15 - 21 Mart 2021 Haftalık Burç Yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.683
1.505
yavru-ordek.jpg


Burçlarınızı Yükselen burcunuzla beraber okuyun.

Koç: Haftaya iş ve ilişkiler konularında hızlı başlıyorsunuz. Sürpriz ortaklıklar kurabilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz yerlerden gelecek haberlerle şehir dışı, yurt dışı seyahatleriniz olabilir. Bu kadar koşturmaca içinde gözden kaçırabileceğiniz önemli detaylar olabilir. Dikkatli olun. Yapmayı planladığınız işleriniz kalıcı ve maddi olarak verimli olacak. Duygusal yoğunluk yaşayabilirsiniz.. Bu konuda kendinizi bıkkın ve bezgin hissedebilirsiniz.

Boğa: Haftanın başında kendinizi istemediğiniz işlerle boğuşurken bulabilirsiniz. Ancak hafta ortasından itibaren biraz daha rahatlayacaksınız. Yeme içme, sağlık konularına dikkat edin. Diyete başlamanız gerekiyor. Aşk ve sevgi konularında hareketli olacaksınız. Biraz kararsız olabilirsiniz. Karşı tarafa da özen ve sevginizi gösterin. Hafta sonu sevdiklerinizle birlikte küçük de olsa bir tatil yapın. Enerji toplayın.

İkizler: Bu hafta sizin için iş ve kariyer konularında hareketli görünüyor. Yapacağınız görüşmeler, kuracağınız bağlantılar sayesinde işinizi bir adım daha ileriye taşıyacaksınız. Alınganlık göstermeyin. Kararsızlık ve ikilemlerinizi bırakın.Şans ve fırsatlar var sizin için. Olayların arka planına bakmayı unutmayın. Duygularınızı, fikirlerinizi göstermekten çekinmeyin. Özel hayatınızda ise olmadık yerde buzağı aramayın. Kimseyi daraltmayın.


Yengeç: Bu hafta her konuda kendi verdiğiniz kararlar doğrultusunda hareket etmeyi tercih edeceksiniz. Etrafınızda bulunanlara karşı biraz şüpheci olabilirsiniz. Sizi kimsenin etkilemesine izin vermeyeceksiniz. Ancak hafta sonuna doğru kararlarınızda esneklik gösterebilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissetmek için yeni bir eğitim, kurs, sertifika programlarına katılabilirsiniz. Aile içi sıkıntılarda arabulucu olabilirsiniz.

Aslan: Bu hafta durdurulamaz bir enerjiniz olacak. Parasal konularda şanslı bir döneme giriyorsunuz. Sosyal çevrenizle kurduğunuz doğru bağlantılar sayesinde istediğiniz ortaklıkları sağlayabileceksiniz. Bu koşturmacalar içindeyken ödemelerinizi aksatmayın, unutmayın.Özel hayatınızda duygusal tepkileriniz çok hızlı olabilir. Kimseyi kırmamaya dikkat edin. Aslan "Sevgi"nin burcudur. Unutmayın.


Başak: Bu hafta ikili ilişkileriniz gündeminizde olacak. Bu konulardaki içe dönük tavrınızı bir kenara bırakmalı karşı tarafla açık açık konuşmalısınız. Aradaki belirsizlikleri ortadan kaldırmalısınız. Tek taraflı düşünmeyin. Yanlış anlama ve anlaşılmalara karşı dikkatli olun. Para ve iş konularında gayet şanslısınız. İstediğinizden daha iyi şartlarda bir teklifle karşılaşabilirsiniz. Eğer çalışmıyorsanız da böyle teklif ve fırsatlara hazır olun. Ayaklarınız yerden kesilebilir.

Terazi: Haftanız yoğun... Bu hafta sorumluluklarınız artabilir. Çalışma hayatınızda beklenmedik iş yüküyle yorulabilirsiniz. Ticari konularda risk almak zorunda olabilirsiniz. İkili ilişkileriniz ve ortaklıklar konusunda dikkatli olun. Ev alma, taşınma, tadilat, dekorasyon konularınız var. Sevdiklerinize ve kendinize zaman ayırın. Anne tarafından bazı akrabalarınızla ilgili gelebilecek sorunlar olabilir. Ara bulucu olmak durumunda kalabilirsiniz.

Akrep: Çalışanlar için terfî durumları söz konusu...Kendi işinizdeyseniz işinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Öğrenciler için farklı yerlerden alabilecekleri eğitimlerle kendilerini geliştirme durumları gündemde... Ayrıca sanatsal çalışmalar, içinizdeki üretici, yaratıcı yeteneklerinizi geliştirmek için olumlu etkiler altındasınız bu hafta. Akışta kalın. Risk almayın. Borsa, para, harcamalar konusunda dikkatli olun. Kazalar ve sakarlıklara karşı gözünüzü açın.

