. Özellikle para ile ilgili konularda sizi sevindirecek güzel gelişmeler olmasını bekleyebilirsiniz.
Yengeç burç yorumları: 15 Kasım haftasına Ay’ın Koç burcundaki hareketiyle başlamak, sizi aksiyon almak konusunda zorlayabilir. Bir takım yönetici figürlerinden manipülasyon ya da restleşmelere gitme kararı içine girebilirsiniz. Kendinizi kısıtlanmış ya da size yakışmayacağını düşündüğünüz bir konumda hissedebilirsiniz. Aceleci olmak hem fiziksel hem de duygusal açıdan zedelenmesine neden olabilir. Sakin ve makul kalın. Böylece üstleriniz ve sosyal çevrenizdeki bazı kişilerle aranızdaki sorunları kolaylıkla çözebilirsiniz.

Bu hafta gerçekleşecek Ay tutulması, size olduğunuz ve olmak istediğiniz yeri tüm netliğiyle gösterecektir. Her şeyi gördükten ve ne yaşadığınızdan emin olduktan sonra, kararlarınızın sorgulamasını da daha mantıklı bir şekilde yapabilirsiniz. Maddi konularda neler yapmanız gerektiğini düşünürken bazı kalıpların dışına çıkıyorsunuz. Mevcut imkanları korumak ve geliştirmek adına verimli bir dönemdesiniz. Bu dönemde yapacağınız ödeme ve harcamalara biraz daha özen göstermek, olası bir problemin önüne geçebilir.

Yengeç burçları bu Dolunay döneminde onları seven insanlar tarafından sarıp sarmalanmak isteyecekler. Eğer gerçekten duygusal anlamda desteğe ihtiyaç duyarlarsa geçmişte kalmış ancak onlar için her zaman özel kalan insanları aramak, onlarla buluşmak Yengeç burçlarına iyi hissettirebilir. Sizin veya çevrenizdeki insanların gelirlerinden azalmalar olabilir. Bu dönemde hayata dair beklentilerinizi gerçekleştirmek için gereken gücü ve desteği çevrenizdeki insanlardan bulamayabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki bazı insanlarla münakaşa edebilir ve küslükler yaşayabilirsiniz.

21 Kasım’da Güneş, Yay burcunda seyahatine başlıyor. Bir aylık süreçte odak noktanız yaşamınızda iş ve sağlık konuları olacaktır. İş arayanlar bu dönem içinde işe başlayabilirler. Günlük yapılması gereken, hatta size angarya gibi gelen işlerinizi daha eğlenceli bir şekilde yeniden düzenleyebilirsiniz. Bu bir aylık süreçte iş konularında kendinizi adeta bir köle gibi hissedebilir, her zamankinden çok daha fazla çalışmanız, mesai harcamanız gerekebilir ve daha çok yorulacaksınız ne yazık ki. Stresli bir iş süreci sizleri bekliyor. Bir tarafta yetiştirilmesi gereken işler diğer taraftan hayatın idamesi için yapılması gereken rutin işler bir süreliğine sizi fazlaca yorabilir.
Aslan burç yorumları: Özellikle çalışma koşullarınızı etkileyecek önemli bir karar verebilirsiniz. Size uygun olan şartları bulun ve ona göre fedakarlıklarınızı belirleyin. Kendinizi kariyerin söz konusu olduğunda reddettiğiniz değişimlerin ortasında bulabilirsiniz. Bu hafta gerçekleşecek Ay tutulmasıyla, ne yapacağınız tam anlamıyla netleşmiş olacaktır. Otoriter kişilerle aranızdaki ilişkilerin boyutu, güvendiğiniz insanlar değişebilir. Kritik konuşmalar yapabilir, artık farklı bir şey istediğinizi nüfuzlu bir şekilde ifade edebilirsiniz. Bu tutulma ile özellikle son 2 yıldır sizi yoran iş ortamı sorunlarına veda ediyorsunuz.

Ay tutulması ve Dolunayın etkisiyle sizler için kariyerinize önem vermeniz gereken bir dönemin başladığını söyleyebiliriz. Bu dönemde iş hayatınıza önem vermeli ve daha soğuk kanlı olmaya çalışmalısınız. Mesleğinizi icra ederken iş ortamınızda bulunan insanlarla tartışmaktan ve kavgadan uzak durmalısınız. Fevri kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

Aslan burçlarını son dönemdeki aşırı yoğunluk adeta tüketmiş olabilir. Ancak kendilerini bu kadar yıpratmamak için bir denge kurmak zorundalar. Özellikle bu günlerde işle ilgili yaptıkları ya da yapamadıkları her şey onları derinden etkiliyor. Ancak Aslan burçları bu dönemi atlatabilmek için her şeyin bir gecede değişemeyeceğini kabullenmeliler. Bu yüzden hedeflerini belirlemeli ve her şeyin bir anda değişmesini beklememeliler.

21 Kasım’da Güneş, Yay burcunda seyahatine başlıyor. İşleriniz nihayet hızla açılmaya başlıyor, işinizi daha çok severek yapabileceğiniz koşullar oluşmaya başlıyor, yeni iş projeleri de aynı şekilde gündeme gelebilir. Bu bir aylık süreçte yaşamdan çok daha fazla keyif alabilecek, aşktan yana da şanslı olabileceksiniz. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız, bunun için adımlar atabilirsiniz. Hayattan çok daha fazla keyif almaya çalışacak, hobilerinize, sizi mutlu eden konulara daha çok zaman ayırmak isteyeceksiniz.
Başak burç yorumları: Bu hafta finansal olarak beklentilerinizi karşılayacak yeni ve güzel fırsatlar ortaya çıkabilir. Yeni şeylere cesaret ediyor, kurallarınızı yeniden belirliyorsunuz. Hayatta nasıl değer bulacağınızı, kendinizi mutlu edeceğinizi düşünebilirsiniz. Yalnız bir Başak burcuysanız, ilgi odağı olacağınız için bu yalnızlığa son vermek isteyebilirsiniz. Aklınıza yatan birini, kalbinize almak cazip gelebilir.

19 Kasım’da gerçekleşecek ay tutulması, hayata bakış açınızı belirleyecek önemli kararlar aldırabilir. Hayatınız boyunca yapmadığınız ya da yapamayacağınız işlere eğilebilirsiniz. Artık bir süreci tamamlıyorsunuz, çünkü buna yatkın olduğunuza ikna oluyorsunuz. Önsezileriniz bu konuda yol gösterici olacaktır. Parasal ve duygusal anlamda sizi üzen ve yoran her şeyin ödülünü almaya başlayabilirsiniz. Bugüne kadar verdiğiniz emeğin karşılığını almaya başlamak, ilerlemenizi de kolaylaştırıyor. Bu tutulma hayatınızda bir yelpazede sizleri etkiliyor. Eğitim, seyahat, ticaret ve alım satım gibi konularda çok dikkatli olmalısınız. Bu dönemde hayattaki bazı sorumluluklarınızı yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. Bu durumda hayatınızdaki otorite konumundaki insanlarla aranızda bazı sorunlar yaşanmasına neden olabilir.

Dolunay tepede ışığını tüm gücüyle yansıtırken Başak burçları da kökleriyle güçlü bir bağ hissedecekler. Özlerine dönüp son zamanlarda olan bitenin muhasebesini yapacaklar. Bu iç hesaplaşma onları rahatlatırken diğer yandan ailelerin yanında olarak aidiyet duygusunu arayacaklar. Diğer yandan rahatlamak için meditasyon yapabilir, evlerinde terapi gibi gelecek şeyler yapmak isteyebilirler.

21 Kasım’da Güneş, Yay burcunda seyahatine başlıyor. Bir aylık dönemde odak noktanız ev, yuva, aile ve yerleşime ait konular olacak. Taşınmak, evinizde tadilat, onarım gibi işlerle ilgilenmek için güzel bir dönem. Ya da yeni bir mülk edinmek istiyorsanız bu dönem harekete geçebilirsiniz. Sizlerin aşk dönemi başladı, yalnızsanız eğer size keyif verecek hem de romantik bir ilişki ile her an karşılaşabilirsiniz.


Terazi burç yorumları: Yeni haftaya ilişkilerinizle ilgili hareketli ve hararetli gündemlerle başlıyor olacaksınız. Ortaklarınız varsa aranızda gerilim yaşanmaması için dürtüsel davranmamalısınız. Dikkatli olmalısınız. Bu hafta gerçekleşecek Ay tutulması ile önemli kazanımlarınız olabilir ancak bunu sabrınız, ağır başlılığınızla elde edebileceksiniz. Hayatta en önemli şey sağlıktır. Bu dönemde ne yazık ki hem kendi sağlığınız hem de çevrenizdeki insanların sağlıkları hakkında bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Tazminat ve miras gibi hukuksal konularda dikkatli olmalısınız. Ayrıca hukuksal girişimlerde bulunmak içinde uygun zamanlarda olmadığınızı belirtmek isterim.