Yay: Bu hafta yer değişikliği konuları gündeminizde olacak ev ve iş anlamında. Biraz daha araştırma yapmanızda fayda var. Çevrenizden değil içinizden gelen sese kulak verin. Sezgilerinize güvenin. Oldukça dinamik, daha dışarıda bir enerjiniz var. Aile içi harcamalarınız fazla olabilir. Hafta ortası biraz gerginlikler yaşayabilirsiniz. Geçici hepsi kimseyi kırmayın. Kişisel alanınızı korumaya gayret edin.

Oğlak: Bu hafta kararsızlıklar içinde olabilirsiniz. Üzerinizdeki gerilimi atabilmek için içe dönmelisiniz. Toprak ya da doğayla iç içe olmalısınız. Kendinizi dinlemelisiniz. Varsa çocuklarınız, aile büyüklerinizle vakit geçirin. İş konularından biraz uzak durun her şeyi daha net görebilmek için. Her şeyi, herkesi kontrol edemezsiniz. Zaten hafta ortası aile konuları sizi meşgul edecek. Yeni projelerinizi tamamlayabilmek için biraz kendinizi rahat bırakın.

Kova: Finansal konular ön planda bu hafta sizin için... Yeni kaynaklar yaratmak, işle ilgili yeni anlaşma, sözleşme, görüşme zamanları... Kısa mesafeli yolculuklarınız artacak. Size ihtiyacı olan birilerine yardım etmek, destek olmak zorunda kalabilirsiniz. Varsa çocuklarınızın eğitim, öğrenim ve sosyalleşmeleriyle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz önümüzdeki dönem için.Harcamalarınıza dikkat edin, ödemelerinizi aksatmayın.

Balık: Parasal konularda sürpriz gelişmeler yaşayacaksınız. Elinize güzel paralar geçecek. Ancak hep yaptığınız gibi har vurup harman savurmayın. Ayrıca iletişim konularında dikkatli olun. Aklınıza her geleni hemen söylemeyin. Üç düşünüp bir konuşun. Farkında olmadan kırıcı olabilirsiniz. Ölçülü alışveriş edin. Herkese mavi boncuk dağıtmayın. Sonra unutuyorsunuz zaten. Dalgınlığınız, unutkanlığınız artabilir. İlaç kullanımlarınıza dikkat edin.

Mutlu haftalar hepinize...

AstroKedi Dilâra
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.683
1.505
  • Aşırı para harcamaktan ve ilişkilerde manipülatif davranışlardan kaçınmakta fayda var.
  • Bu hafta “güzellik eşittir güç” diyen bir hafta. Estetik konuları için uygun bir hafta olabilir. Saç kesiminizi de değiştirebilirsiniz.​
  • Cumartesi günü Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile astrolojik yeni yıl başlamış oluyor.
  • İlkbaharın öncüsü olan bugün; daha atak, motive ve hareketli olabilirsiniz.
  • Gaf yapmaya doğru da bir meyil olabilir. Pazar günü ise Venüs, Koç burcuna geçiyor.​
  • İlişkiler hızlanabilir, hareketlenebilir, ateşlenebilir. Hızlı yaşayıp hızlı tükenebilir.
  • Her halükarda bol atraksiyonlu olacaktır.​


Koç burcu

Bu hafta rüyalarınız çok yoğun ve aktif olabilir. Rüya günlüğü tutarak rüyalarınızdaki sembolleri çözümlemeye çalışabilirsiniz. Arkanızdan iş çevrildiyse ortaya çıkma zamanı geldi ama siz sezgileriniz sayesinde çok da şaşırmayacaksınız. İlişkilerde manipülatif davranmaya ya da etki altında kalmaya meyilli olabilirsiniz. Kendinizi parlatmak için öne çıkın. Harekete geçin. Hayatınızın iplerini elinize alın. Kararsızlıklarınızı çözümlemeye çalışın. Yeni bir ilişki, evlilik söz konusu olabilir.

Boğa burcu

Yardım yapabileceğiniz birçok fırsat yakalayabilirsiniz. Değerlendirmekte fayda var. Bulunduğunuz bazı sosyal ortamlar, bazı olaylara bakış açınızı ve bu alandaki inançlarınızı değiştirmenizi sağlayabilir. Daha ulvi amaçlar ile birlikte toplumu ya da içinde bulunduğunuz grubun çıkarlarına yönelik hareket etmeye özen gösterebilirsiniz. Sahnede olmak isteseniz de kendinizi geri çekmeye meyilli olabilirsiniz. Yine de kamera arkasında da iyi işler başardığınızda star olabilirsiniz. Platonik ya da gizli aşk yaşamaya meyilli olabileceğiniz bir dönem.