Terazi burçları için yatırım dönemi diyebiliriz. Bu durum aniden hayatınıza giriş yapabilir. Tutulma sonrası ilginç bir alım-satım olayı ile karşılaşabilirsiniz. Bu hafta itibariyle vereceğiniz kararlar, hayatınızdaki bazı cümlelere nokta olabilir. Bitişler yerine yeni başlayacak cümlelere odaklanmalısınız. Ne ile karşılaşıyorsanız bunun bir hayrının olduğunu hatırladığınızda, sizi bekleyen sürprizleri de daha iyi görebilirsiniz. Korkunun, endişenin sizi sıkıştırmasına izin vermemelisiniz. Bu işten kendinizi kazanacaksınız.

Terazi burçları bu Dolunay’da banka hesaplarında ve parayla ilgili konularda bir karışıklık olup olmadığını kontrol etmeliler. Özellikle geciken maaş ya da ödemeler konusunda dikkatli olmalılar. Diğer yandan Terazi burçlarının başka bir ayı daha finansal olarak karışık geçirecek güçleri yok. Bu konuda kontrolü ele almalı ve kendilerine eni bir finansal düzen yaratmalılar.

21 Kasım’da Güneş, Yay burcunda seyahatine başlıyor. Bu bir aylık dönemde, odak noktanız yakın çevrenize ve kardeşlerle ilişkileriniz olacak. Bol bol seyahate çıkabilir, tatil planları yapabilir, pasaport işleriniz varsa bunları halledebilir, vize konularını araştırabilirsiniz. Yine bu dönemde kişisel gelişim ile ilgili olabilir, ya da mesleki konularla ilgili olabilir yeni bir takım eğitimlere başlayabilir, seminerlere ve özel çalışmalara katılabilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirebilecek eğitimler de olabilir.
Akrep burç yorumları: Bu hafta sıkıştığınız köşelerden çıkmak için girişimleriniz olabilir. Artık özgürleşiyorsunuz, ilişkileriniz iyileşiyor. Sabırlı olun ve hiçbir şeyden umudunuzu kesmeyin. Hayatınıza yeni tecrübeler, yeni ortaklıklar ve ilişkiler dahil olacaktır. Bazı insanlarla iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Bu iletişim, bir sonun habercisi olabilir. Son derken, sadece var olan bir ilişkiyi bitirmek aklınıza gelmemeli. Bir dargınlığı ya da zorluğu sonlandırmak da mümkün olabilir. Özgüveniniz yükselmişken, her şey lehinize dönüyorken bunu iyiye dönüştürmeye gayret etmelisiniz.

Dolunay ışığı altında hem Güneş hem de Merkür’ün etkisiyle ilişkilerinde çok daha gerçekçi bir tavır takınan Akrep burçları, her zamanki gibi aşk odaklı olacaklar. Aklarından çıkmayan sevgileri ve ilişkilerini daha iyi hale getirmek için gösterdikleri çaba Dolunay’la birlikte daha fazla öne çıkacak.

Uzun süreli ilişkilerinizde çok ama çok dikkatli olmalısınız. Ortaklarınızla veya dostlarınızla aranızda bazı sorunlar olabilir. Aşk hayatınızda ise partnerinizle aranızda her türlü gerginlik çıkabilir. Bu nedenle partnerinize karşı üslubunuza dikkat etmeli ve partnerinize karşı eskiye nazaran daha hassas olmalısınız.

21 Kasım’da Güneş, Yay burcunda seyahatine başlıyor. Önümüzdeki bir aylık süreçte odak noktanız parasal konular, bütçe para kazanma, kazançları arttırma ile ilgili konular olacaktır. Para biriktirebilir, yatırım yapabilir, bütçenizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Diğer yandan maddi konularda üzerinize iyimser bir hava yerleşebilir, harcamalar konusunda biraz esnek, gevşek davranabilirsiniz. Dikkatli olmasında fayda var.
Yay burç yorumları: Nasıl para kazanacağınıza, hayatınızın standartlarını nasıl yükseleceğine dair çalışmalarınız olabilir. Koşullarını iyileştirmeye yardımcı olacak imkanlar ve insanlar karşınıza çıkabilir. Disiplinli olmak isterken kendinizi bunların dışında olmadığınızdan emin olun. Bazı fırsatların tekrarı olmayabilir. Günlük rutinlerinizi gerçekleştirirken bir hayli zorlanacağınız döneme giriyorsunuz. Aceleci hareketlerden uzak durmalısınız. Zira bu dönemde yaralanmalara açıksınız. Ayrıca hem kendi sağlığınıza hem de çevrenizdeki insanların sağlıklarına dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalar nedeniyle bir hayli tartışma yaşayabilirsiniz.

Bu hafta gerçekleşecek Ay Tutulması ve Dolunay, hayatınızın akışına yeni bir yön vermenizi sağlayacak. Kendinizi bunun için çok hazır ve istekli hissedebilirsiniz. Çalışan bir Yay burcu iseniz, iş hayatınızı etkileyen unsurları tüm gerçekliğiyle görebilirsiniz. Bu da size nasıl yol almanız gerektiği konusunda kesin bilgiler verecektir. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda yaşanacak gelişmelerde sakinliğinizi korumalısınız. Beklenmedik gelişmeler bazı arkadaşlıklarınızı sonlandırabilir, ortamınızı değiştirebilir. Her halükarda sorumluluklarınızın değişeceğini söylemek mümkün ama sizin hem sağlığınızı hem de günlük akışını düşünerek karar almanız gerekiyor. Yeniden başlıyorsunuz.

Yay burçları stresin yaşamlarını ne kadar olumsuz ve derinden etkilediğini çok iyi biliyorlar. Bu yüzden bu süreçte günlük streslerden olabildiğince kaçınmalılar. Ne olursa olsun sakin olmaya çalışmak en azından gün içinde yaşadıkları küçük streslerden kaçınmalarını sağlayabilir. Bu dengeyi daha önce sağlayıp uzun süre çok daha sakin biri olabilmişlerdi. Yine yapabileceklerini biliyorlar, sadece Dolunay’ın enerjisine ihtiyaçları var.

22 Kasım’da burcunuza geçiş yapacak olan Güneş ile beraber artık harekete geçme zamanı başlıyor sizler için. Spot ışıkları adeta üzerinizde parlayacak, girişimlerde bulunmak için güzel bir süreçte olacaksınız. Son bir aydır üzerinizde olan ölü toprağını rahatlıkla atabilecek, hedefleriniz için rahatça harekete geçebileceksiniz. Hatta bir hedef için değil, birden çok hedef için de harekete geçebilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı konularda şansınız açık olacak, eğitim için de aynı şekilde. Maddi anlamda bereketli, kazançlarınızın artabileceği bir süreç olacak. Terfi ile birlikte maaş artışı söz konusu olabilir, alım-satımlardan gelirinizi artırabilirsiniz.
Oğlak burç yorumları: 15 Kasım’da Venüs / Chiron karesinin kesinleşmesi, daha önce aldığınız yaraları size yeniden hatırlatabilir. Sınırlarınıza birini dahil etmek fikri sizi endişelendirebilir. Bu durumun geçici bir etki olduğunu unutmamalısınız. Evliliğinizde sizi yıpratan konular varsa bunları ilk defa konuşmak isteyebilirsiniz. Ne siz eski sizsiniz, ne de o yaralar eskisi gibi kanıyor. Kendinize zaman tanıyın, kalbinize bir şans verin. Hayatın mutlu yanları sizi bulduğunda onu görmezden gelmemeyi seçin, bu sizi her şeyden daha fazla iyileştirecektir. Harekete geçerek ve düşüncelerinizin peşine düşerek pozitife çevirebilirsiniz. Bu dönemde bir hayli duygusal yoğunluğa sahip olacaksınız. Bu nedenle duygusal gelgitlere ve öfke patlamalarına çok ama çok dikkatli olmalısınız. Sezgilerinizde ve yaratıcılığınızda azalma olacaktır. Bazı unutkanlıklar ve hafıza sorunları yaşayabilirsiniz. En önemli konu ise eşinizle olan ilişkinize çok ama çok dikkat etmelisiniz. Eşinizle aranızda çıkacak her türlü gerginliğe hazır olmalısınız.

Fikirleriniz ve vereceğiniz kararlarla ilgili sınanma ve zorlanma ihtimalini hesaba katarak oldukça dikkatli hareket etmelisiniz. Özellikle maddi yatırımlar söz konusuysa yaşam standartlarınızı bozmayacak düzeyde yatırım yapmanız gerekiyor. Her ne yapacaksanız, bunun sağlam değerler üzerine olmasına özen göstermelisiniz. Atılımlarınız aileniz, çocuklarınız, sizi mutlu eden herkes ve her şeyi güvence tutacak nitelikte olmalıdır. Geçmişte yaşadıklarınızdan ders çıkarabilir, gökyüzünün desteğini bu şekilde büyütebilirsiniz. Ciddi anlamda ne döktüyseniz onu toplayacağınız bir dönemdesiniz.

Oğlak burçları için Dolunay dönemi çok daha romantik geçecek diyebiliriz. Bu Dolunay’ı keyifli geçirmek isteyen Oğlak burçları hayatlarında özel biri varsa onunla vakit geçirmeli. Çoğu Dolunay’da güçlü ve motive hisseden Oğlak burçları bu Dolunay’da çok daha hassas olabilirler. Bu yüzden sevdiklerinin yanında olmak, güvende hissetmek onlara iyi gelecektir.