İkizler burcu

Bu dönem fikirleriniz ile ön planda olabilirsiniz. Yapacağınız mantıklı ve basiretli adımlar dikkat çekici olacaktır. Özellikle kariyer hayatınızda bunun artılarını görebilirsiniz. Popülerliğinizden faydalanmaya çalışan ve sizi etkisi altına almak isteyen bazı otorite figürleri ile karşılaşabilirsiniz. Cinsel hayatınızı renklendirmek isteyebilirsiniz. Sosyal hayatınız da yoğunlaşabilir. Bu alanda da popülerliğiniz artacak gibi gözüküyor. Adınızı çokça anacaklar. Beklediğiniz bir para varsa bu hafta alabilirsiniz.

Yengeç burcu

Yurt dışı ile daha çok bağlantıda olabilir, daha geniş kitleler ile iletişim içinde olabilirsiniz. Otorite figürü olan bazı yabancı kişiler ile güç mücadelesi içine girebilirsiniz. Bütün bunlar, kariyer alanınızda daha çok parlamanıza aracı olacaktır. Hem maddi hem de manevi karşılığını görebilirsiniz.

Aslan burcu

Bu dönem fikirsel anlamda dönüşümler yaşanabilir. İç sesinize kulak verin, sezgilerinizi dinleyin. Çalışma arkadaşlarınızdan ya da astlarınızda manipülatif etkiler görebilirsiniz. Yakın ilişkilerinizi kullanmak isteyenler olabilir. Hayata daha derin ve üst perspektiften bakabileceğini bir döneme giriyorsunuz. Olayların iç yüzünü görmeye çalışın. Bu bakış açınız, ilişkilerinizi de olumlu etkileyecektir.

Başak burcu

İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konuları gündeminizde olabilir. Bu konularla ilgili bazı kararlar alabilirsiniz. İlişkilerde manipülasyon ve güç çekişmeleri yaşanabilir. Kimin daha fazla sözü geçeceğine dair gerilimler yaşayabilirsiniz ama bununla birlikte aranızdaki çekim de artacaktır. Harcamalarınıza dikkat edin.

Terazi burcu

İş hayatında karar alırken sezgilerinizi de dinleyin. Mağdur rolü oynamak yerine olaylar içinde aktif katılımcı hatta yönlendirici olun. Aileniz ile ilgili daha fazla sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz. Bundan dolayı alacağınız kararlarda ailenizin etkisi de olabilir. İkili ilişkiler ve evlilik konularda ise güzel gelişmeler yaşanabilir. İlişkinizin daha da güzelleşeceği bir dönem.

Akrep burcu

Oldukça üretken ve verimli olacağınız bir dönem. Çocuklarınızla birlikte de kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Bunu yaparken onları yönlendirmek yerine onların da sizi yönlendirmesine izin verin. Kuralcı yaklaşmak yerine keyifli vakit geçirmek için çabalayın. Çalışma hayatınız yoğunlaşabilir, çokça çalışabilirsiniz. İlişkinizle ilgili olarak da siz daha çok sorumluluk taşıyan taraf olabilirsiniz.

Yay burcu

Ailenizin tavsiyelerini dinleyeceğiniz ve onlardan faydalanabileceğiniz bir hafta. Bunu maddi harcamalar alanında da yapabilirsiniz. Hatta aileniz için bazı harcamalar yapabilirsiniz. Ev alım satımı da olabilir. Bu dönem çocuklarınız size daha düşkün olabilir. Onlarla daha çok vakit geçirmenizi isteyebilir. Siz de onlara karşı daha yumuşak ve sevecen olmaya özen gösterin. Keyifli vakit geçirmek için çabalayın.

Oğlak burcu

Kardeşlerinizle, akrabalarınızla ya da yakın çevrenizle daha çok iletişim içinde olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Özellikle erkek olan yakın çevreniz ile daha yoğun bir etkileşimde olabilirsiniz. Kendinizi çok daha sanatsal bir şekilde ifade edebileceğiniz, sözleriniz, mimikleriniz ile çevrenizdekileri etkileyebileceğiniz bir hafta. Aile ile daha fazla vakit geçirebileceğiniz fırsatlarınız olacak. Onlara sevginizi göstermek için güzel bir zaman.

Kova burcu

Parasal konular ile ilgili bazı görüşmeler yapabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Bu alanda bazı endişeleriniz söz konusu olabilir. İlişkilerinizde ise bazı gizli saklı kalan olaylar açığa çıkabilir. Sağlıklı iletişim kurarak yaşanacak gerginlikleri minimum düzeyde geçirebilirsiniz.