21 Kasım’da Güneş, Yay burcunda seyahatine başlıyor. Bu bir aylık süreçte biraz daha kendinize dönecek, yalnızlık ihtiyacınız artacak, hayatta biraz daha geri planda kalmayı tercih edebilirsiniz. Koşulları ve şartları pek de kolay kontrol edemeyeceksiniz ne yazık ki. Biraz daha sağlıkla ilgili konu ve koşullarla ilgilenmeniz gerekebilir. Aşk meşk konularında şanslı, sizi sevebilecek kişileri yaşamınıza çekebileceksiniz.
Kova burç yorumları: Bu hafta gerçekleşecek Ay tutulması ve Dolunay döneminde kendinizi biraz geri çekip kendi köşenizde, konfor alanınızda rahatlamak, dinlenmek isteyeceksiniz. Merkür ve Satürn’ün kare açısı, Ayın Kova burcunda bulunması duygusal açıdan bir türbülans etkisi oluşturabilir. İstemediğiniz sözcükler kullanmanız gerekebilir. Sabırlı olun. Her şeyi olduğu gibi bu hissi de yavaş yavaş içinizden atacaksınız. Bugünlerde bir sorun yaşarsanız, Kasım sonunda toparlama imkanına kavuşabilirsiniz. Bu düşünce sizi rahatlatmalı, nasılsa toparlanacak diye bile bile bir olumsuzluk yaratmaya itmemelidir.

Zincirleri olan biri değilsiniz ama isteklerinizi gerçekleştirmenize engel olan bir şeyler olduğunu düşünüyordunuz. Sınavda bilmediğiniz yerden bir soru gelmiş gibi hissedebilirsiniz. Ailenizin desteği, onlardan öğrenecekleriniz konusunda kendinizi kısıtlamamalısınız. Gayrimenkulleriniz, yaşam alanlarınızla ilgili önemli değişiklikler, alım satım gibi işlemler gündeme gelebilir. İşinizi de etkileyecek bir alan değişikliğine gitmeniz gerekebilir. Hayat hikayeniz her neyse… Belki boşanıyorsunuz belki ülkeden ya da bir şehirden ayrılıyorsunuz. Belki de kaybettiğiniz sağlığınızı yeniden kazanmaya çalışıyorsunuz.

Kova burçlarının sürekli ilerlemelerini sağlayan ve bastıran yanları bazen yorucu olabilir. Zihinsel ve ruhsal olarak çok yorgun bir dönem sizleri bekliyor. Ailevi sorunların ve konuların gündeminizde olacağı bir dönem sizler için başlıyor. Bu dönemde aile bireyleriniz ve akrabalarınızla aranızda bazı sorunlar olabilir. Bu sorunlar hayatınızın birçok alanında sizi olumsuz etkileyebilir. Özellikle iş ve kariyer konusunda büyük baskı altında olan Kova burçları kendilerine bir gün ayırıp dinlenmeliler. Eğer mental olarak bir problemleri varsa destek almalarında fayda var. Sorumluluklardan kaçmak doğru bir yol değildir ancak bazen onları kenara bırakıp dinlenmek gerekir.

21 Kasım’da Güneş, Yay burcunda seyahatine başlıyor. Bir aylık dönemde her zamankinden daha sosyal olacak, partiler, davetler, açılışlar, düğünlerin baş misafiri olacaksınız. Dostlarınızdan ve arkadaşlarınızdan önemli faydalar görebilirsiniz. Birbirinden farklı insanlarla daha sık bir araya gelebilir, onlarla birlikte hareket edebilirsiniz. Bu dönem arkadaşlarınızla birlikte keyifli seyahatler de organize edebilirsiniz. İlişkiniz varsa sıkıntılı bir süreç yaşayabilirsiniz. Gerçekçi ilişkilere çekilemeyebilirsiniz, ilişkileriniz daha çok platonik düzeyde kalabilir. Karşılık bulmakta zorlanabilirsiniz.
Balık burç yorumları: Yeni haftaya hızlı ve yorucu bir etkiyle başlıyorsunuz. Kendinizi bir şeyler yapmak için isteksiz ve halsiz hissedebilirsiniz. Düşünceli ve dalgın oluşunuz motivasyonunuzu düşürmemeli. Eğer isterseniz, kendiniz için bir şeyler yapmak için ayağa kalktığınızda hayatın sizi alkışladığını duyabilirsiniz. Günlük hayatınızın, kazançlarınızın akışını zorlaştırmamalısınız.

19 Kasım’da gerçekleşecek Ay tutulması ticari anlamdaki durumunuz ve burada yapmanız gerekenleri size hatırlatıyor. Bir şeyler yaptıysanız, bunun nasıl şekillendiğini net bir şekilde göreceksiniz. Kararlarınızı sorgularken aynı zamanda birlikte yol aldığınız kişileri de değerlendirebilirsiniz. Aklınızdan geçenleri hayatınıza dahil ederken sağlam, akılcı ve konforlu planlar yapmanız gerekebilir. Emin olmak hem işlerinizi hem de ilişkilerinizi daha iyi bir noktaya taşıyacaktır.

Dolunay döneminde Balık burçlarının etrafında onları içine çeken dramatik bazı durumlar var. Tek istedikleri köşelerine çekilip kaybettikleri dengelerini tekrar bulabilmek. Bunun için telefonlarını kapatıp dünyayla bağlantılarını kestikleri birkaç saat ilaç gibi gelebilir. Sizler için iletişimin çok önem kazanacağı bir dönem başlıyor. Bu nedenle insanlarla iletişim kurarken hal, hareketlerinize ve üslubunuza dikkat etmelisiniz. Zira bu dönemde yanlış anlaşılmalara bir hayli açık bulunuyorsunuz. İletişim üzerine bir meslek sahibiyseniz mesleki açıdan da zorlanabilirsiniz.

21 Kasım’da Güneş, Yay burcunda seyahatine başlıyor. Bir aylık süreçte iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda adeta parlayacaksınız ve hedeflerinize çok daha rahat bir şekilde ulaşabileceksiniz. Bu dönem terfi için konuşmalar yapmak, iş değiştirmek, iş geliştirmek, alacağınız sorumluluklarla patronların gözüne girmek sizler için çok daha kolay olacak. Arkadaşlarınızdan güzel destekler görmeye başlayabilecek, daha çok sosyalleşebileceksiniz.
İndigo Dergisi
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.578
1.833

Geri dönüşü olmayan kadersel olaylar yaşanabilir!​

haftalık (2).png


KOÇ BURCU YORUMU​

Bu hafta Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor. Cuma günü gerçekleşecek bu tutulma ile güvende olma mantığıyla hareket etme zamanında olacaksınız. Kariyer hayatınızdaki rotanız daha çok maddi güvenlik üzerinden belirlenebilir. Bir süredir kariyeriniz için verdiğiniz emeğin takdirini somut bir şekilde görebilir, maddi bir kazanç elde edebilirsiniz. İstediğinizi elde etme hırsı artarken, sizin için önemli olan bir konuda istediğinize ulaşabilirsiniz. Hafta içerisindeki enerjiler, maddi konularda son dakika kararlarının alınabileceği, son dakikada planların değişebileceğine işaret ediyor. İlişkilerde ise tutkular ve arzular, güven ve para paylaşımlarıyla ilgili krizlere ve gerilimlere dikkat etmelisiniz. Kendinize güvenmenizi gerektiren, cesaret isteyen bir aksiyonla karşı karşıya kalabilirsiniz. İnsanların kendi meselelerini aşırı sahiplenerek abartılı fedakarlıklara girmeyin. Kendi alanınızı ve kendi paranızı, kendi değerinizi koruyun.

BOĞA BURCU YORUMU​

Bu hafta Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor. Cuma günü gerçekleşecek bu tutulma ile dış görüntünüzle ilgilenebilir, görüntünüzde değişiklik yapmak isteyebilir, estetik müdahalelerle ilgili yardımlar alabilirsiniz. Hayatınızla ilgili bir süredir düşündüğünüz, tarttığınız konuda nihai kararı verebilir ve bir gündemi kapatabilirsiniz. İlişkiler ve etrafınızdaki insanlarla ilgili bazı şeyleri geri bırakma, bazı şeylerden vazgeçme zamanı olabilir. İlişkilerdeki mevcut denge ve alıştığınız düzen tam tersi olabilir. Bu enerji bazı birlikteliklere mesafeleşme getirebilir, yalnız içinse yeni ve hızlı gelişen, net enerjiler içinde bir ilişki konusunu ortaya çıkarabilir. Hayata, ilişkilere dair korkular geliştirmemeniz, mevcut korkularınızı serbest bırakmanız oldukça önemli. Özellikle kaybetme korkusu, akışın sizi bu durumla yüzleştirmesine açık enerjiler getirebilir. Bu hafta aklınıza koyduğunuzu yapmaya odaklanacak, gereken yerde şartları zorlamaktan çekinmeyeceksiniz. Öfke kontrol sorunlarına dikkat, anlık öfkeyle hareket etmeyin.