Balık burcu

Olaylara daha mantıklı bakabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Hayatınız ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Gelecek planlamanızı sıfırdan tekrar yapabilir, radikal değişikliklere gidebilirsiniz. İş değişikliği ya da sektör değişikliği yapabilirsiniz. Kazancınızın artacağı bir dönem olabilir.
Astrolog Damla Güleç
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.683
1.505

15-21 Mart 2021 Haftasında Burçlar​

"Yanında kalmayacağın bir kalbe sakın dokunma...Sen bir görümlük bahar dersin, Geride koskoca bir kış kalır..." Nazım Hikmet

Haftanın ilk günü Ay Koç Burcu’nda. Cesaret ve inisiyatif alma enerjisi içerisinde olacağız. Bu iki gün ani öfkelenmelere dikkat etmeliyiz. Düşüncesizce atılan adımlardan dolayı, özellikle de Balık Burcu hakimiyeti varken gökyüzünde, mevcut engeller ve engellemeler görülemeyebilir. Her şey güzel gidiyor derken aniden önümüze öyle bir engel çıkar ki, her şeye sil baştan başlamak zorunda kalabiliriz. Her şeyi ben yapayım derken duygusal hassasiyetimizin altında ezilebiliriz. Daha fazla kontrollü olmamız gereken bir haftadayız. Bastırılmış duygularımız saklandıkları yerden çıkmak için kılıçlarını kuşanacaktır.

Salı günü öğleden sonradan Cuma'ya kadar Ay Boğa Burcu'nda olacak. Ay Boğa Burcu'ndayken ayaklarımız yere daha sağlam basar, iniş çıkışlı olan duygularımızda bir nebze olsun stabilize olabiliriz. Her şey bizim elimizde, kontrolü kaybetmememiz lazım; ama bu kadar Balık enerjisinde bunu ne kadar sağlayabiliriz biraz meçhul.

Salı günü Merkür Balık Burcu'na geçiyor. Merkür Balık Burcu'nu sevmez, orada kelimeler yalpalanır, kavşakta gibi dörde ayrılır, karşıdaki de istediği kelimeleri alır. Yani sen üç saat konuşursun karşındaki aval aval bakar; bazen de üç kelimeyle kurduğun cümle havada asılı kalır. Öyle bir enerji olacak; belirsiz, anlamsız, anlamasız. Gizli konuşmalar kulağınıza gelebilir. Arkanızdan konuşmalar yapılır ama konuşulanlar mutlaka sana gelir. Ama nasıl gelir? Yarım yamalak. Bu süreçte duyduğuna tamamen inanma, inandığın üzerinden senaryo yazma. 4 Nisan'a kadar Merkür Balık Burcu'nda, bunu da unutma.

Cuma günü Ay'ın İkizler Burcu'na geçmesiyle, iniş çıkışlı olan duygulara zihin de eşlik edince kafa karışıklıkları olabilecek. Değişken ruh halin devam edecek ama zihnin de rahat durmayacak.

Cumartesi günü Güneş Koç Burcu'na, Pazar günü de Venüs Koç Burcu'na geçince enerjimiz artacak, ve bu enerjiyle birlikte ani kararlarla hayatlarımıza yeni hayallerimizi ve hedeflerimizi sokmaya başlayacağız. Koşmaya başlayacağız, bu hafta dinlenin.

Ay Boşluktayken yeni işe başlanmaz, imza atılmaz, duygular savruktur, geleceğe yönelik kararlar alınmaz.

Ay Boşlukta zamanları:
16 Mart Salı:
Saat 06:40-13:56 arası
18 Mart Perşembe: Saat 23:39'dan 19 Mart Cuma Saat 02:46'e kadar
21 Mart Pazar: Saat 15:03-15:17 arasıs678412740870072092_p77_i10_w1024.jpeg


Koçlar ve Yükselen Koçlar: Yeni kararlar alarak adımlarınızı çeşitlendirme isteğinde olacağınız bir haftaya giriyorsunuz. Kendinizle ilgili yapacağınız yeni planları gündeme alarak cesur atılımlar yapma enerjisi içerisinde olabilirsiniz. Balık enerjisi devam ederken, çevrenizde olup biteni göremeyebilir, doğru değerlendiremeyebilirsiniz. Gözünüze sis iner, ne olduğunu anlamadan engellerle yüzleşebilirsiniz. Biraz daha temkinli hareket etmelisiniz. Salı gününden itibaren yanlış anlaşılmalardan dolayı tekil hareket etme olasılığı üzerine yönelebilirsiniz. Düşünmeden alacağınız kararlara dolanmamak için her şeyi dikkatlice değerlendirmelisiniz.

Boğalar ve Yükselen Boğalar: Bu hafta yalnız kalmak ve kafanızdaki düşünceleri değerlendirmek isteyebilirsiniz. Ancak zihninizin dolu olmasından dolayı bunu başaramayabilirsiniz. Konforunuzun bozulmaması adına her türlü duygusal hassasiyetinizi kontrol altında tutmanızda yarar var. Salı gününden itibaren sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız tarafından yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilecek konuşmalar yapabilir veya duyabilirsiniz. Çevrenize karşı fazla hassasiyet gösterebileceğinizden alınganlığınız da artabilir. Hafta sonu harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Beklenmedik giderler oluşabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler: Haftaya arkadaş çevresiyle ilgili konularla başlayabilirsiniz. Duygusal değişimlerin bolca olduğu bu süreçte dilinize gelen kelimeleri özenle seçmeye dikkat etmeli ve sırf konuşmak adına kelimeleri harcamamalısınız. Kırıcı olma ihtimaliniz olacak özellikle ilk iki gün. Salı günü Merkür Balık Burcu'na geçtikten sonra konuştuklarınız yanlış anlaşılabilir. Çevrenizdekilere kırabilir veya duyduklarınıza kırılabilirsiniz. Özellikle iş yerinizde yöneticilerinizle olan iletişiminizde yanlış anlaşılmalar olabilir. Hafta sonu zihninizi kendinizle ilgili planlara yönelterek, iletişiminizi güçlendirmek adına yeni değerlendirmeler yapabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Pazartesi günü kariyer hayatınızla ilgili gündem oluşabilir. Ani karar vermek durumunda kalabilir ya da beklenmedik gelişmelerden dolayı fazla alıngan ve hassas olabilirsiniz. Özellikle Salı gününden itibaren alınganlığınız daha fazla artacağından, hayata bakış açınızı çok sorgulamaya başlayabilirsiniz. Herkes doğru da siz mi yanlışsınız? Yoksa herkes yanlış, doğru olan siz misiniz? Duygusal yoğunluğunuzun içerisinde içe çekilmeler yaşayabileceğiniz bir haftadasınız. Karar vermeniz gereken konuların önem kazanması durumunda konuları her boyuttan değerlendirerek hata yapma olasılığını kontrol altına alabilirsiniz.
Aslanlar ve Yükselen Aslanlar: Haftaya hayata yaklaşımımızı gözden geçirme ihtiyacı içerisinde başlayabiliriz. Hayata farklı açılardan bakarak değerlendirmek ihtiyacı içerisinde kalabilirsiniz. Küçümsenmeyecek gücünüz ve cesaretiniz var. Bunun farkındalığıyla birlikte atacağınız adımları önceden düşünmeniz gerekebilir. Özellikle Salı gününden itibaren maddi konularda belirsizlikler canınızı sıkabilir. Beklentilerinizde beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kredi almanız söz konusu olursa imza atmadan önce her açıdan ele almalısınız. Acele etmeden atacağınız adımları dikkatlice planlamalısınız. Hafta sonu arkadaş çevrenizle iletişim halinde olacaksınız.
Başaklar ve Yükselen Başaklar: Parasal konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Harcamalarınızın artmasından dolayı ihtiyaç alımlarınızı planlamak zorunda hissedebilirsiniz kendinizi. Salı günü Merkür karşıt burç olan Balık Burcu'nda hareket etmeye başlayacağından, algılarınızda bulanıklıklar, ifadelerinizde anlaşmazlıklar olabilir. Sizin söylediğiniz ile karşınızdakinin anladıklarında farklılıklar söz konusu olabilir. Özellikle eşiniz/partneriniz tarafından anlaşılmayabilirsiniz. İfadelerinizden dolayı kırılabilir, alınganlık gösterebilir. Takıntılarınızı bir kenara bırakarak iletişiminizi daha etkin hale getirerek dinlemeyi de ihmal etmemelisiniz. Hafta sonu kariyer hayatınızla ilgili gündem oluşacağından zihninizi o yönde meşgul edebilirsiniz.