İKİZLER BURCU YORUMU​

Bu hafta Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor. Cuma günü gerçekleşecek bu tutulma ile yurtdışı ve yabancılarla ilgili gündemler öne çıkacaktır. Uzak mesafelerdeki kişilerle iş birliği içine girebilir, döviz yatırımları yapabilir, uzun vadeli yatırımlarınızdan kazanç elde edebilirsiniz. Bu dönemde akılsızca riskler almaktan kaçınmalı ve iç huzursuzluklarına kapılarak fevri davranmamalısınız. Rutininizin dışına çıkacağınız, çalışma temponuzda ve yaşam alışkanlıklarınızda farklılıkların gündeme geleceği, temposu yoğun ve oldukça sürprizli bir haftadasınız. Bir anda şartlarınızı değiştiren bir durumla karşılaşabileceğiniz gibi siz de bir anda yeni bir tavır ve aksiyon içine girebilirsiniz. Spor, beslenme düzeninde değişiklikler, sağlıkla ilgili kısa süreli hassasiyetler gündeme gelebilir. Kazalara karşı dikkat edin. Kadersel deneyimlerin arttığı bu haftada, sizi geliştirecek deneyimler içinde olabilirsiniz. İlahi adalet, kazanılmış haklar ve ödüller de bazılarınız için gündeme gelebilir.

YENGEÇ BURCU YORUMU​

Bu hafta Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor. Cuma günü gerçekleşecek olan bu tutulma ile iş hayatınızda ek kazançlar sağlamakla ilgilenebilir, alternatif iş ve projelere dahil olabilir, teklifler alabilirsiniz. Sosyal medya aracılığıyla işler yapabilirsiniz. Ekip ve grup çalışmalarında yeteneklerinizle öne çıkabilir, iş birliği içine girdiğinizde daha sağlam kazançlar elde edebilirsiniz. Sosyal çevrenizde önemli değişikliklerin olabileceği bir sürece giriyorsunuz. Arkadaş çevreniz ve dahil olduğunuz gruplar, ekipler değişime uğrayabilir. Bir ortamdan artık uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde kadersel deneyimler içerisinde olabilirsiniz. Hem aşk hem arkadaşlık ilişkilerinde güven oldukça önemli ve belirleyici olacaktır. Samimiyeti arayabilir, güvendiğiniz insanlarla olmak isteyebilirsiniz. Değersizlik algısında olmanız, sizi ve ilişkilerinizi aşağı çekebilir. Öz değerinizi yükseltmeye çalışın. Kısa ve keyfi yolculuklar gündeme gelebilir.

ASLAN BURCU YORUMU​

Bu hafta Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor. Cuma günü gerçekleşecek olan bu tutulma ile kariyeriniz adına bir süredir emek verdiğiniz işin sonucunu görebilir, bir terfi alabilirsiniz. Yöneticilik, yöneticilerden teklifler, kontrol ve hakimiyet öne çıkabilir. Tutulma zamanlarında ektiklerimizin sonucunu gördüğümüz için bu dönemde haklılığınızın sonucunu alabilir, kendi yaşam yolunuz için attığınız doğru ve yanlış adımların sonuçlarını görebilirsiniz. Süregelen davalar sonuçlanabilir. Haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz konularda ise daha hırslı, kendinden emin bir tavır gösterebilir, yasal haklarınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Özellikle haftanın ikinci yarısında tahammülsüzlük, fevrilik ve öfke kontrol sorunlarına karşı dikkatli ve kontrollü olmalısınız. İçinizde tuttuklarınızı birden dile getirmek, belirsizlikleri birden kesip atmak isteyebilirsiniz. Finansal konularda daha hırslı olabilir, maddi bir büyüme ve gelişme sağlayabilmek için kendinize yeni hedefler koyabilirsiniz.

BAŞAK BURCU YORUMU​

Bu hafta Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor. Cuma günü gerçekleşecek olan bu tutulma ile eğitim hayatınızda bir süreç tamamlanabilir. Aktif bir kurs ve eğitim gündemi içinde olabilirsiniz. Dönemsel bir yolculuk planı yapabilir ve seyahate çıkabilirsiniz. Basın, yayıncılık, medya ve ticaretle ilgili iş fırsatları yakalayabilir, bu alanda çalışıyorsanız bir yükselme kaydedebilirsiniz. Bu hafta sürpriz haberler alabilir, planlamadığınız işlerin içinde kendinizi bulabilirsiniz. Bir süredir hissettiğiniz, sezdiğiniz veya konuşulmayan durumlar birden ortaya çıkabilir, yüzleşmeler yaşanabilir. Süregelen ilişkileri geleceğiyle değerlendirebilir, buna göre karar alabilirsiniz. Geleceğini parlak gördüğünüz ilişkilere yönelecek, önünü göremediğiniz durumlarda ise sınır çizeceksiniz. Bu hafta düşüncelerinizin ve sözlerinizin bir enerji alanı yaratacağını unutmayın. Araçlar ve teknolojik aletlerle ilgili arızalar, bakımlar ve yenilemeler gündeme gelebilir. Günlük hayatınız daha hızlı ve yüksek bir tempoda geçebilir.

TERAZİ BURCU YORUMU​

Bu hafta Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor. Cuma günü gerçekleşecek olan bu tutulma ile dışardan gelen paralarla ilgili şanslarla karşılaşabilirsiniz. Ortaklı iş girişimleri, mal paylaşımlarıyla ilgili gündemlerde sonuçlanmalar, vergiler ve yasal ödemelerle ilgili bir düzenlemeye gidebilirsiniz. Harcamalarınız bu hafta artış gösterebilir, gereksiz harcamalara kayabilirsiniz. İstekleriniz ve hedeflerinizle ilgili kendinizi disipline etmeniz, istikrar içinde olmanız gereken bir haftadasınız. İlişkilerde doğru sınırlar içinde olmak, sınırlarınızı belirlemekle ilgili konular gündeme gelebilir. Hafta içinde kısa bir yolculuk planı gündeminizde olabilir. Kritik kararlar almanız, bir seçim yapmanızı gerektiren durumlar ortaya çıkabilir. Daha akılcı düşünmeye, planlı ilerlemeye ve dış koşulları iyi gözlemleyerek aksiyona geçmeye çalışın. Düşünmeden hareket etmek veya anlık dürtülerin peşinden giderek ilerlemek bazı kayıplar yaşamanıza neden olabilir.

AKREP BURCU YORUMU​

Bu hafta Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor. Cuma günü gerçekleşecek olan bu tutulma ile bir süredir var olan taşınma gündemleriniz tamamlanma ve sonuçlanmaya gidebilir. Bazı Akrepler içinse planda olmayan bir taşınma gündemi bu hafta ortaya çıkabilir. İş ve ilişkiler kaynaklı taşınmalara açık süreçler içindesiniz. Birliktelikleriniz, ortaklıklarınız bir tamanlanma noktasına gelecek ve varması gereken noktaya gelecektir. Kadersel ve karmik süreçler karşınıza geliyor. İlişkilerinizde tamam veya devam durumları içinde kalabilirsiniz. Özellikle bir süredir halı altına süpürülen sorunlar, sessiz gerilimler hafta içerisinde ortaya çıkacak, yüzleşmeler yaşanacak ve nihai kararlar alınacaktır. Yaşayacağınız deneyimlerin kalıcı olabileceği zamanlardasınız. Bu yüzden sorunları kökten çözebilir veya ilişkiyi geri dönmemek üzere bitirebilirsiniz. Hayatınızdaki bazı insanların kendi yaşamlarında bir kriz, şaşırtıcı bir durum ortaya çıkabilir ve yardım ve destek sunabilirsiniz.

YAY BURCU YORUMU​

Bu hafta Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor. Cuma günü gerçekleşecek olan bu tutulma ile iş hayatınız ve yaşamınızdaki mevcut sorumluluklarınızla ilgili bir süreç tamamlanmaya gidebilir. Bir eğitimin sonuna gelebilir, sınav ve mülakatlarınızın sonuçlarını alabilir ve iş hayatında başka bir yola doğru gidebilirsiniz. Bir başlangıç ve yeni bir yol için eski bir sürecin bitmesi gerekiyor. Bugünlerde ilerlemenize engel olan durumlara sınır çizebilir, sizi atalete sokan durumları kesip atabilirsiniz. Beslenme düzeninize dikkat etmek faydalı olabilir. Zira bugünlerde iştahınız açılabilir, kilo alımına daha yatkın olabilirsiniz. Hafta ortasında yolculuk ve seyahat gündemleri ortaya çıkabilir. Zihnen daha yoğun ve stresli bir hafta içinde olabilirsiniz. Aklınıza takılan durumların peşinden gitmeye daha açık olabilirsiniz. Kendinizi riske edecek durumların içine girmeyin, riskli yatırımlardan uzak kalmaya çalışın. Finansal güvenliği koruma zamanı.

OĞLAK BURCU YORUMU​

Bu hafta Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor. Cuma günü gerçekleşecek olan bu tutulma ile aşk hayatınızda etkilerini uzun vadeli süreçlerde görebileceğiniz deneyimler içerisinde olabilirsiniz. Uzun vadeli ilişkiler nihai bir noktaya varabilir, ilişkiyi bir adım ilerisine taşıyabilirsiniz. Flörtler, daha somut bir ilişki durumuna geçebilir. Bugünlerde tanışacağınız kişilerle uzun vadeli, sağlam ilişkiler kurabilirsiniz. Hem aşk hem arkadaşlık ilişkilerinde fedakarlık, samimiyet, güven öne çıkan ve süreci belirleyebilen başlıklar olacaktır. Aşk ve arkadaşlık arasında kalmış ilişkilerde ise ani bir netleşme yaşanabilir. Finansal konularda alım-satım gündemleriyle meşgul olabilirsiniz. Bir süredir istediğiniz satın alımları gerçekleştirebilir, taşınmaz mallarla ilgili satış planlarınızı tamamlayabilirsiniz. Aile içinde finansal paylaşımlar da bugünlerde gündeme gelebilir. Krediler ve bankacılık işlemlerinde ise daha kontrollü, temkinli ve çekimser olmalısınız. Riskli yatırımlara girmek için destekleyici bir hafta olmayabilir.

KOVA BURCU YORUMU​

Bu hafta Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor. Cuma günü gerçekleşecek olan bu tutulma ile hayatınız için uzun vadeli süreçlerde önemli etkileri getirecek deneyimlerle karşılaşacaksınız. İş veya özel hayatınızda artık bir süreç kapanıyor, bir yolun sonuna geliyorsunuz. Maddi-manevi güçlenme zamanının başladığı bu dönemde, kendinizi güvende hissetme ihtiyacında olacağınız için finansal konularda başarılı adımlar içinde olabilirsiniz. Maddi konulara ve finansal güvenliğe göre hareket edebilir, aynı zamanda ilişkilerinizde de güvene ve netliğe daha çok önem verebilirsiniz. Bu sebeple hayatınızda belirsiz ve gel gitli olan durumlarla ilgili cesaret gerektiren bir karar alabilirsiniz. Aile ilişkileri, ebeveynlerle ve yöneticilerle ilişkilerde dikkatli olma zamanı. Şartları zorlamayın ve gerilimi tetiklemeyin. Sonrasında pişman olacağınız adımlar atmamaya özen gösterme zamanı. Bu hafta dış görüntünüzle daha fazla ilgilenebilir ve tarzınızı değiştirebilirsiniz. Bağışıklığınızı güçlendirmek da önemli olacaktır.

BALIK BURCU YORUMU​

Bu hafta Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşiyor. Cuma günü gerçekleşecek bu tutulma ile kısa süreli eğitimlere veya kısa süreli yolculuklara odaklanabilirsiniz. Kardeşlerle daha önce yaşanmış sorunlar tatlıya bağlanabilir. Hayata, ilişkilere daha çok akılcı bakabilir ve ne verdiğinizi, ne aldığınızı gözden geçirebilirsiniz. Süregelen partnerlik ilişkinizde geleceğe yönelik kararlar alabilirsiniz. Söz, nişan organizasyonları olabilir. Sallantıda olan evliliğinizde ise dava açmak, davanızın ilerleyişiyle ilgili yeni kararlar ortaya çıkabilir. Bu hafta yoğun bir gündem ve tempo içinde olacaksınız. Etrafınızdaki insanlarla iletişiminizde manipülasyonlar ortaya çıkabilir. Karşınızdakileri etki altında bırakabilir veya etrafınızdaki insanlardan, insanların deneyimlerinden etkilenebilirsiniz. Ön yargılarınızı yıkacak bir durum ve deneyim karşınıza gelebilir. Zihinsel blokajlarınızı kaldırmaya odaklanma, kendi sınırlarınızı aşma zamanı.


Mynet
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.578
1.833
haftalık (3).png


KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:

Maddi konularda adım atma zamanı finans kaynaklarını değerlendirecek ödemelere ve harcamalara bakacaksınız. Estetik kozmetik ve kendinize para harcayacağınız bir zaman dilimi. Hesabınızı iyi yapın ve borç altına girmeyin Para kazandığınız kaynakları da sorgulayabilirsiniz. Aile yuva konuları kariyeriniz ve buradan gelen gelirleriniz de ön planda. Kısa seyahatler söz konusu olabilir. Kardeşler kuzenler yakın akrabalarınız konusunda bazı durumlar karşınıza gelebilir. Aşk cinsellik çocuklar yani üretme alanında dair her noktada sizin gündeminiz olabilir. Hobi olarak başladığınız bir iş mesleğiniz haline gelebilir. Kısa seyahatler planlasak ta yasaklar var gidemiyoruz evde vakit geçirme zamanı .Arabanız ile ilgili birtakım işler yapabilirsiniz.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:

Spor, iyi beslenmek ve dış görünüşünüzde değişimlerin vakti diyebiliriz. Kendinize zaman ayırın. Maddi kazanımlarınız konusunda ise yeni haberler alabilir ve kaynaklar konusunda araştırma yapabilirsiniz. İç dünyanızdaki özgürlük arzunuzdan dilediğiniz gibi yarar sağlayabileceksiniz. Yoğun hisler altındasınız ve bunu doğru yönetebildiğiniz takdirde her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalısınız. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atmanın her açıdan daha önemli olabileceğini unutmamalısınız Düşündüklerinizin dışında gelişmeler gündeme gelebilir. Duygularınızı ve düşüncelerinizi daha net ifade etmeye çalışmalısınız. İçinde bulunduğunuz durum kafanızın karışmasına neden olabilir. Geçmişte yaşadığınız tüm sorunları ve sıkıntıları da masaya yatırmak isteyeceksiniz. Dengeleri tamamen lehinize çevireceğiniz zamanlar geliyor. Kontrolü elden bırakmayın.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:

İş ortamı günlük rutinleriniz ve iş ortamında bazı değişimler yaşanabilir. Bu hafta maddi durum ortaklı işler ve içinden çıkamadığınız bir takım parasal konular gündeminiz olabilir. Sabırlı olmanızda ve adımlarınızı dikkatli atmanızda fayda var. Sosyal statü toplum önünüzdeki duruşunuz önemli olacak. Sağlık konusunda özellikle dikkat etmenizi iletmek isterim. Çok çalışıyor ve kendinizi çok ihmal ediyor olabilirsiniz. Kendinizi iki farklı duygu içerisinde kalmış gibi hissedebilirsiniz. Bilinçaltınızda sizi zorlayan her ne varsa onun üzerine gitmeli ve çözüm yollarına yönelmelisiniz. İstediklerinize ulaşmakta aklınıza koyduğunuzu yaparsınız ancak yine de tedbiri elden bırakmamaya çalışın önünüzü görün. Yeni farkındalıklar arkanızdan çevrilen işler var ise görecek ve daha temkinli davranacaksınız.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:

Arkadaşlık ilişkileri güzel görünümlerde. Kariyer alanında güzel gelişmeler yapabilirsiniz. Kadersel anlamda beklediğiniz bir takım değişim dönüşme ve finansal durumların düzelme zamanları diyebiliriz. Bu dönemde kendiniz ile güzel zamanlar yaşayabilirsiniz. Düşüncelerinizi harekete geçirmek için adımlar atacaksınız ve kendinizde olan bilgileri paylaşmak isteyeceksiniz. İnisiyatif alabilir ve geleceğe dönük kararlar vermek adına adımlar atacaksınız. İkili ilişkilerde geçmişten kalan bir bitiş söz konusu. Canınızı sıkan sizi üzen bir aşk var ise artık son nokta konulacak. Ortaklı işlerde alacak verecek dengesini bozmadan hareket etmenizde fayda var. Eğitim konularında ise uzun zamandır bekleyen ve bir türlü adım atmadığınız bir eğitime başlangıç yapacaksınız. İlişki konusunda gizli kalan ve açığa çıkarmadığınız bir aşk var ise dikkatli olmanızda fayda var diyebiliriz. Mevcut ilişki var ise şifalandırma zamanı.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:

Bu dönem sizi istediğiniz maddi duruma ulaşmanız açısından sağanak yağmur gibi parasal fırsatlar sizi sarıyor olacak, gözlerinizi açık tutun. Maddi anlamda güzel kazanımlarınız olacak. Şu anda tam birikim yapma zamanı. Kariyerinizde ve toplum önü statünüzde güzel değişimler olabilir. Aile fertleri arasında size ihtiyaç duyan birileri olabilir. Birbirinize zaman ayırın. Sağlığınızda ihmal ettikleriniz var ise lütfen kendinize ruhunuza ve bedeninize iyi bakın. Giderse tekrar geri gelmeyecek tek şey sağlığınız unutmayın. Spor yapın ve yediklerinize dikkat edin. Sürekli olarak etrafınızdaki insanlarda, olaylarda hata aramaktan vazgeçmelisiniz bu dönemde arkadaşlarınıza dikkat etmeli ve iletişimizi bozmamalısınız. Yüksek öğrenim eğitim hayatı ticaret ve hukuksal davalarınız olabilir ve onlara zaman ayırabilirsiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:

Çalışma hayatında sürekli olarak yenilikler olmakta ve para dünyası günden güne değişmekte. İş kariyer maddi kazanımlar veya yüksek bir öğrenim başlatma içerisinde olabilir ve bu konular hakkında adımlar atabilirsiniz. Kendinizi sorgulayacağınız ve doğru kararlar vereceğiniz zamanlar. Özel yaşamınızın dengede durmasını da sağlamalısınız. Herkesin her zaman yaşayabileceği ufak tefek sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Kendinize biraz daha dikkat ederseniz kolayca atlatacaksınız. Kişisel bakımınızı ihmal etmeyi unutmayın bu durum şu anda yaşama ihtimaliniz olan küçük sağlık problemlerine neden oluyor olabilir. Bu dönem içerisinde size yapamazsın diyenler artabilir. Bu aslında doğru yolda olduğunuzu gösteriyor. Direndiğiniz içerisinden çıkmak istediğiniz durum her ne ise tam olarak doğru noktadasınız. Çevrenizdeki insanların sizin değişikliğinizi kabullenmek istememesi içerisinde bulundukları alanın onlar için çok konforlu olması dolayısı ile olabilir. siz hangi durumun içerisinde iseniz orada yürümeye devam edin.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:

Bu hafta disiplinli, iş bitirici, tazminat, nafaka gibi konular ve bunları çözümleyeceğiniz bir hafta. Ortaklı işler, eşten veya ortaktan gelen paraların yönetimi veya beklediğiniz bir paranın gelmesi olası. Kendinizi hiçbir konuda zorlamamaya çalışmalısınız. Üzerinizdeki baskının bir hayli artış gösterme ihtimali var. İçinde bulunduğunuz durum değişim gösterecek olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Tercihlerinizin her açıdan önemli olabileceğini de unutmamalısınız. Hata yapmadığınız takdirde her şey daha da iyiye gidebilir. Aşk hayatınızda birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunları ortadan kaldırmanın yollarını aramalısınız. Kendinizi doğru ifade edebildiğiniz takdirde herhangi bir zorluk da yaşanmayacak. Huzurlu ve mutlu hissetmek için biraz daha beklemede kalmalısınız. İş ve kariyer hayatınızda mesleki anlamda daha kontrollü ve bilinçlisiniz. İçinde bulunduğunuz durumlar ne kadar karmaşıklık gösteriyor olsa da üstesinden gelme şansınız var. Etkin adımlar atabileceğiniz bir gündesiniz

AKREP VE YÜKSELEN AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:

Bu dönem sizin için kişisel gelişimin önem kazandığı bir süreç. Kariyerinizi kendinizi geliştirmeye yönlendirmelisiniz algılarınız çok açık ve sizi arzu ettiğiniz maddi olanaklara kavuşturmak için ufkunuzu genişletme zamanı. Profesyonel anlamda kişisel gelişim konusuna eğilmeye gayret edin. Aileniz içerisinde büyüklerinizden biri sizin için olumlu düşüncelere sahip olabilir. Bu kişi ne kadar katı ve olumsuz görünse de aslında sizin iyiliğinizi düşünüyor olma olasılığı çok yüksek. Onun dediklerini dikkatle dinleyin açık açık söyleyemediği bazı şeyler var. Küçük sorunları ihmalle büyük hale getirmemelisiniz. Bugüne kadar göz ardı ettiğiniz, gerekli özeni göstermediğiniz küçük sağlık problemleri bu dönemde biraz canınızı sıkabilir. Hemen önlem almanızı öneriyoruz. Bu sağlık problemleri yakın gelecekte canınızı çok sıkabilir. Sürekli olarak etrafınızdaki insanlarda, olaylarda hata aramaktan vazgeçmelisiniz bu dönemde bu tutumunuz çok yakın zamanda hayatın gelişi ile sizin bir hatanızda cezalandırma şeklinde size olumsuz şekilde dönebilir.

YAY VE YÜKSELEN YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:

İkili ilişkiler, keyif, mutluluk, huzur, hobiler yani hayattan zevk aldığımız tüm noktalar tetiklenmeye başladı. Kendi kararlarınızı alma ve çözme zamanı. Bazen hakkınızın yendiği yeteneklerinizin görülmediğini düşünebilirsiniz. Dikkatli olun ve gözlemde kalın. Yönetimsel süreçler üstleriniz ile ilişkiler konusunda bazı sıkıntılar olabilir. Kariyer anlamında biraz sıkıntılı süreçlerden geçiyor olabilirsiniz. Network alanınızı genişletin çünkü bu konularda destekleneceksiniz. Rutin işleriniz birlikte çalışma yaptığınız insanlar ile iletişiminiz de yüksek olacağı bir hafta denilebilir. Aşk ve ikili ilişkiler konusunda ise iletişim diliniz daha yumuşak olabilir ve aşk konusunda mutlu olabilirsiniz. Sürpriz gelişmeler gündeme gelebilir. Anlaşma sözleşme gibi durumlar var ise destekleniyorsunuz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:

Aile konuları gündeminize gelebilir. Ev almak yer değiştirmek veya yeni bir olayı başlatma enerjisi hissedebilirsiniz. Bu hafta evli olanlar çocukları ile vakit geçirmek isteyebilir veya eğlenceli bir zaman dilimi yaşayabilirsiniz. Evinizde dekorasyon işlemleri var ise bunlar ile zamanlar geçirebilirsiniz. Bu aralar çok ciddi kararlar almayın. Aşk ve ilişkilerde birlikte olduğunuz kişiyle aranızda sorun varsa çözüm arayışlarına yönelmelisiniz. Dengeleri zorlamaktan kaçınmanız gerekmekte. Herşey her zaman sizin istediğiniz gibi gitmez unutmayın. Hata yapmadığınız sürece mutluluğa ulaşabileceksiniz. Günlük rutinleriniz çalışma hayatınız ve var ise evcil hayvanlarınıza dikkat edin. Kendiniz dışında gelişen birtakım olaylar var ise gözlemde kalın. Birtakım işlerde resmiyet var ise bu konularda gündeminiz olabilir. Akışta kalın ve ortak karar almaya özen gösterin. Aile açısından Olumlu gelişmeler var değerlendirin.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:

Çalışma hayatında sürekli olarak yenilikler olmakta ve para dünyası günden güne değişmekte. İş kariyer maddi kazanımlar veya bir öğrenim başlatma içerisinde olabilir ve bu konular hakkında adımlar atabilirsiniz. Kardeş kuzen yakın akraba ilişkileri ve kendiniz ile ilgili bir takım gündemler söz konusu olabilir. Kendinizi sorgulayacağınız ve doğru kararlar vereceğiniz zamanlar. Özel yaşamınızın dengede durmasını da sağlamalısınız. Herkesin her zaman yaşayabileceği ufak tefek sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Kendinize biraz daha dikkat ederseniz kolayca atlatacaksınız. Aile kariyer toplumsal statü arkadaşlarınız ve bunlara dair gündemleriniz söz konusu Kendinize güvendiğiniz sürece siz her şeyi başarırsınız. İkili ilişkilerde kendinizi biraz geriye çekmek isteyebilir ve yalnızlığa ihtiyaç duyabilirsiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:

Maddi anlamda güzel ve ayrıca dikkatli olmanız gereken bir dönem sizi bekliyor. Ev ve aile ilişkilerinde biraz daha sabırlı ve kontrollü olmalısınız. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan uzak durmaya çalışın. Dengeler karmaşıklık gösteriyor olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Kontrol duygunuz da ağır basmaya başlıyor. Tadınızı kaçırabilecek her ne varsa ondan uzak durmaya çalışın. Gelişmeler üzerinde etkinlik göstermenin yollarını aramalı ve elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Aşk hayatınızda birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunları ortadan kaldırmanın yollarını aramalısınız. Kendinizi doğru ifade edebildiğiniz takdirde herhangi bir zorluk da yaşanmayacak. Huzurlu ve mutlu hissetmek için biraz daha beklemede kalmalısınız. İş ve kariyer hayatınızda mesleki anlamda daha kontrollü ve bilinçlisiniz. İçinde bulunduğunuz durumlar ne kadar karmaşıklık gösteriyor olsa da üstesinden gelme şansınız var. Etkin adımlar atabileceğiniz dönemlerden geçiyorsunuz.

Uzman Astrolog Barış Özkırış - Güneş
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.578
1.833

Sevgili Koç ve Yükselen Koçlar,

Haftaya hayata karşı bakış açınızı değiştirerek başlıyorsunuz. Kendinizi yeniden yaratacağınız bir sürecin içerisine giriyorsunuz. Boğa burcunda gerçekleşen Ay Tutulması hayatınızda maddi ve manevi anlamda yeni bir dönüşüm ve değişimi size müjdelemekte. Var olan maddi problemlerinizi kökünden değiştirecek kaderi olaylar yaşamanız olası. Bu hafta Pazartesi ve Salı kariyerinize odaklı olup problemlerinizi çözme yolunda ilerleyeceksiniz. Çarşamba günü finansal anlamda radikal kararlar vermeniz olası. Yeni iş fırsatlarını değerlendirmeyi seçmeniz söz konusu. Perşembe günü nispeten kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Yalnız özellikle sabah saatlerinde agresyona açık bir zaman dilimi söz konusu. Trafikte, evde, iş yerinde daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Cuma günü Tutulma para hanenizde gerçekleşecek. Dolayısıyla finansal anlamda bir takım daralma ve problemlerle karşılaşmanız olası. Bu da ilerleyen süreçte yeni kararlar almanıza aracı olacak. Cumartesi günü kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Üstlerinizle var olan toplantılarınızda güzel bir akışla başarılı bir şekilde toplantıyı tamamlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla buluşup onlara destek olabilirsiniz. Pazar günü zihinsel olarak gergin olmanız muhtemel. Hayal kırıklıkları özellikle sabah saatlerinde daha etkin olacaktır.Bu bağlamda mental anlamda ana odaklanarak ve ileriye yönelik planlar projeler yapmak olumlu anlamda enerjinizi yükseltecek. Aynı zamanda enerjinizi dinlenerek, sevdiğiniz konularla ilgilenerek yükseltmenizi öneririm. Ardından Ay 18.52’den sonra boşluğa geçiyor. Sonrasında meditasyon, tefekkür ve dua etmek size iyi gelecek, enerjinizi yükseltecek.