Teraziler ve Yükselen Teraziler: Eşinizle ilgili gündemle başlayabilirsiniz haftaya. Ani çıkışlar yaparak kırıcı olabilirsiniz. Oldukça hassas bir haftada olduğumuzdan dolayı, özellikle sizin genel olarak bulunduğunuz ortamlarda uyum sağlayan taraf olduğunuz için, yanlış anlaşılabilirsiniz. Salı gününden itibaren işyerinizde oluşacak belirsizlikler, kapalı söylemler veya gizli yürütülen eylemler sizde kafa karışıklığı yaratabilir. Hafta sonu hayata yönelik planlarınız üzerine kafa yorup değişik alternatifler üzerinde gidip gelebilirsiniz. Balık Yeniayı enerjisinden dolayı enerji fazla bulanık; bu sebeple karar vermek gerektiğinde daha temkinli bir yaklaşım göstermekte fayda olabilir.
Akrepler ve Yükselen Akrepler: Haftaya iş yerinizde ani gelişen durumları gündeminize alarak başlayabilirsiniz. Enerji zaten belirsizlikler içeriyor, bir de bilginiz dışında gelişen gelişmelerden dolayı canınızı sıkabilirsiniz. Sesinizi yükseltmemeye gayret etmelisiniz. Salı gününden itibaren, aşk konularında belirsizlikler olabilir. Hassas ve kırılgan yanınızı gösterebilirsiniz. Fazla fedakarlık yaptığınızı düşünüp psikolojik baskı altında kendinizi suçlayabilirsiniz. Kendi kendinizi manipüle etmeden olaylara daha akılcı yaklaşmanız durumunda özellikle Çarşamba ve Perşembe günleri daha somut adımlar atabilirsiniz. Hafta sonu parasal konularda zihninizi meşgul edebilirsiniz.
Yaylar ve Yükselen Yaylar: Sevgilinize veya çocuğunuza yönelik sinirli tavır içerisinde olmanız mümkün olabileceğinden dolayı sinirinizi kontrol altında tutmanız gerekebilir. Genel olarak yanlış anlaşılmalar veya anlamada zorluklar olabileceğinden belirsizlik enerjisi havaya hakim olacaktır. Salı gününden itibaren aile ortamında ağzınızdan çıkacak kelimelerden dolayı sonradan pişmanlık duyabilirsiniz, veyahut siz, size söylenmese bile her cümleyi üzerinize alabilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri işyerinizde bazı olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Hafta sonu eşiniz/partnerinizle ilgili düşüncelerinizi paylaşma ihtiyacı duyabilirsiniz.
Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar: Aile ortamında ani çıkışlara, öfkelenmelere ve kontrolsüz sinire dikkat etmelisiniz. Balık enerjisinden dolayı çevremiz oldukça hassas ve kırılgan. Salı gününden itibaren Merkür de Balık Burcu'na geçtikten sonra ağzınızdan çıkan her kelimenin anlamı farklı yönlere çekilebilir ve suçlamalar altında kalabilirsiniz. Sizin ciddi yapınızın altında baskılanmış olan duygularınızın ortaya çıkması çok muhtemel bu hafta içerisinde. Duygusallığınıza maske takmak yerine kendinizi daha açıkça belirtmeniz durumunda yanlış anlaşılmalara da sebep vermemiş olursunuz. Hafta sonu, işyerinizdeki gelişmelere yönelik düşünceler içerisinde olabilirsiniz.
Kova ve Yükselen Kovalar: İletişiminizin ön planda olacağı ve ağzınıza geleni söylemeye açık olacağınız bir haftaya başlıyorsunuz. Biraz daha sakin olup sabır göstermekte yarar var. Salı günü parasal konularda belirsizliklerin olacağı bir enerji başlayacak. 4 Nisan'a kadar beklenmedik giderler oluşabilir. Gelmesini beklediğiniz parada belirsizlik oluşabilir. Bu ay parasal konularda daha kontrollü gitmede yarar var. Salı ve Çarşamba günleri, ev ve aile konularına yönelik gelişmeler gündeminize girebilir. Hafta sonuyla birlikte aşk ve çocuk konularına yönelik düşünce silsilesi oluşturarak zihninizi yorabilirsiniz.
Balıklar ve Yükselen Balıklar: Haftaya parasal konuda oluşan gündemle başlayabilirsiniz. Tahmin etmediğiniz giderler canınızı sıkabilir. Harcamalarınızın artmasına yönelik hassasiyetinizin yüksek olacağı bir haftada olabilirsiniz. Salı gününden itibaren kendinizi gereğinden fazla fedakarlık çemberinde bulabilirsiniz. Duygusal taşmalar sonucu yanlış kelimeler kullanabilirsiniz. Önemli olan sizin kendinizi kurban enerjisi içerisine hapsetmeden daha kontrollü bakış açısına girerek olayları mantık yaklaşımıyla dengelemek olacaktır. Hafta sonu ev ve aile konularına yönelik düşünceler içerisine girebilirsiniz. İletişim artacak.Sevgiyle iyi haftalar diliyorum.