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğalar,

Sizin için oldukça zorlu bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Bunun sebebi Ay Tutulmasının kendi burcunuzda gerçekleşmesi ve yönetici gezegeninizin gökyüzünde almış olduğu sert etkiler. Özellikle haftanın ortasına kadar etkili olacak bu etkileri Tutulma ile birlikte zirveye tırmanacak. Hayatınızda neyi dönüştürmekte zorlanıyorsanız Çarşamba günü Güneş’in Plüton’la olumlu etkileşiminden faydalanın. Çarşamba 00:01’de gökyüzünden önce Yüce Yaradan’dan sonra onun görevlisi olan gökyüzünden dönüşüm için destek isteyin. Perşembe günü yaratıcılıkla ilgili çalışmalar için ideal. Sonrasında Cuma günü Tutulma kendi burcunuzda gerçekleşecek, kaderi değişimlere hazırlanın. Hafta sonu kendinize vakit ayırma ve geleceğinizle ilgili maddi anlamda kararlar alma zamanı.

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler,

Haftaya Tutulmanın etkileri ile başlıyorsunuz. Arkanızdan çevrilen işleri fark edip yeni kararlar almanız olası. Haftaya sosyalleşeceğiniz grup arkadaşlarınızdan haberler alarak başlıyorsunuz. Çarşamba günü Güneş’in Plüton ile olumlu etkileşimi neyi dönüştürmek istiyorsanız size destek sağlıyor. Perşembe mental anlamda daha rahat edeceksiniz, işlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda Cuma günü Tutulmayı yaşıyorsunuz. Cumartesi sabahtan öğleye kadar iş görüşmeleri ve otorite figürleri ile iletişim açısından olumlu. Pazar ise zihnen ve bedenen dinlenme zamanı.

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç,

Bol sürprizli bir Tutulma haftası yaşamaya hazırlanın. Hayallerinizin sürpriz şekilde gerçekleştiğini göreceksiniz.Pazartesi ve Salı günü kariyerinizle ilgili gelişmeler yaşarken Çarşamba günü dönüştürmek istediğiniz ne varsa hepsini zihninizden geçirme zamanı. Perşembe günü yaratıcılıkla ilgili işlerle daha rahat bir şekilde ilgilenirseniz olumlu sonuçlar alma ihtimaliniz yüksek. Cuma günü Boğa burcundaki Tutulma arkadaşlar, sosyal çevreniz ve grup çalışmaları ile ilgili konularda noktalama ve bitiş sergilemekte. Cumartesi günü sabah saatlerinde çalışıyorsanız çalışma ortamında verim alacağınız toplantılar yapmanız söz konusu. Üstlerinizin gözüne girebilirsiniz. Pazar günü tamamen izole olup dinlenme zamanı. Ardından Ay boşluğa 18:52 de geçiyor. Yarım kalan işlerinize odaklanarak bitirmeniz için uygun zamanlar.

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslanlar,

Tutulma haftasında özellikle zorlanacak olan burçlardan bir tanesi de sizsiniz. Bu hafta Pazartesi gününden itibaren yurtdışı konuları, sosyal medya ve uzak akrabalarınızdan aldığınız haberler yüzünden gergin olmanız olası. Çarşamba günü Mars’ın Uranüs karşıtlığı kariyerle ilgili problemler, aile büyükleri ve miras ile ilgili sorunlar yeni sonuçları da beraberinde getirebilir. Tartışmalar olası. Sonrasında Cuma günü sabah saatlerinde ikili ilişkilerde mutlu olacağınız bir süreç. Boğa burcunda gerçekleşecek olan Tutulma kariyer evinizde gerçekleşiyor. Bu da size yeni bir dönemin bitip eski sayfaların kapandığını müjdeliyor.Sizin için zor olacaktır. Ancak değişim ve dönüşüm tekamülünüz için hayrınıza. Hafta sonu sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla geçirdiğiniz keyifli zamanlar olacak.

Sevgili Başak ve Yükselen Başaklar,

Sürprizli bir haftaya giriyorsunuz. Ay Tutulmasının etkisini olumlu anlamda yaşayabilirsiniz. Haritanızın niteliğine göre bu hafta Pazartesi günü ikili ilişkilerinizde ve iletişimde olduğunuz müşterilerinizle ilgili bir takım problemlerle karşılaşmanız olası. Pazartesi ve Salı günü ikili ilişkilerinize dikkat! Yanlış anlaşılmalara açık, riskli bir gün. Çarşamba günü zorlandığınız konuları rahatlıkla aştığınız enerjiler gökyüzünden akmakta, değerlendirin. Boğa burcunda gerçekleşecek Tutulmanın etkisiyle yurtdışı, yüksek eğitim, sosyal medya konularında sürpriz neticeler almanız söz konusu. Hafta sonuna doğru kariyerinize odak olacaksınız.2022 ile ilgili proje ve hedef planlaması yapacağınız dönemler. Aynı zamanda yönetici gezegeninizin olumlu açılarıyla bu süreci daha rahat planlayacaksınız.

astroterapi


Sevgili Terazi ve Yükselen Teraziler,

Bu hafta Tutulma haftasındayız. Sizi de oldukça önemli bir şekilde etkileyecek bu süreç. Pazartesi ve Salı ikili ilişkiler açısından oldukça gergin. Mümkünse hem ticari ilişkilerinizde hem de özel ilişkilerinizde izlemede kalmanızı tavsiye ederim. Çarşamba günü gerçekleşecek olan Güneş Plüton olumlu etkileşimi zorlandığınız konularda size destek verecek. Perşembe günü gerçekleşecek Mars’ın Uranüs karşıtlığı ani tartışmalara, ödemelerle ilgili bir takım problemlere sebep olabilir. Bu açıdan sakin kalmanız sorunları çözmemize destek olacaktır. Cuma günü gerçekleşecek olan Boğa burcundaki Ay Tutulması ödemeler alanınızda gerçekleşiyor. Finansal anlamda sürpriz bir şekilde desteklenebilir ya da ortak gelirlerde ciddi bir azalma söz konusu olabilir. Her iki şekilde de bütçenizi kontrol etmeniz ve ona göre hareket etmenizde fayda var. Hafta sonu yüksek eğitim ve digital platformlarla ilgilenmeniz olası.

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrepler,

15-21 Kasım Tutulma haftasında önemli değişim ve dönüşümlere tanık oluyorsunuz. Çünkü Tutulma sizin ikili ilişkiler ve iş ortaklıkları alanınızda gerçekleşiyor.Dolayısıyla bu Tutulmada haritanızın niteliğine göre değişim ve dönüşümler yaşayacaksınız. Kısaca hayatınızda yeni bir sayfayı açacak olan tamamlamalar ya da bitişler söz konusu. Özellikle Pazartesi günü ikili ilişkilerinize dikkat! İş arkadaşlarınızla iletişiminizde ve özel ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara açık iki gün geçireceksiniz. Çarşamba günü Güneş’in Plüton’la olumlu üçgeni size sabah saatlerinde işlerinizde zorlandığınız konularda çözümler sunacak.

Sonrasında Mars Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Bu da sizin açınızdan tartışmalara açık olduğunuzu gösteriyor. Özellikle ikili ilişkiler ve işbirliklerinizde bu sert açıları deneyimlemeniz olası. Çarşamba günü nispeten daha olumlu bir gün. İlham gerektiren işlerde daha aktif olup başkalarına da destek olacağınız bir gün. Bugünü doğru değerlendirirseniz ilerleyen günlerde gökyüzünden destek size gelecektir. Cuma günü Venüs günündeyiz. Uranüs’ün olumlu üçgeni ikili ilişkilerinizi sürpriz bir şekilde canlandıracaktır. Ardından Boğa burcunda gerçekleşecek olan Ay Tutulması ile yeni bir sayfa hayatınıza açılacaktır. Mümkünse hafta sonu kendinizi dinleyerek maddi, manevi gelecek planlarınızı detaylı düşünün. Bu şekilde 2022’ye daha güzel bir şekilde başlayacaksınız.

Sevgili Yay ve Yükselen Yaylar,

Tutulma haftasına giriş yapıyoruz ve bu tutulma sizin sağlık alanınızı, çalışma alanlarını etkileyecek. Aynı zamanda evcil hayvanlarınızın da sağlığını etkileyebilir. Sıhhatinize özen göstermelisiniz. Haftanın ilk iki günü ikili ilişkilerde problemlerle karşılaşmanız olası. Aşk hayatınızda yanlış anlaşılmalar gündeme gelebilir. Bununla birlikte varsa çocuklarınızla ilgili sorunlarla karşılaşmanız da muhtemel. Çarşamba günü finansal konularda zorlandığınız konuları çözebileceğiniz zaman dilimleri. Size ek gelir sağlayacak yeni fırsatlar, iş kapıları deneyimlemeniz söz konusu. Perşembe günü yaratıcılık ve başkalarına destek olmakla ilgili güzel bir süreç. Aynı zamanda meditasyon ve tefekkür ile Tutulma enerjilerini bloke ederek kendinizi iyi hissetmeye odak olabileceğiniz bir zaman. Değerlendirmenizi tavsiye ederim. Cuma günü gerçekleşecek olan Tutulma enerjilerine karşın izole olup beslenme ve yaşama şeklinize özen gösterin. Bu şekilde bu süreci daha kolay atlatırsınız. Hafta sonu sevdiklerinize vakit ayıracaksınız. Keyifli ve dinlenmiş şekilde yeni haftaya başlayacaksınız.