Özlem Özdemir
AstroFameo
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.683
1.505

15-21 Mart 2021 Baharın ilk esintileri burçlara neler getirecek ?​


animal-friends-dog-barclay-pekin-duck-rudy-31-620x375.jpg

Koç ‘’Parlama zamanı’’

Merhaba Sevgili Koçlar bu haftadan itibaren sizlerin dönemi başlıyor yıldızınız gittikçe parlamaya başlayıp insanların başını döndürebilirsiniz. Salı günü 12.evinize giriş yapan Merkür’le birlikte kendinizi daha olumlu daha iyi bir bakış açısıyla başınızdan geçenleri değerlendirebilirsiniz. Haftanın en olumlu günü olan Perşembe gününde kariyerinizle ilgili güzel ve kalıcı işler gerçekleştirebilirsiniz. Hafta sonu burcunuza giren Güneş ve Venüs’le kendinizi süper güçlü ve motivasyonunuz yüksek bir şekilde haftayı bitiriyorsunuz, başarı ve aşkta mutluluk yakın.Boğa ‘’Hassas zamanlar ’’

Sevgili Boğalar ,bu hafta sizin için daha çok iş bitirme ve daha çok finansal konulara odaklanarak geçebilir özellikle yurtdışı konularından yana alacağınız güzel gelişmeler söz konusu yüksek eğitim ve sosyal medya konularında kendinizi biraz daha öne çıkarabilirsiniz. Merkür’ün Balık seyri sosyal çevrenize karşı size daha hassaslaştırabilir .Arkadaşlarınızın başına gelen olaylara karşı daha duygusal yaklaşım sergileyebilirsiniz. Perşembe günü gerçekleşen Venüs ve Pluton’un olumlu etkileşimi size hukuki konular yüksek eğitim ve yurt dışı konularında başarı sağlayacağınızı müjdeliyor .Hafta sonunda Koç burcuna geçecek olan Güneş ve Venüs’ün seyri daha olumlu ve daha iyi hissetmenize aracı bu ay itibariyle günlük rutininizle ilgili yeni bir düzen oturtarak sağlığınıza daha özen gösterebilirsiniz.İkizler ‘’Dertlerinize derman bir hafta’’

Sevgili İkizler Sevgili İkizler bu hafta kendinizi daha iyi hissedeceğiniz şifalanacağınız bir sürece giriyorsunuz. Merkür’ün Balık seyri, kariyerinize daha özen göstermenize vesile, aynı zamanda mantığınızı bir kenara bırakarak daha duygusal kararlar alma zamanları. Perşembe günü Venüs ve Pluton’un etkileşimi kariyerinize olumlu etkisi söz konusu alacağınız yeni bir eğitim ,bir seyahatle birlikte yeni fırsatları da beraberinde sunmakta. Hafta sonunda gerçekleşen Koç burcundaki önce Güneş ve Venüs ‘ün seyri sosyal çevrenizi dolaylı olarak aşk hayatınızı ve çocuklarınızla olan iletişiminizi olumlu anlamda etkileyecek. Baharla birlikte yeni bir dönem sizin için başlamakta.Yengeç ‘’Çifte şans’’

Sevgili Yengeçler , sizin için yeni fırsatların karşınıza çıkacağı, hem aşkta hem de iş konularından yana sevineceğiniz bir hafta o yüzden düşen enerjinizi yükseltin.Merkür’ün Balık seyri yurd dışı konuları ile ilgili yeni gelişmeleri de beraberinde getirmekte.Perşembe günü gerçekleşen Venüs ve Pluton’un olumlu etkileşimi iş hayatınıza yeni fırsatları da beraberinde getiriyor.Koç burcuna giren Güneş ve Venüs’ğn seyri kariyerinizde şansı ve yükselmeyi parayı da beraberinde getirmekte.Aslan ‘’Ödemelere dikkat ’’

Sevgili Aslanlar bu haftadan itibaren 4 Nisana kadar ödemelerinize harcamalarınıza kredi vergiler banka işlemlerinizi daha dikkatli kontrol etme zamanı.Bu konularla ilgili canınız sıkılabilir. Venüs’ün Pluton’la olan olumlu etkileşimi iş hayatınızla ilgili günlük akışta kendinizi daha iyi motive edeceğinizin müjdeleyecisi.Hafta sonu Koç burcuna giriş yapan Güneş ve Venüs’le birlikte yurt dışı sosyal medya konularına daha ağırlık verebilirsiniz.Bu konularla ilgili güzel gelişmeleri ilerleyen dönemde alacaksınız.Başak ‘’ Yeni dönemin ilk adımları’’