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlaklar,

15-21 Kasım haftasında Tutulma etkisi gündeminizde. Özellikle aşk hayatınızı etkileyen bir süreç deneyimleyeceksiniz. Aşk hayatı, çocuklar , varsa hobileriniz ve yatırım konularında değişim, dönüşüm zamanı. Bir dönem kapanıp diğerinin açılması olası. Kalbiniz boşsa yeni bir aşk kapınızı çalabilir ya da ayrılık gündeme gelebilir. Pazartesi ve Salı günü ikili ilişkilerinize dikkat edin. Venüs’ün etkisiyle demoralize olmaya açık olacaksınız. Çarşamba günü Güneş’İn Plüton ile olan olumlu etkileşimi kariyer alanınızda zorlandığınız, dönüşüm istediğiniz konuları ön plana çıkaracak. Bu süreçte en iyi versiyonunuza nasıl ulaşacağınızı düşünüp bu yönde çalışmalar sağlamanızı öneririm.

Ardından Mars’ın Uranüs ile karşıtlığı beklenmedik tartışmaları, maddi anlamda olumsuz gelişmeleri beraberinde getiriyor. Perşembe günü nispeten daha sakin olacaksınız. Kendi iç sesinizi dinleyip başkalarına da destek olarak ilerlerseniz sizlerin de gökyüzünden destek görmesi olası. Cuma günü sürprizlere gebe bir Tutulma yaşayacaksınız. Doğum haritanızın niteliğine bağlı olarak bu etkiler sonucunda üzülebilir ya da sevinebilirsiniz. Hafta sonunu bedenen ve zihnen dinlenmenizi tavsiye ederim. Yeni haftaya başlarken daha zinde olmanızı sağlayacaktır.

Sevgili Kova ve Yükselen Kovalar,

15-21 Kasım haftası Tutulma haftası. Bu da sizin için özellikle ailevi konular, miras, gayrimenkul alım-satım konuları tetikleyecek. Bu konularda sınava tabi tutulup zorlanacağınız bir süreç var. Fakat her ne olursa olsun sizin hayrınıza olan bir süreç olacak. Bu süreç sonunda sevinen yine siz olacaksınız. Gerçekleşecek ani kayıplar, hastalıklar, ev alım-satım ile ilgili problemlere ise şimdiden hazırlıklı olmanızı tavsiye ederim. Pazartesi ve Salı günü iş hayatınızda iletişimde olduğunuz kişilerle, kardeş ve yakın arkadaşlarla ilişkilerinize dikkat edip özen gösterin.

Çarşamba günü olumlu bir gün. Özellikle Güneş’in Plüton ile olumlu etkileşimiyle zorlandığınız konuları rahatlıkla çözebileceğiniz enerjiler hakim, değerlendirin derim. Ardından Perşembe güü gerçekleşecek olan Merkür Neptün üçgeni size daha rahat bir akış getirecek. Mental anlamda hem kendinize hem başkalarına destek vereceksiniz kolaylıkla. Cuma günü gerçekleşecek olan tutulma 4.evinizde gerçekleşiyor. Dolayısıyla ev, aile, gayrimenkul konuları ön planda olacak. Hafta sonunu sevdiklerinizle, çocuklarınızla, dostlarınızla geçirebilirsiniz. Keyifli bir zaman sizi beklemekte. Unutmayın ki sular bulanmadan durulmaz. İyi günler sizin için yakında.

Sevgili Balık ve Yükselen Balıklar,

Sürprizli, beklenmedik olayların olduğu bir Tutulma haftasına başlıyorsunuz. Parasal konularda zorluklarla karşılaşmanız olası hafta başında. Dolayısıyla bu dönemde daha temkinli ilerlekte fayda var sizin için. Boğa burcundaki Tutulmanın etkisi 3.evinizde gerçekleşecek. Yakın çevreniz ve kardeşlerle ilgili sürpriz gelişmeler deneyimleyeceksiniz. Eğitim, iletişim, sosyal medya konularında aksaklıklar yaşamanız olası. Daha rahat ama aynı zamanda dikkatli davranmanızı tavsiye ediyorum. Hafta sonu destek size ailenizden gelecek. Aile büyüklerinden ve eşinizden alacağınız destek ile kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Pazartesi günü iletişim ve para konularına dikkat etmelisiniz. Çarşamba günü Güneş’in Plüton ile olumlu etkileşimi zorlandığınız konuları kolaylaştıracak etkilere sahip. Perşembe günü Merkür ve Neptün’ün üçgeni sizin sezgisel olarak ilahi destekten yardım alacağınızı ifade etmekte. Mümkünse Cuma günü daha çok izlemeden kalıp ani gerçekleşecek sorunlara karşı hazırlıklı olmalısınız. Sürprizli yeni bir hafta sizleri bekliyor.Arzum Koyuncu
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.578
1.833
Haftaya Koç burcu ile başlıyoruz ve İkizler burcuyla bitiriyoruz. Haftaya genel olarak baktığımızda Tutulma başrolde. Boğa burcunda Tutulma gerçekleşirken yönetici gezegeni Venüs’ün olumsuz transitleri bu haftaya damga vuruyor. Çarşamba günü Mars Uranüs karşıtlığı beklenmedik kaza, tartışma, patlama, yangın, deprem gibi konuları global olarak getirebilir. Güneş’in Plüton’la olumlu etkileşimi Çarşamba 00:01’de gerçekleşiyor. Eğer ayaktaysanız kolaylıkla dönüşmeyi ve tekamül yolculuğunda ilerlemeyi seçin.

Haftanın en olumlu günü Pazartesi sabah saatleri öğleye kadar. Salı öğleden sonra 17.00’a kadar olan süreci de değerlendirebilirsiniz. Çarşamba sabah saatleri de olumlu. Zihinsel olarak yaratıcılık, araştırma konuları için Perşembe gününü kullanabilirsiniz. Cuma günü Boğa burcunda Tutulma gerçekleşecek. Doğum haritalarınızda Boğa burcu neresiyse orada değişim ve dönüşümü yaşayacaksınız.

Cumartesi günü Ay İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Hafta sonu eğer çalışıyorsanız gayet olumlu. Üstleriniz ile anlaşmanıza, görüşme ve toplantılarınızın iyi bir şekilde geçmesine aracı. Ay’ın Venüs, Satürn ve Şiron ile olumlu etkileşimleri söz konusu. Pazar günü mental anlamda gergin ve karamsar geçebilir. Mümkünse sabah saatlerinde meditasyon ve tefekkür çalışmaları yapmanız size iyi gelecektir. Ay boşluğa 18:52’de geçiş yapıyor. 18:52 sonrası zihnen ve bedenen kendinizi toparlama, yenilenme zamanları.


Arzum Koyuncu
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.578
1.833
Pazartesi gününe biraz tökezleyerek, biraz şikayet ederek başlasak da akşama doğru özgüveninimiz gittikçe artıyor olacak. (Hatta gereğinden biraz fazla bile artabilir.) Sabah saatlerinde bazı işler rast gitmiyormuş ya da istekleriniz anlaşılmıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bu enerjiyi, “En çok ne isterken utanıyorum?” sorusunun cevabını arayarak verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. O konu her ne ise kaynağını bulmalısınız.

Salı günü, bir önceki güne nazaran daha olumlu etkiler var. Akşama doğru yeni adımlar atacak cesareti hissedebilirsiniz. Yerinizde duramayabilir, ertelediğiniz işleri bitirmeye çalışabilirsiniz. Çarşamba günü Ay, Boğa burcundayken Mars-Uranüs karşıtlığı yaşanacak. Fazla harcamalar ya da fazla sahiplenmeden kaynaklı alttan alta biriken problemlerin ortaya çıkması söz konusu olabilir. Çarşamba günü, içinizde şimdiye kadar tuttuğunuz duyguları dışa vurmaya yarayacak alternatif aktivitelerle uğraşabilirsiniz. Örneğin ev boyama, tadilat, tamirat, spor vb. Perşembe günü Merkür ile Neptün’ün güzel bir açısı var. Hayalinizdekileri dile dökmek, hatta içinizden dilek dilemek, dua ve meditasyon gibi içsel çalışmalar için çok şahane bir gün.

Cuma günü ise ne zamandır beklediğimiz Boğa burcundaki Ay tutulması gerçekleşecek. Bu ay tutulması, hayatınızın iplerini elinize almanız için sizi içsel olarak hazırlayacak bir tutulma. O yüzden kimine zor gelebilir fakat güzel olacak. Cumartesi günü sevdiğiniz insanlarla, yanında istediğiniz gibi hareket edebileceğiniz yakınlarınızla sakin bir şekilde geçirmek için ideal. Son olarak Pazar günü, bakış açınızı değiştirmeniz gerekebilir. Size iyi gelmeyen düşünce kalıplarınızı, önyargılarınızı ve peşin hükümlerinizi fark edip dönüştürmek için güzel bir gün.Damla Güleç