Sevgili Başaklar, hafta sizin için hareketli başlamakta bir evlilik teklifini değerlendirebilirsiniz ,ayrıca yeni iş birliklerine girebilir işiniz yoksa yeni iş bir iş teklifi alabilirsiniz.Yanlız iç sesinizi dinleyerek alacağınız kararlar sizi daha ileriye götürecektir. Özellikle aşk hayatınızla ilgili alacağınız kararlarla yeni bir döneme geçiş yapıyorsunuz. Hafta sonunda Koç burcuna geçiş yapan Güneş ve Venüs’le birlikte kredileriniz harcamalarınız banka işlemlerinizle ilgili genel bir çeki düzen verme zamanı. Başkalarından elde edeceğiniz gelirlerde kolay bir akışla karşılaşacaksınız.

Terazi ‘’İlişki ve İş hayatında sevinçler’’

Sevgili Teraziler, haftaya olumlu enerjilerle başlıyorsunuz. Merkür’ün Balık seyri altıncı evinizde gerçekleşiyor, alışkanlıklarınızı değiştireceğiniz bir takım düzensizlikler günlük akışınızı bozabilir. Perşembe günü gerçekleşen Venüs ve Pluton’un seyri ev hayatınızla ilgili düzeninizde değişimleri göstermekte. Koç burcuna giren Güneş ve Venüs’ün seyri ile birlikte aşkta ve işte sevinçli zamanlar yaşayacaksınız.Akrep ‘’Aşk’ta küçük kaçamaklar’’Sevgili Akrepler bu hafta öncellikle Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ,aşk hayatınızla ilgili daha duygusal yaklaşmanıza vesile olacak biraz daha hayaller aşkım ve sen modunda olabilirsin.Perşembe günü gerçekleşen Venüs Pluton etkileşimi size sevgilinizle bilrikte kısa seyehatlere çıkarabilir işle ilgili güzel şanslar yakalayabilirsiniz.Hafta sonu Koç burcuna geçiş yapacak olan Güneş ve Venüs’ün transiti size yoğun bir tempoya sokabilir iş ortamınızda trafik artabilir.Bu dönem daha sakin kalmanız sizin için önemliYay ‘Pıt Pıt Atıyor Kalbim ’’

Sevgili Yaylar Merkür’ün Balık seyri, ailenizle ilgili güzel gelişmeleri evle ilgili yerleşim dekorasyonla ilgili konuları gündeminize almakta. Yaratıcı fikirlerle yeni bir hava yakalayabilirsiniz. Perşembe günü gerçekleşen Venüs Plüton etkileşimi para ile güzel kazançları size sunmakta. Hafta sonu Koç burcunda gerçekleşen Güneş ve Venüs’ün geçişi aşk hayatınıza yeni şansları da vermekte keyifli bir hafta dilerim.Oğlak ‘’Yuvada Mutluluk’’

Sevgili Oğlaklar, haftaya Merkür’ün Balık seyriyle birlikte iş hayatınızla ilgili bir kararsızlık yaşayabilirsiniz. İşleri ağırdan alma, tembellik duygularına kapılmanız söz konusu. Perşembe günü gerçekleşen Venüs ile Plüton’un arasındaki olumlu etkileşim size kariyerinizde yükselmek için şans vermekte. Hafta sonunda Koç burcuna giren Güneş ve Venüs’ün etkisiyle yuvanızda mutluluk, emlak konuları ve mirasla ilgili güzel sonuçlar elde etmeniz olası.Kova ‘’Maddi ve Manevi Konularda Dönüşüm ‘’

Sevgili Kovalar, haftaya Balık burcuna giren Merkür’ün seyri finansal açıdan sizi zorlayabilir. Perşembe günü gerçekleşen Venüs ve Plüton etkileşimi maddi ve manevi konularda farklı bir bakış açısı kazandırarak yeni fırsatlara yol açabilir. Koç burcuna giren Güneş ve Venüs’ün seyri iş hayatınızla güzel kazançları kısa seyahatleri müjdelemekte.Balık ‘’İşte ve Aşkta Yeni Kazançlar’’

Sevgili Balıklar, haftaya Merkür’ün kendi burcunuza geçmesiyle birlikte gezegenlerin ve Güneş’inde gücüyle hayatınızın önemli konularında doğru karar vermeniz için göksel desteği alıyorsunuz. Perşembe günü gerçekleşen Venüs ve Plüton’un olumlu etkileşimi sosyal çevrenizden alacağınız olumlu desteği verirken kalbi boş olanlara da yeni bir aşk getirebilir. Hafta sonu Koç burcuna giren Güneş ve Venüs’ün etkisiyle para evinizdeki olumlu hareketlilik sizi sevindirecek.
Arzum Koyuncu